Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

ależ ten mój to turek :D w dodatku pytałam czy aby jest muzułmaninem i powiedział,że tak :O ale poza tym bardzo europejski, no a ten wyglad to juz w ogole..jak niemiec jakis :classic_cool: a tu z kolei przykład pewnego Polaka: Marcin 2012-08-12 14:39:25 jesteś?? Marcin 2012-08-12 17:39:13 ?? Marcin 2012-08-12 22:05:25 ?? Marcin 2012-08-14 11:24:06 cześć Marcin 2012-08-15 12:42:48 cześć Marcin 2012-08-18 22:12:29 jesteś?? Marcin 2012-08-19 15:38:52 ?? Marcin 2012-08-19 21:01:44 jesteś?? Marcin 2012-08-21 12:32:56 jesteś?? Marcin 2012-08-21 19:11:16 ?? Marcin 2012-08-21 23:22:59 ?? Marcin 2012-08-23 11:37:29 jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co o nim sądzicie? :classic_cool: dzisiaj też do mnie napisał na gg i na sympatii jeszcze :O też ma niebieskie oczy i blond włosy ale jest żałosnym desperatem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mój to turek" - koorwa to zabrzmiało jak typowe zdanie z postów poleczek zafascynowanych ciapatymi i murzynami :oD już nie dorabiaj do tego ideologii :D na pewno bycie Polakiem wpłynęło na zachowanie Marcina, po prostu taki jest i tyle :classic_cool: a turas z wyglądu może być europejski, ale tylko z wyglądu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mu powiedziałam,że i dont like muslims to sie bardzo obraził...ale nie zabił mnie :classic_cool: oj juz nie przesadzaj, znasz mnie nie od dziś i wiesz jakie mam podejscie do ciapatych, jechałam z nastawieniem że żadnych flirtów :classic_cool: ale nie założyłam,że spotkam blond turka :D aaaaa i jeszcze pierwszego dnia na plaży widziałam białego faceta! nie był blady, był po prostu biały jak kreda, jego córeczka też była biała...żona blada....ale on...umm szkoda,że pozniej juz go nie widziałam wygladał jak albinos 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moja kumpela miała lepszą jazdę - spodobał jej się typek, wysoki, szczupły, młody...nawet ładny, ale nie w moim typie... chcialam ich spiknąć i sie okaało,że chłopak miał 15 lat :classic_cool: a później tatełe tego młodego przyszedł do nas i nas przepraszał za syna i powiedział 'he is big but he is still a kid and he is not ready" ciekawe ready na co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli na 99% jest bardzo przywiązany do swojej religii i kultury :classic_cool: dobrze, że nie przywiozłaś go ze sobą do Polski, bo potem przeczytałbym artykuł o morderstwie honorowym popełnionym w Warszawie :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle jego stopy były wielkosci moich stóp i dłonie też miał takie jak moje :O więc czułam się trochę nieswojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestę :classic_cool: Dobrze że Pawełe nie jest blondynem, bo musiałby szukać innej napalonej na niego loszki :classic_cool: Już wolałabym łysego :classic_cool: Czkaweła nie marnuj swojego potentzjału na Toorasów 😭:classic_cool: Pawełe Słuchawka na szczęście się odpiertoliła albo po prostu ma ciche dni und obmyśla plan krwiożerczej zemsty :classic_cool: Stuprocentową pewność już mam und nawet wskaźnik mojego dzisiejszego humore powędrował w górę 😭:classic_cool: Siostrełe Proszę mnie nie obgadywać, bo ja tu wszystko widzę :classic_cool: "chyba, że zobaczy ptaka" :D:classic_cool:🖐️ Zimą planuję zapuścić wąsa, podczepić do czołgiste sanki i śmigać jak groobaśny Święty Mikojan wrzeszcząc: "Ho ho ho!" und rozdając prezenty bezdpańskim piesełe :classic_cool: Ja już też bym nie wyrobiła, nawet wtedy gdyby pisał do mnie sam fletzistełe to o drugiej w nocy kazałabym mu spiertalać do spania :classic_cool: Ale moja miłość do fletzistełe to już nie taki kaliber jak Twoja do Holenderkełe :classic_cool: Lepiej, żeby to zapominanie o wszelkich goownach Ci zostało, bo w innym wypadku skończysz jak ja i 80% epizodów picia będzie zakończonych ciężką depresją :classic_cool: Przeyebane jak nawet humore nie można sobie alkoholem poprawić :o:classic_cool: Umarłabyś pewnie ze śmiechu, mam nadzieję, że nie przy mnie, bo widok zwłok siostrełe doprowadziłby mnie do deliry :classic_cool: Mimo wszystko lepsza bezpieczna. Ja mieszkam w budynku otoczonym nayebanymi dresami, menelami und wiecznie wkoorwionymi starymi dziadami, wracanie do domu w godzinach późniejszych niż 22 to jak walka o życie i kiedyś zaopatrzę