Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Gość ciezarowka_83
ja od wrzesnia z wyprawkowymi rzeczami ruszam na calego :) heheh tez sobie nie wyobrazam by moj chlop sie tym zajmowal sam, dla niego lista zakupow to jedno a jego wizja to drugie :) warzywa tez mnie srednio ogolnie kreca a niestety powinny i tez chcodze caly czas glodna i caly czas mam na cos ochote :) wlasnie zrobilam te internetowe zakupy- to chodzi o te spozywcze przede wszystkim, nie chche mi sie ganiac z siatami zw w te upaly a tutaj mam na gotowe- tesco ma teraz fajna opcje zakupow przez internet ide do lodowki po borowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
A z filmow takich "na ciaze" to polecam tez "Johna Cartera"- calkiem zgrabny film zauwazylam ze w ciazy mam ochote na takie kino ala superpodukcje lub jakies durne komedie robi wam sie na brzuchu prega? bo mi sie zaczyna pojawiac- tak mi sie wydaje- nawet moj maz ja zauwazyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężarówko - Johna Cartnera też obejrzeliśmy, my trochę tacy kinomaniacy jesteśmy. Wczoraj nie wiedzieliśmy co obejrzeć to obejrzeliśmy stary film "Telefon" z Colinem Farrelem, ale to już chyba 3 raz:) Kreski na brzuchu jeszcze nie mam, także siary w piersiach ale u mnie to w 1 ciązy też wszystko jakoś pod koniec się pojawiało ( nawet rozstępy dopiero 2 tyg przed porodem) Kurde zapomniałam zupełnie zadzwonić i zapisać się do mojej położnej a to już najwyższy czas. Jutro to zrobię, dzisiaj sił nawet na gadanie nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Tez widzialam Telefon- calkiem niezly tylko ja nie lubie tego Colina ja ten tydzien robie sobie pod haslem filmy z Christianem Bale'm a w nast tyg idzie Ryan Gosling a pozniej bede ogladac klasyke :) tez mma zapedy na kinomaniaka co nie co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego Ryan Gossling nie oglądałam, może dzisiaj włączymy... Ja za Farrelem też nie przepadam ale w tym filmie fajnie dostał po tyłku cwaniaczek, że w ogóle żal mi go nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
wazka Ryan Gosling to aktor :) i tez, jak Bale- niezle "ciacho" tylko ze blondyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
fajne z nim bylo Drive gdzie gral takiego troche psychola i "Kocha lubi szanuje"- creazy stupid love- gdzie gral takiego lowelasa i pokazywal klate :) 2 rozne filmy gdzie mi sie bardzo podobal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
wogole ciekawe gdzie reszte wywialo- upaly wyczerpaly ja uciekam od kompa- milego wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jeśli chodzi o filmy to niestety nie znalazłam nawet na chomiku dobrej jakości Batmana, tylko jakieś kamerki i mąż włączył Zołnierzy Kosmosu ale nową wersję, animowaną - tak nudna, że usnęłam - dlatego dzisiaj już o 8.30 wstałąm:) Żołnierze Kosmosu - stary film ale ta pierwsza część fajna i też fajne ciacho grało (Casper Robert Van Dien) Wczoraj straszna burza i wichura u nas była, więc wszystko z balkonu poznosiliśmy do domu i zaraz będę musiała sprzątać bo wszystko mam w przedpokoju... Macie jakieś konkretne plany na dzisiaj? Ja tylko do położnej muszę zadzwonić i trochę w domu ogarnąć bo jutro teściowa przyjeżdża wieczorem ( bo w czwartek idzie tu do szpitala na badania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka ja ściągnęłam z chomika tę wersje, jak pisałam może nie rewelacja ale dało się