Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Teraz już tak łatwo mi pisać nie będzie, bo jedną rękę zajął mi Tymon :) Najpierw chciałam serdecznie pogratulować nowym mamusiom: mamie4363, dzielnej z mielna, e ona, kwietniówce 2013 i andzik1984. Wspaniale, że poród już za Wami i macie maleństwa przy sobie. Bardzo się cieszę, że wszystko poszło dobrze :):) życzę Wam wielu fantastycznych chwil z dzieciaczkami :) *karolowa bardzo, bardzo się cieszę, że kryzys już za Wami i że w końcu wróciliście z Igusiem do domu :) Teraz niech Wam już końskie zdrówko dopisuje :) Szybko nadrobicie stracone wspólne chwile w domu. Piękna wiosna pomoże Wam cieszyć się wspólnym życiem we trójkę :) I cieszę się też, że kryzys laktacyjny zażegnany. Oby tak dalej :) Powodzenia! Grunt to założyć, że wszystko się uda. Pozytywne myślenie i trochę wsparcia to podstawy sukcesu :) NoToFRUGO powodzenia jutro :) Trzymam kciuki za pełne powodzenie podczas cc :) Swoją drogą śliczne maluchy nam się rodzą. Agalesna , kiwoszka, olabia, Asia - Wasze dzieciaczki są fantastyczne. Widać, że Błażej to mały mężczyzna :) Super chłopak. A Hania, Ninka i Milenka - piękne księżniczki. Ninka ma śliczne usteczka ;) Coraz mniej mamuś nierozpakowanych nam zostało :) Nie martwcie się kochane, na wszystkie już niebawem przyjdzie pora :):) Patrząc na to, że nasze forum to forum ekspresówek, to macie duże szanse na poród jeszcze przed spodziewanym terminem ;) A poważnie doskonale wiem, jak męczące jest to oczekiwanie (w końcu moja pierwsza ciąża trwała prawie 10 mcy ;). Życzę Wam sił i wytrwałości. Ani się nie obejrzycie a będziecie mogły się nam pochwalić ślicznymi bobaskami, z których będziecie dumne jak z niczego innego w życiu. Na te wszystkie cudowne uczucia, które Was czekają naprawdę warto czekać. Tym bardziej, że w przypadku każdej z Was to już niedługo :) nie ciumkająca, agalesna, co do karmienia zgadzam się z pomarańczką, która starała się nam doradzić. Wierzę w to, że nasz pokarm nie jest ani za chudy, ani za tłusty. I że jest idealnie skomponowany przez nasz organizm. W końcu dzieci rodziły się i rodzą na świecie także w bardzo trudnych warunkach i to właśnie pokarm matki pozwala im przeżyć. Natura wie co robi. Nasze mleczko oczywiście zmienia się w trakcie okresu karmienia, ale myślę, że zawsze jest takie, jakiego aktualnie potrzebuje nasz maluszek. Wierzę w to głęboko :) I mam nadzieję, że wszystkim nam, które będą chciały karmić swoje skarby, będzie dobrze szło. Kryzysy laktacyjne się zdarzają i pewnie każda z nas będzie miała lepsze i gorsze chwile. Myślę jednak, że warto to przetrwać. Laktacja w końcu się stabilizuje, ból kiedyś znika, a minka maluszka, który uśmiecha się radośnie na widok piersi jest bezcenna :) a więc powodzenia wszystkim mamom zdecydowanym na karmienie piersią :) Przy okazji dobrego, wiosennego dnia dziewczyny :) Aż się chce wyrwać na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika kwietniówka dziękuję :) I nie martw się :) Wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Otulko ale radość bije z Twoich postów super uczucie pewnie :) tak się miło czyta. Synuś śliczny. NoToFrugo trzymam kciuki za jutrzejszą cc jutro już zobaczysz maleństwo :) Mamusią życzę powodzenia w karmieniu zapewne z dnia na dzień będzie tylko lepiej :) Za mną ciężka noc właściwie nic konkretnego się nie działo ale stękałam i jęczałam co i rusz jakoś tak źle mi było. Zasypiałam i za 15 minut powtórka. Wczoraj miałam dziwne bóle trwały ok 15 minut ból w pochwie i odbycie ( przepraszam za dosłowność :) ). Myślałam, że mi ściankę pomiędzy rozerwie:/ Zastanawiam się czy to może być objaw wstawiania się główki do kanału rodnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualnię jeszcze tabelkę, bo widzę, że rozpakowana e ona jeszcze nie została wpisana ;) NICK----------------synek/córeczka----------imię------- ---termin porodu kasia-----------------------synek------------Filipek-- --- ---6-10.04.2013 madzisn-------------------synek------------------------- -- ----11.04.2013 Plusik------------------------?