się w paralizatore, bo moja wkoorwiona morda jednak nie wystarczy :classic_cool: Holenderkełe pewnie porusza się z fagasełe, jej nic nie grozi. Ty swojego od wróżkełe spotkasz w wieku 22 lat, więc będą czekały Cię 2 lata samotnych, niebezpiecznych wędrówek 😭:classic_cool: Ja to szczerze współczuję tym artystełe, bo jak widzę takiego pchającego się do tramwaju to z marszu dostaję koorwicy, a co dopiero jakbym sama miała to nosić :classic_cool: Jedno zdesperowane und drugie pewnie też, dobrali się jak gatzie rozmiaru M do doopy rozmiaru L :classic_cool: Ja zawsze chciałam glany do samych koorwa kolan, ale jakoś po drodze miałam inne wydatki :classic_cool: Muszę zacząć nosić szpile, bo też jestem stara 😭:classic_cool: Właśnie zarywa się do pasztetełe, bo od razu wiadomo, że ma choojowe wymagania i jest desperatem :classic_cool: Do Ciebie bankowo wzdychają w ciszy bojątz się odrzucenia :classic_cool: Żadnych faz, nooda jak skoorwysyn, fazować zaczęłam dopiero na studiach 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koorwa, teraz gdy w radiu leci piosenka "Dni których nie znamy" to słyszę słowa hymnu R.K.Su :D:D:classic_cool: a szczególnie "kurrwa jego mać" na końcu każdego wersu 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestę poruszony, że podzielasz moją niechęć do blondynów und blondynek 😭:classic_cool: kolejna rzecz która nas łączy i którą trzeba opić :classic_cool::classic_cool: większość moich kolegów na okrągło pierrtoli o blondynkach i mówią, że jestem pojebany skoro mi się nie podobają :classic_cool: to może niedługo będzie tak wysoki, że skusisz się na literaki? :classic_cool: za przeproszeniem, ale co Ty pierrtolisz 😭:classic_cool: jakim pasztetem? 😭 pewnie jesteś gwiazdą na swojej uczelni do której wzdychają wszyscy warszawscy studenci, a Ty z cynicznym uśmiechem odrzucasz ich zaloty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty Garę pisałeś,że nigdy nie traktowałam Cię poważnie,a to Ty byłeś ten zły 😭 nigdy mi nie proponowałeś literaków 😠 Miko - zabawiasz się z prysznicem? :classic_cool: mój exe twierdził,że wszystkie laski to lubią, a mi sie nie udało nigdy :( :O Toorasy czy nie tęsknie za tamtym krajem, klimatem, muzyką...tutaj nuda i smuty, deszcz... a wiecie co Wam powiem? idę na 18:00 do Kosciola :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopieca budowa :classic_cool: on nie był drobny i miał brzuszek :D wymyśliłam mu ksywkę Barney bo wygladał jak ten koleś z flinstonów a ja przy nim jak betty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiedziałem, że grasz na koorwniku 😭:classic_cool: a wiesz co Ci powiem? :classic_cool: w październiku wpadnę do Wawy und do Dżoannełę ❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż ...do mnie nie chciałeś wpaść :O 😭💤 grałam kiedys szczególnie w chińczyka, gomoku i netopol ale miałam za słabe nerwy i często mnie wyzywali zwłaszcza jak przegrywali więc przestałam wchodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niby zawsze chciałam być blondynką i zawsze mam komplekse jak widzę jakąś blond cizię, ale samtzów w tym kolorze uznaję za porażki genetyczne :classic_cool: Chyba tylko raz się zdarzyło, że spodobał mi się blondas :classic_cool: Będziemy opijać w nieskończoność, a rano nie ogarniemy kaca, szczególnie ja :classic_cool: Wbiłam chyba wczoraj na te literaki z koleżanką i ja na serio jestem tępa, bo nie mogłam ułożyć żadnych słów z tych piertolonych liter. Przeca to jest rozrywka dla inteligentnych 😭 Jak już się jakieś zaloty zdarzą to je skoorwysyńsko odrzucam, ale to jeden przypadek na 10 lat :classic_cool: Czkaweła Exe to jakiś mistrz statystyk :classic_cool: Prysznice są przereklamowane, lepiej z marszu wsadzić go sobie w doopę :classic_cool: Miłego klęczenia :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro muszę naginać do Empiku, a z ratzji tego, że Empikowietz pracuje to czeka mnie wyprawa do Złotych Tarasów. No w pytę 😠😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma żyły na rękach und krzywy nos, taki duet można uznać za wyjątkowy. Ale niestety nawet te dwie rzeczy nie pomogły mu w dalszej znajomości 😭:classic_cool: Koorwa, właśnie zdałam se sprawę, że to blondyn :o:o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie co z tym Empikmenem? nadal coś do niego tego tamtego? :classic_cool: