Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

Gość kritek
też lecę. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
witam, dzisiaj ja pierwsza :) Upalicho jeszcze gorsze niż wczoraj! Dobrze, że w aucie klima:) Wczoraj pozamykałam tematy, i wyrobiłam się do domu akurat na mecz- dobrze, że dzisiaj przerwa. A od czwartku ćwierćfinały!!! Jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) U nas w nocy burza (moja córka mówi: Buba) i leje od rana. Takie kałuże ze bałam się autem jechac powyżej 60tki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
moja córka mówi buba na każdą ranę :) U nas przeszło bokiem, coś tam pokropiło, ale dalej taki upał, że łoooo! A co z Sorella? Ile ma urlopu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorella ma wolne jeszcze tylko dziś, ale Ona ma takie wolne ze własciwie nie ma na nic czasu :) Ja wczoraj dałam na obiad fasolke po bretońsku :) przynajmniej obiad na 2 dni :) Dzis upieke pieczeń i kapuste na jutro :) Wczoraj udało sie jeszcze poprasować i zrobic kolorowe pranie. A mąż wczoraj posiał trawe wiec dobrze ze pada :) Standardowo córka o 21:50 sama połozyła głowe do poduszki i nie mineło 5 minut i spała :) A na rane mówi: Ała. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma rzenia
No no widzę,że humorki dopisują. Mnie też bo udało mi się odblokować pocztę,która wieczorem odmówiła posłuszeństwa(bez pomocy informatyka)wow jestem z siebie dumna hi hi. Dzieciaki rozwiezione i mąż po imprezie firmowej też. Pogoda super bez burzy i upałów -jest z kim pogadać żyć nie umierać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ma rzenia :) Humorki jeszcze dopisują, choć taka pogoda ze najchetniej bym z wyrka nie wychodziła ;) Jaki macie z mężem staż? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:):):) ..chyba sprobuje sie wbic w Wasz temat jesli mozna ;) bo na moim cos pustki sie porobily,dziewczyny ktore pisaly gdzies mi poznikaly a teraz juz temat przejely starajace sie o dzieci;) wiec... Tutaj widze jest fajna atmosfera:) moze przydadza mi sie z czasem Wasze porady:) Ja mam corke 4 miesieczna spi wlasnie obok w bujaczku bo zasnela na swoja krotka drzemke poranna wiec jej nie przenosze do wyrka na te chwile :) A co do odebranej wolnosci to hmmmm mi duzo pomaga maz, bylam juz na paru wypadach z kolezankami, wyskakuje do fryzjera i kosmetyczki wiec chyba nie jest zle:P Zastanawiam sie jak to bedzie jak wroce do pracy....strach,ze nie pogodze tego wszystkiego:) Milego dnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma rzenia
Mam 31 lat-14 lat po ślubie ,22 lat razem.To niezły staż ....myślę Hot mama BB- dasz radę biegiem do domu po pracy ,żeby przytulić maleństwo i zdać sobie sprawę jak bardzo się za nim stęskniłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Hot Mama BB :) No i zapraszamy :) My tu piszemy sobie o tym co nam przyjdzie do głowy :) A Ty ile masz lat? Skąd jestes? Córka ma 4 miesiące - to Maleństwo jeszcze :) Ma rzenia - staż spory! I jak Wam sie układa? jak sie zyje razem po takim czasie? A ja za tydzień wybbieram sie do kina na: Jak urodzic i nie zwariować ;) temat na czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mam 34 lata :) i jestem prawie 4 lata po slubie:) narazie jest dobrze a nawet bardzo dobrze w moim zwiazku chociaz oczywiscie zdarzaja sie klotnie i fochy;)hehe ale to raczej norma:) a jestesmy para prawie 10 lat! szok :) w przyszlym roku minie 10 lat razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma rzenia
Jak się żyje-są chwile kiedy rozumiemy się bez słów po prostu. Spotykamy się na mieście zatrzymujemy samochody i bez wysiadania i konsultacji podajemy sobie klucze od domu -to ta dobra strona medalu . Plusem jest to ,że mówisz co myslisz i czujesz ,nie wstydzisz się swoich pragnień i oczekiwań. Minusy też są oczywiście-wymagania rosną a nie maleją, a nam nie zawsze chce się im sprostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hot mama BB - No ja mam prawie 32 lata i jestesmy z męzem razem od 2006 roku. Takze razem mamy staz ponad 6 lat, ale po slubie to 4 lata stukna w sierpniu. U nas nie ma raczej kłótni i fochów. Nie ma na to czasu :) Ostatnio mąz troche był sfochowany ale jak przemyślał to mu mineło :) Ma rzenia - świetnie powiedziane. A ja jutro po pracy znowu mam czas dla siebie :) mąż jedzie z córką do znajomych i wrócą pewnie koło 20tej, wiec bede miała całe 4 godziny dla siebie :) Az nie wiem co robic.... - zakupy w CH? - Moze obejrze Gotowe na wszystko? - a moze bedzie trzeba gotowac i sprzątac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma rzenia
hot mama BB-to dobrze chociaż te relacje pewnie się troszkę zmienią ,ale to nie znaczy ,że będziesz ją kochała mniej. Ja miłam 26 lat jak urodziłam pierwsze dziecko i wróciłam do pracy po 3 miesiącach,a z drugim zmieniłam całe swoje życie pracę układ dnia,żeby być suuuuper mamą czy jestem czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 31 lat:) proponowalabym Ci wyciac z tej listy sprzatanie i gotowanie:) zrob cos tylko dla siebie:) korzystaj z wolnego czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjj Ma rzenia jak mialam 26 latek to mialam pstro w glowie jeszcze :D naprawde:D teraz tez jeszcze troche mam ;):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma rzenia
hot mama BB-38 latek mam,2x18 już za mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kija1234
Mi odebrało całkowicie , chociażby dlatego że jestem z tym wszystkim zupełnie sama, nawet ze znalezieniem pracy są komplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma rzenia
Jesteście chyba w najpiękniejszym wieku czyli do 35 lat.Cały świat u Waszych stóp. Chociaż jeżeli chodzi o sprawy damsko-męskie to nigdy nie było tak dobrze zobaczycie hi hi hi za parę lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba połącze Gotowanie z ogladaniem Gotowych na wszystko :) Sprzątanie sobie odpuszcze. :p zostawie na piatek, bo w sobote odwiedzi mnie raczkujące maleństwo - zeby miała czysto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma rzenia - ja uwielbiam sie kochac z męzem, i mysle o tym nawet w ciagu dnia, ze moze wieczorkiem.. a wieczorkiem padam na pysk i juz nam sie nie chce ruszyc.... eh... może dzis sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma rzenia
Pewnie mąż nie będzie miał nic przeciwko temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma rzenia
Uciekam obowiązki wzywają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma rzenia - no to uciekaj :) Ta pogoda to na spanie.... ziewam i ziewam.... Może dziś w końcu Mąż porobi troche w domu, bo jak pada to na ogród nie wyjdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
a ja miałam kolejny ciężki dzień!!! Znowu dzisiaj dłuzej jestem, kurde! mam 31lat- a ja lubię sprzątać, jak jestem sama- jakoś mnie odpreża:) hot mam BB- witaj, pamiętam Cię z tamtego wątku- rzeczywiście trochę upadł więc zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×