Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agucha_Aga

"Życie po Gacy"

Polecane posty

Sory dziewczyny,ale pozwolilam sobie też tu zaglądać. Justa,na alegro można jeszcze taniej kupić olej kokosowy za 500ml-14zł+8zł przesylka.Dziewczyny zachwalają chyba też kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonisek,nie odpowiadaj na te pomarańczowe,bo to ta sama osoba-zobacz ten link pod "chrum".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Tak cichutko tu ostatnio się zrobiło ;) Dziękuję za gratulację mojej 6 z przodu. Asel wypoczywa, Agucha pewnie na wyjazdowej sambie, reszta kibicuje naszym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaję ćwiczenia na flexi2 rozgrzewka 5min maszyna eliptyczna bieżnia orbiterek) klatka piersiowa(mięsień piersiowy większy) 1 wyciskanie na maszynie siedząc 1-2 serie Grzbiet(m.najszerszy grzbietu) 2.ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki piersiowej,siedząc (1-2 serie Barki(m. naramienny) 3 wznosy ramion bokiem z hantlami,stojac 1-2serie Ramiona 4.uginanie przedramion na modlitewniku-maszyna (mięsień dwugłowy ramienia) 1-2 serie 5.prostowanie przedramion z drążkiem wyciągu górnego.stojąc (m.trójgłowy ramienia) 1-2 serie Uda 6 wypychanie ciężaru na suwnicy(m.czworogłowy uda i m. pośladkowy wielki) 1-2 serie 7 uginanie podudzi na maszynie siedząc m.dwugłowy uda)1-2 serie 8 przywodzenie ud na maszynie siedząc (m.przywodziciel wielki) 1-2 serie Łydki 9 wspięcia na palce,siedząc ( m płaszczkowaty)1-2 serie brzuszki ilość serii 12 ilość powtórzeń15 ilość maszyn 3 rower poziomy cardio 50 minut Dziewczyny żle wam podałam cwiczenia przy wyprowadzaniu nie mam flexi2 tylko fitnes2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laski długi weekend :) super spotkanie? niestety nie mogłam zostać do samiuśkiego końca - ale najważniejsze chyba widziałam. Wykład Gacy i świadectwa jego konsultantów i pilotów - a najważniejsze - Jacka Borkowskiego, właśnie z Łodzi. Mamo! jaki genialny wynik! coś niesamowitego!! Szacun ogromny!! Najbardziej żałuję, że nie udało mi się porozmawiać z tą moja konsultantką, szlag :( Mam sporo do nadrobienia, odezwę sie kiedyś jaokoś. Gacanko, miło Cię tu widzieć :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć gosia-m - jak się czujesz po "wyprowadzeniu" a przede wszystkim pochwal śię jak teraz sie odżywiasz? Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny :) Do Ilonisek, dziękuję, dobrze sie czuję z moją wagą :) z odżywianiem jest tak, staram się zachować nawyki wprowadzone prze Gacę, czyli staram sie jeśc 4 razy dziennie. Od rana do obiadu jest ok,według zasad Gacy, gorzej ostatnio mi wychodzi właśnie po obiedzie. Za często zaglądam do lodówki, a to lody, truskawki, teraz Euro 2012, więc mecze, jakis drink, ojjjj muszę włączyć sobie żółte swiatło:) Strasznie mnie ciągnęlo do słodyczy, nie moge ich miec wcale w domu ( dostałam w prezencie ptasie pleczko, ojjjjjjj) już go nie ma :(. Więc nie stety ale trzeba właczyc hamulce :0 Któras z dziewczyn pisała,że nagorzej jak zacznie się wszystko jeśc to w miarę jedzenia apetyt rośnie i jest to prawda. Ostatnio od tygodnia mam gosci,wiec nie chodzę 1 tydzień na siłkę, narazie jest ok, ale od przyszłego tygodnia musze koniecznie znów zacząc siłownia, fitnes :) Dziś ważyłam rano 60,7, więc jest w normie, ale na granicy.jeśli bedzie waga nadal rosnąc, to nic nie pozostanie jak znów iśc na dietę, chociaz na 2 tygodnie, tylko ile wyprowadzania, o rety, wole na siłownię, panikuję. Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane na starym forum to juz tylko przepychanki słowne i niestety nie doczekałam sie odpowiedzi na moje pytanie - które brzmi, w dni tłuszczowe mam pomidorka albo inne warzywko i nie wiem ile gram tego innego warzywka ;( ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conee tyle samo wagowo, co pomidora - 300 gr na cały dzień, więc wypada po 100 gr na pierwsze trzy posiłki, na kolację już samo mięsko, niestety :( wytrwaj, warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do każdego posiłku oprócz 4 zawsze jest 100 g czyli na caly dzień 300g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za info ;-) trwam trwam siódmy tydzien, piec kilo mniej teraz metabolizm i stoje ;( ale nie popuszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :-) Ale sie ciesze, ze Was znalazlam :-) Sluchajcie, na tamtym forum sie juz nie da pisac, ja przynajmniej nie mam sil i czuje sie juz zniechecona, z normalnych zostala tylko Komela, Jadzia, ktora nie zaglada cos ostatnio i Koko, moze ktos jeszcze o kim zapomnialam. Napisalam tam ostatanio pare milych slow dla Ciebie Gacanko i to wszystko, po prostu wchodzi tam czlowiek z filizanka pysznej, mocnej kawy, chce cos poczytac, czy napisac i normalnie sie odechciewa wszystkiego fuck :-( Dziewczyny, ja oleju kokosowego uzywam od dawna i rowniez polecam, z tym ze uwazajcie, musi byc nierafinowany, rafinowany to chemia. Ja uzywam do smazenia, do salatek czasem odkroje (trzymam w lodowce i ma wtedy posatc stala), moje dzieci lubia na lyzeczce jak lizaka, a mala porcyjke mam w osobnym pudeleczku i jade na brwi, usta (super balsam, najlepszy z najlepszych na spierzchniete usta), na stopki, pietki, dlonie, czasem na wlosy koncowki wieczorem i nastepnego dnia myje, bomba. Ja kupuje na efavit.pl od razu zamawiam litrowy sloik. Komelko, nie martw sie. Polecam ci fantastyczny atlas cwiczen dla babeczek z lektorem, gdzie kazde cwiczenie masz opisane i wytlumaczone, na silownie lub w domu http://www.atlas.sfd.pl/dla_kobiet-a1.html -- odwroc te pania strzalka o 180 st. i kliknij na miesien trojglowy i cwicz te wszystkie cwiczenia. Polecam Ci tez zwiekszyc obciazenie, jesli uzywaz 1,5kg ciezarkow, jesli Ci trudno to usiac przy cwiczeniu tricepsa, odciazysz wtedy kregoslup, ale uzyj 2kg ciezarka a z czasem 3, musisz zbudowac ten miesien, wypelnic skore a do tego potrzebny jest konkretny ciezar. I co drugi dzien, na pewno przestanie zwisac. trzymajcie sie cieplutko i gratulacjony ode mnie, jestescie wspaniale, bo osiagnelyscie swoj zalozony cel, wielka rzecz Wam sie udala 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Maxi - no tamto forum chyba się kończy.Jeśli pozwolicie to też tu zapytam : Dziewczyny robiłam pierwszy raz flexi I wg filmiku z sos w warunkach domowych.Powiedzcie mi czy ćwiczenie 1 i 2 licząc 15-20powtórzeń w jednej serii to jest na jedną rękę ta jedna seria czy licząc na przemian ? Tak samo to trzecie ćwiczenie z podnoszeniem nogi jedna seria 15-20powtórzeń to jest na jedną nogę ? Bo już sama nie wiem ile tego ćwiczyć .... Ja też w 7 tygodniu diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) mam gorącą prośbę, gosia-m, czy mogłabyś się ze mną skontaktować ?? kaskada1960@wp.pl Potrzebuję kilku wskazówek do wyjścia. Może czyta nas ktoś, kto już wychodzi - bardzo proszę o kontakt. chodzi mi o etap wyprowadzenia, po tej części ze zwiększoną ilością owoców i ryżu. Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam i miłego dnie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gacanko wysłałam Ci meila, ryż powinno sie ważyć przed gotowaniem 50gram, ale dla mnie to tak tego dużo,ze ja zjadałam 1 torebkę 100gram prze 3 dni, owoce 0,5kg dawałam radę zjeśc, ponieważ uwielbiam je, waga w tym czasie mi spadała, więc spokojnie, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gacanko i gosiu ja też nie daję rady zjeść całj porcji myślałam że jak zastąpię ryż kaszą to będzie lepiej bo po pół roku nie jedzenia kaszy to zjem jej nie wiadomo ile i niestety nie pierwszego dnia wmusiłam w siebie