Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Candy936

ODCHUDZANIE- nazwa tabletek

Polecane posty

Gość gość
To wszystko bujda! U mnie jedynie cga800 ruszyło wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ruch plus tabletki ale w takiej kolejności, wg mnie Novoslim jest spoko tani i skuteczny i wiele osób wypróbowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kończę odchudzanie z Foreverslimem.W ciągu tych trzech miesięcy systematycznie brałam te tabletki,zmieniłam nawyki żywieniowe.Straciłam 13 kg .Trochę się napracowałam aby mieć teraz takie efekty.Ale było warto.Po raz pierwszy od bardzo dawno podobam się sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam nikogo kto po foreverslim czy tym novoslim schudl. Jak ktoś ma za dużo pieniędzy to mogę podać swoje konto hehe. Ja w ciągu 5 miesięcy schudłam 18kg ale po prawdziwych tabletkach a nie suplementach. Nie ma nic lepszego- jeżeli chce się naprawdę schudnąć a nie tylko nabijać komuś kasę- kupcie sobie adipex albo sibutramine. To nie prawda, że można umrzeć jak zaraz pewno jedna z drugą zacznie pisać !! Jeżeli nie choruje się na serce, nadciśnienie albo nadczynność tarczycy to żadnej krzywdy nikomu nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z kolei znam osobę która po Adipexsie spędziła bardzo dużo czasu na oddziale kardiologicznym.Biorąc adpiex dorobiła się zapaści.Jeżeli miałabym się odchudzać to wolałabym tabletki typu Foreverslim.Bezpieczniejsze dla zdrowia pewnie odchudzanie z nim trwa dłużej ale pewnie nie szkodzą tak zdrowiu jak adpiex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adipex jest dla mądrych ludzi. Trzeba nie mieć mózgu żeby przez niego wylądować w szpitalu- no może jak jakaś desperatka bierze po 4 tabletki. I przez właśnie takie mądre ten lek został wycofany w Polsce. Wynika z tego, że Czesi są mądrzejszym narodem bo u nich jest ciągle dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już widzę jakie one są orginalne :) Pierw chwyć za słownik a nie wypisujesz na forum i buble sprzedajesz. Oryginalne jak już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimcea jest skuteczna to jej zaufałam i nie żałuje swojego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja długo zastanawiałam się and wyborem tabletek na odchudzanie.W końcu padło na Foreverslim.I wiecie co nie żałuję tego wyboru.Waga spadała w dobrym tempie.W końcu kończąc kurację ważyłam 13 kilo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak i pewno w mikołaja też wierzysz, co? Nic nie warty ten foreverslim- no chyba, że nie masz co robić z pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie to przede wszystkim zdrowe odżywianie i ruch. Ja dołożyłam do tego suplementację - tabletki kupiłam przez Internet na stronie http://tabletkiodchudzanie.co.pl Dzięki połączeniu tych wszystkich rzeczy schudłam w 5 miesiący aż 13kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od miesiąca łykam slimatte. Chodzę na fitness. Dzięki tym tabletką bardzo się pocę ,co za tym idzie spalam więcej kalorii. Widzę u siebie zmianę w wyglądzie sylwetki. Mimo ,że te tabletki to tanich nie należą to i tak polecam. Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia jedyne co to odchudzi Cię to z kasy no i skoro widzisz efekty tych specyfików jak slimcea, novoslim i foreverslim to chyba też mózg Ci się odchudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt jest taki że same tabletki nie odchudzają bo jeszcze nikt nie wymyślił cudownych tabletek na odchudzanie.Sama brałam Foreverslim i w moim przypadku sprawdził się jako wspomagacz.Podstawą była dieta a tabletki jako dodatek.I tak w trzy miesiące schudam 12 kg.Pewnie na samej diecie było by ciężej ale grunt że się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy suplement o jakim słyszałam to slimcea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast tylko nabijać kasę tym tutaj pseudo klientkom, które są "zadowolone" z efektów po