Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

cześć dziewczyny, ale produkujecie, a teraz niestety brakuje mi czasu na czytanie. nie mielismy internetu przez parę dni, miało to też swoje plusy. Moja królewna zabkuje, dzis miala goraczkę i luźne paskudne kupki. Brzuch mam ogromny, startowalam z 76cm, a teraz to i ponad 90 wieczorem mam! a w pierwszej ciazy startowalam z 72 a skonczylam na 113-116 do porodu. Smieje sie do meza ze albo szykuje sie kolejny duzy bobasek albo blizniaki hehe Popijam rumianek i koperek, ale w sumie niewiele to daje. Dzis bylam u lekarza pierwszego kontaktu, ogolny wywiad i cisnienie, wyliczyl ze jestem w 9tygodniu a termin mam na 1 marca. Wzial pod uwage ze cykle mialam 29dniowe. G. tam prawda, no ale wiem swoje. Wg haczewskiego mam 9,5tygodnia. ZObaczymy co powie usg, ale to dopiero za 2-3 tygodnie odwiedzi mnie polozna, co dalej hmm pewnie gdzies kolo 16 tygodnia bede miala pierwsze usg. Troche mnie to przeraza zwlaszcza ze bedac w Polsce na usg nic nie bylo widac poza powiekszona macica i jestem zla bo juz bym chciala wiedziec kto mieszka w brzuchu i jak sie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odebrałam wynik bety 16903 czyli według moich obliczeń to 6 tydzień, prawie identycznie jak u Ciebie Olinek82 ;) m jakmama84 witam nową mamę i gratuluję zafasolkowania, masz piękną betę ;) Malinówka376 współczuje ząbkowania u córci ten okres bywa ciężki dla dziecka jak i dla rodziców. Ja niestety nie zdążyłam zmierzyć obwodu brzucha jak startowałam, a teraz to piąta woda po kisielu bo już mam 2 razy większy przez wiecznie wzdęty brzuch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie kremów, zaczełam się zastanawiać czy używać już coś, byłam w rosmanie i prakycznie na każdym jest napisane że dopiero od 4 miesiąca. Więc nie będę ryzykować, wkońcu narazie nic się nie rozciąga, więc myślę że zwykła oliwka i balsam nawilżający z nivea którego do tej pory używam wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_2
Olinku ostatniej nocy poprosiłam o dziecko, żeby wiedzieć co będzie mnie czekało po powrocie do domu. Nie było gadania. Nie i koniec. W każdej placówce jest inaczej. Mojej znajomej dziecko w państwowym szpitalu zachłysnęło się treścią żołądkową matka ledwo kontaktowała po cesarkim cieciu leżała obolała mogła jedynie cicho wołać o pomoc a dziecko fioletowe, gdyby to się wydarzyło w nocy nawet nie chce tego pisać co mogło by się stać . Wszyscy mieli dużo szczęścia. Co do kremów na rozstępy to całą ciążę używałam musteli za 99 zł. Na początku myślałam że działa bo nie miałam ani jednej pręgi a tydzień przed się pokazały i są i będą. Trzeba mieć dobre geny a nie drogie kremy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jestem w szoku wstałam tak wcześnie i nawet sie wyspałam... Nie pamietałam tego uczucia od daaawnaaa...i wyspałam sie mimo to ze z 4 razy wstawałam w nocy na siku :O Dziś mam tyle roboty że omg, chyba jutro jedziemy na mazury i musze popakowac wszystkich, poprać co brudne itd. Dzieciaki sie zrobiły chętne do pomagania to będą sprzątać :P Jej, a ja dziś mam 8 tydzień 5 dzień . Ale sie tym ekscytuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinek82
