Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Oj tam od razu odważa.Jak cos boli to człowiek zdecyduje sie na każde badanie zeby przestalo boleć,prawda? x Witaj Jagoda333 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawacvcxvcvcvkawa
Justynka też tego nie kapuje skoro mieli z czego wybrać to przecież te prawidłowe nie powinny robić problemu..nie kapuje..ale ale teraz musisz być twarda i spokojna musisz myśleć pozytywnie będę się modlić żeby Ci się udało.!!!!!! i trzymać kciuki z całych sił.!!!!!!! nie płacz kochana ..ja temat in vitro mam przed sobą narazie ale nasza morfologia mnie przeraża i do tego mam pcos....w ogóle to masakra tak bardzo chciałabym miec dziecko .....:( byłam raz w ciązy ale biochemiczna poroniłam gin mówi że to ta morfologia..podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ale się najadłam :D Robiłam bułeczki ala pizza :) Pierwszy raz robiłam i wyszły jak na moje zdolności kulinarne naprawdę pyszne :) X Justyna nie martw się na zapas dziewczyny mają rację, to że zarodki były słabsze to wcale nie oznacza że się nie uda więc głowa do góry:) Odpoczywaj, zajmij się czymś miłym i myśl pozytywnie :) X Gerwazy.Malinowski, Alkiet jak się czujecie??? :) X diana33 trzymam kciuki za jutrzejszy test :) i zobaczysz że jutro będzie już o wiele ciemniejsza druga kreska :) Oczywiście daj nam znać :) X jagoda333 witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie ! Diana ja mysle, ze Wam się udało I kreska to zawsze kreska! MAm do Was kobiety prośbę opiszcie w stopkach co i jak, bo nie wiem, nie pamiętam kto ile razy itp. Justynka ale zabralas 2 kruszynki, trzeba wierzyc ze bedzie dobrze! Wiem justynko ze chodzi o kase, my tez mamy kase na 1 probe i potem tez nie wiadomo co . Jogoda333 oczywiscie, ze przyjmujem cie do grona kochana ;-) Duzo nas tu, ostatnio nawet dobra passa paru dziewczynkom sie udało ;-) Ja natomiast wróciłam od lekarza, torbiel moja się wchałania ;-) ale to juz ktoras z koleii, mam nadzieje ze ostatnia!!! Czekam na @ i od 1 dc mam brac cilest cale opakownanie czyli 21 dni, miedzy 12 a 16 dc mam sie zglosic i zobaczymy co dalej . Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, musze Cie postawic do pionu. Jestes po transferze. Masz w srodku dwa zarodki, ktore wlasnie osbie laza po okolicy i wypatruja stosownego miejsca do rozlozenia namiotu na 9 miesiecy wiec ich zachecaj myslami do tej okolicy zamiast sie zastanawiac, ze Ci sie lokatorzy nie podobaja :-D x Teraz pij duzo plynow, nie pij nic z kafeina (herbaty czarnej, zielonej, kawy) i jedz duzo miesa zeby zapobiec stymulacji. Czytalam tez, ze srodek z jednego ananasa podzielony na 5 czesci (je sie jedna z nich na dzien) po transferze pomaga w zagniezdzeniu. Ponosc posiada jakis enzym ktory jest w tym pomocny. Tylko sobie zapomnialam kupic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawacvcxvcvcvkawa
a ja z kolejii słyszałam ze ananas ma właściwości poronne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunede ja nie mam żadnych wysypek, za to wyruszyła mi sie skóra na twarzy, żadne kremy nie pomogaja a od czasu do czasu wyskakują mi takie czerwone plamki na twarzy. No i strasznie wypadały mi włosy, teraz już mniej. Lunka ja cię podziwiam z tym usg, ja mam robione co wizytę usg oczywiście musiałam extra zapłacić ale to nieważne. Justynka Najważniejsze ze są 2 i są teraz z tobą. Diana a ilu dniowe zarobki mialaś podane? Doczekają ze dwa dni i zrób go jeszcze raz. Tylko pamiętaj zawsze rób z porannego moczu. X Ja dziś miałam usg. Mały ma sie dobrze i rośnie jak na drożdżach. Waży już prawie 1kg a gdzie tam do końca. Słowem kawał chłopa ;) Niestety nie lubi się fotografować, ciagle sie zasłaniać raczkami albo się odwracał. Dziewczynki które walczą, każdej z was życzę takiego widoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za miłe przyjęcie :) Madziula30 my leczymy się w Krakowie byliśmy w Macierzyństwie Artvimedzie i teraz w Parens-opinie na forach różne ale do Białego Stoku daleko:(. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ale się uśmiałam:) Dziękuję Wam dziewczynki za wsparcie. Mam nadzieję że chociaż jeden łobuziak uczepi się mnie na 9 miesięcy:) Kawa przy następnej wizycie podpytam o te plemniki, wizyta 2 tyg po pozytywnym teście:) Witaj Jagoda:) Monojc fajnie że ruszacie do przodu:) Mam nadzieję że jutro obudze się z lepszym nastawieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki31 ja cały rok mam taki problem ze skórą żaden krem nie pomagał aż w końcu trafiłam na świetną babkę w sklepie zielarskim i poleciła mi świetny krem MACA do skóry suchej- z gwarancją że złagodzi objawy do dziś jestem jej wdzięczna bo mi się bardzo poprawiło:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka nie przejmuj sie ze niemasz mrizaczkow bo beda ci niepotrzebne przeciez jestes juz w ciazy i tak zostanie do konca czyli 9 miesiecy musisz w to wiezyc i niedoszukiwac sie symptomow organizmu ze sie nie uda ja 3mam kciuki. Diana super ze widzialas ta druga kreskie ja cyly czas cie poczytuje bo mialas dzien wczesniej odemnie transwer wiec jesli tobie sie udalo to mi chyba tez. Mnie tez korci zrobic sikanca ale jakos sie powstrzymuje dzisiaj mam 9 dzien to chyba by niewyszedl chociaz jestem dobrej mysli bo jaszcze niemam okresu.Ide zaraz spac bo znowu jutro musze wczesnie wstac na 5 rano do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda333 ja bylam w ATRvimedzie kilka lat temu na kilku wizytach ale dla mnie to taka porażka że hej.Pełna amatorszczyzna. Natomiast od 1,5 roku jeżdże do macierzynstwa do Dr.Mirockiego,a Ty u kogo sie leczyłas?O parensie słyszałam ale to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ananasa tez slyszalam ze ma skutki poronne a jedna kawe z mlekiem mozna wypic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę wstawić stopki :( wyskakuje mi cały czas że podaję błędne hasło chociaż tak nie jest, bo przecież jak piszę posty to za każdym razem wpisuję to samo hasło i jakoś działa:( Wiecie może dlaczego tak się dzieję i jak mogę temu zaradzić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula30 ja byłam u Szlachcica ale mi nie przypadł wcale do gustu-strasznie chaotyczny ,co zlecał badania nie informując o kosztach (iinych nie akceptował) i wizyta 5 min oraz gwaranja za za rok będziemy rodzicami ech jakoś nie podobało mi się jego taktyka) Artvim tez stwierdziłam porażka 2 lata stracone i kupa kasy. Teraz w czwartek wizyta w Parens mam nadzieje że coś z tego wyjdzie. Jesteśmy zdecydowani na in vitro-oni podobno mają doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda a do ktorego lekarza idziesz?Mam kolezanke ktora chodzi do Przybycienia i bardzo go chwali.A co do macierzynsta to faktycznie o cenach nigdy nie informuja-dowiadujesz sie dopiero jak musisz zapłacic.Tez wiele razy byłam o to wkurzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek33
