Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mgosia27

zdrowy tryb życia!!! czas na zmiany!!! 0d 1.08.2012

Polecane posty

oj wild - ty to sie masz - jak nie koleżanka podkur... to od psa piłką dostaniesz hehe - a na marginesie znalazl se zabawe:) Taa - wild- adziam dobrze mówi - ty alfa i omega - sama wiesz ze potrafisz w wielu sparwach doradzic kurcze dzwonilam do brata ale z nim skontaktowac sie to huhu, nic i tak musze sobie przygotowac bardziej po swojemu żeby mi wszystko pasowalo w tej dietce - podstawa beda kalore i rozklad bialek wegli i tluszczy - najgorzej że w zadnym dniu nie ma jakiegos batonika buuuuuu - nic to - zobacze jak to obejsc - jeden fitnes chociaz na dwa dni bo będę kąsać ludzi:). Wiecie co miałam jechac na weekend z rodzinką do znajomych - do tych co dzieciaki niedawno pilnowalam - caly rok sie wybieram ale szkoda mi mojego biegania w sobote i niedziele wiec jescze musza poczekac, no i tam zawsez wyżerka - 3 kilo to lekko przez 3 dni nadrabialam zawsze Wild ja ci zaraz na cos umre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie te wszystkie napoje aż wykręcają pysk. Bo ja w ogóle nie słodze już chyba ze 2 lata . I teraz jak kupię colę zero to ona mi jest taka słodkaaaaa... kurde. Tragedia. A jak mnie obrzydza cukier w herbacie , jasny gwint .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam otoz to :)jeszcze sa u nas black bez cukru ktore tak swoja droga maja biala puszke i wiele innych wiec w sumie mozna zlopac jak ktos sie slodziku nie boi:P lepsze to niz oranzada bo oranzady bez cukru to nigdy nie widzialam:P jakbym miala pic z cukrem to juz dawno bym sie wykonczyla bo mnie od cukru boli glowa, nawet moja rodzinke zaopatrzylam w slodzik zebym do kawy miala, bo zagrozilam ze zarzygam im cala lazienke:D ona a no mam pelno wkurwiaczy na okolo, nic tylko zatłuc i na burgery przemielic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Mi się właśnie wydaje, że dzięki temu , ze nie pijam słodkiego to przestałam mieć ochotę na słodycze . KURWA WDEPNĘŁAM W POPIELNICZKĘ I WSZYSTKO WYJEBANE NA PODŁOGĘ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie :P ja slodze kawe lyzka brazowego cukru herbaty nie slodze bo pije tylko pokrzywe i miete czasem kupie wode smakowa taka zywiec truskawka czy gruszka :P to jak goraco bylo (3 dni w lato!! 😭) energy drink mnie ratuje tak jak wild przed slodyczami ;) a tak to wode pijam - mamy 5l na dwa dni w domu, bo moj maz zlopie tez szczegolnie jak cwiczy to 0.5l na jeden lyk o-O Ona - 3kg w 3 dni?? to co oni tam jedza?? sama make? i zapijaja mlekiem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slaba - kazdy jest inny i trzeba znalezc dla siebie zloty srodek :) ja jak nie poczuje slodkiego choc raz na jezyku dziennie to potem krece sie po kuchni i szafkach jak zyd po pustym sklepie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze przed wyjsciem z robotki cos skrobne, bo potem to bedzie wszystko napięte jak barania torba- zakupy z cora, z malym do parku, filmiki z mel i przerobie ten od adziam dzisiejszy bo wlasnie mi takie odpowiadaja na stojaka gdzie nadąże ze wszystkim bez sztang skakanek itp i co to ja jeszcze chcialam aha wieczorem zrobie sobie cos na indyku i pieczarkach z ryzem na jutro. co do moich znajomych to tak sie nauczylismy ze sie tuczymy po prostu jak oni sa u nas czy my u nich, teraz odkąd nie jestem z męzem to rzadsze te odwiedziny ale kontakt jest bo ona jest malego chrzestna wiec kiedys tam na pewno pojedziemy a co do żarcia to adziam trafiłas - bułeczki swego wypieku codziennie na rano i to gospodarz robi bo w zasadzie to on wtedy obsluguje menu, do tego różne miesiwa z grzybami, z salatkami, salatki z ryzem z kurczakiem z tunczykiem, oczywiscie ciasta codziennie inne bo jedno na jeden dzien, wieczorkami grillek i piffko, a ziemniaki do obiadu nie inaczej tylko ze smietana zrobione na purre ehh jak pomysle co mnie ominie to zaraz zmienie zdanie i pojade:) hehe żartuje - z tej ich trzydniowki to pewnie spokojnie na miesiac by starczylo. A jeszcze tak pomyslalam o tych napojach - ja takich rzeczy nie pijam, herbaty nie slodze, kawe rzadko z tą 1lyżeczką ale za to jem duzo owocow - nektarynki, winogrona wiec niby cukru dostarczam a jak nie zjem czegos w czekoladzi to mam jak adziam - powtorze bo sie uśmialam "ja jak nie poczuje slodkiego choc raz na jezyku dziennie to potem krece sie po kuchni i szafkach jak zyd po pustym sklepie" po prostu kazdy jest inny - jeden ma szczescie i nie ma parcia na slodkie a drugiemu to ciezko zapanowac nad tym zeby sie powstrzymac. milego popoludnia kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też ratuje niestety słodzik...ewentualnie do wypieków używam brązowego cukru ;-) Dzisiaj na obiadek kasza jęczmienna z warzywami i gotowana pierś z kurczaka. Jak mi się już tak bardzo ssie za słodkim to robię jakieś naleśniki z otrębami i dżemem własnej roboty lub niskosłodzonym ze sklepu, ewentualnie z twarogiem na słodko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh teraz jak to czytam to mam mnostwo sposobow na slodkie, wlasnie te omlety czy ciacha owsiane i na to jakies prazone owoce badz suszone do srodka, ten slodzik w energetykach,czasem kisiel na slodziku, czasem swiezy owoc,slodsze warzywo np papryka czerwona lub pomidor,twarogi ze slodzikiem i cynamonem i migdalami.kupa slodkiego a bez bialego cukru:P nic ide wyprowadzic trzode na spacery. narazisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ona.. czy dobrze zrozumialam, ze jestescie oddzielnie z mezem? sorka jesli pytanie za intymne.. no mi ten filmik mega podpasil!