kancialupka, jesteśmy na tym samym etapie ciąży, ale fajnie:) piękna beta:) m jak mama witaj:) ty jesteś również na tym etapie ciąży co ja i kancialupka, a twoja beta jest po prostu kosmiczna. Wydaje mi się, że to mogą być bliźnięta:) Czytałam o tym. Jeśli to prawda, ja i kancialupka nosimy w sobie po jednej dzidzi,bo bety mamy zbliżone, a ty masz podwójną naszą na tym samym etapie. Daj znać co na usg widać. Bliźnięta są widoczne później. Na początku nie widać czy to 1 czy 2. Ja mam usg 10 sierpnia dopiero, czyli za tydzień. Jeszcze kupa czasu i będzie to moje pierwsze usg. Kejtii, miłego odpoczynku, ja też się w miarę wyspałam. na śniadanie dziś zjadłam uwaga: 2 bułki/kanapki. Jestem w szoku! zawsze jedna kanapka taka bułkowa z zawartością to był mega max.A teraz z chęcią zjadłam i drugą. Muszę się opanować;) Powiem wam, że ciągle mam ochotę na soczki owocowe multiwitaminki, świetnie się po nich czuję...może brakuje mi witamin?? może sobie coś kupić? Aaaa trochę mnie zastanawia jedna rzecz...wiecie, że kobiety w ciąży nie powinny ważyć się na wadze elektronicznej??? ja mam taką w domu właśnie z bajerami pomiarami tłuszczu i wody i mimo, że waga ustawiona jest tylko na zwykłe ważanie ciała, to boję się na nią stawać jak o tym przeczytałam. A niestety z niewiedzy stanęłam na nią już 4 razy od początku ciąży. Może to głupota, ale piszę wam. W instrukcji pisze, że kobietom w ciąży nie wolno. Więc ja ją już omijam grubym łukiem. Będę się ważyła tylko u lekarza na tej wielkiej pancernej. Ja dalej czuję się wyśmienicie oprócz senności. Niby się wyspałam dziś w nocy, bo spałam od razu po pracy z godzinkę, a potem od 23:00 do 5:40. Niestety SAMA obudziłam się o 5:40 i nie mogłam usnąć:( albo ta głupia bezsenność albo po prostu organizm już spać nie chciał. czuję się lepiej niż wczoraj, ale i tak chętnie bym się położyła spać...lub chociaż poleżeć;) Czy pijecie kawę? 1 z mlekiem nie zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 słaba z mlekiem na pewno nie zaszkodzi :)) A z tą wagą to chyba kolejne mity, pierwsze słysze, u niektorych ginekologow są wagi elektroniczne i jakoś nigdy nie słyszałam że taka szkodzi... moze jakies bardziej wybajerzone z roznymi pomiarami itd ale zwykła?? Głupieje jak czytam czego wolno czego nie, czasem nie wiem gdzie konczy sie rozsądek a zaczyna głupota:P Mniami mniami...btw narobiłas mi ochoty na kawke słabą. A i mam pytanie, normalnie mam mdłosci i odruchy wymiotne czesto tak ze buzie zatykam i zbieram sie do startu ale nie wymiotuje ani tresc zolądkowa nie podchodzi mi do gardla czy cos ...nie wiem czy to normalne, ogolnie boje sie wymiotowac ale juz bym sie przemogla nawet dla spokoju swojego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinek82
kejtii nie wiem o co chodzi z tą wagą, ale ja nie będę na nią wchodzić. co do tego uczucia w gardle, masz po prostu mdłości:) ja miałam identycznie z synkiem. Wszystko szło mi do gardła, muliło muliło, całymi dniami, chciałam zwymiotować, ale nie dałam rady, zawsze tylko mnie muliło. Takie typowe mdłości, niedobrze ci jest i chcesz zwymiotowac ale nie możesz. Ja nigdy nie zwymiotowałam, choć pragnęłam tego, żeby sobie ulżyć. powodzenia, przejdzie po 3mc, zobaczysz:) ja na szczęście w tej ciąży zupełnie inaczej, zero mdłości, ufff... co to za spokojna dzidzia mi w brzuszku siedzi:) bo synuś to łobuz mały, dlatego tak męczył mamusię w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Olinek ja właśnie będę na