Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana bezrobotna

Bezrobotni od dłuższego czasu - łączmy się. Zapraszam

Polecane posty

"Grzecznie pytam jaką firmę i sposób zarabiania proponujesz bezrobotnym często zdesperowanym i biednym ludziom na tym temacie ?" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek234
Jak ktoś ma ochotę spróbować to czemu nie, jego sprawa. Ja załatwiam sobie wyjazd za granice i już się nie mogę doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"On jak widziałem nie krył się nigdy ze swoją tożsamością tak jak ty Folo meyev." A to może podaj - gdzie ON przedstawił się z imienia i nazwiska? Chciałbym to zobaczyć!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po raz kolejny informuje każdego, kto wypisuje pod moim adresem te chamstwa, oszczerstwa i bluzgi. Od kwietnia 2012 w prokuraturze w toku jest sprawa kryminalna i dzisiaj idzie ustalenie sprawców tego przestępstwa. Każdemu z was może być postawiony zarzut popełnienia przestępstwa wg 3-ach artykułów KK. Dwa z nich przewidują karę pozbawienia wolności do lat 3. Trzeci - duże kary pieniężne. Dobrze się zastanówcie - czy chcecie wylądować na ławie oskarżonych i przez wiele lat mieć na koncie wyrok? Uprzedziłem was i nie mówcie później, że nie wiedzieliście i nie zdawaliście sobie sprawę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do każdego, kto wypisuje pod moim adresem te chamstwa, oszczerstwa i bluzgi. Od kwietnia 2012 w prokuraturze w toku jest sprawa kryminalna i dzisiaj idzie ustalenie sprawców tego przestępstwa. Przede wszystkim na tym forum! Każdemu z was może być postawiony zarzut popełnienia przestępstwa wg 3-ach artykułów KK. Dwa z nich przewidują karę pozbawienia wolności do lat 3. Trzeci - duże kary pieniężne. Dobrze się zastanówcie - czy chcecie wylądować na ławie oskarżonych i przez wiele lat mieć na koncie wyrok? Uprzedziłem was i nie mówcie później, że nie wiedzieliście i nie zdawaliście sobie sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do każdego, kto wypisuje pod moim adresem te chamstwa, oszczerstwa i bluzgi. Od kwietnia 2012 w prokuraturze w toku jest sprawa kryminalna i dzisiaj idzie ustalenie sprawców tego przestępstwa. Przede wszystkim na tym forum! Każdemu z was może być postawiony zarzut popełnienia przestępstwa wg 3-ach artykułów KK. Dwa z nich przewidują karę pozbawienia wolności do lat 3. Trzeci - duże kary pieniężne. Dobrze się zastanówcie - czy chcecie wylądować na ławie oskarżonych i przez wiele lat mieć na koncie wyrok? Uprzedziłem was i nie mówcie później, że nie wiedzieliście i nie zdawaliście sobie sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek234
Zniszczyliście topik poświęcony tak trudnej kwestii jak bezrobocie. Na miejscu adminów zrobiłabym z wami porządek. Załóżcie sobie osobny temat i tam sobie ubliżajcie itd. Wstydzicie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabia Ponimirski !!!
To link do źródła cytatu : http://forum.gazeta.pl/forum/w,16495,21508108,21508108,2_pokojowe_z_aneksem_kuchennym_sprzedam.html?v=2 Na jakiej podstawie mianujesz się doradcą finansowym ? Masz stosowną licencję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabia Ponimirski !!!
