Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiaKaLaSa

Jest was duzo ale chce zaczac swoj .. Dieta! Od dzis kto sie dolaczy?

Polecane posty

u mnie nie ma smietany. ;) jest cukinia pomidorki i por itd. zmiksowane. nawet nie ma ziemniakow. ;p w pierwszej wersji miało byc z kostkami sera feta ale jakos mi to nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
A tak z innej beczki..:( miala ktoras z was kiedy taki skapy okres bardzo:( bo niewiem czemu taki mam od trzech dni:( jakby chcialo a niemoglo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
W ciazy niechcialabym byc..:/ wlasnie pierwszy raz taki mam..:( Slyszalam gdzies ze to przez odchudzanie moze tez byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak... miałam, jak odchudzałam się parę lat temu. Na początku nie było go w ogóle, a później skąpy.. dopiero po paru razach się unormował, jak organizm się przyzwyczaił. Ja sama stawiam na to, że za 20 dni go nie dostanę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ze a takim razie dziewczyny jecie naprawde za malo. jedzcie wiecej warzyw i owocow. po co wam wypadajace wlosy i brak okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
O to moze dlatego:( bo sie martwilam:( faktycznie mniej jem od jakiegos czasu a wczesniej tak nie bylo:( dziekuje za rady:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Powinien sie unormowac za jakis czas..:( jak sie przyzwyczai:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ja mam taki schiz ze jak juz bede w ciązy to nie bede mogla sobie poradzic z tym ze tyje.... a jak bym przytyla z 20 kg.... nie wyobrazam sobie tego a na diete przejsc nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz postanowilam ze jak bede w ciazy to będę sobie pląsać na aqua aerobiku dla cięzarnych ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Ok zmiana tematu:p a ja sie wogole nie czuje glodna mimo ze dzis przez caly dzien dwie grahamki i jogurt naturalny z platkami.. To dobrze czy zle?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się jeść nie chce to chyba bardzo dobrze hehe ;) ja mam tak, jak piję ten sok z cytryny przed śniadaniem i kolacją, to nie odczuwam głodu. ale tak z nudów to wiem, że bym coś schrupała :P stosowałyście sok z cytrynki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc.. podobno oczyszcza i powoduje przyspieszenie przemiany materii.. (ja mam bardzo powolną :(). Można go pic przed posiłkiem czyli śniadaniem, obiadem i kolacją (ja piję tylko przed 1 i ostatnim bo kwas z cytryny niszczy szkliwo). Połowę szklanki przegotowanej letniej wody z połową soku z cytryny. Po 20 minutach czy 30 jem i nie czuję głodu, czuję się syta :) a rano jak orzeźwia .. (bo tu akurat trzeba na czczo), a że lubię kwaśne rzeczy, to spróbowałam i skutkuje. Czytałam też o diecie cytrynowej ale to już dla mnie przesada, jeść w którymś tam dniu nawet 8 cytryn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Aa ja na kolacje zrobie sobie salatke owocowa z jogurtem naturalnym bo juz planyje od poludnia:p jeej:) ogladalam zdjecia na necie dziewczyn ktore sie odchudzaly przed i po..:) dodatkowa mobilizacja:)! Cudo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Nie ma mnie aktualnie na kompie:) ale wejdz sobie na " zszywka" i tam zjedz na dol i beda:) jeej pieknie:) aa ja wlasnie ide grila robic na karczek:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Nie ma mnie aktualnie na kompie:) ale wejdz sobie na " zszywka" i tam zjedz na dol i beda:) jeej pieknie:) aa ja wlasnie ide grila robic na karczek:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasnezelki
Dołączam! nowej motywacji nigdy dosyć ;) http://kwasnazelka.blogspot.com/- tu co nie co o moich poczynaniach ze zrzucaniem wagi. Jak macie podobne stronki, to proszę! zostawiajcie adresy w komentarzach, wdzięczna będę (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Dzis malo zjadlam wiec karczek z grila mi sie nalezy:) a wy jak tam kolacja??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę śledzić =) a co do tej zszywki, fajnie pooglądać i pomarzyć, bo może owe marzenie z ową nutką wysiłku się spełni :P ja 2 ogórki które uwielbiam i jogurt naturalny, w ogóle nie mam ochoty na nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damradę
Przyłączam się do Was od dzisiaj:) Chcę zrzucić 3 kg! Przed chwilą wróciłam z godzinnej jazdy rowerowej, a teraz idę pobiegać 40 min. Postanawiam nie jeść po 18- stej, ograniczyć do minimum alkohol, ale jeść śniadania i lekki obiad, bo nie chcę osłabiać organizmu. Mój wzrost 162, waga 56 mój cel : waga 53 do 20 sierpnia. Dam radę??? Mam motywację i liczę na Wasze wsparcie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damradę
Dzięki za wsparcie, będę trzymać za Ciebie!!! a może razem spróbujemy się motywować do zrzucenia wagi? Wiem, że masz więcej, ale przy większej nadwadze szybciej się zrzuca, wiem to z doświadczenia, bo po urodzeniu syna też walczyłam z większymi kilogramami i udało się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×