Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość wiara-w-marzenia
dziś znowu miałam 36,9' to mój 22dc. Sama nie wiem. Intuicja podpowiada mi, że tam nic nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Zaczynając od 18dc. (bo od wtedy zaczęłam mierzyć) mam : 36,7; 36,7; 36,8; 36,7; 36,8; 36,9; 36,9. Zawsze mierzę rano zanim wstanę mam termometr w szafeczce przy łóżku. Mierzę dopochwowo więc powinna być najbardziej wiarygodna. Dopiero po mierzeniu wstaje z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Wróć od 16dc. Pomyliłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem po badaniu musialam zaplacic 41zl. po 15- tej po wyniki. dzisiaj znowu sypie. nigdzie nie wychodze dzisiaj no po wyniki tylko. wiara - temp. moze przed okresem tak sie leciutko zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie ma śniegu i jak narazie nie zapowiada się. Ja właśnie zaczęłam wklejać przepisy na ciasta itp do zeszytu. Od jakiegoś czasu je zbieram i wycinam z gazet- oczywiście te najfajniejsze.... i tak wszystko leżało a tak bynajmniej będzie z tym jakiś porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ja to sie boje jakich kolwiek zabiegow,panikuje zaraz ze mi to sie napewno nie uda hehe taka jestem baba ciekawa, wiara oby sie utrzymywala tempka :-) 3mam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Co podwojna? Nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Cześć dziewczyny mam nietypowe pytanie. Być może któraś też tak miała. Dziwnie się czuję dziś, brzuch dalej boli lekko, ale najbardziej zadziwiło mnie jedno. Poczułam lekki prąd w pochwie parę razy pod rząd (za jakąś godzinę znów się powtórzyło) , bardzo to było dziwne trochę jakby kuło, ale bardziej przypominało prąd coś w stylu uderzenia się w łokieć o kant krzesła (wtedy nie wiesz czy masz się śmiać czy płakać :P) Oczywiście nie liczę, że zaraz mi powiecie co to, ale może ktoś tak już miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara - a coz to za prady przez ciebie przechodza:-):-)moze naelektryzowalas sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Nie wiem może elektryzująca kobieta jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara - chyba tak:-). a kiedy masz dostac @hmmm. bralas jakies ostatnimi czasy tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
miesiączka ma być za tydzień dopiero, nie brałam żadnych oprócz folika. Ginekolog kazał mi brać folik cały czas nawet jak nie jestem jeszcze w ciąży. Nawet przeciwbólowych nie brałam od miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes Wiara ma racje ja czasem mam takie prady dziwne az smiac mi sie chce i nie wiem skad to sie bierze hehe,Wiara wyzej w poscie napisalas temp od 18-22dc a tam jest tych temperatur jest sporo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
hahahah :P Jednak nie chodzi o takie spięcie jak w kapciach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha to się nie ma co śmiać z tych prądów bo mi przy tym towarzyszy takie uczucie jakby drgalo haha mi tam w środku niby nie boli ale głupie uczucie Wiara u mnie temp 36.9 to jak się ostro przeziebie a latem to każdy się do mnie przyczepia bo mam ciało jak lód,hahahaha chyba taki mechanizm obronny przed przegrzaniem a zimą mimo że jestem gorąca to temp w środku pochwy normalnie 34 hehe taki dziwolag jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem dziewczyny skad u was te prady hihi za duzo zabawek z bateryjka :-):-):-):-):-):-):-):-):-);-);-);-);-);-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Mi maz w zupelnosci wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na serio dziewczyny z chęcią bym se kupiła taki sprzęt bo mój n nie daje rady co dziennie hahahaha tylko co 2-3 dni chce a ja czasem mam większe potrzeby niż on chyba bardziej temperamentna jestem hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka- a maz nie bedzie mial nic przeciwko? mnie nawet nie ciagnie do takich zabawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dawno mnie nie było. Zajęłam się obowiązkami domowymi. Może za dużo zabawek faktycznie. hehe Dorotka zainwestuj w zabawki, chociaż ja mam, ale co mąż to mąż :P:P Dobry pożytek z nich ;)) u mnie środek cyklu, piersi tkliwe, dzisiaj romantyczny wieczór się szykuję. uciekam się ogarnąć i wskakuję do łózia. 3majcie się ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×