------------------------- --- ------12.04.2013 pyrda-----------------------synek-------Tymoteusz ----------14.04.2013 Andzik1984---------------synek-------------------------- -- ---16.04.2013 Sekowa28-----------------synek-----------Bartosz------- -----16.04.2013 kornelia44---------------synek------------Nataniel------- --- --16.04.2013 monika_kwietniowka---synuś------------Olaf-------------- --17.04.2013 e ona---------------------synek---------------JAN------------- ---22.04.2013 dagaa---------------------synek------------Samuel--- --- ----19.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-------------------------------------21.04.2013 antonówkaa-------------córcia------------Madzia------ ------22.04.2013 przyszlaMlodaMama----synek------------------------------- --28.04.2013 I ROZPAKOWANE MAMY NICK------------------data ur.--------waga-----------cm------------imię Ancyk80------------20.03.2013 r.-----3750g-------58cm----------Antoś Karolowa-----------22.03.2013 r.-----3500g-------56cm-----------Iguś Dzidek78-----------22.03.2013 r.-----3000g-------54cm----------Maciej Wendywu----------26.03.2013 r.-----3400g-------57cm-----------Ela Nadziejka mała---27.03.2013 r.-----3340g-------54cm--------Aleksandra kiwoszka-----------27.03.2013 r.----4030g--------59cm-----------Hania Funiak--------------28.03.2013 r.-----2900g-------51cm-----------Iga MniejszaByc-------30.03.2013 r.-----3600g-------55cm-----------Lena ::::Asia::::---------01.04.2013 r. ----3040g--------53cm--------Milenka Bożka2930---------03.04.2013 r......3550g--------56cm--------Zuzanna agalesna-----------04.04.2013 r.-----4100g--------57cm---------Błażej Olabia---------------05.04.2013 r.-----3500g--------57cm----------Nina 321Mysza-----------07.04.2013 r.-----4190g--------56cm----------Leon Otulka---------------08.04.2013 r.-----3720g-------57cm ---------Tymon kwietniówka 2013 08.04.2013 r.-----2870g--------53 cm---------Hanna andzik1984---------08.04.2013 r.-----3000g--------51cm---------Szymuś dzielna z mielna----09.04.2013r.-----3410g--------55cm---------Mieszko e ona----------------10.04.2013 r.-----3220g--------52cm-----------Jaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze raz co by się już wszystko zgadzało ;) NICK----------------synek/córeczka----------imię------- ---termin porodu kasia-----------------------synek------------Filipek-- --- ---6-10.04.2013 Plusik------------------------?------------------------- --- ------12.04.2013 pyrda-----------------------synek-------Tymoteusz ----------14.04.2013 Sekowa28-----------------synek-----------Bartosz------- -----16.04.2013 kornelia44---------------synek------------Nataniel------- --- --16.04.2013 monika_kwietniowka---synuś------------Olaf-------------- --17.04.2013 dagaa---------------------synek------------Samuel--- --- ----19.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-------------------------------------21.04.2013 antonówkaa-------------córcia------------Madzia------ ------22.04.2013 przyszlaMlodaMama----synek------------------------------- --28.04.2013 I ROZPAKOWANE MAMY NICK------------------data ur.--------waga-----------cm------------imię Ancyk80------------20.03.2013 r.-----3750g-------58cm----------Antoś Karolowa-----------22.03.2013 r.-----3500g-------56cm-----------Iguś Dzidek78-----------22.03.2013 r.-----3000g-------54cm----------Maciej Wendywu----------26.03.2013 r.-----3400g-------57cm-----------Ela Nadziejka mała---27.03.2013 r.-----3340g-------54cm--------Aleksandra kiwoszka-----------27.03.2013 r.