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka hehehe :D:D:D ' jak mi sie juz tak bardzo ssie' - niezle wyszlo :D no ja mam suszone owoce, moj graze, batoniki owsiane, red bull, slim fast czekoladowy, kawa z lyzeczka cukru brazowego (to tez dla mnie mega slodkie jest :) ), ja mam jakos tak ze czasem w ogole nie mysle o slodyczach i latwo mi po prostu powiedziec nie (czasem udaje przed kolezankami z pracy, no weeezzzz... zabierz tego batonika bo zaraz go zjem, ale kusisz, ' a w rzeczywistosci az mi niedobrze jak patrze na slodkie' a czasem po prostu mam parcie na slodkie i tyle.. no kuurde nie bede sobie odmawiac tego co dobre :D zycie jest stanowczo za krotkie lubie z mezem pojsc do restauracji, do knajpy, lubie w towarzystwie pochrupac paluszki czy czipsy, lubie wypic czasem piwo w weekend albo zjesc super extra deser a teraz jestem pelna 😴 zjadlam spory obiad i popilam kawa eh... mysle ze starczy mi do wieczora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adziam popieram... życie jest za krótkie żeby wszystkiego sobie odmawiać...jak to się mówi...wszystko jest dla ludzi tylko rozsądnie trzeba tym "wszystkim" gospodarować...Oj jaka jestem mądra...tak dopiero od miesiąca hihihi :-):-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem nogi mi do tylka wchodza ale psiska zalatwione. nawet limit krokow juz wyrobilam:P odpoczne troche, zrobie sobie kawke i wezme sie za pranie dywanow.dzis treningu nie bedzie z racji moich pomiarow jutrzejszych a i tak nie mam dzis sily juz. ewentualnie pokrece hula.cholera powinnam wziac xenne na noc:O bezbzon mi wywala po 3 dniach:O gadacie tak o slodyczach i az mi sie zachcialo czekolady ale na mysl ze mam isc i ja kupic to mam dreszcze wiec raczej nie pojde:Pjakos tak mi glupio ze skoro sie ograniczam to isc po czekolade po prostu nie wypada:Di slusznie bo pewnie w weekend sobie pofolguje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziamek to teraz rob fotki brzucha i bedziemy patrzec na przemiane, tylko zeby od tego patrzenia nie odechcialo nam sie cwiczyc;) aaa zapomnialam ci wczesniej napisac ze na zdjeciu masz juz swietna figurke.jak sie chce to mozna!powinnas robic za motywator:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie Adziam :-( zazdroszczę tego pasa,ja patrzyłam na allegro ale u nas nie ma nic ciekawego :-P A figurkę masz już cycuś-glancuś :-) SUPER!!!...tak trzymaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej, dziekuje dziewczyny [ociera lezke z oka] :P po 1, zadna tam motywacja mijaja juz 2 lata !! odkad zaczelam, co to za motywacja:P chyba dla slimakow:D po 2, nie jedna by mi powiedziala, ze i tak za duzo waze:P po 3, lepiej wychodze z profilu niz z przodu :P jestem jak belka, zero wciecia w talii i brzuch mam dalej nieuformowany i caly w rozstepach .. maz mnie caly czas pociesza, ze to sie wchlonie.. ale ja juz zaczynam myslec, ze czas to chyba zaakceptowac :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam ja tez jak na siebie patrze z frontu to jestem szeroka i bez talii cholera do tego jeszcze jestem niska to to poteguje to wrazenie na zdjeciu:( a motywacja jest bo moglas nic ze soba nie zrobic a sie staralas i ci pieknie wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze bylam brzydkim kaczatkiem przy kosci;) okragla, cycata, dupiata hehe :P (wiecie przy 15 latach prym wioda te chude:P) a teraz milo wiedziec ze przy 30 latach na karku ,po dwojce dzieci faceci sie potrafia za mna ogladnac a maz by mnie jadl pare razy na dzien:) to wszystko motywuje jako dziewczynka bylam ble ale jako kobieta czuje sie atrakcyjna i chcialabym byc wzorem dla mojej corci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niby mam mniej, ale w biodrach tez nie mam 90 wiec proporcja jest zaburzona i wygladam jakby mnie dżepetto wystrugał:O katherine ladnie tu wyglada choc nie chce nawet wiedziec ile tu retuszu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem:) ale ogolnie jest fajna babka mojemu mezowi sie podoba bardzo tez ;) no i oczywiscie uwielbiam cialo Mel B po prostu jest boska od czubka glowy po palce u nog moglabym sie zakochac :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale miałam dzisiaj kryzys!!!!! Szok!!Najchętniej rzuciłabym się na ciastka i bułkę z masłem, wędliną i ogórkiem. Ledwo się powstrzymałam zapychając 2 śledziami w occie. Masakra. Mam nadzieję,że kolejny taki napad mnie nie najdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×