Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lewis

najlepszy chirurg plastyk od nosa?

Polecane posty

Gość gość
Mój nos dla Szczyta to było zbyt duże wyzwanie chyba Bo nos mam fatalnie wykonany i teraz szykuję się na poprawienie nosa Poprawka polegająca na przeszczepie chrzęści z ucha i odbudowie ubytków :/ Niestety...cóż coś nie wyszło. Aczkolwiek wszystkim którzy się tam wybierają życzę powodzenia i udanego nosa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mino onto ze dla kasy zronia wszystko a fajna laska nie powinna sie przwjmowac nosem! A jokes zlamanym :) rozymiem ze kazdy ma swira w tych czasach na swoim punkcie przez tv celebrytow Itp ja z tym walcze nie myalcie ze sie smieje .kazdy jest wyjątkowy i nie powtarzalny . To jest piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) sorki za pisownie i lepiej dwa razy sie zastanowić czy cos zmienić .pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clalis
Cześć :) Szukam dobrego chirurga plastyka do zrobienia mojego krzywego noska. Interesują mnie okolice Trójmiasta. Macie jakieś propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Szczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu ktoś jeszcze?:) zastanawiam się nad lekarzami z Polanicy tylko który lepszy? Prof Kobus czy dr łetkowski? Wiem że ten drugi jest uczniem pierwszego natomiast dr kobusa znam prywatnie ale chciałabym wiedzieć jakim jest specjalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro znasz go prywatnie to chyba sama nalepiej wiesz, popros zeby pokazałci foty prac Nie polecam M. Sz z warszawy po operacji u tego pana nie mogęoddychać nosem a przed operacją mogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idylla76
Skoro operacja nosa to dla was ważna sprawa, to ja bym szukała juz gdziekolwiek. Np. dobrzy chirurdzy plastyczni w Krakowie, z którego pochodzę znajdują się w tej klinice http://www.artclinique.pl/jak-upiekszamy/chirurgia-plastyczna/chirurgiczne-korekcje-nosa/ Możecie tu też przeczytać dużo o samym zabiegu. Myślę, że nawet kilkaset kilometrów można przebyć, żeby mieć dobrze zrobiony nos. Ja na szczęście mam ich na miejscu i każdemu będę polecać, po tym, jak ładnie wykonali moją korektę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po konsultacji laryngologicznej ze swoim lekarzem. Zalecił mi on prostowanie przegrody łącznie z korektą plastyczną ze względu na krzywy nos i jedynie 50% szans na utrzymanie drożności otworów nosowych przy prostowaniu samej przegrody. Czy znacie jakichś dobrych lekarzy/kliniki gdzie mogą mi pomóc nie prywatnie tylko po częściej refundacji z nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 223
witam ja odradzam z trojmiasta grobelnej i grudzinskiego pieniadze wyzucone w bloto licza sobie za korekte kupe pieniedzy a nos jes wiekszy niz byl i caly pogruchotany,z garba zrobia 2 garby.odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia 180
Odstąpię termin wizyty u Dr Szczyta 27 luty 2017. kinia180@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także jakiś czas temu szukałam dobrego lekarza plastycznego. Również chciałam zrobić sobie nos. W końcu koleżanka poleciła mi dr Knakiewicza z Wrocławia. Zabieg miałam wykonywany w znieczuleniu ogólnym. Wszystko przebiegło bez żadnych komplikacji. A ja w końcu mam nos taki jaki zawsze chciałam mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do doktora Ryszarda Nawrockiego. