Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mgosia27

zdrowy tryb życia!!! czas na zmiany!!! 0d 1.08.2012

Polecane posty

ona ale wlasnie chcialam na jogurcie zeby lzejsze bylo a tu u gory wersja na "sucho" ja czlowiek z zaparciami bylam w toalecie juz 2 razy,raz że sliwki na noc a 2 że sniadanie:D zdrowe zarcie rulezzz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj dwa kartony ryżu w saszetkach brązowego kupilam bo promocja w stokrotce ale gdzies wyczytalam że lepszy basmani czy jakos tak a on chyba z 8zl - to chyba na swieta taki se kupie hehe I tak pomyslalam że jak skonczy sie buraczkowa - dzis pierwszy dzien bedzie to pewnie na 3 dni) to potem ryz z fasolka bo za mna chodzi i pok i tania trza korzystac i kurczaczek do tego pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona niby lepszy ale nie dajmy sie zwariowac:) jak dodasz swietne skladniki to tez bedzie zdrowo:) koncze ogladac te przepisy bo jeszcze zglodnieje:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuu chipsy z marchewki- odleciałam:D mam dosc ogladania tak cudownych rzeczy a ile buleczek o jaaa... nic ide zgarnac i potem cwiczenia bo odzyskuje energie zyciowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętaj za mnie przećwicz z pare skoków, a ja biore sie za papiery troche je ogarne i czekam na interesantow. Może inne dziewczyny juz sie obudza i dadza znak życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zabiegana na maxa 😭 moze dzisiaj znajde moment w pracy ;) u mnie waga do doopy i nie wiem czemu :( caly czas kolo 67 :/ wczoraj cwiczylam az sie lalo ze mnie ..ehh.. dzisiaj nie ma cwiczen, kladziemy foto tapete w koncu :D w piatek przychodzi nowa sofa i salon po remoncie zamkniety bedzie :D nareszcie! lece do pracy kobity! aaaaaa,,,, zapomnialabym zadzwonili do mnie wczoraj o 17 ze mam druga rozmowe wstepna :D tez w niedziele i od razu bedzie maly test co ja tam umiem :P bede mogla sobie z personelem porozmawiac i z innym managerem tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej{kwiatek] Dzisiaj rano 3 filmiki...:-p śniadanie płatki fitness + mleko 0,5%. Ja uwielbiam placuszki z otrębów...zresztą dużo rzeczy można z nich zrobić,nawet jak zmielę w młynku to używam zamiast mąki ;-) Ciasto które robiłam w niedziele też było z otrębami :-) Nie mam pomysłu na obiad... może leczo :-) Teraz napiję się kawki...i do roboty :-p Adziam...no to już mały sukces masz,jak jeszcze chcą gadać to super :-) Słaba...fajne fotki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka widzialam:D wlasnie zrobilam godzine filmikow bo od samego ogladania tych pysznosci tyje:Pwiec tak zapobiegawczo;) wczesniej zgarnelam i jeszcze rower tylko oddech zlapie. adziam no no biznes z łomem nam sie tu robisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, też tak macie, że się w każdym możliwym momencie przeglądacie w lustrze ? Bo ja jak kręcę się po domu , to bez przerwy się w lustrze oglądam , jak tylko je mijam . Jak bym miała nadzizeję, że coś już się mogło zmienić hahaha . W ogóle właśnie leci na MTV "Pogromcy nadwagi" jakie to denerwujące. Oni tam mają trenerów do swojej dyspozycji ... :( Dzisiaj na obiad chyba skonstruuje kotlety sojowe i standardowo jakąś sałatkę czy coś.. Ryż mam jakiś ciemniejszy niż normalnie , ale nie mogę się przekonać.. nie przepadam za ryżami, kaszami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po rowerze 40min wreszcie banan:D jestem mokra jak wieprz;)i nogi mam dretwe,po poludniu po hula sie porozciagam porzadnie. slaba ja tez sie przegladam zwlaszcza w witrynach sklepowych czy aby brzucha nie powinnam wciagnac haha:Pnie no w lustrze sie przegladam bo trudno nie spojrzec jak jest na srodku sciany w pokoju ale pociesza mnie fakt ze moj chlop tez sie przeglada:Pnajlepiej jak zauwaze i mowie "wciagnij brzuch" a on stwierdza ze juz