Zastanawiam się też skąd ten mgr. inż. ? Czy z tej nieistniejącej uczelni ?. Może on w Prypeci dostał te dyplomy, tylko uczelnia była obok elektrowni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czytałem o tej uczelni
nawet kierunku nie bylo takiego jak skonczył a tuaj nagle jest mgr inż i to od finansów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czytałem o tej uczelni
mgr inz do jego imienia i nazwiska pasuje jak pieniadz do jego ryja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Gmailu jest taka funkcja "Pokaż oryginał". Tam widać ten cały IP. :-) Myślę że w innych serwisach pocztowych tez jest taka czy jakaś podobna funkcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak można wciskać ludziom
bez poczucia WSTYDU takie coś, taką "ofertę" :O : "Dzień dobry! Ten list dotyczy państwa oferty sprzedaży nieruchomości, o ile ta transakcja nie została jeszcze zrealizowana. Mam niespotykaną dotąd możliwość, by przyśpieszyć znalezienie dla państwa klienta. Znając realia naszego rynku nieruchomości, stwierdziłem, że najczęściej brak zainteresowania tą czy inną ofertą wynika z braku środków ze strony kupującego. Mam sposób zdecydowanie poprawić tę sytuację, co niewątpliwie jest w interesie sprzedającego w tym przypadku państwa interesie. Za moja pomocą możecie państwo uatrakcyjnić swoją ofertę, co za tym idzie - szybczej znaleźć odpowiedniego klienta. Jakie działania od państwa będą wymagane: umieszczacie państwo w internecie ogłoszenia, prawda? Otóż, do umieszczanych przez państwo ogłoszeń trzeba będzie dodać zdanie: Jest możliwość odzyskania minimum 30% ceny nieruchomości lub o tyle samo tańszy jej zakup. W zasadzie to wszystko. Jak pańswo myślicie czy taka możliwość jest bardziej atrakcyjna dla kupującego? Według mnie taki zapis niewątpliwie przyciągnie uwagę znacznie większej liczby potencjalnych klientów. Następnie - wystarczy, że państwo przekierujecie klienta zainteresowanego tą możliwością do mnie. Moja praca polega na ułożeniu dla takiego klienta indywidualnego programu finansowania. Program ten jest tak skonstruowany, iż pozwala państwu, jako sprzedającemu, otrzymać cenę, którą państwo sobie ustalili, a kupującemu odzyskać lub zaoszczędzić, w zależności od formy finansowania: gotówka czy kredyt, minimum30% (w niektórych przypadkach do 80%) ceny. Jest to równoznaczne obniżeniu ceny, albo - jak kto woli, podwyższeniu możliwości finansowych kupującego o minimum 30%. Jeśli jedyną przeszkodą dla niego na drodzę do nabycia państwa nieruchomości była cena, to w tym momencie ten problem zostanie wyeliminowany. A w większości przypadków kupujący jeszcze i zarobi na tej transakcji. Na zdrowy rozsądek, każdy logicznie myślący człowiek wybierze państwa ofertę wśród innych podobnych. Dodatkowo w specjalnym dziale mojej strony internetowej zostanie umieszczony odnośnik do państwa ogłoszenia w którymś z serwisów ogłoszeniowych. Moja strona jest ciągle reklamowana we Wrocławiu poprzez lokalną prasę, ulotki oraz przez moją prywatną rozsyłkę e-mailową, docierającą bezpośrednio do kilku tysięcy ludzi praktycznie w całej Europie. Wszystkie goście mojej strony dowiedzą się o państwa ofercie. A więc, otrzymacie państwo dodatkową bezpłatna reklamę. Cena całej tej oferty wynosi jedynie 100 zł, przy czym, w razie zgłoszenia się do mnie i skorzystania z moich usług skierowanego przez państwo klienta, kwota ta zostanie państwu zwrócona, pomnożona razy dwa." Nie podaję jego nazwiska, ani numeru telefonu, które są na końcu tego ogłoszenia, choć ten człowiek bez żenady podaje je w internecie, bo spowoduje to natychmiastowe usunięcie postu. I tak pewnie usunięty zostanie. Jestem osobą naprawdę postronną, ja nawet pracy nie szukam (teraz na przykład klikam przy porannym omlecie), a temat mnie wciągnął, bo nie rozumiem, jak tak można się szmacić i ludzim wciskać w internecie swoje "biznesy", na które żaden przedszkolak by się nawet nie nabrał :O A moderacja niech się obudzi, bo WSTYD, żeby pozwalać ludziom rozwalać tematy przez takie dyskusje jaka tu zdominowała topic (dorosły człowiek rzuca się jak mucha na goownie za przeproszeniem i rzuca groźbami pod adresem nicków internetowych, nawet tych, w których postach nie sposób się dopatrzeć ani zdania łamiącego jakiekolwiek prawo :O ciekawe, czy ja zaraz też dostanę groźby pozwania mnie :O to znaczy nawet nie pozwania mnie, tylko sprawy karnej! :D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ciekawe, czy