----4030g--------59cm-----------Hania Funiak--------------28.03.2013 r.-----2900g-------51cm-----------Iga MniejszaByc-------30.03.2013 r.-----3600g-------55cm-----------Lena ::::Asia::::---------01.04.2013 r. ----3040g--------53cm--------Milenka Bożka2930---------03.04.2013 r......3550g--------56cm--------Zuzanna agalesna-----------04.04.2013 r.-----4100g--------57cm---------Błażej Olabia---------------05.04.2013 r.-----3500g--------57cm----------Nina 321Mysza-----------07.04.2013 r.-----4190g--------56cm----------Leon Otulka---------------08.04.2013 r.-----3720g-------57cm ---------Tymon kwietniówka 2013 08.04.2013 r.-----2870g--------53 cm---------Hanna andzik1984---------08.04.2013 r.-----3000g--------51cm---------Szymuś dzielna z mielna----09.04.2013r.-----3410g--------55cm---------Mieszko e ona----------------10.04.2013 r.-----3220g--------52cm-----------Jaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten słoneczny dzień ;D Otulko - super się czyta Twoje odczucia, aż dreszcze przechodzą i łza się w oku kręci ;) a mały jest kochany ;D u nas nadal raczej nic się nie dzieje, ale zauważyłam dziś u siebie taki mały rozstęp na brzuchu - tam gdzie mały najczęściej "bywa"...ehhh... mylałam ze mnie to ominie i na sam koniec się pojawił...ciekawe jak będzie po porodzie... no cóż, będę się tym martwić później ;D miłęgo dnia!!! pozdrawiamy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej gratulacje mamusiom następnym super :) u mnie tez słońce :) w nocy mała wojowała 2 godziny i nie mogła się najeść a jak są przystawiłam possała troch i znów płacz teraz śpi popiła rano o 10 mam pytanie czy wy wybudzacie dzieciaczki co 3 godziny na karmienie???? nadal sie werandujemy może juto na polko pójdziemy my jutro tez położna mamy 2 raz ma przyjść ściągnąć mi szwy i popatrzeć na pępek małej nadal jest choć na środe 2 ty godnie będą robimy octaniseptem ale boję się że jeszcze nie wysuszony do końca jest ???? ze szpitala wyszłyśmy z klamerką taka plastikową i ani śpiochów nie założę bo trzeba wietrzyć ciekawi mnie jak u was jest z pępkami maluchów ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulka ależ wyczerpujący post:) Aż bije od Ciebie radość z kolejnego potomka :) notofrugo trzymam kciuki za cc ;) NICK----------------synek/córeczka----------imię------- ---termin porodu kasia-----------------------synek------------Filipek-- --- ---6-10.04.2013 Plusik------------------------?------------------------- --- ------12.04.2013 pyrda-----------------------synek-------Tymoteusz ----------14.04.2013 Sekowa28-----------------synek-----------Bartosz------- -----16.04.2013 kornelia44---------------synek------------Nataniel------- --- --16.04.2013 monika_kwietniowka---synuś------------Olaf-------------- --17-23 .04.2013 dagaa---------------------synek------------Samuel--- --- ----19.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-------------------------------------21.04.2013 antonówkaa-------------córcia------------Madzia------ ------22.04.2013 przyszlaMlodaMama----synek------------------------------- --28.04.2013 I ROZPAKOWANE MAMY NICK------------------data ur.--------waga-----------cm------------imię Ancyk80------------20.03.2013 r.-----3750g-------58cm----------Antoś Karolowa-----------22.03.2013 r.-----3500g-------56cm-----------Iguś Dzidek78-----------22.03.2013 r.-----3000g-------54cm----------Maciej Wendywu----------26.03.2013 r.-----3400g-------57cm-----------Ela Nadziejka mała---27.03.2013 r.-----3340g-------54cm--------Aleksandra kiwoszka-----------27.03.2013 r.----4030g--------59cm-----------Hania Funiak--------------28.03.2013 r.-----2900g-------51cm-----------Iga MniejszaByc-------30.03.2013 r.-----3600g-------55cm-----------Lena ::::Asia::::---------01.04.2013 r. ----3040g--------53cm--------Milenka Bożka2930---------03.04.2013 r......3550g--------56cm--------Zuzanna agalesna-----------04.04.2013 r.