wciagnal:Dhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ryzu i kaszy to mi podchodza tylko jak z sosem są:Pwiec pomidory z puszki doprawiam ziolami i troche warzyw dorzuce i juz sos jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://m.ocdn.eu/_m/123e28db09706399590721424e52cacc,0,1.jpg KREM Z POMIDORÓW I PAPRYKI kg pomidorów 3 czerwone papryki 2 gałązki tymianku 4 ząbki czosnku 1 mała cebula l zimnej wody odrobina oliwy do smażenia 50g prażonych pestek dyni 3 łyżki bryndzy szczypta płatków chilli Paprykę myjemy, przekrajamy na pół i układamy na wyłożonej folią aluminiową lub papierem formie do pieczenia. Pomidory kroimy w ćwiartki i wrzucamy do drugiej formy. Do pomidorów dodajemy niedobrane ząbki czosnku i połowę listków tymianku. Paprykę i pomidory wstawiamy do piekarnika rozgrzanego do 230 stopni na 30 minut. Paprykę na górze pomidory na dole. Skórka papryki po upieczeniu powinna być mocno przypieczona, wręcz czarna. Jeżeli po 30 minutach skórka nie będzie przypieczona, zostawiamy paprykę na kolejne kilka minut. Cebulę kroimy w kostkę i szklimy na odrobinie oliwy, zalewamy wodą. Upieczoną paprykę i czosnek obieramy ze skórki, dodajemy do bulionu razem z pieczonymi pomidorami. Doprawiamy płatkami chilli, solą, pieprzem i resztą listków tymianku. Podgrzewamy aż do zagotowania. Miksujemy. Pestki dyni prażymy. Zupę podajemy z uprażonymi pestkami i bryndzą. (Tradycyjna porcja zupy pomidorowej to 225 kcal, nasza wersja 127 kcal.) - JA BYM ZJADŁA BEZ TEGO SERA I PESTEK DYNI. Przepis z programu REWOLUCJA NA TALERZU . TUTAJ ODCINEK TEGO PROGRAMU WŁAŚNIE O ZUPACH POMIDOROWYCH, POKAZANE SĄ 3 SPOSOBY, JA WYBRAŁAM TEN OSTATNI BO MNIE SIĘ WYDAJE JAKOŚ NAJBARDZIEJ ... "ŁADNY" JAKKOLWIEK TO BRZMI 15:01 min filmu zaczyna się ten przepis http://tvnplayer.pl/programy-online/rewolucja-na-talerzu-odcinki,117/odcinek-5,zupa-pomidorowa,S02E05,2123.html . Najgorsze jest to, że nie mam w domu blendera ... ;/ Muszę się zaopatrzyć w jakiś tańszy, bo można z jego pomocą takie fajne rzeczy robić. I potem do słoików pakować na zapas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ze mozna z tym ze chyba trzeba wekowac jak wszystko, musialabym ciotki podpytac jak robila, bo ja nawet jak cos zrobie do sloikow to zjadam w przeciagu 2-3 tygodni wiec mi sie nie oplaca,jedynie te truskawki sobie porobilam bo tego pozniej nie bedzie ale i tak zostaly mi tylko 2 sloiki.teraz czatuje na pigwe:classic_cool: ja tez za blenderem chodze i szukam taniego na "tymczasem" chociaz. nic lece pod prysznic, potem dlugi spacer i moge robic reszte zaplanowanych rzeczy. do pozniej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolaaaa1
wkurzja mnie te reklamy zanim sie zobaczy przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słaba ale w tych pogromcach nadwagi to mają konkretna wagę - nawet chyba ja byłabym za chuda:) A co do oglądania sie w witrynach sklepowych to ja tez tak mam ale zazwyczaj sobie wmawiam że te szyby są źle skonstruowane bo pogrubiają i lubie jak cwicze w lustrze pokojowym patrzec czy juz brzuch sie wciąga heheh. adziam - hoho chyba cos bedzie z tej twojej robotki skoro nie przestraszyla ich twoja wypowiedz o urlopie a co do wagi to mnie tez sie trzyma w cm cos puscilo w koncu ale czekam cierpliwie do 1go zobaczymy, troche chce zmniejszyc żarcie bo wiem ze za bardzo sobie lubie dogadzac może wtedy te cm szybciej spłyną ze mnie. Majka macie dobrze z wild ze możecie sobie z rana przerobic cwiczonka - ja wzielam znowu czwartek i piatek wolny i bede biegac 4 dni pod rzad o 6.00 rano bo tak najlepiej, dzis tez mam nadzieje ze popoludniu mi wyjdzie z tym bieganiem. Widze ze dzis przepisy krolują dietetyczne - dobrze dobrze zawsze bedzie mozna cos wykorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę zrobić tę zupkę krem, ale potrzebuje dobrego piekarnika , najlepiej z termoobiegiem, oliwy, i blendera . Muszę iść do