obejrzeć, ja nie mam jakiś super wymagań co do jakości :P http://chomikuj.pl/action/SearchFiles?FileName=Mroczny+Rycerz+powstaje&submitSearchFiles=&FileType=video ten pierwszy plik avi :) a ja właśnie dziś mam zjazd teściowej do siebie ;) na szczęście mam jako tako ogarnięte i jeszcze muszę jakieś jej ciastko do kawy kupić bo moja teściowa uwielbia i widać po niej, że nawet za bardzo :D :D mam nadzieję, że nie będzie chciała mnie ciągać po sklepach ale intuicja podpowiada co innego :O miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
hehehe widze ze dzis zjzd tesciowych bo moja mnie tez odwiedza :) i musze chalupe ogarnac, poza tym mam dzis ta wizyte u gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wgłowiesieniemiesci - no własnie takie wersję widzieliśmy ale mąż dobre filmy chce oglądać w dobrej jakości,więc poczekamy:) W takiej jakości nawet online jest Batman, nie trzeba ściągać:) Ale to fajnie masz jak teściowa chce Cię zabrać na zakupy, moja dla przyszłego wnuka nie kupiła jeszcze nawet śliniaka:) Ale przyzwyczaiłam się:) Ona nas sama z siebie nie odwiedzi, tylko że jedzie do szpitala a my to tak przy okazji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halooo :) O losie, wogole nie zazdroszcze Wam dziewczyny tesciowych w domu :D My mielismy teraz na weekend nastepny jechac do tesciow ale ostatnio mielismy tyle akcji w domu i tyle podrozowania ze poprostu nie mam sily i tym samym zostajemy z Mezem w domku i bedziemy cieszyc sie caaale 3 dni tylko i wylacznie soba :) W koncu jeszcze tylko tak naprawde 8-10 tygodni mamy siebie tylko dla siebie a potem bedzie juz trzeba podzielic milosc i czas na 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
no i po badaniach :) te wszystkei choleostazy watrobowe sa w normie i pod tym wzgledem jestem zdrowa i generalnie wszytsko ok z mala tez nie bede miala powtarzanej glukozy bo wg mojego lekarza mam cukrzyce cizowa:) zegnajcie slodycze, witaj zdrowe zarcie :) do nas na szczescie tescie wpadaja wieczorem na ok 2h "na kawke" mam dwa niedystkretne pytania do Was wszystkich" 1- jak tam wasz poped seksualny i radzenie sobie z seksem z brzucholem? 2- jak u was wyglada kwestia depilacji/golenia- nie chodzi mi o pachu :P? bo u mnie poped srednio,zw ze jest goraco znowu no i brzuch przeszkadza i zamiats robienia erotycznej zmyslowej atmosfery my sie smiejemy z mezem z goleniem tez jest troszke problem :) ale sobie sama radze "na czuja" w wannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ciezarowko! super ze z mala wszystko ok i wyniki w normie, dupa tylko z tym cukrem.. mozna wiedziec jakie mialas wartosci cukru ze lekarz uznal iz masz cukrzyce? Pewnie teraz czeka Cie wizyta u diabetologa? Jesli chodzi o seks to u nas jeszcze nie ma za bardzo jakiegokolwiek problemu, wrecz bym powiedziala ze mojego M. kreci moj obecny wyglad i jest.. milo ;) Gama pozycji w ktorych brzuch nie przeszkadza jest przeciez tak ogroomna.. ;) Jesli chodzi o depilacje to ja 2 dni temu ostatni raz probowalam sama "na czuja " sie tam ogolic - nie skonczylo sie to tak jak powinno..:D Tak wiec moze to smieszne ale pomaga mi od teraz moj M., tyczy sie to depilacji wszystkich mozliwych miejsc od pasa w dol az do palcow u stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