-----4100g--------57cm---------Błażej Olabia---------------05.04.2013 r.-----3500g--------57cm----------Nina 321Mysza-----------07.04.2013 r.-----4190g--------56cm----------Leon Otulka---------------08.04.2013 r.-----3720g-------57cm ---------Tymon kwietniówka 2013 08.04.2013 r.-----2870g--------53 cm---------Hanna andzik1984---------08.04.2013 r.-----3000g--------51cm---------Szymuś dzielna z mielna----09.04.2013r.-----3410g--------55cm---------Mieszko e ona----------------10.04.2013 r.-----3220g--------52cm-----------Jaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki coraz więcej dzieciaczków mamy :) super , czekamy na pozostałe - szybko dziewczyny nie ociągać się :), śliczne te nasze maluszki , jak miło pooglądać wreszcie piękne dzieci a nie brzuchole :P My chodzimy juz od 3 dni na spacerki , wczoraj byliśmy juz na 3 godzinnym- było bardzo ciepło , dzis tylko godzinkę bo ochłodziło sie u nas bożka2930 - ja pępęk czyściłam klasycznie spirytusem bo tak robiłam ze starszymi dziećmi - Milence odpadł w 5 dniu , nie lubię nowości i zdecydowanie lepszy jest spirytus - to taka moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE :-) Gratuluję serdecznie wszystkim nowym mamusiom :-) Ja te ostatnie 2 tygodnie starałam się zorganizować sobie wszystko, między karmieniem a spaniem kruszynki. Olcia je dużo i rośnie jak na drożdżach, kurczę tylko pije tak łapczywie że łyka powietrze no i kolka...czkawki, nawet do tego stopnia że ulewa jej się noskiem. Dziś byliśmy na pierwszym spacerze i nawet nie spodziewałam się że świeże powietrze tak działa na dzieciątko, wróciłyśmy do domu i "porządne jedzonko" i drzemka 3 godzinna :-) A najgorsze jest to że nienawidzi łóżeczka (nawet w szpitalu) mam takiego kochanego przylepka, że śpi cały czas z nami. I nic nie potrafimy z tym zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam synusia po wielkich wydarzeniach. Najwspanialsze uczucie na swiecie. Najpierw odeszly wody w srode w nocy. Nastpenego dnia bylam dwa razy na porodowce na piatek dali mi termin na wywolanie. Skurcze trwaly do kolejnego dnia ale bez rozwarcia . Kolejnego dnia dali kroplowke. Wzielam epidural. Skurcze po 5godz doprowadzily do 6cm. Bylam non stop monitorowana i dziecko. Serce zwolnilo. Trzy krotnie badali az za ostatnim razem wlecial na sale lekarz jak poparzony ogłosił ze cesarka natychmiast. Dobrze ze juz mailam epidural. Balam sie bardzo.. Ale juz jest moj ksiaze. Karmie go i.bede dla niego poswiecac sie w tym temacie mam na mysli piers..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grtulcje kornelia. prawdca to piekne uczucie;) ale z tego co czytam to mialas stresa niezlego. 3maj sie i wracaj do sil. qrcze jak mi sie chce czegos slodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kornelia gratulacje...:) dzis wyjatkowo przespalam cala noc... Ale co z tego jak rano obudzilam sie strasznie zmeczona... Jeszcze przed pojsciem spac dostalam nerwoboli... Myslalam ze odlete... Wstaje koniec tego dobrego, dzis zapowiada sie kolejny sloneczny dzien... Jak mi tego brakowalo... Drogie mamy mam pytanie... Duzo mialyscie w szpitalu ubranek na 56? Mi kobitka polecala polspiochy i teraz zaluje bo rozne dzieci rozne brzuszki a i kikut... Sama nie wiem... Chyba wymienie je na pajacyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) kornelia - gratulacje 🌻 notofrugo- powodzenia dzisiaj!!! miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelia gratulacje:) Byłaś dzielna. Wracaj do sił i tylko samych przyjemnych chwil z maleństwem. U mnie dziś noc wyjątkowo spokojna:) nic nie dokuczało, jedno wstanie na siusiu. Aż nie czuję, że mam niedługo rodzić. Wszyscy dzwonią i się dopytują, czy już urodziłam :D Nie mogą się doczekać.. a co ja mam powiedzieć? Chciałabym, żeby już się coś zaczęło. Dziś mamy rocznicę z mężem - 6lat razem:) Miałam nadzieję, że Olafek zrobi nam niespodziankę i zechce dziś wyjść:) Mam dziś wizytę u gina. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, dziekuje Wam za mile slowa, ja tez sie strasznie ciesze ze juz jestesmy w domu i mam nadzieje ze tu juz zostaniemy :) xxx antonówkaa nie martw się chyba każda z nas miala takie wahania przed porodem, po porodzie baby blues ale w koncu wszystko sie normuje powoli :) xxx olabio ja wlasciwie ze wzgledu na pobyty w szpitalu to werandowalam Malego z 2 razy w domu, a pozniej zal mi bylo juz czasu w domu i zaraz wyszlismy na 1,5godzinny spacerek :) nie daleko raczej krazylismy wokol domku w razie czego ;) co dzien staramy sie wychodzic chyba ze pogoda naprawde paskudna, Maly ma katar i sie obawialam troche ale od poloznej uslyszalam ze jesli nie ma goraczki dziecko to jak najbardziej sa wskazane spacerki :) co do pepuszka polecam octonisept, pryskalam w domku bo tez Igus mial ropke, i w szpitalu tez chcieli pryskac, ale zobaczyli ze mam swoj wiec to ja caly czas pryskalam ;) nie zaszkodzi napewno a pomoze w razie gdyby sie zapalnie robilo :) naprawde polecam Ci kupic juz i pryskac, mi zarowno pediatra zalecila jak i polozna srodowiskowa i moja polozna, takze nie jest to jakis moj wymysl, a im szybciej zareagujesz tym lepiej dla pepuszka :) xxx Kasiaa:) daj znac co u Ciebie xxx nie ciumkajaca czasami tez sie z tym borykam, jak przysypia Maluszek mozesz laskotac go po policzku co wzmaga odruch ssania a nawet pomasowac wrecz, ja staram sie nie dawac zasypiac przy cycu, a karmie roznie, czasami z jednej piersi, ale jak czuje przepelnienie to i z jednej i z drugiej, co do samych piersi to pewnie Ci sie hormony unormowaly :) ciesz sie z tego a nie martw :) mi dopiero niedawno piersi staly sie normalne, a ich twardosc nie swiadczy o ilosci mleka :) xxx Otulko wiesz ze czytajac Twoj opis to az mi sie lezka zakrecila w oku :) bo zaraz naszly mnie wspomnienia mojego porodu, jak moj maz tez czekal za drzwiami, jak slyszal krzyk Igusia i podobno malo sie nie rozkleil wtedy... i ja tez nie moge narzekac na opieke, mimo ze szpital naprawde nie jest ani super nowoczesny ani z swietna opinia :) a Tymcio cudowny 🌼 ucaluj go odemnie :) xxx dagaa nie przejmuj sie, moze byc tak ze po porodzie zblednie i zniknie, ja sie martwilam talia na zapas w ciazy a wcale tak zle nie jest :) xxx bozka2930 ja karmie tylko na zadanie, kiedy przystawiam do piersi czesciej to Maly spi przy cycu pozniej nie je bo glodny jeszcze nie jest tylko cmoka sobie... denerwowalo mnie to, a tak daje mu sie wyspac az bedzie glodny i wtedy ladnie zazwyczaj zjada i znowu oko przymyka albo sie sam odkleja ;) co do pepka mielismy zaczerwienie i ropke pryskalismy czesto octonispetem z zalecenia, i ubieralismy Malego normalnie, bodziaki i pajacyk tylko ze jak zakladalismy pampersa to nizej, lub zaginalismy zeby na pepuszek nie wchodzil i to wystarczylo :) xxx kornelia44 nawazniejsze ze jestescie zdrowi i wszystko poszlo jednak dobrze :) gratulacje 🌼 xxx przyszlaMM ja mialam na 56 i nadal ich uzywam :) 3 body i 3 pajace, wystarczylo :) jak dla mnie to pajace sa najwygodniejsze, a oprocz naszej poczatkowej nieporadnosci to trzeba wziac pod uwage ze dziecku tez sie nie bedzie podobala taka nowosc jak przebieranie i bedzie krzyk ;) :D xxx monika"_kwietniowka to zycze Wam STO LATEK wspolnych i jeszcze jeden dzien :) 🌼 szybkiego porodu i zeby zdrowiutki Olafek w koncu pokazal Wam swoja sliczna buzke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ze Igorek w piatek bedzie mial miesiac? :D jejku jak ten czas leci :) podziele sie z Wami jeszcze jednym spostrzezeniem, otoz Maly ma katarek i mialam gruszke w domku, ale gdyby Was katar spotkal to polecam od gruszki aspirator frida jednak, mniej inwazyjny, Igorek tak nie krzyczal jak przy gruszce, jak dla mnie bardziej "czysty" i przynajmniej wiesz ze rzeczywiscie cos z tego noska wylecialo a nie zastanawiasz sie "jeszcze raz? czy juz starczy..