Inflanckiej tym razem rodzić, chodzę też tam na badania...a co do opieki poporodowej i noworodkowej to wszędzie tak samo, wszystkie położne i pielęgniarki myślą, że się wszystko wie o karmieniu, noszeniu, itd. Rzadko zdarza się pielęgniarka z powołaniem i sercem. Mnie po cesarce tak wkurzyły, że dostałam gorączki, dreszczy, rozpłakałam się i dopiero wtedy spuściły z tonu...nie mówiąc już jak komentowały rozmiar piersi (mam małe), że z takimi to nie dam rady...karmiłam ponad rok, synek dobrze przybierał na wadze, silny, ciężki, duży...nie ma co na to zwracać uwagi.. gratulacje dla nowych Mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinek82
Kfitek, ja właśnie zapisałam się do przychodni przyszpitalnej Inflancka, żeby tam prowadzić sobie ciążę (będę prowadzić podwójnie, bo i w medicover - lepszy sprzęt, badania na zaraz, mam pod pracą centrum). Mam wizytę 14 sierpnia. Chcę na poród jechać z ichniejszą kartą ciąży, bo na pewno lepiej na nią spojrzą. I dzięki temu będę miała podwójne usg i tu i tu, z czego się ogromnie cieszę. Planuję też wydać pieniążki na usg 4d. Nie miałam z synkiem, ale teraz bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek haha pech chciał ze wymiotowanie mnie przed chwilą dopadło, prasowałam prasowałam nagle mnie zmuliło wyszłam na balkon ale nie dałam rady powstrzymać sie i pobiegłam d o kibelka, powiem wam ze wymiotowanie z pustym żołądkiem jest nie zbyt miłe :O Ale czuje sie teraz o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinek82
A macie dziewczyny jakieś marzenia co do płci maluszka? Czy któraś z was wyjątkowo planowała płeć malucha, czy was wszystko jedno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała chłopczyka, dziewczynki są też fajne ale jak bym mogła wybrać to chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek:-) Ja też marze o chłopcu, ale jak będzie dziewczynka to też super. Ważne, żeby było zdrowe. Wczoraj byłam na drugim USG-8w1d, chociaż, biorac pod uwagę wcześniejsze USG to dziś jest 8w1d. Znów u innego ginekologa, ale ten był konkretny, także nie żal mi 200zł. Odpowiedział na moje pytania i założył kartę ciąży. Dzidzia podobno mocno się trzyma. Torbiel powoli maleje. Żeby się szybko wchłonęła, mam bezdyskusyjnie brać 3x dziennie no-spe. Poza tym, zakaz gorących kąpieli, a jesli na basen, to mam zakładać tampon i używać maści antybakteryjnej. Troszkę puchną mi nogi-na to ma pomóc picie dużej ilości płynów 2,5/3l. Pod koniec miesiąca kolejne badania, ale mało i mam nadzieje na NFZ zrobić. No i USG prenatalne:-) Dzidzia duża 17,1mm, także a nóż pokaże kim jest?? :-D Miłego dzionka życzę wszystkim mamusiom i ich dzidziom:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinek82
ja marzę o dziewczynce, ale chłopcy są tacy uroczy, że ucieszę się również z chłopczyka. Synka już mam, a moim marzeniem od dziecka było mieć parkę. A nóż spełni się to marzenie właśnie teraz:) Ale najważniejsze jest zdrowie maluszka, to priorytet. Jeśli marzymy jednak, to córunia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinek82
