Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Jeszcze się z Wami czymś podzielę :) Właśnie odbierałam jakiś list polecony i listonoszka do mnie: to już chyba pani ostatnie chwile w tym stanie. Brzuch już widzę mocno opadł - no więc wyobraźcie sobie jak ja muszę wyglądać. A z tym opadającym brzuchem cholercia chyba jest coś na rzeczy. Już dwa dni temu mi się wydawało, że się obniżył, wczoraj rano zauważył to sam z siebie mąż, dziś koleżanka rano mnie o to pytała, a teraz jeszcze ta listonoszka. I jak tu się nie czuć jak słoniątko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ciumkająca
Witam drogie panie. Własnie z tym rodzeniem z pozycji pośladkowej jest róznie, w zależnosci od szpitala i lekarza. W jednym kaza rodzić, w innym od razu cesarka. Moj prowadzący jest ordynatorem tam gdzie bede rodzic, wiec mam nadzieje, ze sie dogadamy jakos:) Nie mam zamiaru ryzykowac zdrowiem dzidzi. polamane obojczyki, podduszenia itd. Trzeba walczyc o cc:) Dzis sprobuje z ta latarka, tez gdzies o tym czytalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ciumkająca
Co do osłabniec tez tak mam. ostatnio w kosciele mialam odlot i w poczekalni na pobraniu krwi. jak jest mi za cieplo to tak sie wlasnie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja........
Mój mały tez byl źle odwrócony i tez bylo duzo stresu z tym związanego. Dzięki Bogu już sie obrócił. Lekarz mi mówił,ze gdy dziecko nie odwróci sie do 36 tyg to robią jakies specjalne masaże brzucha (ponoć czasem troche.bolące) a gdy to nie pomoże to wtedy cc ale ja z Uk jestem i nie wiem jak to w pl jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi tak ciepło, że w domu wyłączone ogrzewanie, bluzeczka na ramiączka i otwarte okno. Ja się gotuję, a męża mrożę. I przyszło mi łóżeczko dziś go składamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo właśnie się boję bo zawsze miałam skłonności do omdleń nadziejka mała pochwal się jakie łózeczko :) z tym e- mailem macie rację i z telefonami :) ja się na to piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) otulko ja jestem za tym zeby zalozyc 1 adres i wysylac na niego zdjecia:) ustalilismy z mezem ze lozeczko on kupi jak bd w szpitalu...:) mam do niego zaufanie w tych sprawach:) ja dzis mam tyle zajec ze nie wiem od czego zaczac... Peklowalam dzisiaj szynki w calym domu pachnie czosnkiem... Moj szkrab jest prawidlowo odwrocony... Juz od chyba 24 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🌼 Otulko ja sie sprobuje umowic na przyszly piatek na wizyte, 37 tc, i jesli Iguś sie nie odwroci to bedziemy juz planowali cc :)Wcale Ci sie nie dziwie ze oczka się mokre zrobily :) bo to tak jakos szybko zlecialo... i niedlugo nasze babelki bedziemy trzymac w rekach :) takie to niewiarygodne :) co do wymiany zdjec i w ogole po porodzie jestem za :) dzis wyjelam co chce jeszcze poprac, w przyszlym tygodniu przyjda jeszcze biustonosze, i zamierzamy z mezem jechac w tym tygodniu po higieniczne rzeczy, bo mysle zeby pod koniec przyszlego tygodnia miec juz wszystko aby pakowac torbe powolutku :) niewiem jak to jest z tym opadajacym brzuchem, moze dasz fotke jeszcze zapakowanego Tymusia? :) nie ciumkajaca podobno mozna rodzic posladkowo, ale lekarze ze wzgledu na istniejace niebiezpieczenstwa kieruja na cc jesli jest takie ulozenie, ja nie dopuszczam mysli ze mialabym rodzic posladkowo, never :( przyszlaMM to sie Maluch nawacha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez piore piore i konca nie widac.. mam tyle ubranek po starszym synku ze moge sklep otwierac. czekam na rozek i koszlule ze szlafrokiem i gotowe. dzis strasznie mnie plecy bola i te kostki puchna okropnosc dobrze ze to zima bo ja niewiem jak bym z takimi kostkami latem sie pokazala ;/. ale najgorsze przedemna - malowanie ;/ na sotatnia chwile ale tak wyszlo. mam nadzieje ze do 15 marca juz sie obrobie z tym sprzataniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jak zwykle mam długą przerwę w pisaniu. Ale podczytuję regularnie. Ja już jestem od tygodnia na L4. W poprzedniej ciąży pracowałam prawie do końca, ale teraz już nie dałabym rady tak długo. Ale w domu też jest sporo pracy. Byłam już na zakupach, mam już wszystko dla synka i dla siebie. Wczoraj korzystałam z pięknej słonecznej pogody i robiłam pranie. Dzisiaj teściowa poprasowała :) Także ja tylko pochowałam do komody i mogę spokojnie czekać :) Już się nie mogę doczekać :) Nie pamiętam która z Was pisała o bólu w kroczu. Ja niestety też tak mam :( Czasami mam