W sumie poszlo o ten ostatni wspolczynnik- to ostatnie pobranie krwi, bo tak to wszystko ok ja mialam te 75g i 1-sze na czczo wyszlo mi 78 mg a zkares jest 60-99 1-sze po glukozie 152 a norma do 180mg 2-gie 141 po glukozie a norma do 140mg takze niewiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff już po wizycie ;) długo nie posiedziała i dobrze, nie poszłyśmy też nigdzie bo powiedziałam, że w tym upale to się nie nadaje na wędrówki :P odstawiłam ją do tramwaju i niech jedzie do siebie :D wazka ona taka chętna to nie jest do zakupów tyle, że powoli zaczyna do niej docierać, że jak wyjadę to wnuczkę zobaczy dopiero za min pół roku i żaliła mi się dziś jak ona to wytrzyma :D raczej się nie rozsypie :) marien dokładnie, ile to nam zostało tej "swobody" :) niewiele a zatem trzeba uszanować ciszę, spokój i możliwość wysypiania się :) :) ciezarowka to dobrze, że z wynikami jest ok, tyle że ta nieszczęsna cukrzyca :O jednak po ciąży lepiej będzie jak od czasu do czasu skontrolujesz cukier bo nigdy nic nie wiadomo :( co do seksu to jak mąż był w PL nie miałam jeszcze takiego wielkiego brzuszka jak teraz ale radziliśmy sobie, zmodyfikowaliśmy kilka pozycji i było ok :) romantyzm za to padł jak przy którymś razie mąż poczuł jak Mała kopie i od razu stwierdził, że on tak nie może bo ona nie śpi :) :) później gadał do Małej, żeby poszła spać bo chcemy pobaraszkować ;D teraz ogólnie to mam ochotę cały czas i jak przyjadę już do męża to nie dam mu spokoju :) z goleniem miejsc intymnych to tak sobie, próbuję z małym lusterkiem ale i tak więcej działam na czuja :) z goleniem nóg nie mam problemu, paznokcie u stóp też jeszcze daję radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIężarówko, to dobrze, że wyniki ok, a cukrzycę to ma sporo kobiet w ciąży, moja mi powiedziała, że też powinnam jeść 5 małych posiłków, unikać słodkich owoców ( jak winogrona czy nektarynki) soki rozcienczać wodą ale to ze względu, że sporo przytyłam. Jeśli chodzi o sex to ostatnio mieliśmy chęć dwa tygodnie temu:P jakoś ja bardziej sił nie mam na częstsze sexowania ( jak to określa mój syn) A co do golenia to golę na czuja. Jak nie byłam w ciąży używałam kremów do depilacji intymnej ale teraz się boję, że za bardzo mogą podrażnić i tak wrażliwe w tym okresie miejsca i golę się maszynką,bez lusterka, też na czuja. Wgłowiesieniemiesci - widzisz, teściowa docenia to co może stracić, moja jakoś nie jest za bardzo zainteresowana mną i moim stanem, ale cóż, jakoś się z tym pogodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na dzisiaj znalazłam film Cabin Woods - chyba jakiś horror, ale ja lubię:) ( na polski przetłumaczone Dom w głębi lasu) Dzisiaj przyszła niespodzianka z Białogardu:) Mandat za radar - jechaliśmy z zawrotną prędkością 55/h ale ustawiony znak był 40, nie wiem po co w ogóle na prostej drodze, ale co tam, lepiej radary stawiać ( już chyba co kilometr w Polsce są) niż poprawić jakość dróg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
no to grtuluje mandatu :) a dom w glebi lasu tez bym obejrzala tylko sie troche boje, ja teraz po byle jakim "mocniejszym" filmie mam w nocy schizy a slyszalam ze ten dom... jest fajny, to wez oojerzyj i powiesz jak bylo :) a ze duzo kobiet ma te cukrzyce to ja wiem i sie jakos na maksa tym nie przejmuje :) dobrze bedzie bo na maksa zdrowa diete wprowadze :) moj maz jest kochany bo powiedzial ze on ze mna na te diete przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, co do kremów do depilacji to zastanawiałam się ostatnio, ale faktycznie mogą za bardzo podrażnić skórę w tych okolicach :( a o niebo wygodniejsze niż mizianie maszynką :D dziewczyny ja horrory też chętnie obejrzę ale w ciąży mam jakieś chore sny a poza tym jak jestem sama to staram się unikać takich mocnych wrażeń, później zasnąć nie mogę, mam jakieś jazdy etc.. :) ach te Nasze polskie drogi... ja uciekam na randez vous z mężulkiem i do jutra :) miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
