Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Candy936

ODCHUDZANIE- nazwa tabletek

Polecane posty

Gość gość
blablabbla akurat ever ever 4 jest s**tem ale nie można też uogólniac tak panowie i panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest skład tego dziadostwa, dokładnie Foreverslimu: ekstrakt z owoców guarany standaryzowany na 10% kofeiny; wodno-alkoholowy ekstrakt z liści zielonej herbaty standaryzowany na 98% polifenoli; ekstrakt z owoców papryki; L-karnityna; ekstrakt z owoców pieprzu czarnego standaryzowany na 10% piperyny; chrom; witamina D3 ; witamina C. Raczej ciężko uwierzyć, że po tym można schudnąć. A to kosztuje dużo pieniędzy!!!! To występuje pod różnymi nazwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilkukrotnie podchodziłam do kuracji odchudzającej różnych produktów i sposobów. Wiele z nich działało ale z mizernym skutkiem. Obecnie jestem na kuracji miesiąc z tabletkami Slimcea. Ten okres pozwolił mi już ocenić ich działanie. Hamowanie łaknienia na plus, przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej na plus. Brak efektów ubocznych na plus. Warte stosowania podczas walki z otyłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wlasnie dzieki tak dobrze dobranemu składowi Foreversslimu można szybko i skutecznie pozbyć się całej nadwagi.Plusem sklu tych tabletek są tylko naturalne składniki nie ma tam ani grama chemii.Czyli odchudzanie nie szkodzi zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na kuracji z preparatem Slimcea. Są to tabletki wspomagające odchudzanie. Odczuwałam na nich hamowanie łaknienia. Świetnie przydaje się to przy utrzymaniu diety bądź zwyczajnemu nie podjadaniu. Efekty to oczywiście spadek wagi. Na początku powolutku, ale po 2 miesiącach mogłam już pochwalić się 7kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFAFALE
U mnie recepta była w miarę prosta.Brałam Foreverslim ku temu, aby wyeliminować napady głodu i zainteresowanie kiepskim jedzeniem. Kolejnym krokiem było bieganie, które pokochałam i tak kg leciały. Każdy może schudnąć, kwestia dobrania odpowiedniej metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na odchudzanie najbardziej polecam tabletki Activlab Carnitine3. Miałam problemy z nadwagą i niestety nie pomagała mi ani dieta ani ćwiczenia. Na szczęście po stosowaniu tego preparatu wszystko jest w porządku i nadwaga nie wróciła nawet po roku schudnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie z kolei pomogły OLIMP L-Carnitine, które kupiłam na http://swiatsupli.pl/ . Schudłam 10 kg w 3 miesiące! Jestem w szoku. :) Ważę tyle ile chcę już od pół roku i nie mam jojo, więc jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz niedługo ruszy bardzo fajny serwis własnie z takimi miejscami wiec na pewno wrzuce link abyscie mogli wybrać to właściwe miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnika
Bardzo długo nie mogłam znaleźć sposobu żeby się odchudzić, ale w koncu udało mi się osiągnąć cel dzięki diecie, aktywności fizycznej, plus do tego dodałam jeszcze tabletki odchudzające Foreverslim naprawdę sporo mi pomógł bo już po pierwszym tygodniu stosowania miałam obniżony apetyt, nie podjadałam dzięki temu wieczorami i nie ciągneło mnie tak do słodyczy.Mój rezultat to 12 kilogramów w 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka835
Ja odkąd pamiętam zmagałam się z nadwagą. Miałam wiele nieudanych prób z różnymi dietami i wiele rozczarowań. Dopiero kiedy kafeterii trafiłam na suplement diety http://najlepszadieta24.pl/african-mango/ a także zaczęłam regularnie się odżywiać zaczęłam chudnąć. W efekcie od września zrzuciłam 19 kg bez większego problemu i co najbardziej istotne dla mnie odchudzanie było wolne. Dlatego też jestem przekonana o tym, że nie wystąpi żaden efekt jojo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postawiłam na Foreverslim .Wybrałam go ze względu na mnóstwo pozytywnych opinii i na w pełni naturalny skład.I w końcu schudłam bez problemu i efektu jo-jo.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata 17