wrażenie że mi się tam "na dole" wszystko rozchodzi. Co do ułożenia dziecka, to mój od dawna jest ułożony główką w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja po wizycie. Moj mamly juz jest obrocony, a dzis 32 tydzien, do tego ma bardzo niesko glowe niby :/ i waga to 2205 więc też sporo....Troche mnie martwi ta niska głowa, dlatego mnie pewnie krocze az tak bardzo oli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo nisko główkę, ale czy wiąże się to ze skracaniem szyjki? Bo jęśli nie to chyba nic złego? oprócz twojego bólu oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzuchatki, Łóżeczko super, moje już skręcone, ale wygląda nieciekawie, w końcu już 5 dziecko będzie się w nim wychowywać i tak się zastanawiam żeby go nie odpicować, PYRDA pytanie do ciebie kochana, czy muszę papierem ściernym go przelecieć czy mogę bez tego pomalować? U mnie bez zmian, ból krocza, twardnienie brzucha, i zgaga. A jeszcze wczoraj odebrałam wyniki i w moczu liczne bakterie i leukocyty, kurcze, całą ciąże były wyniki ok a tu na koniec coś się przyplątało, piję herbatę żurawinową i żurawit i zrobię jeszcze powtórnie wynik w poniedziałek i zobaczymy, jak nie będzie lepiej to w tygodniu mam lekarza i coś zaradzi. A co do położenia to moja mała w 26 tygodniu była główką w dół, w 27 była miednicowo i lekarz mnie straszył, ale w 31 była znowu dobrze ułożona i mam nadzieję, że teraz też będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was z rana :) W końcu i do mnie zawitało piękne słońce :) Agalesna mam nadzieje, że z malowaniem pójdzie szybciutko i będziesz później już na spokojnie czekać na dzieciątko :) Karolowa Ty chyba najszybciej z nas będziesz miała Maluszka przy sobie za chwilę 37 tc. Kiedy to zleciało :) ja też sobie nie wyobrażam rodzić sn dziecka ułożonego pośladkowo. Szukałabym wtedy lekarza i szpitala, który zrobi cesarkę. Ancyk no w końcu l4 już najwyższa pora poleniuchować. Dobrze mieć taką pomocną Teściową :) Nadziejko bardzo podoba mi się łóżeczko takie klasyczne ja też w takim stylu bym chciała zakupić. Tylko u nas Teśiowie zapowiedzieli, że kupują więc czekamy po 15 marca mamy się wybrać. Bo jak wózek kupiliśmy sami to później mała obraza była bo okazało się, że oni mieli w planach. Więc na łóżeczko się przerzucili :) E ona jak ja narzekałam na bóle w pochwie w kroczu to po zbadaniu lekarz stwierdził, że szyjka twarda zamknięta i nic złego się nie dzieje. A ból wynika pewnie z położenia maluszka i jego ucisku :) Kwietniówka mam nadzieję, że wyniki będą ok a jeśli infekcja się przyplątała to uda się ją szybko pożegnać :) U mnie na usg w 30 tc był główką w dół. Zapytałam o to lekarza i usłyszalam, że na ten moment to jeszcze o niczym nie świadczy bo może się jeszcze dowolnie obracać. No i właśnie później czułam ruchy i z boku brzucha i na żebrach i na pęcherzu więc jestem zdezorientowana :) za jakiś czas się okaże a tymczasem nastawiam się na poród sn bo pewnie taki się odbędzie :) Byłam też ostatnio u okulisty bo lekarz mi zalecił więc wskazań do cc nie ma. Uznała, że mam wadę wzroku ale okulary dobierzemy po porodzie bo może się jeszcze zmienić. Ide się szykować bo dziś szkoła rodzenia nas czeka. Jutro też z tym, że jutro ćwiczenia na sali gimnastycznej śmiać mi się chce bo ja już ledwo chodzę więc nie wiem jak będę wykonywać ćwiczenia :D no ale może taki ruch mi się przyda :) Miłego i słonecznego dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) i u mnie dzis przepiejna pogoda, wiec biore sie za pranko.. Troche tego mamy ale damy rade:) e ona mi wlasnie gin mowila ze maly ma glowke nisko i dlatego tak bardzo mnie boli... Do tego kosci sie rozchodza... Ale dzisiaj mam energii.. Udanego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniowka ja taz odswiezalam lozeczko. najpierw paprierem sciernym a pozniej lakierem do drewna - akrylowym, na etykiecie jest napisane ze jest nie toksyczne i nadaje sie sie do malowania drewnianych zabawek. w obi kosztuje 18 zl. dzis prasowanie, wszystko popralam 3 dni mi zajelo a teraz dwa fotele ubranek. moze do wiecczora skoncze ;) moj maluszek tez jest ulozony prawidlowo od 6 tygodni. Jestem za utworzeniem meila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nie piękne słoneczko! Mimo, iż trawa biała. Aż chce się żyć. Agalesna, to z tym łóżeczkiem będzie problem, bo ja nie mam siły na takie zabawy, a mąż w życiu nie przeleci papierem ściernym, nawet mu nie mówię, bo znowu powie, że wymyślam. Mnie też czeka malowanie w następnym tygodniu, ale mam nadzieję, że malarz uwinie się w 3 dni, a mama i teściowa zaoferowały już pomoc w sprzątaniu. Bardzo się cieszę, bo mycie okien u mojego męża to same szyby bez ram :-) . Sekowa 28 też właśnie byłam u okulisty po zaświadczenie bo noszę okulary, oczywiście brak przeciwwskazań do porodu sn, ale już lewe oko słabsze, nic mi nie zmieniał, bo po porodzie i tak wzrok poleci, więc pójdę około czerwca na zmianę szkieł. Niestety ja mam tak, że po każdym porodzie wzrok słabł, więc teraz pewnie też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulietta
A ja powiedziałam mężowi aby ściągnął ze strychu łóżeczko bo może trzeba trochę przeczyścić. A on że się zrobi. I pewnie jak zwykle odłoży na ostatnią chwilę. Tylko takie lakierowanie podobno lepiej zrobić z miesiąc przed aby jeszcze dobrze wywietrzało. Ach ci faceci. Znowu muszę tupnąć nogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach .... te chłopy ;/ a jak przyjdzie do pepkowego to nie trzeba ich namawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, mnie dopadł jakiś paskudny katar, czuję się strasznie, ale u mnie cała rodzina chora i tak długo się obstałam. Leczę się witaminką c, czosnek, sok malinowy. Jeszcze do tego boli mnie brzuszek z lewej strony,też tak miałyście? Kurcze nie wiem ale to taki dziwny ból zastanawiam się czy powodem wczorajsza....pizza i po prostu przesadziłam. Idę we wtorek do lekarza, ja już bym chciała mieć na rękach dzidzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecien 2012
Czesc jestem mama kwietniowka 2012 przepraszam ze pisze na waszym forum..mam do sprzedania fotelik samochodowy Maxi Cosi 0-13kg praktycznie byl nie uzywany w kolorze bezowym dobry i dla chlopca i dziewczynki jesli ktos byly zainteresowany to prosze o informacje Wszystkim mamom zycze szybkich porodow i zdrowych dzieciaczkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór jak weekendowo pogoda słoneczna dziś była więc nawet na spacerek sie wybrałysmy z Paulinką własnie zrobiłam zakupy w aptece http://www.cefarm24.pl/ kupiłam : oilatum - 49.95 super cena linoderm z alantolina za 9,50 u nas w aptece nie było i smoczki od 0-6 m z zventa 2 szt zobaczymy kiedy zrealizują zamówienie aaa i torba już spakowana trzeba dołożyć tylko wodę i szlafrok fajnie dziewczyny że dobrze się czujecie i remonty macie ja bym nie dała rady w moim stanie już nie mówiąc o myciu okien życzę miłego weekendu trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja też jestem za utworzeniem meila ;) U mnie dziś na zmianę i słońce i chmury. W piątek miałam wizytę położnej 1 raz, bardzo miła pani:) i jest ze szpitala , w którym będę rodziła. 13 marca mam jechać do przychodni się z nią spotkać:) To dobrze, bo nie będę musiała jej oczekiwać cały czas, chociaż wzięła mój numer, żeby dzwonić w razie czego:) Ja czuję się dobrze, Olafek buszuje w brzuszku, wizyta w czwartek u gina;) Funiak jak tam twoje cukry? Moje jak na razie ani razu nie wyszły po za granicę 120mg/dL. Dziś po śniadaniu miałam równo 120, bo zjadłam smażoną jajecznicę z białym chlebem, bo mi się skończył razowy :/ i do tego jabłko, więc pewnie dlatego. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) kuchnia super- jesteśmy zadowoleni, remont skończony...zostało mi teraz trochę ogarnąć bo wczoraj wszystkiego nie udało się zrobić... ale mam jutro wolne to może się uda ;D czekam na pościel dla małego, chcę ja też już poprać... Miłego wieczoru!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ancyk ja mam te posciel wzor pierwszy co ma ten sprzedawca. bawelna dosc sztywna ale za to nie spieraja sie kolory i w tej cenie to warto. wtoj wzor super -- jak amawialam to tego nie bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Agalesna :) Też ten pierwszy wzór miałam na oku :) A powiedz mi, czy jak wyprałaś, to dalej jest taka sztywna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dalej jest sztywna pralam ja dwa razy bo mi sie ubrudzila na balkonie mi spadla wiec za kazdym razem jest sztywna. ide w środe do mojej lekarki - nie wiem czy nie mam znowu gestozy;( puchne coraz bardziej, cisnienie mam w granicy 140/90 a nawet wiecej i bialko w moczu. wiec wszystko na to wskazuje ze to juz moze byc zatrucie ciaowe. mam nadzieje ze wszystko z dzidzia dobrze. od rana lerze z nogami w gorze, nie wiela mi pomaga. liczycie ruchy dziecka?? moj raz jest ospaly i leniwy a czasem daje czadu. jak sie klade wieczorem i chce liczyc ruchy to zasypiam po 20 minutach;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×