Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatrycze80

Wróżbiarstwo

Polecane posty

allium na twoim miejscu martwiłabym s ie o twoje grzechy i twoją karę a mnie zostaw w spokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciebie mam gdzieś bo już dokonałaś wyboru ale zwodzisz i kłamiesz ludziom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest dla ludzi tylko trzeba w dobry sposób to wykorzystać ,spirytyzmem sie nie zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszystko jest dla ludzi i dlatego Bóg ostrzega nas , zeby ise od tego trzymać z daleka . dlaczego ty tych cżesto młodych ludzi zwodzisz ? dlaczego ich okłamujesz ? jaki masz w tym cel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiesz ze najciemniej pod latrnią :) ktos kto sie ma za taka dobra istotke jak ty to sam diabeł wcielony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''A dlaczegoz to kosciol zabrania tego co czynil Jezus? Jezus przepowiedzial co go spotka. Wiedzial, ze Piotr sie go zaprze. Wiedzial co sie stanie wiele razy. W biblii jest sporo przepowiedni to dlaczego kosciol zabrania tego?'' Jak to dlaczego???? BO JEZUS JEST SYNEM BOŻYM. Porównujesz się do Syna Bożego? Kościół zabrania ingerencji w to co Boskie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Skad wiara, ze Jezus przyjdzie powtornie jesli nie wierzy sie w przepowiednie? Bblia naszpikowana jest przepowiedniami! Wprowadzenie tego zakazu jest nielogiczne i zostalo chyba wprowadzone dla nierozumnych. A moze po to aby tylko ksieza sie tym zajmowali a nie pospolstwo?'' to nie przepowiednie tylko proroctwa natchniętych działaniem Ducha Świętego!!! CZY TY WOGÓLE MASZ O CZYMKOLWIEK POJĘCIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, twoim zdaniem ludzie majaćy inne zdanie na temat twojej " misji " , na temat twojego nauczania i kłamst jakie tu śaczysz niczym wąż są albo mało inteligentni albo na za niskim pozomie duchowym . cudownie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łżesz jak pies - z góry przepraszam swojego psa , najszczersze stworzenie na świecie - sączysz jad jak skorpion , mówisz ludzim kłamstw i jeszcze smiesz je podpierać Słowem Bożym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodaje temat do ulubionych i to nie dlatego, żeby się zaczytywać w tych głupotach, które piszesz, ale żeby ostrzegać przed tobą innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tych paru groszy , tych srebrników zaprzedajesz dusze ludzi i j eszcze i m wmawiasz , ze Bóg nie ma nic pprzeciwko temu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allium to wy mieszacie ten temat z wira nie ja zaczełam trzeba bylo mi tu nie wyjeżdzać z religią tylko pisac na ten temat o którym jest tem watek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy Jehowy nie są uważane za SEKTĘ ??? z premadytacją mówią i wierze a tak naprawdę to podszywanie się pod wiarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze by tego brakowało ,żebym sie w tym ohydztwie babrała . a temat ma z wiarą bardzo iwele wspólnego , zresza ty sama zaczełaś brednie wypisywać n a temat objawień to czego chcesz ? żeby ci przyklasnąć jak zwodzisz ludzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad ja mogę ot wiedzieć ? i co to w ogóle ma wspoólnego z tematem ? przecież ty niby katoliczka jestęś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość body and soul
Beatrycze powrózysz mi? tylko jedno malutkie pytanie, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsi są ci co odwiedzają domy w niedzielę :):):) nikt ich nie słucha no chyba ze ktoś samotny i chce pogadać pamiętam jak kiedyś takiemu powiedziłam czy chce chce kart :) o mało nie zzieleniał a ten stek wulgarnych słow które uslyszałam to bez komentarza i to jest wysłannik Boga to jest bluźnierstwo !!!!!!!!!!!!!!! ktoś powołuje się na Boga a potem taki jad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powróż beatrycze, powróż , przecież dla 3 zł plus wat sprzedasz duszę każdego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kłamiesz babo i grzechami innych usprawiedliwiasz swój proceder ,dla pieniedzy zrobisz wszystko . swoje dizeci też wciagnełaś w to diabelstwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×