no ja tez lubie horrory czytac i ogladac ale nie w ciazy bo tez lpie schizy, nie moge w nocy spac itd hehhe ta saga o ludziach lodu na ciaze jest idealna- lektura lekka latwa i przyjemna :) uciekam od kompa, do jutra dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez mam chore i głupie sny w ciąży. Nawet już nie opowiadam mężowi bo mówi że jestem nienormalna:P Ostatnio mi się śniło, że mój syn był na dworze i połamał nogi, wpadł w jakąś dziurę i my i sąsiedzi go szukaliśmy - sen na tyle realistyczny, ze nie puszczam go już na dwór bez komórki. A pamiętacie mój sen o zębach? Z 2 tyg później zmarła kuzynka mojej teściowej. W zasadzie ja nawet jej na oczy nie widziałam i pewnie to zbieg okoliczności ale sobie wmówiłam, że skoro coś takiego się stało to już nikt więcej nie umrze w moim otoczeniu. Jakoś w ciąży człowiek bardziej przewrażliwiony. Obejrzałam ten Dom w głębi lasu - on taki dziwny jest, ni to horror, elementy komedii,coś ala reality show z potworami. Potem obejrzeliśmy Tall Man, o porywanych dzieciach i jeśli jesteście bardzo wrażliwe to nie polecam, ale dosyć przejmujący. W nocy rozbolał mnie bardzo brzuch na dole - już drugi raz w nocy taki ból miałam, pokręciłam się trochę i rano już było ok...nie wiem co to:( Wgłowiesieniemiesci - ja na samym początku ciąży właśnie zrobiłam depilację kremem i potem miałam jakieś dolegliwości -większe upławy i zrezygnowałam, ale też najbardziej lubię depilacje kremem, dłużej potem włoski odrastają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) wazka wiesz..co do tych zębów to ja wcale bym nie powiedziała,że to musiał być zbieg okoliczności..kilka lat temu zmarł dziadek męża..dzień przed śmiercią mi się śniło jak on Nas woła i prosi byśmy przyszli i obudziłam się w nocy z krzykiem bo dziadek męża złapał w mnie w śnie za łydkę, mężowi jak opowiedziałam to on mi na to, że zepsute zęby mu się śniły i pamiętam jak śniadania nie mógł tego dnia zjeść bo strasznie go brzydził ten widok ze snu..i kilka godzin później mąż dzwoni do mnie z pracy z informacją, że dziadek zmarł :( druga sytuacja mi się z kolei śniły zepsute zęby, jakaś kobieta i Nasze podwórko i tego samego dnia zmarła Nasza sąsiadka :O nie jestem oczywiście jakaś nawiedzona i nie analizuję wszystkiego co się przytrafia, śni albo dzieje w rzeczywistości ale czasami jest jakieś przeczucie, że coś się stanie.. dobra, koniec opowieści " z krypty " któraś z Was ostatnio pytała o pręgę na brzuchu :) ja taką mam, jest bardzo cienka delikatnie ciemniejsza od mojego koloru skóry i jest wyraźna od pępka w dół i w górę :D śmiesznie wygląda, jakbym sobie sama ją narysowała :) a wiecie, który aktor "młodego pokolenia" to mój ideał ? :) Jonathan Rhys Meyers ... pierwszy raz go zobaczyłam w filmie " August Rush" przy okazji polecam :) ten facet to mój ideał z wyglądu oczywiście :P dziś leniuchuję i poszukam coś ciekawego do obejrzenia :) miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×