ale nie najlepiej się czułam a w pozostałe dni nie dawałam rady . Gacanko ty chyba wcześniej zaczęłaś wyprowadzenie bo ja teraz mam metabolizm ze zwiększoną ilością owoców i dlatego chciałam żebyś mi podpowiedziała kiedy jak wprowadzić ten dzień wyprowadzenia ponieważ rozpiska jest od 1 do 14 dnia . Moja koleżanka już w pierwszym tygodniu w niedzielę jadła normalny obiad w drugim sobotę i niedzielę itd a u mnie jak czytam to normalnie jak na diecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Gacanka i Piguła - dziś wieczorem po rozmowie się z Wami skontaktuję mailem :) nie moge sie doczekać tych następnych 14 dni i Pigułko co Ty mówisz - normalny obiad???? Ja mam za tydzień wesele to sobie zgrzeszę i zamienie niedziele na sobotę !!! Oj jak fajosko!! Oby Twoje słowa były prorocze!!! całuski dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cie Pigułko! Ja normalny obiad jadłam dopiero w 5 tygodniu wyprowadzenia, a do 4 tygodnia metabolizm.Gacanka jeszcze chyba nie jest na wyprowadzaniu, tak zrozumialam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piguła i Gacanka - a jakbym do Was się nie odzywała za długo, to postawcie mnie do pionu - mam komputerową robotę do nocy i na pewno będę stukać w klawisze, to się odezwę, ale nie chcę o Was zapomnieć !!!! A póki co Wam powiem - czuję się doskonale, waga w dół, obwody może mniej. Ale jak dziś założyłam rurki od bratowej (która mi je tylko pożyczyła, bo sama myśli o gacy:P), to dziewczyny w szkole, no i uczennice, nie dawały mi spokoju :P Super usłyszeć, że wyglądasz jak milion dolarów :P Piguła - też mi ciężko z tymi większymi posiłkami, ale mnie nawet to i owoców jest deczko za dużo. Uwielbiam Was i Gacę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :D Jak ja się cieszę, że was widzę ;) MAXI - wysłałam Ci emilka :) zajrzyj na pocztę. GOSIU, dzięki - odezwę się późnym wieczorem. PIGUŁA, ja mam metabolizm od 12.06.2012r. Dziś mam 2 dzień więcej owoców i ryżu. Wczoraj totalnie się zapchałam. I tak będzie przez 14 dni, później konsultant powiedział, ze dojdzie jeden obiad, ale generalnie nic więcej nie powiedział, miałam sporo pytań, więc konsultacja minęła bardzo szybko. Tak myślę, że jednak mnie troszkę wyprzedziłaś. AGUCHA - tak, to największa nagroda - dobrze czuć się w swojej skórze i cieszyć się małym rozmiarem ciuszków. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja pisałam że mam metabolizm i nie mam pojęcia kiedy można będzie zjeść normalny obiad i jak to ma być z tym spełnienim itd a moja koleżanka to była na diecie gacy już bardzo dawno temu i ona jakoś już w pierwszym tygodniu wyprowadzenia jadła normalny obiad zresztą cały dzień normalnie jadła wyprowadzenie trwało 8 tygodni aż do tygodnia co tydzień dodawała 1 dzień bez diety i wyszło tak że wszystkie dni były z normalnym jedzeniem ale jak czytam forum to teraz jest inaczej więc musimy cierpliwie czekać co nam dadzą na następne dni ten metabolizm mam od 11.06 do 25 .06 i zobaczę co będzie dalej z tym że zaczęłam od 13 bo miałam 2 dni bez diety w związku z uroczystościami w domu w długi weekend . Pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, przed chwila bylam na starym forum i sie przestraszylam ze stale bywalczynie wogole zrezygnowały z pisania ale Bogu dzieki jesterscie tutaj :):):) przez tydzien nie mialam mozliwosci byc przy kompie i dopiero dzisiaj nadrabiam zaległosci ... Gacanko, Pigułko - zazdroszcze ze juz wychodzicie... moje wychodzenie sie oddala, skrecilam kolano w zeszłą sobotę, wiec ostatni trening jaki zrobilam byl w piątek, martwie sie co bedzie z dietą dalej skoro poki co nie moge cwiczyc (mozliwe ze mam zerwane więzadło i naprawde sie boje ze te miesiące staran pojdą na marne...) dietuje dalej i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×