Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Nielot to już lada chwila ;-) Super zleciało szybko ! Napisz jutro co i jak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielot To Ty już na wylocie ;) Jak brzusio opadł to już tuż tuż. Bedzie dobrze. Potem moja kolej :) XX Ja dziś byłam na konsultacji w szpitalu. Była super pani doktor, bardzo mnie uspokoiła. Co prawda mały rośnie jak na drożdżach, wazy już 3,6 kg, ale wszystko jest ok. Narazie mamy sie nie martwić. Za dwa tyg kolejny termin, to bedzie 38 tc i wtedy zadecydują czy i kiedy bedą wywoływać poród. Mam tez psychicznie przygotować na cesarkę, bo Synuś jest dosyć szeroki w ramionkach. XX Stefania Gratuluję widoku serduszka :) I życzę kolejnych ... a bedzie ich jeszcze całe mnóstwo ;) Monjoc podziwiam Twoja cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki jutro już jadę na betę co ma być to będzie nic się i tak nie zmieni ;-( Nielot trzyma kciuki za szczęśliwy poród i pięknego, zdrowego bobaska zleciało jak z bicza trzasł ;-) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielotol ale Ci zazdroszczę,w takim pozytywnym znaczeniu.Zycze Ci pomyślnego i bezbolesnego porodu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula oby, ale nie wiem nie wiem ;-( jutro już będę wiedziala i będziemy wiedziały . Dzięki że jesteście ze mną cały czas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie kurcze mam nadzieje, ze problem finansow szybko sie rozwiąże i już niedlugo znowu bedziecie dzialali:) x Nielotol dziekuje za odpowiedz, jejku ten czas na serio leci tak szybko, jeszcze troszke i zobaczysz swoja dzidzie:) x Stefania :) Mnie nie boli tak mocno zeby brac leki bo to bardziej jakby takie skurcze jak przed @, teraz juz nie sa takie intensywne i bardzo sporadyczne. I tak czasem mnie tak w pochwie zakłuje, jejku jakby to bylo fajnie teraz sie relaksowac a nie ciagle wsłuchiwac sie w swoje cialo! x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko nie stresuj się wiem łatwo mówić,ale już jesteś bliżej niż dalej ;-) Będziesz mamusią za niecałe 9 miesięcy i zleci jak Nielotkowi ani się obejrzysz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki mnjoc. nielot - jak ja bym chciała byc na twoim miejscu ale musze poczekac jeszcze 5miesiecy .pozdrawiam wszystkie dziewczyny wam tez sie uda. Wiecie co jestem w 4 miesiacu a w klinice 4 zarodki zostały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczynki!! xx Zobaczycie Wam tez sie uda. Jednej pozniej,drugiej wczesniej. Wiem, ze latwo mi powiedziec, ale jak widzicie wiem to z wlasnego doswiadczenia :-D xx Trzymam za Was kciuki!!! xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny! Jest godz 4:00, a ja już spać nie mogę.Wstałam tylko siku i już po spaniu.Tyle myśli krązy w mojej głowie ze nie pozwalają mi spokojnie zasną.Obudzilam się i w dodatku jestem taka głodna ze opycham się kanapkami wrrr....teraz to faktycznie mogę powiedzieć ze chyba denerwuje się transferem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula fajnie byloby sie wylaczyc co nie, albo myslec sobie co ma byc to bedzie, no ale latwo sie mowi a trudniej zrealizowac. My wszystkie trzymamy kciuki takze postraj sie tak nie stresowac:) Zreszta ja sama dzisiaj nie moge spac bo piersi mnie mniej bola i juz panikuje ja pierdziele!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie madziula wiem co to stres . izabelko nie panikuj jak piersi bolą to dobrze. ją wracam z bete przed praca zalatwilam po 18 wynik . życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! Cud, po prostu chyba cud!!! po trzech latach, przy wrogim sluzie, endometriozie i zrostach w jajowodach, gdzie nawet lekarz powiedziała że inseminacja nic nie da, dwa razy invitro, bezskuteczne i dzisiaj zrobiłam test bo mi sie @ spóźniła 4 dni i co?? dwie grube krechy!!!!!!jeszcze w to nie wierzę boje się najbardziej, że to może być coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola gratuluję - czyli naturalnie zaszłaś. Wszystkim kibicuję, czytam Was codziennie. My też szykowaliśmy sie do in vitro , dwie IUI bezskuteczne, Udało sie naturalnie. Cud ma 11 