a macie przeczucia co do płci? wielu moim koleżankom lekarz powiedział płeć w 12 tc mimo, że to bardzo wcześnie i trafnie określili. Podobno zależy od dobrego fachowca... mnie ciekawość zżera, ale pewnie na 100% dowiem się na połówkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Chyba przechwaliłam swoje samopoczucie,wczoraj rozmawiałam ze znajoma i pytała sie jak sie czuje-a ja ze świetnie,nic mi nie dolega.... A dzisiaj rano.....koszmar.... normalnie z łóżka nie mogłam wstać tak mnie muliło i miałam straszne zawroty głowy. Teraz jest juz lepiej,w końcu coś zjadłam normalnego bo rano na nic patrzec nie mogłam,wmusiłam w siebie kilka winogron. Ale teraz już mnie nie muli tylko kreci mi sie w głowie. A piję kawę jedna z rana parzoną (choć dziś nie piłam tylko miętę) A jeśli chodzi o płeć dziecka to baaardzo bym chciała synka mój mąż także.No ale jak bedzie córcia to oczywiście też bedę szczesliwa najważniejsze aby zdrowe było. Trzymajcie sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie zastanawiam czy nie chce niespodzianki, ale czuje że będzie dziewczyna bo chcemy chłopaka oboje, mamy nawet już takie wstępne imie : Filip :) Wiec pewnie bedzie psikus, do teog chinski kalendarz potwierdza dziewczyne ...a ogolnie jesli chodzi o zaplodnienie to ciezko mi powiedziec bo nie wiem kiedy mialam owulacje :P Właśnie sie umówiłam na wizyte na 3 września, troche późno ale pan doktor ma urlopu 2 tygodnie ale babka przez tel pow ze ww mam zadzwonic i zapisza mnie wczesniej do innego a tak to jak mi pasuje to 3 wrzesien, troche sie niecierpliwic bede ale szybko zleci, mam nadzieje ze nie bedzie sie nic działo i czas mi zleci spokojnie do wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinek82
jejku, same synkowe dziewczyny tutaj:) fajnie. Życzę wam bardzo, żebyście miały syneczków. A ja tak bardzo chciałabym córcię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinek82
kejtii, a ja mam właśnie czuja, że będzie dziewczynka właśnie, ale pewnie będzie chłopczyk, bo u mnie same chłopaki się rodzą (od strony męża). Nic to, będę go kochała i tak nad życie:) Zobaczymy... co do imion, chciałabym małą Laurę lub Natalię. A chłopczyk Nataniel lub...hmm, chyba nic innego mi się już nie podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój mąż uparł sie na imię dla synka LEONARD- i nie da sie go przekonać bo jego dziadek miał tak na imię a On z dziadkiem był mocno związany i tyle.Mi sie to imie nie podoba i mówię ze pewnie bedzie dziewczynka żeby chłopiec nie miał brzydkiego imienia he he he :-) A dla dziewczynki chciałam kiedyś Wiktoria ale teraz tyle tych Wiktorii jest więc wolałabym jakieś inne może Anastazja...??Ale nie wiem ,jeszcze duzo czasu jest więc jakieś imiona na pewno mnie przekonaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ładne te Wasze imiona dla dzieci. Mi też marzy się synek : ) ale oczywiście najważniejsze jest żeby było zdrowe, i to pierwsze nasze dziecko więc jak będzie dziewczynka to też będzie ekstra. ja nie mam wymiotów, czasem mam mdłości, ale nie są długie. Pojawiają się raczej wieczorem, jak wcisnę coś w siebie, i dużoooo to wtedy tak. BO tak ogółem to tak jak i u Was czytam, ja również nie mam wogóle apetytu, najlepiej nie jadłabym nic, ale z rozsądku jem, i wtedy te mdłości. Jestem ciekawa ile teraz mam tej bety, bo te ponad 30 tyś mnie trochę przestraszyło jak na niepełny 6 tydzień ciąży. W rodzinie męża są bliźniaki jednojajowe, identyczne, w mojej natomiast nigdy nie było. Póki co na 1 usg był jeden pęcherzyk, pytałam czy napewno 1, to mówił że tak, chyba że w środku będą dwa zarodki, a o tym to za wcześnie mówić. ja natomiast często mam taie bóle podbrzusza jak na okres, i lekkie spięcia. Martwię się tym, i latam do wc sprawdzić czy aby nie dostałam okresu. Czasem czuje jakby coś ze mnie leciało jak przy okresie, okropną wilgoć, wtedy biegnę do wc , a tam po prostu biały lepki, nierozciągliwy śluz. i taki mam najczęściej. co do imion my wybieramy wstępnie Remigiusz a dziewczynka będzie Kornelia.