Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dalia S

Gabinet kosmetyczny Kraków -kogo polecacie

Polecane posty

Gość Stasia_kruk
Mieszkam na Konopnickiej i chodzę do Genesis przy Kapelance. Mają bogatą ofertę zabiegów i jestem zawsze zadowolona. Korzystam z depilacji laserowej i opalania natryskowego. Córka robiła tam makijaż permanentny brwi i też jest zadowolona. Polecam też zabiegi wygładzające na twarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziutla
ja polecam dr Ornatowska - bardzo fajna babeczka, konkretna i miła. jak tam byłam to czułam że jestem w dobrych rękach - w końcu to jej powierzam moją urodę. no a ma też certyfikat medycyny estetycznej także zaplusowała u mnie i wzbudziła zaufajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowaKarakowianka
Jestem oczarowana Salonem Odrodzenie i Panią Małgosią. Wielki szacunek mam do tej kobiety. Tyle lat na rynku z własnym salonem i tyle w niej zaangażowania. Dla mnie jest niespotykane że ludzie jeszcze pracują z pasji a nie żeby zarabiać. Bardzo dużo doświadczenie i najfajniejsze że zawsze tam się trafia z polecenia. Mnie poleciła koleżanka oraz kuzynka męża. Kraków jest paradoksalnie bardzo mały jeżeli chodzi o usługi na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaZ
Ja bardzo sobie chwalę kosmetyczkę w Black Pearl, widać, ze ma doswiadczenie i wiedzę. Do tego salon ma bardzo ciekawą ofertę zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne przeprowadza salon urody http://www.studioangel.pl/ w Krakowie. Bardzo lubię tam chodzić, zwłaszcza na masaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 2 lat chodzę do Pani Michaliny do Studia Pięknego Ciała, pomogła mi zwalczyć trądzik, z którym kiedyś długo walczyłam- a teraz tylko profilaktyka:) chodzę tam ja i moje koleżanki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś33
Jeśli chodzi o Kraków, to jestem od dawna wierna tylko jednemu salonowi - J'adore ( http://jadoreinstytut.com/ ) , mają bardzo szeroki zakres usług, co jest rewelacyjne, bo jeśli dobrze się umówię, to mogę mieć jednego dnia zrobione paznokcie, masaż i opalanie natryskowe, wielki plus też za lokalizację- samo centrum Krakowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, od kilku lat szukałam dobrego salonu kosmetycznego aż w końcu znalazłam. Od około 2 lat chodzę do Galerii Piękna na Kazimierzu i oddaję się w ręce Pani Agaty Kitner. Profesjonalna obsługa, szeroka gama zabiegów (Moim ulubionym jest HYDRADERMIA powodująca natychmiastowy lifting) a także zawsze miła i przytulna atmosfera. Manicure zrobiony tutaj trzyma mi się przez 2 a nawet do 3 tygodni a nie tak jak u pseudo kosmetyczek max 3 dni. Dla wymagających tak jak ja to najlepsze miejsce Podsyłam link http://galeriapieknakazimierz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luminia
ja znam dr ornatowską z bonadea i chwalę sobię tą osobę! dokłądna, delikatna i ma certyfikat medycyny estetycznej....a to jak dla mnie sporo znaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam salon na krakowskim kazimierzu,chodzę tam już od dwóch lat i nigdy nie wyszłam nie zadowolona.Profesjonalne podejście do klienta, masa różnych zabiegów, promocji,sprawdzone kosmetyki francuskiej firmy guinot, oraz miła atmosfera. Galeria piękna (ul. Jakuba 29 ) to zdecydowanie mój ulubiony salon w Krakowie. Polecam, Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chodzę regularnie w dwa miejsca. do Galerii Piękna na Jakuba. Tam korzystam z wszystkich zabiegów pielęgnacyjnych, Hydradermia, Hydraclean i kupuje u nich kosmetyki Guinot. A na depilacje laserową, wyszczuplanie i masaże chodze do Glamour Vectus na Dywizjonu 303. U nich nie dość, że mają super sprzęt to zawsze jest gdzie zaparkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reołti
Galeria Piękna na Kazimierzu! ŚWIETNY salon. Pani Agata to profesjonalistka, no i fryzjer... Bomba! :) polecam każdej kobietce. Ceny też super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola47