p.s jestem taka samotna 😭 Miki dobrze gotujesz? :classic_cool: moze wpadniesz do mnie albo ja do Ciebie... zjadłabym coś dobrego z kimś... oczywiście nie mam tu na mysli nalewania piwa chochlą i mówienia że to zupa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po ptokach, jest takim idiotą und przegrańcem życiowym, że zmarnował swoją szansę na cokolwiek :classic_cool: Mogę Ci go oddać, blondas z niebieskimi oczami, niski, ciotowaty, tylko brać :classic_cool: Jedyne co umiem przygotować i co wygląda w miarę w pytę to spaghetti. Niestety jak na alkoholiczkę przystało najlepiej wychodzi mi nalewanie wódki do kielicha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
170 cm to chyba jego maks :classic_cool: Nawet na obcasach nie mogłam naginać, bo przecież nie będę patrzeć na niego z góry 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Czkawka, w sam raz coś dla Ciebie! :classic_cool: a przy okazji pomożesz mi pozbyć się konkurenta :classic_cool:😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrótziłam.:classic_cool: Chyba jestem w ciąży,bo nie dość,że mam bebzol jak w czwartym miesiącu,to nie mam okresu ,mam zachcianki i wachania nastrojów.:classic_cool: Nie obgaduję cię,nie miałabym sertza.:classic_cool: Hhahah,koorva miałam kilka miesięcy temu fazę na 'hu hu ha' :D 2ga w notzy to jeszcze młoda godzina,w 2011 holednerkełe odpisała mi po 23 :classic_cool:🖐️ z emotzji właśnie siedziałam do 1/2w notzy,więc myślę że jakby pisała do mnie regularnie,to pobiłąbym nowy rekord guinessa w ilości dób bez snu.:classic_cool: Właśnie w epizodach depresyjnych,jakie doświadczam na trzeźwo,przydałby się alko,dlatego chcialałabym takowy dostać na urodziny,które przesiedzę samotnie na kafe,mam nadzieję że nadal na tym topełe,a jeżeli wtedy nadal będziemy tu siedzieć,to moje urodziny będą całkiem w pytę.:classic_cool: 'Umarłabyś pewnie ze śmiechu, mam nadzieję, że nie przy mnie, bo widok zwłok siostrełe doprowadziłby mnie do deliry' :D:D:D:D:D NIby tak,ale nie chcę lamoosów.:classic_cool: przypominam,że mieszkam w miejsowości,gdzie grasował nożownik i znaleziono zwłoki kontrolerki w jeziorze,a jeszcze żyję i nigdy nie dostałam od nikogo wpiertolu.:classic_cool: Z moim szczęściem ,to pewnie spotkam psychola,który mnie zostawi i tyle będzie z tej wielkiej miłości,którą spotkam w wieku lat 22,a pożegnam w wieku lat...22:classic_cool: Koorva,będę tak popiertalać na uczelnie,z wielką tooba lub dechą,do tego z arsenałem farb i ołówków,będę bardziej pokraczna niż jestem.:classic_cool: 'Jedno zdesperowane und drugie pewnie też, dobrali się jak gatzie rozmiaru M do doopy rozmiaru L' :D:D:D a żebyś wiedziała koorva,pierdyliard razy bardziej niż ja.:classic_cool: Te do kolan są w pytę,upatrzyłam sobie takie w sklepie hd,ale były koorevsko drogie i mamełe nie chciała mi ich sprezentować😭 chodziaż marzy mi się też takie tzoś : http://24.media.tumblr.com/tumblr_lve3z1Uh111r5djxzo1_500.jpg oraz to tzudo,jej fatzjatę,ciało i włosy też mogłabym mieć😭:classic_cool: http://25.media.tumblr.com/tumblr_lp8da2t3ZT1qei90to1_500.jpg Wiedz,że będę miała albo już mam,spiertolone kręgosłupe od naginania w szpilach,haluksy und jakieś uszkodzenia stawów.:classic_cool: chodziaż nadal łudzę się,że niby do 20r.ż mogę jeszcze urosnąć,a z 2giej strony mówi się,że chyba 2lata po pierwszej owulatzji przestaje się rosnąć,czyli że zatrzymałam się 3 lata temu:O? ...:O 'Właśnie zarywa się do pasztetełe, bo od razu wiadomo, że ma choojowe wymagania i jest desperatem' sugerujesz,że czkawkeła to pasztete ,skoro tyle fagasów do niej zarywa?:classic_cool: i holenderkełe też?:classic_cool: Japiertolę,żadnych?😭 ja miałam już dzikie jazdy w podstawówce😭 ale te studia jednak mają na ciebie dobry wpływ,tak czymaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie typ nie jest zły, ale ja się nudzę przy normalnych ludziach :classic_cool: Pawełe, jakiego konkurenta 😭:classic_cool: Przeca Ty nie masz żadnych konkurentów :classic_cool: A te foteły widziałam na facebookełe i aż sertze rośnie jak się na to patrzy 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo wszystko nie mogę spocząć na laurach i ciągle muszę się starać :classic_cool:😭 chooj z fotkami, 28 sierpnia będziesz mogła to zobaczyć na własne oczy 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×