tak diana jestem w bocianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula30 ja tez wybieram się do dr. Przybycienia, Słyszałam o nim dużo pozytywnych opinii ale o klinice już nie całkiem-że nie mają dobrego laboratorium itd. Postanowiłam sama zobaczyć jak tam jest:) A Twoja koleżanka miała tam in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co się dzieje :( nie chce mi zaakceptować hasła :( dlatego jestem na czerwono :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic już teraz nic nie wiem w każdym bądź razie jak będę na czarno czy też na czerwono to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka dziewczyny maja racje dwa jajeczka to dwie szanse!!!!!!! 2 to duzo wiecej niz nic, takze teraz o tym nie mysl, bo juz sie stało , odpoczywaj i postaraj sie zrelaksowac!!! x Madziula o matko wymioty to to czego boje sie strasznie....... dla mnie to tragedia.... dzielna dziewucha z Ciebie. Te wszystkie igły ktore sobie wbijamy to pikus:) x diana jezeli jest baldziutka to dobrze:) Powtorz za 2 dni:) Juz po cichutku skladam gratulacje. x jagoda witamy na forum i służymy pomoca:) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monjoc1 a jednak torbiel się wchłania no i dobrze niech sobie idzie i już nie wraca :) Mam nadzieję że jak ja pójdę w sobote na wizytę to nie będzie już torbieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj bylismy u lekarza i jak wszystko pojdzie dobrze to pod koniec marca zaczniemy:) Teraz mam czekac na @ i umówić się na próbny transfer i biopsje endometrium. Takze odliczam dni:) Dobrej nocki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za cieple przyjecie :D Arizona bo moje AMH to 1.4 .moj dr powiedzial ze moja rezerwa jajnikowa jak na wiek nie jest za wysoka... na razie nie mysle o kolejnym ivf bo mam jeszcze 2 mrozaczki ;) mam cicha nadzieje ze kolejne marcowe podejscie bedzie udane ( wszystko bym za to dala ) .grunt to pozytywne myslenie. dziewczyny mozna zwiekszys szanse na zagniezdzenie zarodka ? czy stres tez ma na to duzy wplyw ? dziewczynki czy ktoras z Was leczy sie w Gamecie w Gdyni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbla, jezeli jutro jest 10 dpt 5 dniowych zarodkow to juz test wyjdzie. W klinice w Darmstadt robia test oficjalnie mieddzy 13 a 15 dniem po punkcji. Na pewno w ciazy jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek333 to jak bede wchodzic to pomysle ze ktoras z dziewczyn to jestes ty :) :) :) wkurza mnie ta powieka mruga mi od wczoraj, zjadłam troche czekolady ale nic :) przejdzie chyba za duzo stresu achhh bedzie dobrze.Stres przedewszystkim przeszkadza. trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze o tym ananasie. Wstawcie sobie w google po angielsku "ananas core ivf implantation" to znajdziecie informacji o tym, ze istnieje enzym, ktory ananas zawiera, ktory lamie proteiny, ktore zapobiegaja implantacji. Jeszcze raz, nie choddzi o jedzenie calego ananasa tylko tego srodka ktory sie normalnie wyrzuca. Ten enzym nazywa sie Bromelain. Kto chce moze zgooglowac o jego dobroczynnym wplywie na implatacje. Tu jeszcze troche informacji: http://angeafertilityclinic.blogspot.de/2012/06/pineapple-bromelain-implantation.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, ja jadlam ananasy po transferze i jem dalej, wczoraj naprzyklad :) moze jakies ogromne ilosci mialyby wlasciwosci poronne, ale nie klka plasterkow :) jedz na zdrowie! Xxx Jagoda, ja Cie pamietm z forum o inseminacji!! Powodzenia! Ja mam syneczka od dr Szlachcica wlasnie :) mi sie pdobala jego energia i pasja jaka ma dla tego fachu :) Xxx Nielotek, Miki, dziekiza info odosnie plamek, no popatrz a wydawalo mi sie, ze mustela jest wlasnie dobra...Miki, a te Twoje plamki na twarzy to pewnie podobnie jak u mnie na rekach, chyba, nie ma czym sie martwic Xx Justynka, dwia babelki, to cudownie :) Xx Pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×