Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Dorotka chyba kolezanka sie obrazila. mi sie wydaje ze okres jej sie zbliza i stad te jej bole a jeszcze nerwy,ale coz ja sie nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca to moze stres moze luteina ktora bralas. mnie tez czasem jajniki bola. przeciez jestes pod stala kontrola lekarza i jesli cos byloby niedobrego to by ci powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka3456
oczekujaca - jak pierniesz tez lecisz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Cześć dziewczynki mi weekend minął całkiem dobrze. Leniłam się strasznie. Trochę sprzątania też się nazbierało. Brzuch mnie nie bolał wcale. Coś mi się wydaje że @ mi się przesunie bo zaobserwowałam u siebie śluz płodny. Tylko najlepsze jest to że myślałam, że dni płodne miałam jakieś 6 dni temu. Może tydzień się przesunęło. Na wszelki wypadek dziś z mężulkiem się poprzytulamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozchachanaaa
poczytalam troche wasze forum i widze ze kolejna urazona dziewczynka odchodzi jak ktos prawde napisze a nie ciagle slodzi. niedziwie sie ze laski pusza normalnie bo ilez mozna czytac np. oczekujaca pisze ze ciagle bola ja jajniki brzuch i do lekarza leci. masakra. a inna pisze ze co miesiac mysli ze jrst w ciazy bo lepiej sie czuhe wtefy porazka. ale macie zryte berety. hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara to widze ze dzisiaj nie tylko ja mam leniwca ale coz niedziela jest po to aby sie polenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Lepiej mieć jakąś nadzieję niż potem płakać. Zrozumie to tylko ta która chce mieć dziecko z całego serca i ta która z jakiegoś powodu dzieci mieć nie może. Oczywiście każdy ma swoje zdanie, przy czym należy szanować też inne osoby. Osoby które się śmieją czują się mocne, bo to jest forum, nikt nas nie zna i możemy pozostać anonimowe. Tylko nikt nie patrzy na uczucia tych z których się śmieją. Dla mnie to jest ważne żeby mieć nadzieję i w nią wierzyć. Pozdrawiam wszystkich pozytywnie i negatywnie nastawionych ja się z forum nie usunę do puki w ciążę nie zajdę. :p Dobranoc babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Ja wlasnie z pracy wrocilam. Bylo okropnie. Mam ochote rozszarpac co niektorych ludzi. Echh Agnes - u mnie tez zima. W nicy to ponizej zera Oczekujaca - nie obrazaj sie bo agnes nie miala nic zlego na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja juz odsniezylam z psem na spacerze bylam i w piecu rozpalilam.taki dzisiaj ranny ptaszek:-). teraz za to spowrotem do wyrka wskakuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane. U mnie nie ma śniegu i jest 6 stopni na plusie, chociaż nad ranem był przymrozek. Oczekująca ty się nie obrażaj i nie miej nikomu nic za złe. Wiadomo, że każdego coś boli i coś jest nie tak, ale czasami trzeba rozsądnie pomyśleć i nie dać się wpaść w obsesję. Wiem, że to jest trudne ale ciągłe myślenie o dziecku to tylko stres i nerwy.... a to akurat jest dobre. Ja też chcę żeby wszystko było ok ze mną no i potem z dzieckiem dlatego teraz się leczę. Gałki mają takie skutki uboczne, że czasami mam dość ale wiem, że musze je brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dosyc mam sniegu i ciagle sypie nie zanosi sie zeby przestalo. kurcze czuje ze chyba w tygodniu przyjdzie @ to sie zalamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes nie łam się, zrób coś co ci poprawi humorek!! ja tak sobie szukam na necie co ile kosztuje- chodzi mi o wykończenie domu itp i jestem załamana kosztami. Jeśli mogę się Ciebie zapytać o wasz dom to budowaliście go sami czy może kupiliście?? Nie daleko naszej działki zaczynają się też budować, zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :),zima na całego u mnie ,co prawda rano był lekki mrozek ale chyba już nie ma tylko wiatr się wzruszył i wydaje się że bardzo zimno. U mnie z rana dziś znów małe plamienie było ale podejrzewam że to przed @ pewnie za jakieś 2 dni zawita na dobre i brzuch też zaczął jak na @ lekko