Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana bezrobotna

Bezrobotni od dłuższego czasu - łączmy się. Zapraszam

Polecane posty

Gość załamana bezrobotna
oj ludzie przestańcie. przecież to publiczne forum, gdzie każdy może wyrażać swoje opinie. temat miał złączyć bezrobotnych a nie powodować kłótnie. Poza tym nikt tu z imienia i nazwiska nikogo nie obraził więc o czym ta mowa??? temat miał łączyć bezrobotnych by mogli się wpierać, sobie udzielać rad itp a nie służyć kłótniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nikt tu z imienia i nazwiska nikogo nie obraził więc o czym ta mowa???" Taaaaak?!!! Naprawdę?! To coś nowego. Ale nic. Niektórym na długo zniknie ochota pisać moje nazwisko na tym i innych forum. To o co ich oskarżają przewiduje 3 lata pozbawienia wolności. W najlepszym przypadku zapłacą taką karę pieniężną, że 100 razy się zastanowią czy warto bezpodstawnie kogokolwiek publicznie obrażać i pomawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malista
hihihih nie mogę :D zsikam sie ze smiechu :D uwazajcie bo CBŚ nas tu zwinie zaraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek234
No właśnie! Zgadzam się z tobą- załamana bezrobotna. W weekend zamieściłam kilka ogłoszeń, że szukam pracy. Bez numeru tel., tylko email. Z wiadomych względów. Nie chcę dostawać jakichś głupich telefonów. Napisałam, że czekam tylko na poważne oferty to dostałam: - kilka ofert kredytów i pożyczek, w tym jedna to propozycja kredytu hipotecznego, co mnie zwaliło z nóg;) - ofertę szkoleń dla bezrobotnych za 1500 zł, program zawiera takie punkty, jak pisanie CV i LM itd. Po prostu żałosne! niektórzy ludzie nie myślą;.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest takie jedno mądre przysłowie - dobrze się śmieje ten, kto się śmieje jako ostatni. To jest akurat o tej sytuacji. CBŚ wy raczej nie są potrzebni, ale policja kryminalna raczej będzie zaciekawiona bliskim spotkaniem z wami. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zastanawialiście się nad tym, jak się żyje z wyrokiem sądu kryminalnego? Myślicie, że wam i dalej będzie tak wesoło? Współczuję, grubo się pomyliliście, kiedy zaczęliście tą swoją durnowatą akcję przeciwko mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz ty mnie posłuchaj mądralu! Jutro jestem umówiony z oficerem policji, gdzie będziemy rozmawiać o szczegółach sprawy pod protokół w celu między innymi ustalenia osoby i miejsca pobytu sprawców. Nic nie stoi na przeszkodzie żebym jutro wskazał na twój rasistowski nich na forum i przedstawił screeny ekranu z twoimi atakami na mnie na tle etnicznym. Zrozumiałeś w co wdepnąłeś? Art 257 KK, do 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie wiesz co to za artykuł, to ci pomogę ... Art. 257. Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia!!! " Nie muszę. Wystarczy, że policja będzie wiedziała. A tam znajdą się specjaliści i od stałych nośników i od serwerów i od innych urządzeń! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana bezrobotna
ludzie przestańcie. Jak chcecie się kłócić to idzcie na inny temat!!!!!!!!!! Ja też dałam masę ogłoszeń że szukam pracy czy nawet prac interwencyjnych i zero odezwu, jedynie właśnie reklamy przysyłali :( byłam w urzędzie pracy w piątek to oferty pracy były ale dla niepełnosprawnych ( sprzedawca, kadrowa, księgowa, ochroniarz), kursy jakie urząd organizuje to glazurnik, posadzkarz i betoniarz. Na szkolenia indywidualne nie ma pieniędzy, na przygotowanie zawodowe też nie. Stażu mi nie da bo miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Debilem to z pewnością ty jesteś. Ja jestem daleki i od