Myślałam, że znalezienie gabinetu kosmetycznego w Krakowie w którym poczułabym się jak w 5*gwiazdowym SPA to tylko marzenie. Ale jednak marzenia się spełniają. Gorąco polecam różnorodne zabiegi oferowane przez Gabinet Galerię Piękna na Kazimierzu (ul. Jakuba 29; link http://galeriapieknakazimierz.pl/ ). Profesjonalizm z jakim się tam zawsze spotykam zasługuje na "Oskar Kosmetologii".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka1990
Ja również polecam Galerie Piękna na Kazimierzu. Bardzo miła atmosfera a przede wszystkim profesjonalna obsługa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka_45
Ja natomiast całym sercem polecam instytut urody http://jadoreinstytut.com/ na Karmelickiej, tak miłej obsługi nie spotkałam nigdy! :) Chodzę tam na manicure hybrydowy, teraz idę znowu bo jest promocja, tylko 59 złotych, ostatnio też skorzystałam z opalania natryskowego i jestem mile zaskoczona, myślałam, że moja wrażliwa skóra nie może mieć innego koloru niż biały, a tu taka niespodzianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam niedawno u Pani Patrycji. Niesamowita kobieta, jeśli któraś z was myśli o zrobieniu makijażu permanentnego albo o przedłużaniu rzęs to się zgłoście – 530 530 256. Wyjaśni wam wszelkie wątpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam swoje ulubione specjalistki w Vici Clinic, na ul. św. Sebastiana (tel. 12 422 27 28 ). Po zabiegach u nich moja buzia odżyła i rozpromieniła się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mona Lisa Gabinet w centrum Krakowa. Wspaniałe miejsce! Chodzę do Pani Moniki. Korzystam z zabiegów na twarz-profesjonalna obsługa, pani Monika doradza i tłumaczy na czym zabieg polega, jakie są korzyści dla skóry i ciała. Ponadto jest bardzo dokładna i precyzyjna, korzysta z kosmetyków wysokiej jakości. Doradza także jak pielęgnować skórę na codzień, czego unikać. Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia657
Witam was Kobietki Ja ze swojej strony mogę wam polecić Studio Genesis na Kapelance . Uwielbiam tam chodzić dziewczyny działają cuda. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys chodzilam do bardzo dobrego salonu na Krowodrzej, nestety zamkneli go, ale zasugerowalam sie pozytywnymi komentarzami na temat Black Pearl, bylam u nich juz kilka razy na manicure i raz na mikrodermabrazji, jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stanowczo polecam Studio Estetyki Ciała na os Słonecznym 11 , ma dużo klientek i dobre ceny . nie słyszałam złej opini o tym gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stanowczo polecam Studio Estetyki Ciała na os Słonecznym 11 , ma dużo klientek i dobre ceny . nie słyszałam złej opini o tym gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studio Estetyki Ciała ,wspaniała kosmetyczka doświadczenie pełno certyfikatów dyplomów . Chodzę tam na mezo i rzęsy od czasu do czasu ma manicure. ma dobre ceny Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkim gabinet na os Słonecznym 11 w Krakowie. Cudowne przeżycia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniadna
Zgadzam się z Tobą Ziutla. Też byłam u dr Ornatowskiej i jak dla mnie pełen profesjonalizm. Gabinet nazywa się Bona Dea, teraz chyba się gdzieś przenieśli niedawno ale najważniejsze info można poczytać na stronie i o zabiegach i też jest podany cennik http://luxusportal.pl/pl/kosmetyka-i-uroda/prezentacje/bonadea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Black Pearl przy Szlak jest dobry, maja fajna ogarnieta kosmetyczke, która zna sie na rzeczy i jest bardzo profesjonalna w tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Panią Ewę ze Studia Estetyki Ciała na os Słonecznym 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofij
ja byłam w BonaDea i bardzo fajny gabinet. dobre jest to ze są tam lekarze certyfikowani bo tez mają med. estetyczną...i wiele zabiegów robią...ale u kosmetyczki tez byłam! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Mobilnym Instytucie Urody http://miu.com.pl/. Mieszkam niedaleko Krakowa, a tak jak nazwa wskazuje - Pani jest "mobilna". Bardzo fajna opcja dla zabieganych osób. Byłam na przedłużaniu rzęs, robiłam górną kreskę i teraz w planach mam brwi. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×