boleć. Humor mam dziś dobry ale nie wiem jak długo bo jutro czeka mnie ważne spotkanie i już mam stres że się nie uda zrealizować mojego planu. Oczekujaca :)weź się w garść babo jedna i zachodz predzej bo tu kolejka dluga a jak napisała Bullitka nie mam zamiaru koczowac tu do śmierci i wynosić się z topiku zanim nie urodzę brzdaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w miescie kupilam sobie pare rzeczy. Szczesliwa domek mam po moich rodzicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to przegapilam ciekawy program, a na tls czy tlc takim programie jest tez o ciążach tylko takich ze kobiety rodza nie wiedzac ze w ciazy byly i zdziwione trafiaja na porodowke ,naprawde cuda. Jedna babeczka po 40 tce wypowiadala sie ze nie miala zadnych szans na ciaze,a w 40 urodziny trafila do szpitala z bolami i okazalo sie ze bedzie tez rodzic ale szczupla byla,nic widac nie bylo,jak sie napatrzylam to mi sie slabo robilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka ja znam taki przypadek i wiem, że to jest możliwe. Koleżanka mojej szwagierki strasznie jej zazdrościła dziecka i cały czas mówiła, że ona też chce itp. Ta rozmowa była przy grillu w sobotni wieczór a w niedziele rano pojechała z bólami do szpitala i się okazało, że rodzi była w szoku bo o niczym nie wiedziała. Więc wierzę w takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Cześć dziewczęta. Dziś nic specjalnego się u mnie nie działo. Byliśmy z mężem na obiadku u mojej mamy i zaraz spać bo rano trzeba być na chodzie. Boli mnie lekko podbrzusze i piersi czuje je jak chodzę bez biustonosza gdzie zazwyczaj nie miałam takich bóli przed @ no ale może to dlatego. Tylko się zastanawiam kiedy dostanę tą @, bo 7 dni przed nią mam już objawy? Mierzę tempke od 5 dni(chyba po owulacji) no i mam 36,7; 36,8; potem znów 36,7, ale dziś byłam zaskoczona bo miałam 36,9. Zrobiłam test owulacyjny, ale wyszło, że to nie owu, może @ dostanę wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara- mnie tez podbrzusze a raczej jajniki bola i niedobrze mi zasnac nie moge. jutro rano ide na badanie krwi zwykla morfologia i cukier. martwie sie zebym @ nie dostala teraz bo nici z zabiegu a juz bym chciala miec go za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry A u mnie tez zima. Duuuzo sniegu Agnes a z okresem to nie mozna miec zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :)Paniom. Zimno na dworzu,mrozek i trochę wiatru i buzia czerwona taka że tapeta mi nie pomaga. Rano jak wstalam miałam taki ból głowy że myślałam że się wsciekne ale przeszło samo, u mnie za jakieś 2 dni @ już będzie to się zaczyna,jak nie glowa to zaraz brzuch da o sobie znać bo piersi już od wczoraj są nastawione na akcje heh. Wczoraj wieczorem znów małe plamienia ale już minęło,muszę powiedzieć doktorkowi bo nigdy nie miałam plamien w trakcie cyklu co najwyżej dzień przed konkretną @ i ostatni dzień @ ,albo znów mam mały progesteron i będzie trzeba brać 2 luteiny zamiast 1 ,dziewczyny co to jest ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być Agnes co to za zabieg heh,Wiara w marzenia skoro po ovu utrzymuje się podwyższona tempka to może fasolka:) ale podobno min 7 dni jak już jest podwyższona,który to dzień cyklu masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak se sprawdzam i chyba się rąbnełam w liczeniu @ powinna być jutro bo 13 tego być powinna ,czyli plamienie to już zwiastuny. Tylko coś za energiczna się czuje to znając życie ze 3 dni się spóźni bo mam cykle 28-31 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki Bulitka - wlasnie nie wiem wczoraj czytalam na necie i roznie jedne pisaly ze mozna.inne ze nie. a ja nie zapytalam lekarza calkiem.z glowy mi wypadlo. jesli dostane do soboty to poprostu zadzwonie do niego i zapytam. lece teraz na krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka - artroskopia kloana lekotka mi trzasla i musza czesc usunac. laparoskopowo robia. znieczulenie w krekoslup i dzien po zabiegu do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×