ja zaraz też dostanę groźby pozwania mnie to znaczy nawet nie pozwania mnie, tylko sprawy karnej!" Groźby nie, ale poinformuję cię uprzejmie, że jeśli się okaże, że twój IP stoi za postami, które podpadają pod wspomniane tutaj artykuły Kodeksu Karnego, to poza wszelką wątpliwością będziesz pociągnięty do odpowiedzialności, zgodnie z winą, która na tobie spoczywa. Nie omieszkam przypomnieć wszystkim , kto wypisuje pod moim adresem te chamstwa, oszczerstwa i bluzgi. Od kwietnia 2012 w prokuraturze w toku jest sprawa kryminalna i dzisiaj policja ustala sprawców tego przestępstwa. W tym na tym forum! Każdemu z was może być postawiony zarzut popełnienia przestępstwa wg 3-ach artykułów KK. Dwa z nich przewidują karę pozbawienia wolności do lat 3. Trzeci - duże kary pieniężne. Dobrze się zastanówcie - czy chcecie wylądować na ławie oskarżonych i przez wiele lat mieć na koncie wyrok? Uprzedziłem was i nie mówcie później, że nie wiedzieliście i nie zdawaliście sobie sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patologią to ty jesteś! Bo to ty wyzywasz, bluzgasz pod moim adresem (zresztą, nie tylko moim, ale wszystkich, kto mówi pozytywnie o biznesie MLM), komentujesz chamsko mój każdy post itd itp. Przywłaszczyłeś sobie prawo do prawdy ostatecznej i do oceniania ludzi, firm, sposobów pracy itd. A kim ty właściwie jesteś? Jakiś ekspert? Jeśli tak, to podaj swoje imię, nazwisko i materiały, które przedstawią cię jako eksperta. Nic takiego nie masz. To oczywiste! Ja kiedy mówię, że wiem o czym mówię, to rzeczywiście wiem! Działam w branży MLM od 1995 roku. Na własnej skórze przerobiłem cały ten biznes, zarówno popełniając niemal wszystkie możliwe błędy, jak i osiągając nieprzeciętne szczyty w tym biznesie. Krytykujesz MLM? To pokaż, w jakiej firmie pracujesz i co tam osiągnąłeś? A potem pogadamy, czy da się tam zarabiać, czy jest tam oszustwo, czy jest to biznes dla nieudolnych itd? Nie umiałeś spokojnie i rzeczowo rozmawiać na forum, to teraz pokażesz swoje umiejętności dyskusyjne na sali sądowej. I zobaczymy, jaki z ciebie bohater.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz tu jeszcze jedną podpowiedź, Deb... no wiesz kim jesteś! art. 212 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak można wciskać ludziom
Jezu, mógłbyś zakończyć sytuację na tym topie już dawno w 3 minuty, wystarczy, że przestałbyś odpowiadać na posty tego Hrabiego. Nie wiesz, że najlepiej nie karmić tematu, żeby sam zdechł momentalnie? Może by wrócili na temat prawdziwi odbiorcy tematu, którzy dla siebie go założyli (bezrobotni), a nie dla Ciebie i Twoich ofert handlowych. Poza tym, jak już grozisz, staraj się być wiarygodny w tym, co robisz (podobno jesteś biznesmenem, a nie umiesz nawet na forum być poważny i wiarygodny?). Nikt nie pójdzie do więzienia i dobrze o tym wiesz, chyba że naprawdę kompletnie nie znasz polskich realiów prawnych, że wierzysz w takie bajki, że ktoś za nazwanie pana Jezu z Kafeterii "ruskim kałmukiem" pójdzie na parę lat do więzienia (czyli zostanie orzeczona kara pozbawienia wolności i to bez zawieszenia). Człowieku, naprawdę ogarnij się :O Poza tym zrobiłeś cokolwiek dzisiaj (i nie tylko dzisiaj), prócz pilnowania jak pies tego głupiego topu? Bo ja od rana załatwiłam mnóstwo spraw, byłam na spacerze, ugotowałam i zjadłam obiad, poczytałam... Naprawdę, przyjrzyj sie swemu życiu, jest Ci to chyba bardziej potrzebne niż jakieś wymyślone rozprawy sądowe. Szczera rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek234
Zgadzam się z przed mówcą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mógłbyś zakończyć sytuację na tym topie już dawno w 3 minuty, wystarczy, że przestałbyś odpowiadać na posty tego Hrabiego." Nie, nie mogę. Pozostają wpisy i wyszukiwarka je niestety znajduje. Ja pracuję z ludźmi i mi się nie podoba, że ktoś będzie to czytał. Sąd zatka mordę temu gnojowi. Na podstawie wyroku zostaną usunięte wszystkie wpisy i każdy, kto zechce znowu zabawić w ten sposób, będzie wiedział, że to się kończy wyrokiem "Nie wiesz, że najlepiej nie karmić tematu, żeby sam zdechł momentalnie?" Dwa lata nie pokazywałem się na tym forum i to nie spowodowało zniknięcia bluzg i oszczerstw pod moim adresem. Więc, teraz sąd i więzienie dla sprawców - to jedyna słuszna droga. "prawdziwi odbiorcy tematu, którzy dla siebie go założyli (bezrobotni), a nie dla Ciebie i Twoich ofert handlowych." A