przyszłej teściowej . Ma zajebis*y piekarnik i oliwę na półce ; D , tylko blendera brak . Polecę wam jeśli będzie smaczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle, kupiłam na allegro olejek kokosowy do włosów Vatika ten o którym tak głosno w necie . I wczoraj mi przyszedł, wieczorem chciałam go nałożyć na włosy , w pokoju ciemniutko , tylko telewizor mrugał , a ja odkręcam, próbuję nalać na rękę i nic, przyciskam mocniej i nic ! w końcu tak ścisnęłam że pół wylałam na siebie i na podłogę .. Okazało się że po odkręceniu nakrętki jest tam jeszcze taki biały koreczek , ale ma tam taką dziurkę , ale ona jest głębiej poprostu "cała" ja myślałam że coś się zatkało czy jak , a to trzeba było zwyczajnie wyjąc... ale w tej ciemności twgo nie zauważyłam .. I teraz mam pół butelki nowego olejku .. I nauczkę na przyszłość hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, postanowilam od dzis zdrowo jesc i zrzucic sadlo z brzucha :) fajne te przepisy, dodałam do zakładek na pewno bede korzystac z nich nieraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra:P ukradkiem mam chwile 👄 co do imprezek - ja niestety zawsze polegne 😭 moze dlatego, ze nie trzymam takiego rygoru z ta dieta ja mam tak jak Ona :P wiem, ze za duzo .. ale lubie podjadac zdrowo ale jednak podjadac w tej nowej robocie na bank nie mialabym mozliwosci takiego podjadania :P i sporo ruchu jest nie tak jak w tej, na doopsku 9 godzin 😴 Desdemonaaa - pieknie waga leci w dol!! u mnie 4 kg to chyba w pol roku moze zejdzie 😡 Ona - super Ci idzie z tym bieganiem!! ja ostatnio cos weny nie mam .. :( Wild - ja bym na Twoim miejscu zbierala na prawko.. i auto ;) Slaba psychicznie - hehe, to sie nazywa domowy obiadek :P ja pewnie jak pojade do Pl na Boze narodzenie to wlasnie takie cos bedzie serwowac moja mamusia :D ojojoj... Ona - w youtube tez mozesz sobie poustawiac filmiki jeden po drugim, zrobic osobne foldery a wiesz jak ja sobie robie??:P otwieram 7 you tub-ow:) ustawiam filmiki do czasu az zaczynaja, pauzyje i otwieram kazda zakladke pokolei :D ;) u mnie nie ma sie czym chwalic jakas apatia dopadla mnie cwicze, jem ok i nie widze rezultatow.. chyba mi sie okres zbliza i znowu denny nastrooj :P wczoraj po cwiczeniach wpalaszowalam puszke makreli w pomidorach taka mialam ochote! Wild - musze sprobowac tego przepisu na omleta :) Majka- a Ty podawalas przepis na te ciasto ??? :D Slaba - ja tez sie przegladam :P i wlasnie pstrykam sobie zdjecia bo one sa najbardziej wiarygodne... Co do roboty - no nie wiem.. nie nastrajam sie za bardzo optymistycznie bo roznie jeszcze moze byc... nie podpisze zadnego kontraktu dopoki na papierze mi nie dadza, ze ten urlop mam :P sorka ale udalo mi sie nadrobic tylko dwie strony :P :P :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adziam...podawałam wcześniej link do tego ciasta...:-) Kochane moje zwariowałyście dzisiaj z tymi przepisami...przecież to zbrodnia je wszystkie oglądać i nie jeść :-p Wszystkie pięknie i pysznie wyglądają :-) Muszę zakupić brązowy cukier, mąkę razową i miód...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się zakończyć związek ze słodyczami, nawet tymi zdrowszymi. Myślę, że jak długo nie będę ich jeść to nie będą mi tak bardzo smakować. Tak samo jak z herbatą bez cukru , kiedyś waliłam kilka łyżeczek , teraz nawet pół łyżeczki sprawia, że pluję herbatą . Może i słodycze nie będą mnie tak kusić . ; D Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć! Chyba za dużo od siebie wymagam, bo od ok4-5 dni waga stoi. Po ciele widać,że fajniejsze, ujędrnione, no ale zastój tak wczesnie? Jem naprawdę mało. Rano jajecznica bez tłuszczu z jednego jajka z pieczarkami i pomidorem praca: twaróg chudy z rzodkiewkami + grejpfrut na obiad może kalafior albo tuńczyk a na kolację serek wiejski. I finito. I nie spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×