tabletkach typu novoslim, foreverslim i slimcea - lepiej sobie to darować i kupić prawdziwe tabletki na odchudzanie a nie jakieś suplementy. Jeżeli ktoś ma dużą nadwagę albo otyłość to nie ma nic lepszego jak adipex. Pod warunkiem, że nie ma się nadciśnienia i ma się rozum. Tylko po tym są prawdziwe efekty i waga spada bo nie chce się jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chyba nie o to chodzi w odchudzaniu, żeby oszukiwać swój organizm tylko go przekierować na właściwe tory. U mnie trochę lat to zajęło ale teraz jak przechodzę obok ulubionego sernika to nawet nie mam na niego ochoty bo wiem jakie szkody przynosi dla mojego organizmu. Priorytetem w odchudzaniu powinno być zdrowie, lepsze samopoczucie Lekarstwa? na odchudzanie to jakiś absurd skoro zła dieta jest odpowiedzialna za otyłość trzeba to zmienić i tyle a co do suplementów to faktycznie Novoslim ma mało inwazyjny skład naturalny więc można po niego sięgnać ale po samym tabletkach cudów oczekiwać nie można, to chyba oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Adipex nie zdecydowałabym się choćby ze względu na skutki uboczne jego stosowania.Nie sądzisz że jak wszystko było by z nim w porządku to bez problemu mógłbyś go kupić w Polsce.Wolę jednak poświęcić trochę więcej czasu stosując Foreverslim .I schudnąć na nim 10 kg ale mieć pewność że będę zdrowa niż schudnąc na adipexie 15 i wylądować na kardiologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnaaannnaaa88
Witam dziewczyny mam do sprzedania Sibitramine Genesis, sama brałam i już nie potrzebuje. To preparat hamujący łaknienie i rzeczywiście działa! nawet nie zużyłam całego opakowania dlatego mogę odsprzedać;) najlepiej komuś z warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że co? nie ma czegoś takiego jak códowna tabletkana odchudzanie. Hahaha jeszcze nikt czegoś takiego nie wymyślił, i pewnie to o czym piszesz to sama chemia bardzo szkodliwa w dodatku. To ja już wole postawiać na suplement diety jak np ta slimcea czy forever przynajmniej sa naturlane i biorąc je należy trzymać diete i ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo adipex jest dla mądrych ludzi. Jeżeli ktoś żre po 2 -3 tabletki dziennie to tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaa jasne chemia dla mądrych ludzi hahahahahaha odkiedy? Przecież to jest samo zło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toż to rzeczywiście sama chemia, kurczę dzięki za ten artkuł powinni namierzyć tą osobe co sprzedaje i ją zamknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulcynea8
Tylko że kobiety zrobią wiele aby schudnąć.Sama byłam bliska kupienia takich tabletek ale w porę się opanowałam.Teraz jestem na diecie ćwiczę i biorę Foreverslim.Efekty przychodzą pomału ale są.Ważne że uda mi się schudnąc w sposób bezpieczny dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak a te foreverslimy, novoslimy i slimcee można kupić normalnie w aptece? Skoro byłyby takie cudowne to można by było. Kupuje się je tylko na stronach internetowych bo nikt tego chłamu do apteki nie weźmie. Nie ma żadnych niezależnych badań. A czemu jest dozwoliny handel w sieci? Bo to nie działa. Ani nie zaszkodzi ale też nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoniczua
A skąd ta pewność że nie pomaga.Brałeś chociażby Foreverslim nie sądzę .Więc raczej nie powinieneś się wypowiadać w ich temacie.Dla mnie połączenie tych tabletek i diety przyniosło efekty jakich nawet się nie spodziewałam.A kupują tabletki przez internet przynajmniej miałam pewność że kupuję oryginalny środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtapas
Bo może firma sprzedająca Foreverslim ma właśnie taką wizję sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończ p********ić każdy kto się skusił na te tabletki dzisiaj pluje sobie w brodę bo kasa tylko stracona. A wizję mają taką by tylko naciągnać jak najwiecej ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×