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Zabieg wykonany perfekcyjnie i bez żadnych komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Ryszarda Nawrockiego to nie możliwe żeby zabieg wyszedł perfekcyjnie i bez żadnych komplikacji. Odradzam jak najbardziej tego człowieka, bo chirurgiem nazwać go nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś się operował u dr. Sirka? proszę o informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wie czy na NFZ w KRAKOWIE ktoś robi takie operacje mocno skrzywionego nosa utrudniającego oddychanie? Wyraźnie zniekształca to też mój głos i bardzo bym chciała żeby ktoś polecił konkretnego lekarza, który ma w miarę dobrą reputację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo stres jest przed taką operacją, u mnie też był, ale uspokajałam się tym, że starannie wybrałam lekarza, klinikę i czułam się tam bezpieczna. Lekarz 20lat robi operacje ? dr Łątkowski, zaufałam i mam teraz piękny nos. Zalezało mi na tym aby efekt był trwały i tak też się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić Doktora Lembasa ze szpitala Lux Medu na Puławskiej - świetny specjalista. I sam szpital nowoczesny, przyjazny dla pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie dlaczego wszystkie wpisy sa tylko do operacji ??? bo pozniej jest wstyd przyznac sie do glupoty.....wstyd jest pokazac na zdjeciach ,wstyd przyznac sie jak ktos zapyta czy cos zrobilas z wygladem....skad wiem bo jestem tego przykladem i robilam nos w usa niby tacy wspaniali,20 lat temu teraz mam 40 i przez ten nos wygladam duzo mlodziej ,niby fajnie ale nikt mnie powaznie nie traktuje,jestem podrywana przez kolegow syna niby fajnie ale ja bym jednak chciala kogos w swoim wieku i wkurzajace jest ciagle gadanie ze moj nos wyglada za "sztywno" czy cos robilam itd ,oczywiscie nigdy bym sie nie przyznala ale te spojrzenie mowia same za siebie......powodzenia dziewczyny i pamietajcie ze to jest twarz i wlosami sie nie zakryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam dr Malka schrzanil mi nos.Przeczytalam o nim duzo pozytywnych opini i zdecydowalam sie na zabieg to byl blad.Nos jest wklesly z jednej strony i wybrzuszony z drugiej nie mam pojecia dlaczego.Stracilam pieniadze a nos z przdu wyglada gorzej niz przed zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej do chirurga estetycznego?? Ja byłam w www.lekarze-kolber.pl i muszę przyznać, ze efekt bardzo zadowalający. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam dra Ryszarda Nawrockiego. To bardzo dobry i doświadczony chirurg plastyczny, który pomógł nie tylko mnie uporać się z moim problemem, ale także doskonale doradził mojej przyjaciółce. Jeśli macie możliwość, to wydaje mi się, że ten specjalista będzie najlepszym wyborem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idąc na operację do Ryszarda Nawrockiego dopiero można mieć problem, on nie rozwiązuje problemow, on robi problemy rujnując wygląd i potem masz problem jak to poprawić i za co, bo rekonstrukcje już nie są takie tanie! Z całego serca odradzam tego najlepszego specjalistę, zresztą na wątku "operację plastyczne nosa" również się reklamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Dziewczyny, ktore sa zadowolone z pracy dr Ryszarda Nawrockiego? Za 2 tygodnie bedzie mi robil korekte nosa i troche sie teraz denerwuje, czy dobrze zrobilam wybierajac tego lekarza. Opinie sa rozne i te dobre i te zle.. ale to chyba z kazdym tak jest. Kolezanko wyzej, co dokladnie lekarz Ci schrzanil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie są te opinie pozytywne? zobacz jak one są pisane, widać że to nie pisała normalna osoba po operacji, tylko ktoś z kliniki albo sam Doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam takiego odczucia, ze to sa ludzie od lekarza, ktorzy go promuja. Tym bardziej sam lekarz. Napisz dokladnie, dlaczego masz takie zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zapewne za mało czasu przebywasz na forum i nie potrafić odróżnić tych prawdziwych opinii od tych negatywnych, po pierwsze gdy pojawia się opinia o tym lekarzu to nie na jednym wątku tylko na kilku i to w tym samym czasie, po drugie nie widziałam jeszcze żeby osoba podawała link do strony lekarza, ale zrobisz jak będziesz uważała przecież ja Ci nie mówię że masz do niego nie iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×