informatyki i od prawa, ale nawet mojej skromnej wiedzy w tym zakresie wystarczy żeby wiedzieć, że screen to dowód, bo pod (czy też nad) tekstem jest nick i admin forum bez trudu w ciągu kilku-kilkunastu minut znajdzie po nicku adres IP tego, kto tym nickiem się podpisuje. Dalej, dostawca internetu po IP bez trudu przedstawi fizyczny adres użytkownika. A dalej wszystko proste. Jesteś ty, są twoje wypowiedzi na piśmie. Wystarczy jedynie wyjaśnić - czy te treści są zgodne z odpowiednim przepisem prawa czy nie? Jeśli nie, to masz wyrok i idziesz siedzieć lub odbywasz inną określoną przez sąd karę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" debila trzeba przywolac do porzadku " I właśnie tym się zajmę już jutro! Chcesz wiedzieć o której masz trzymać za mnie kciuki? A raczej za siebie? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze! Dalej wmawiaj sobie, że nic ci nie grozi. Pozostaje tylko pytanie - jak mocno będziesz zdziwiony, kiedy dostaniesz wezwanie na policję albo przyjadą po ciebie panowie w niebieskim? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jeśli to prawda to tak - nie zobaczysz mnie tutaj" Ja i tak wiem że nie zobaczę! Jeśli dostaniesz realną odsiadkę to z kibla ciężko jest na Forum się wymądrzać. A jeśli obejdzie się "zawiasami", to będziesz się bał tu znowu wyskoczyć z atakami na mnie, bo cię na pewno wsadzą!!! :-D Gościu! Możesz myśleć co chcesz, ale jutro o tobie będę mówił i zrobię wszystko co ode mnie zależy żebyśmy się spotkali w sądzie. Żarty się skończyły w momencie kiedy zaniosłem zgłoszenie popełnienia przestępstwa do sądu i dostałem pismo o wszczęciu postępowania w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do sąddu idioto sie nie zanosi zgłoszenie o popełnieniu przestępstwa" No co ty? Naprawdę? Popatrz! A ja zaniosłem. I wiesz co? Przyjęli!!! I pieczątkę przybili na moim egzemplarzu! A potem napisali, że sprawa ma numer w sygnaturze akt i że została skierowana do prokuratury. A potem prokuratura zawiadomiła mnie że policja dostała polecenie was głupków namierzyć. I dzisiaj pan policjant do mnie zadzwonił i zaprosił na rozmowę, by zebrać więcej danych. Taka oto historyjka nam tu się układa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ewidentnie piszesz kłamstwa, obiecując gruszki na wierzbie naiwnym bezrobotnym" A skąd to wiesz? Jak to sprawdziłeś? Przedstaw proszę dowody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do uO, Jezuuuuuu, człowieku
"A u mnie zatrudnienie to kwestia 10 minut. Dochód - od 1500 zł w pierwszym miesiącu i do 10-15 tysięcy miesięcznie po roku pracy. Do tego prezenty: iPody, iPady, wycieczki, samochody. Ostatnio firma fundowała nam wyjazd do Las Vegas. Teraz kwalifikujemy się do Czarnogóry." Wiem, że kłamiesz z tak zwanego "doświadczenia życiowego" (mówi Ci coś powiedzonko "wczoraj sie nie urodziłam"? więc każdy kto się "wczoraj nie urodził, wie że kłamiesz, a Twoja firma to jest na bank szemrana akwizycja, do której szukasz zdesperowanych jeleni, bo nikt w tym nie chce robić i w której porządne zarobki są jedynie iluzorycznym omamem) "żaden prokurator Ci z takiego czegoś śledztwa nie rozpocznie" Co najmniej jeden taki się znalazł! Znów się ośmieszasz, tracisz twarz wypisując te swoje czcze pogróżki. A ten co Ciebie wyzywa stosuje oczywiście żenujące sposoby, ale niestety czasem trudno język pohamować, jak się widzi taki spam, który w ogóle powinna moderacja usuwać (piramidy finansowe, akwizycja itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Do sądu to sobie możesz złożyć pozew z powództwa cywilnego. " Tak miało być! Ale po przejrzeniu materiałów dowodowych, które przedstawiłem stwierdzono, że sprawa podpada pod kodeks karny, Art. 257 i 190 b. Więc, sprawę przekazano do prokuratora, stąd do policji i wszczęto postępowanie dochodzeniowe. Jutro tam idę składać dodatkowe wyjaśnienia i przedstawiać nowe dowody. Tak więc, procedury procedurami, ale sprawiedliwość ma być po naszej stronie. Prawda? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiem, że kłamiesz z tak zwanego "doświadczenia życiowego" (mówi Ci coś powiedzonko "wczoraj sie nie urodziłam"? więc każdy kto się "wczoraj nie urodził, wie że kłamiesz, a Twoja firma to jest na bank szemrana akwizycja" To są jedynie twoje domysły. A ja pytam o fakty. Jakie masz FAKTY na poparcie tezy, że kłamię, że akwizycja i tak dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A u mnie zatrudnienie to kwestia 10 minut. Dochód - od 1500 zł w pierwszym miesiącu i do 10-15 tysięcy miesięcznie po roku pracy. Do tego prezenty: iPody, iPady, wycieczki, samochody. Ostatnio firma fundowała nam wyjazd do Las Vegas. Teraz kwalifikujemy się do Czarnogóry." Kto z was sprawdził podane wyżej materiały? Kto podjął współpracę z tą firmą i po wskazanym czasie stwierdził, że nie idzie tyle zarobić? Kto z was spełnił warunki i nie dostał od firmy obiecanej nagrody? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto pracował w tej firmie i może wyjaśnić w jakiej części współpracy była to akwizycja? I co właściwie nazywacie akwizycją? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" opowiadanie bajeczek zwodzących biednych, zdesperowanych ludzi" A skąd to wiesz? Jak to sprawdziłeś? Jakie masz fakty na poparcie stwierdzenia, że są to bajeczki, zwodzące biednych, zdesperowanych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem u Polaków jedną dziwną cechę narodową. Są przekonani, ze jak się nie urobisz po łokcie to zarobić nie da rady. Ludzie! XXI wiek za oknem! Są teraz technologie, są nowe możliwości, które przyniosła ze sobą epoka informacyjna. Wszystko legalnie!!!!!!!!!!!!!! Dzisiaj można zarabiać dobre pieniądze używając mózg, nie tylko ręce i nogi. Jak lubicie sobie się narobić do wymiotów, to proszę bardzo, ale potrzebujecie z czegoś żyć! Czemu nie zarobicie godnych pieniędzy? A potem możecie sobie tyrać od rana do nocy, skoro już tak wam się to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ani razu nie padła tu nazwa Twojej firmy, Twoje dane, nikt nie narusza dóbr osobistych nikogo, żadnej osoby prawnej, wymienia się jedynie opinie o wirtualnym bycie z imieniem "Jezu" w środku" O nazwie firmy, przecież, nawet nikt z was nie zapytał! Od razu rzuciliście wyzywać mnie od oszustów i naciągaczy. To po pierwsze. Po drugie. Wyzywacie mnie tutaj używając mojego imienia i nazwiska. I nie udawaj, że nie zauważyłeś tego. Opinie o bycie można wymieniać, ale nie można bezpodstawnie oskarżać konkretnego człowieka o przestępstwa czy nawet czyny niemoralne. Masz dowody? Idź do sądu, prokuratury, na policje. Jakim prawem na cały świat mówisz, że jestem oszustem i wyłudzam pieniądze od ludzi? Udowodniłeś to w sądzie? Masz wyrok na mnie? Co do moich danych, to przecież imię i nazwisko znasz, maila podałem. Mam jeszcze adres domowy podać, żeby oszołomy w okna cegły rzucały? Podaj swój! Podasz? ... A czemu niby ja mam podawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie rzeczy to tylko......
A gdzie jest ta wcześniejsza emerytura ????? Ja z dziką satysfakcją poszedł bym już dziś, a nawet wczoraj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwiska i bluzgi
to również twój znak firmowy ... służę cytatem jak będzie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×