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa tak myslalam chyba dokupie jeszcze 3 pajace na 56... my nadal nie mamy lozeczka... Ma maz kupic, ale bd bardziej spokojna jak juz bd lozeczko w domu....:) ale mam ochote na slodkie... Masakra... Gdbym miala blizej jakis sklep juz dawno bym w nim byla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolowa dziękuję :) A jeszcze niedawno odliczałaś dni do cc, a tu już miesiąc prawie z synusiem:) Oby rósł i był zdrowiutki. I fajnie, że dzielisz się swoimi spostrzeżeniami z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlaMM nie kus mnie tym slodkim :p monika_kwietniowka :D tez prawda, mam wrazenie ze w tamtym tygodniu liczylam od 10 dni do cc :D jak się Olafek urodzi to zobaczysz ze czas jakos szybciej plynie, moze dlatego ze nie ma sie czasu juz dla siebie :D a jak jest wolna chwilka to zawsze cos sie do pracy znajdzie, teraz np. Igorek spi a ja siedze w papierkach :) a! i mysle ze warto sie podzielic takimi zwyklymi codziennymi spostrzezeniami, bo sama z checia czytam co sie przydalo komu, co jest praktyczne a co nie, z czego mamy sa zadowolone a z czego nie... sama myslalam ze gruszka nam wystarczy w zupelnosci w razie czego a jednak kupilismy aspirator kiedy pojawil sie katarek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Bożka ja nie wybudzam ale mój Miś budzi się w nocy co pół godziny na karmienie :P w dzień co 3 godziny. Teraz byla u mnie polozna i mowila ze raz w ciągu doby może spać maluszek maks 5 godzin, potem trzeba budzić. Dziewczyny czy po tych pierwszych dobach cycki się zmniejszają? Muszę sobie kupić cyckonosz jakiś. A problem w tym że nie wiem czy kupować juz na te cycki co mam czy poczekać jeszcze kilka dni? Jak myslicie? mam problem z bluzkami itepe bo nie mogę się w nic dopiąć, biegam w straym swetrze męża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowaaa
hej dziewczyny ja chyba jednak nie dotrwam do terminu 17go, od 3 w nocy mam bole i juz regularne 30 paro sek skucze, wody mi nie odeszly ale zaczal mi chyba odchodzic czop, na razie taka zolta galaretka, dzwonilam do swojego gin co robic to mowil ze jak wody mi nie odeszly to czekac...cholera ale jak ten skurcz wlasciwy juz lapie to nieba liznącc mozna z bolu, ech jak dobrze juz Mamom rozpakowanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wasze maluszki tez tak czesto obsikuja sobie spioszki? mojemu zdarza sie kilka razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwoszka no wlasnie moj ma duzego siusiaczka i chyba dlatego mu przelatuje bo gora wychodzi, z boku, bardzo czesto i porządnie a boje sie mocniej zapiac pampka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodowaaa pewnie już pojechałaś do szpitala :) trzymam kciuki za szybką akcję wydaje mi się z Twojego opisu, że się rozpoczęła :) u mnie oczywiście cisza, byłam dziś na ktg pierwszy raz w szpitalu w którym chcę rodzić i się przeraziłam trafiłam na strasznie nie miłą położną i równie tragicznego lekarza :( oboje tacy "starszej daty" jakby pracujący z łaski, za karę. No masakra jak na mój poród się trafią to chyba ucieknę z płaczem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej plusik! Jak tam? urodziłaś już? Ja juz rozpakowana jak to mówisz ;) Synuś 3650 - chyba już pisałam, a ty? Syn czy córka? Napisz coś. Wiem, że przy dziecku (trzecim) nie ma czasu bo sama je mam ale teraz wieczorkiem jak sobie słodko śpi to klikam. Czekam na wieści. Pozdrawiam mamadosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×