Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bfdsdsada

Dlaczego to mezczyzni musza podrywac kobiety?

Polecane posty

Gość bfdsdsada
bfdsdsada, znam facetów, którzy na widok tego "zdania naukowców" wybuchnęliby gromkim śmiechem nie watpie ze znasz ignorantow, zaryzykowalbym nawet stwierdzenie ze znasz tylko takich facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie podrywam bo nie muszę
frajerów? hihihihihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipokrycikk
a kobieta ma byc: -zawsze seksowna -wygladac jak 20-latka mimo czterdziestki na karku -zarabiac kase (mimo to nazwa ja karierowiczka nie dbajaca o dom) i troszcyc sie o dzieci (kura domowa) niech ktos dopisze wiecej bo mi sie nie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfdsdsada
hipokrycikk gdzie tu sprzeczne wymagania? nie osmieszaj sie spadam, zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie podrywam bo nie muszę
"nie watpie ze znasz ignorantow, zaryzykowalbym nawet stwierdzenie ze znasz tylko takich facetow" ale z ciebie ryzykant, prawdziwy samiec normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" zaiteresowanie "obiektami" ktorych sie nie lubi, wydaje sie lekko chorobliwe, nie sadzisz? " hahaha, wszystko na temat. dżem to ksiązkowy przykład frustrata-zafiksowany na obiekcie swojej nienawiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipokrycikk
hehhe nie pisalem ze to sa sprzeczne wymagania, chyba cos zle doczytales ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżem, kobiety nie będą podrywać, bo losowanie sobie wśród gości siedzących przy barze tego jednego, nie daje im pogladu na to, jak ten jeden radzi sobie z przeciwnościami. kobiety są logiczne i efektywne w swym postepowaniu, ze do ciebie to nie dociera, to naprawdę nie jest problem kobiet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko znowu on....
niestety dżem jest niereformowalny, nie dociera do niego, ze każdy normalny facet radzi sobie z tymi jego wielkimi "sprzecznościami", że każdy normalny facet czerpie przyjemność z podrywania kobiet, że każdy normalny facet jak się kocha z kobietą to nie zastanawia się nad tym czy warto bo przecież ona ma z tego większą przyjemność (a co - lepiej zachować się jak zasmarkany 5-latek i zbuntować, że jak ona ma mieć lepiej to ja nie chcę wcale?) Dżem sugerujesz wszystkim, że "nie myślą" a w rzeczywistości to Ty kompletnie nie myślisz, jedyne co potrafisz to cytowanie bzdurnych artykułów pisanych przez takich samych nieudaczników jak Ty, którzy tylko użalać się potrafią... Wybierz się do psychologa, może usiłujesz na siłę stłamsić w sobie świadomość, że jesteś gejem? Skąd Twoja nienawiść do kobiet? Warto abyś się tego dowiedział, bo widać, ze jesteś nieszczęśliwy i z takim podejściem nigdy nie będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekoloszkaa
niedostosowana jednostka z tego goscia po prostu. zamiast stworzyc sobie wlasny swiatek z jakas kobietą, ktora bedzie zabiegala u niego o seks, i zyc w nim szczesliwie, olewajac reszte swiata, stara sie zmienic rzeczywistosc, ktora nikomu innemu nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co nas problemy tego kryptogeja obchodza? słuzy do zabijania czasu i jak dla mnie pisał fajowe prowokacje, pisał, bo juz mu sie asortyment wyczerpał, teraz tylko kopiuj-wklej, robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekoloszkaa
ciekawe kim jest w realu... myslicie ze to normalny czlowiek ze sklonnoscia do trolowania czy rzeczywiscie ma nierowno po kopula? jesli serio taki jest, to jest to troche przerazajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc wkleił swoje zdjecie na ktorym jest przystojny facet, jesli tak, to kolejny dobry genetycznie material sie marnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc wkleił swoje zdjecie na ktorym jest przystojny facet, jesli tak, to kolejny dobry genetycznie material sie marnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekoloszkaa
moze sobie byc przystojny ale ja sie boje fanatykow. jakichkolwiek. poszedl do pracy, moze mija nieswiadome niczego kobiety... ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko znowu on....
ja myślę, ze na codzień też taki jest, z zaburzeniami. to raczej nie są tylko prowokacje w jego wykonaniu, on uparcie ciągle drąży jeden i ten sam temat, więc chyba naprawdę w to wierzy... nie rozumie, że to nie ze światem jest coś nie tak tylko z nim samym, to on nie potrafi się dostosować... cytuje bzdurne teorie i ma siebie za jedynego myślącego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mija kobiet, bo siedzi w koparce i skupia sie na wymiarowym kopaniu rowu- odpowiednie zajecie dla jego wakiego umysłu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko znowu on....
njuunn nie wiem czy taki dobry z takimi zaburzeniami ;) ja tam też się boję takich fanatyków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weraaaaa
A może ma despotyczną szefową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mial ojca, wychowala go zaburzona, nadopiekuncza mama i w efekcie jest kryptogejem, mizoginem. dobrze ze jest internet, takie psychole maja gdzie dac ujscie swojej frustracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekoloszkaa
znam takiego jednego- wszyscy to wariaci i on jeden normalny. ludzie go unikaja, zawsze szuka afery. skrzywiony na innym punkcie, ale gadka taka sama-cytuje dane naukowe, obraza sie na rzeczywistosc, zyje w swiecie fantazji. sam niczego nie doswiadczyl,ale sam najlepiej wszystko wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sa tacy ludzie, co zrobisz? ja robie sobie bekę, wiec do czegoś sie przydaja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekoloszkaa
tak, to jest smieszne...dopoki nie stanie sie straszne ;) niech sie tu uzewnetrznia, moze to lagodzi bol istnienia ktory odczuwa na codzień. miejmy nadzieje ze nie jest groźny. pozdrawiam, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam bab nie podrywam
reka w zupelnosci mi wystarcza 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś ładnie to ujął na początku. Jeżeli facet ma takie dylematy to równie dobrze może sobie darować podrywanie, bo i tak nic nie ugra. 🖐️ To wstępny etap selekcji do odrzucania osobników skrajnie niesmiałych(niemęskich). 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież taka jest natura
facet podrywa i zalicza kobieta daje się podrywać i jest zaliczana. Nie oczekuj, że kobiety zaczną podrywać to nie jest na ich głowę i umiejętności. Lenistwo, brak zaradności i odwagi jakiejkolwiek. czym może kobieta zwrócić na siebie uwagę mężczyzny? Tylko swoim ciałem przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedź jest prosta - kobieta podrywa tylko wtedy kiedy facet jej się bardzo podoba. Jeżeli akurat nie ma nikogo na oku to nie podrywa. Sami przyjdą :D A Dżema nikt nie podrywa bo to rozhisteryzowana ciota jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weraaaaa
Przecież napisał że idzie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×