Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pęknięteserce

Jak zapomnieć o ukochanej osobie

Polecane posty

Gość ocalwe
Ja bym przytyc chciala... Nie zaloze zadnych spodenek, spodniczek, sukieniek bo mi wstyd takie chude nogi pokazac ;p no i problem mam zawsze ze spodniami bo jak w pasie dobre to za krotkie albo odwrotnie. Przejde czasem cale Braniewo albo i Elblag a spodni dla mnie nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Drobna jestes;p Przy wiekszym wietrze może być ciężko;p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocalwe
Oj no! O co Wam wszystkim chodzi z tym wiatrem :D nasmiewacie sie z cudzego nieszczescia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Ej tam przestań:) Wstydzisz się siebie? Daaj spokój:) Nie jest tak źle skoro podobasz sie komuś, bo przeciez masz chłopaka:) Ja też chudzielec jestem, ale przecież sie nie bede zasłaniał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocalwe
A moze on docenil moj charakter co? :P jakos nie przezywam za bardzo, przeciez nic nie poradze. Tylko te pytania jak w szkole np mnie zaczepiaja z pytaniem czy mam anoreksje... No to mnie troche dobija :P hah, boze. przypomnialo mi sie wlasnie ze o ta anoreksje juz mnie pytali niektorzy na basenie jak mialam chyba 8 lat. A ja nie wiedzialam nawet o co chodzi i mowilam ze nie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Hahahaha:D 2 Ostatnie zdania mnie rozbroiły, aż zaryczałem ze śmiechu!:D Z tym charakterem to tak nie do konca się zgodzę... Bo niby liczy się pierwsze wrażenie;p Wizualne, tak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocalwe
W naszym przypadku to troche inaczej bylo z tym pierwszym wrazeniem. No ale teraz juz niewazne. W sumie to cialo mam fajne ale bez ubran :D a przeciez nie pokaze sie nikomu w bieliznie zeby udowodnic ze dobrze wygladam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Oj tam, na pewno dobrze wygladasz. Każda baba to taka histeryczka;p Tej to nie pasuje, drugiej jeszcze cos innego;p Ciężko z wami wytrzymac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocalwe
To moze Ty jednak sie ciesz ze zostales sam :P phi... Jeszcze marudzisz ze chcemy dobrze wygladac :> a jak nie chcemy to tez zle.. Niby kobiecie ciezko dogodzic a tu wychodzi ze odwrotnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Po pierwsze to nie marudzę!;D Czy ja naprawde wyglądam na marudę? Zaraz przestane sie odzywać i bedzie!;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocalwe
Teraz to mozesz przestac bo lece do sklepu tak szybko... Ale czekam na wiadomosc jak wroce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
A ja idę na loda:) I to ja czekam na wiadomość;p Ale nie serio... Mam nadzieję, że napiszesz jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocalwe
I po zakupach :> humor jeszcze lepszy, chyba mozna sie domyslic czemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekolozka
kto pyta... nie błądzi :-) kto szuka... ten ma :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocalwe
Seks-przyjaciel to raczej nie to czego szukamy, ale dzieki za chec pomocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
o jej co tu się dzieje :) nie zdążyłam przeczytać wszystkiego :) w sumie ostatniej str :P o mnie to już wszyscy pozapominali :( :D a co do twojej wagi to się nie martw ocalwe, tez byłam chuda i to masakrycznie nawet ale to się zmienia z wiekiem więc luzik ;) i też szukałam wszystkiego żeby to zmienić teraz ważę 55kg przy wzroście 167 i jest ok, mojemu ex z pewnością się być spodobała bo on lubi chudzinki takie :) a tak w ogóle to cieszę się, że u was wszystko w porządku:) ekhm...ja nie chcę nic mówić ale skoro tak blisko siebie mieszkacie to może by tak... ... .... ... :D całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
O proszę kto o sobie przypomniał!;D Ty nawet nie probuj nikogo swatac, bo wiem co masz na mysli;p A tak poza tym, to nikt o Tobie nie zapomnial...;] To raczej Ty o nas zapomnialas;p Seks - przyjaciel haha:D Jak oferta z gazety na 0 - 700:D Ocalwe co lody dobre... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
ależ dlaczego by nie??? :) mieszkacie blisko siebie...rozmowa wam się klei :) proponuję spotkanie właśnie na tych słynnych lodach :) to dobry pomysł, może nawet kiedys mi podziękujecie :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Ty mow co tam, a nie mi tu... Dalej jest chce, ale nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocalwe
No nie badz wredny bo mam ochote akurat... :D Co do mojej wagi to raczej sie to nie zmieni niestety. Ale nie chce tlumaczyc dlaczego, wole zachowac to dla siebie :) a nawet jesli zmieni sie waga to wyglad raczej nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
A tak poza tym to z każdym mi sie rozmowa klei... Ale przez internet;p Towarzyski przez neta jestem:D ale tak to niesmialy bardzo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Ale co z wygladem? Jakieś kompleksy? No nie rozsmieszaj mnie:) Teraz to ty marudzisz... Jak baba:D ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocalwe
No widzisz Margarynka, zly pomysl na spotkanie ;p ja nie lubie duzo mowic, Serducho niesmialy... :D chociaz mi nie przeszkadza w ogole cisza podczas rozmowy, nawet lubie... Ale watpie zeby inni tez tak pozytywnie na to patrzyli ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocalwe
No chodzi o to ze nawet gdybym przytyla to i tak raczej nie byloby widac tego w wygladzie :P zmiany tylko na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Ty nie lubisz dużo mowic?:D Nawijasz non stop, bez przerwy, wbijasz w ta klawiaturę az dostaję oczopląsu, a ty mi kłamiesz, że nie lubisz duzo mowic:D O ile masz ochote powaznie... Zapraszam na lody;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocalwe
Aj dobra cicho :D ja gadam duzo jak ktos malo mowi, ale zdecydowanie wole sluchac. Na lody nie moge bo chora jeszcze jestem. Ale w przyszly weekend sie wybieram na pewno :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka.
tak tak spotkajcie się :) serce cię zaprosił ! Idziesz! :P :) ok????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocalwe
To ze tam bede nie znaczy jeszcze ze w godzinach tych co Serducho ;p hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęknięteserce
Po pierwsze...Margaryna. Jak ja Ciebie o cos pytam to mi odpowiadaj:) Po drugie... Próbujesz mnie uszczęsliwiac?:D dla Ciebie to wszystko takie latwe. Pyk i juz;p Ty mow lepiej co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×