gdzie tu widzisz moje oferty handlowe? :-) "podobno jesteś biznesmenem, a nie umiesz nawet na forum być poważny i wiarygodny?" Jestem bardzo poważny w tym co piszę. A wiarygodność podważają tylko tacy jak ty, za co i zostaną ukarani. Jak tak się stanie, całkiem możliwe, ze opuszczę ten forum. "Nikt nie pójdzie do więzienia i dobrze o tym wiesz, chyba że naprawdę kompletnie nie znasz polskich realiów prawnych, że wierzysz w takie bajki, że ktoś za nazwanie pana Jezu z Kafeterii "ruskim kałmukiem" pójdzie na parę lat do więzienia (czyli zostanie orzeczona kara pozbawienia wolności i to bez zawieszenia). " Prokurator jest innego zdania. I jakoś jej wieżę!!! "Poza tym zrobiłeś cokolwiek dzisiaj (i nie tylko dzisiaj), prócz pilnowania jak pies tego głupiego topu? " Teraz to dla mnie sprawa priorytetowa. Przywołam do porządku gnoja i będę miał czas na przyjemniejsze zajęcia! "Naprawdę, przyjrzyj sie swemu życiu, jest Ci to chyba bardziej potrzebne niż jakieś wymyślone rozprawy sądowe. " Wymyślone? Nie tym razem! Resztę czytaj wyżej! I dziękuję za radę, ale nie skorzystam! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek234
Wiesz jak działają polskie sądy. Sprawy się toczą latami, a więzienia są przepełnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pomijając, ze policja nie będzie się w to bawić i oboje dobrze o tym wiemy" I tu się mylisz! Już się zajmuje! I to nie jest zabawa. Kodeks karny zabawami się nie zajmuje, a tutaj są złamane aż 3 przepisy. "Wystarczy, że każdy powie "ja nie pisałem" albo każdy powie "tak, to ja to pisałem" i jesteś w czarnej dupie." A ty myślisz że w policji tylko jełopy pracują? Mój prowadzący wcale na głupka nie wygląda. Jakoś poradzi sobie z rozpoznaniem tego jedynego! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek234
Prokurator? Przecież nie jest to przestępstwo, które zagraża społeczeństwu. Pomówienia, wyzwiska- takie sprawy rozpoczyna się z oskarżenia prywatnego. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak można wciskać ludziom
"A ty myślisz że w policji tylko jełopy pracują? Mój prowadzący wcale na głupka nie wygląda. Jakoś poradzi sobie z rozpoznaniem tego jedynego!" A ja myślę, że sobie nie poradzi, a raczej - nawet nie będzie próbował :) Naprawdę, to byłby wstyd, żeby się policja takimi bzdetami zajmowała, bo jakiś urażony ktoś nie potrafi sobie sam poradzić na babskim, plotkarskim forum, naprawdę :O A jeśli zgłosiłeś doniesienie o przestępstwie, to owszem musieli przyjąć i zaraz Ci to umorzą. Ech, nie znasz życia albo ja nie wiem... Dorosły podobno jesteś i biznesmen w dodatku... Niepoważne to i smutne jakieś jak dorosły człowiek tak sie miota na babskim forumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiesz jak działają polskie sądy. Sprawy się toczą latami, a więzienia są przepełnione." Nie szkodzi, mogę poczekać. Kiedy do gościa przyjdą i zaproszą na przesłuchanie, to musiałby być nieprawdopodobnym kretynem, żeby dalej robić to co robi. A nawet jak jest takim kretynem (na co wszystko wskazuje), to będę miał podstawy prosić o przyśpieszenie sprawy i wtedy lata przekształcą się w miesiące, a może i tygodnie. Nawet jeśli dostanie w zawiasach, to i tak sprawa będzie załatwiona. Wyrok to wyrok! Jeśli wyskoczy znowu ze swoimi tekstami czy cokolwiek innego wymyśli, to zawiasy szybko przekształcą się klamkę na drzwiach celi. Poza tym, chyba dostanie zakaz opuszczenia kraju. Nie do każdej pracy może pójść i wiele innych atrakcji będzie mu przysługiwało. Tak więc, tak czy owak, beknie za swoje! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prokurator? Przecież nie jest to przestępstwo, które zagraża społeczeństwu. Pomówienia, wyzwiska- takie sprawy rozpoczyna się z oskarżenia prywatnego. " Owszem, z oskarżenia prywatnego, ale to są artykuły z Kodeksu Karnego. A to już robota dla prokuratury. Poza tym, to nie są takie o sobie wyzwiska. Mają one charakter nacjonalistyczny. A to już poważna sprawa i gdyby w sądzie mi odmówili wszczęcia postępowania, to mógłbym zwracać się do Europejskiej Komisji Praw Człowieka. To nie są żarty! Poczytaj to Art. 257. Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Art. 190a 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej. art. 212 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. To wszystko mam podane w piśmie o założeniu sprawy i przekazaniu do prokuratury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×