- to tak wstępnie , bo podoba nam się jeszcze kilka imiona, a w sumie za wcześnie żeby to ustalać :) w poniedziałek ide na usg to powiem mu o tych bólach brzucha, niech mnie uspokoi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m jak mama - jak masz bóle to moze masz niedobor progesteronu i powinnas ja brać dodatkowo albo nospe sobie bierz. Niby bóle czasem sie mogą pojawić ale wiadomo sieje to niepokój.. Ja dla dziewczynki nie mam imienia, jakoś nic mi sie za szczególnie nie podoba a jak podoba to w bliskiej rodzinie jest wiec sobie daruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle przed chwilą coś odkryłam, wziełam prysznic i chciałam sie umalowac , przyjżałam sie a na twarzy oczach mam pełno popękanych naczynek. Przypuszczam ze to od tego wymiotowania :O Nie dosc ze krosty to pełno czerwonych kropek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka_ Wrocław_89
Hej. Gratulację dla wszystkich przyszłych Mam:) Ja mam termin na 8 Marca. Tak więc rozpoczął się tak mniej więcej 9 tyd. Niestty już się niemieszcze w swoje ciuchy... i trochę mnie to przeraża:/ W 1 ciąży w swoich spodniach chodziłam do 4 miecha.... Czy któraś z was też tak ma?? Nie jem więcej niż przed ciążą a i wymioty niby mam ... Mam nadzieję że ta waga trochęprzystopuje bo jak tak dalej pójdzie to przytyje nie przepisowe 12 kg a z 25:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ho! mnie jest płeć kompletnie obojętna. zawsze bardzo pragnęłam mieć córeczkę i jedną już mam :) co będzie drugie - wszystko jedno. przyjmiemy z otwartymi ramionami ;) a ja i z nogami :P jak będzie chłopczyk to będzie Julian. jak dziewczynka to prawdopodobnie Natalia albo Natasza - chyba, ze cos innego nam do glowy wpadnie byłam dzisiaj u gina na NFZ. wsio ok. serduszko pika. nie martwic sie niczym. dostalam skierowanie na badania.... nie wiem czy jest to chociaz 1/3 badań, które przepisał mi lekarz prywatny... porównajcie lekarz prywatny: 1.grupa krwi i RH 2.odczyn Coombsa 3.morfologia 4.mocz-badanie ogólne 5.CRP ilościowo 6.antygen HBS 7.przeciwciala HCV 8.VDRL 9.poziom glukozy 10.poziom kreatyniny 11.poziom mocznika 12.poziom kwasu moczowego 13.poziom białka 14.toxoplazmoza 15.cytomegalia 16.różyczka 17.chlamydia 18.HIV lekarz NFZ: 1.morfologia 2.poziom białka 3.poziom glukozy 4.poziom kreatyniny 5.mocz-badanie ogólne mega róźnica... i tak zostawie w diagnostyce z 300 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ciągnące bóle podbrzusza lekarz kazał mi no-spe brać. A złym objawem bedzie krwawienie lub plamienia. Ja przed ciążą się mocno odchudzałam i nawet po zajściu. Dlatego też myślałam, że brak miesiączki jest tym spowodowany. Od 2ch tygodni mam mega apetyt, dużo jem, a to dopiero 8my tydzień płodu. Trochę przytyłam, ale to tez pewnie woda po diecie wróciła. OOjj, tez mam nadzieję, że zacznę tyć jak najpóźniej. Do 3.03.13 zleci rach ciach. Ile 3jek w tej dacie:-) Oby na szczęście. Co do imienia to dla chłopca: Antoni, Nikodem, Mikołaj. Dla dziewczynki: Stefania, Oliwia, Martyna, Natalia, Weronika, Polianna, Kinga. Ehhhh, dużo ich:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka_Wrocław_89