A czy któraś z Was próbowala Acaii Berry 900? jesli tak powiedzcie co sadzicie o nich i czy daja efekty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starałam się zrzucić nadmiar kilogramów stosując różne metody dopiero włączenie do diety tabletek Foreverslim przyniosło oczekiwane efekty.Nie sądziłam że odchudzanie może być tak proste i w miarę przyjemne.Z tymi tabletkami dałam radę moim niechcianym kilogramom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś myślałam że sylwetka 'gwiazd' jest nie do osiągnięcia. Spróbujcie potestować tabletki na odchudzanie Slimcea. Brałam 3 miesiące, pełną kurację. Schudłam łącznie 9kg. Dobry efekt. Dodatkowo, doskonałe hamowanie łaknienia. Utrzymuje się przez to świetnie zaplanowaną dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basieq
Tak jak koleżanka wspomniała tabletki świetnie utrzymują obraną dietę, Ja dzięki IQ GREEN trzymaj się jej jak nigdy dotąd. Miałam problemy z nadwagą od dawna teraz gdy ćwiczę, jem w odpowieni sposób i faktycznie się za siebie wziełam efekty są widoczne gołym okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy zaczynałam biegać było to 1.5r temu wspomagałam się suplementem diety Slimcea która pomogła mi mnie wyszczuplić teraz bieganie jest dla mnie przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JankaBereda
warto też zerknąc na stronkę, z której sama korzystam www.tabletkinaodchudzanie.me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelza
Zdecydowanie polecam tabletki Foreverslim.Po raz pierwszy uzyskałam takie efekty odchudzania i to właśnie dzięki tym tabletką.Wiele robić nie musiałam wystarczyła mała zmiana diety i trochę ruchu.Z resztą poradziły sobie tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość develey
Ja polecam adipex, jak już macie zamiar się odchudzać to kupcie lepiej coś co działa. Ja z koleżankami kupujemy u Pania Kasi z numeru 500 046 991, ale ogłoszeń jest bardzo dużo w internecie- ważne żeby brać przesyłki ze sprawdzeniem zawartości żeby się nie naciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igguulla
Moim zdaniem każdy tez jest inny i na każdego coś innego będzie działało. Ja wspomagam swój proces odchudzania kaspułkami z jagodami Acai z Meiers Lab i jestem zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od początku 2015r Dzięki diecie i suplementowi na odchudzanie Slimcea schudłam już 4 kg jestem bardzo zadowolona z efektów pozdrawiam i życzę sukcesów w odchudzaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ~czika5
ze swojej strony mogę polecić Novoslim, bo brałam go pół roku temu i rzuciłam 6 kg potem przerwałam kurację bo zaszłam w ciąże, ale jak skończę karmić na pewno będę musiała sięgnać po nie ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję Slimcea i jestem bardzo zadowolona moim samopoczuciem w okresie odchudzania dieta nie jest dla mnie katorgą a w pasie parę cm już mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze swojej strony podobnie jak część użytkowniczek polecam tabletki Slimcea. Dla mnie okazały się najskuteczniejszym rozwiązaniem. W krótkim czasie spowodowały u mnie hamowanie łaknienia, wprowadziąłm więc dietę i waga zaczeła diametralnie spadać. Przewróciłam mój jadłospis do góry nogami. Dzisiaj jestem jeszcze w trakcie odchudzania ale już jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślenie też ci chyba zahamowały skoro piszesz, że slimcea działa hahahah. Pic na wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś chcę schudnąć dużo w dość krótkim czasie to polecam kupić Foreverslim.Wydaję mi się że spadek wagi powyżej kilograma tygodniowo to dużo a tak mniej więcej wygląda to u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahirisig1983jlqct
Otylym sie wydaje ze jak ktos sie odchudza startujac z wagi ok 55 -60 kg to jest anorektykiem Ja wierze ze jak ktos wazy 80 kg to 50 kg jest dla Niego szczytem marzen I abstrakcja Ale nam dziewczynom z 60 -kilowa masa ciala nie chodzi o wskazowki na wadze tylko o jedrne sportowe ciala bez obwislych tylkow ,boczkow I cellulitu Dziwna byla ta twoja uwaga -jadlabym chipsy to Jedz nikt ci nie zabroni ale swiadczy to tylko o twoim poziomie swiadomosci I wiedzy na temat zdrowego stylu zycia Moze lepiej zostan sobie gruba bo jak schudniesz na swoich super tabsach to znowu wskoczysz na kanape z cola I chipsami wiec po co masz sie meczyc 30 lat /168 cm------------biodra--------pas(pepek ) ----------udo 13.05. 59-----kg---------101 cm------------78 cm------------59 cm 13.06 55.1---kg----------94.5 cm!!!-------61 cm------------53.5 cm!!! 05.07. 52.3---kg----------89 cm ---------58 cm-----------49.5 cm Cel 1. 48 cm w udach do idealu 1.5 cm Cel.2. 88 cm w biodrach do idealu 1 cm Jasne http://hib.to/32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×