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;-) Izabelka tylko ze ja nie czuje w ogole tego stresu.Myslę ze to podświadomie wszystko się dzieje.Własnie do mnie dzwonili ze transfer o 11:30 w czwartek.Moze uda mi się jakos przespać te kolejne dwie noce wrrr A z tym bólem piersi tak jest,że raz bola więcej a raz mniej.Ja tez tak miałam ostatnim razem ze jak nagle przestały boleć to panikowałam.Takze nie martw się na zapas :-) x PolaWi78 gratuluje ciązy!cuda się zdarzają:-) x życze wszystkim miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ogromne gratulacje:-) Cuda się zdarzają:-) Zazdroszczę że już nie musisz przechodzić przez ivf:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola kochana ogromne gratulacje! Cuda sie zdarzaja. Cudnie! X madziula dzieki troche sie uspokoilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję wam wszystkim, jeszcze boję się cieszyć, ale jeśli to prawda to dziewczyny, nie można tracić nadziei, powiem wam że ja już jej nie miałam, powoli pogodziłam się z tym, że sie nie uda wogóle, a tu masz taka niespodzianka. Ja już wogóle nie wierzyłam że sie uda, wogóle invitro, a że naturalnie tego to zupełnie nie brałam pod uwagę. Teraz bedą jaja jak mój M sie dowie, ciekawe czy uwierzy, że to jego ;-) skoro mamy wrogi śluz, jaja jak berety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola Wielkie gratulacje!!!!! niemożliwe stało się możliwe po prostu super. Tylko za bardzo nie skacz z radości, bo Ty kochana w ciąży jesteś! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monjoc trzymam kciuki daj znać jak najszybciej:) diana nie myśl o tym teraz ciesz się ciążą:) Pola ale numer jednak cuda się zdarzają aż łezka mi poleciała moje gratulacje:) Madziula30 dasz radę,ale to fak bezsenne noce są najgorsze :) Ja dziś lekko świruję co będzie jak się nie uda,zaczynam mieć złe myśli, do tego nie wiem co robić teraz prasowałam i miałam poczucie że nie powinnam że zaszkodzę i tak wkółko :(tak bardzo chciałabym już mieć to za sobą i dołączyć do grona tych szczęśliwych,jejku jakie to ciężkie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helenko mam teraz tyle wolnego ze juz mysle o wszystkim. taka jestem hiihiihih faktem jest to ze jak oddam zarodki to inna para bedzie miała nasze dziecko z mojej i z meza hmmm. tak tylko dumam. A jak nawet to bede szczesliwa ze inna para przez oddanie zarodka jest szczesliwa.:) Helenko trzymam kciuki ja po transferze jadłam czesto zupe z burakow, gdzies wyczytałam ze ma dobre działanie na implantacje. I wyprasowałam cała szafe ciuchow(przez 4 dni bo tak sie szybko meczyłam). fakt czesciej lezałam odpoczywaj i relaksuj. trzymam za wszystkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola wooooooow!!!!! Gratuluje! Piekny prezent od matki natury!!!! :D Uwazaj na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej odnośnie tych buraków...ja co drugi dzień robie taki sok z buraków(w słoiku i mam na 2 dni) i pijemy razem z M po szklaneczce dziennie.Podobno dobrze wpływa na ukrwienie ale ogolnie buraki mają wiele właściwości wpływających na dobre samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej odnośnie tych buraków...ja co drugi dzień robie taki sok z buraków(w słoiku i mam na 2 dni) i pijemy razem z M po szklaneczce dziennie.Podobno dobrze wpływa na ukrwienie ale ogolnie buraki mają wiele właściwości wpływających na dobre samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola super gratuluję ;-) Diana ciesz sie, ze jesteś w ciąży masz jeszcze trochę czasu na zastanowienie co dalej, może pójdziesz po rodzeństwo dla niunia ;-) Madziulka to transfer lada chwila ;-) Trzyma kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na wyniki ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monjoc1 czekamy!!! ja idę na zakupy bo zwariuję,do tego drażnią mnie zapachy i teściowa która dopytuje co mi jest bo poleguję więc muszę wyjść i kupić coś odlotowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola, Ty szczęściaro! Ogromne gratulacje! W tę stronę chyba rzadko testy się mylą, więc się ciesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×