meaaa ja byłam 2 tygodnie temu u dwóch lekarzy na NFZ. Pierwszy skierował: 1. badanie ogólne moczu 2. Morfologia Drugi ( ten będzie mi prowadził ciążę): 1.morfologia 2.mocz-badanie ogólne 3. osad moczu 4.przeciwciała HCV (wirus. zap. wątroby typ C - dla niewiedzących) 5. Glukoza 6. Antygen HBs 7. Toxoplazma przeciwciała IgM oraz IgG 8. Hiv Grupy krwi mi nie robił bo mam z 1 ciąży a to raczej się nie zmienia:P Nie wiem czym spowodowana taka różnica. na 17 sierpnia mam kolejną wizytę i wiem że napewno będą jeszcze dodatkowe badania, tym bardziej że przy pierwszej ciąży okazało się, że córa ma krew z odczynnikiem Rh+ po mężu a ja mam Rh-.... Co się tyczy płci ja i córka chcemy dziewczynkę;). Mąż za to chlopca... Ale tak naprawdę to aby zdrowe było i będzie super. Z imionami to jak na razie staneło Jagoda lub Łukasz. ALe wszystko się może zmienić. Lista do wyboru jest długa:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszynianka..
Doobrywieczór:)) ja wróciłam z pracy i padam... nadrabiam zaległości w czytaniu i ide spać bo w wekend mamy roczek u chrzesniaka także trzeba sie przyszykować i pomóc siostrze troche w przygotowaniach:)) u mnie dzis równo 11 tydzień, chyba najbardziej do przodu jestem, ale licze że i tak w marcu urodze:)) Mi się marzy synek, no ale zobaczymy, co będzie to będzie oby zdrowe:) imiona wybrane od dawna mamy: dla synka Sebastian ,a dla córci Natalia:)) innej opcji nie ma:)) Dzis nawet obyło sie bez żadnego mulenia, tylko ostatnio mi strasznie duszno sie robi i tak ciężko, ale to pewnie przez upały. Wagowo nie przytyłam ,ale np w spodnie juz sie nie dopinam i czuje ucisk, jedne mi zostały takie w miare, ale od siostry wyszukam ciązowe to jakos dam rade:)) Co do ważenia to wydaje mi się że to takie straszydło, przeciez juz tylko wagi elektroniczne są, przynajmniej ja dawno nie widziałąm innej, nawet u lekarzy stoja elektroniczne, ja na swojej to sie codziennie waże:)) Miłego, spokojnego i w jak najlepszym nastroju wekendu życze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ech ja padam pół dnia zrywałam tapetę i chyba trochę przeholowałam bo dostałam zawrotów głowy i moja praca na dzień dzisiejszy sie po tym skończyła ; / Olinek82 ja też się wybieram 14 sierpnia do lekarza ; ) Ja jeszcze nie wymiotuje ale mdli mnie właśnie tak nieraz nieprzyjemnie i wolałabym czasem zwymiotować niż tak się męczyć. kejtiii a jednak i Ciebie dopadło ; p Jeśli chodzi o płeć dziecko ja marzę o córeczce: Basia albo Hania a mój m o synku Mikołaju. misia2407 ja też mam nie raz takie właśnie cięzkie dni m jak mama84 ja myślę, że jak masz taką wysoką betę to jak nic będą bliźniaki ; ) Co do bólów brzucha ja też niestety je mam często, dlatego zażywam luteinę co 8 godzin. Lekarz mówił, że taki ból brzuszka jakby przed okresem świadczy od rozciąganiu się ścięgien macicy, co oznacza, że dzidziuś rośnie. Aśka_Wrocław_89 Witam i gratuluję zafasolkowania ;) meaaa lista twoich badań od lekarza prywatnego jest imponująca, chyba dał Ci wszystko co możliwe do zbadania, jak nic wyjdzie Ci za nie z 500 zł ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×