Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Szczesliwa napewno bedzie wszystko dobrze skoro jestes w dobrych rekach lekarki. paulina miejmy nadzieje ze ujzysz dwie kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
Dziewczyny śliczne dzięki na pewno od razu tu napiszę - już nie mogę się doczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa nie martw się będzie dobrze wyleczyć cię tym bardziej że szybko wykryła ci to gin.paula trzymam kciuki:) wiecie co kobietki teściowa się nie odzywa do mnie a ją do niej trochę mój jak musi to zapyta o coś:) stara baba wredna.dzisiaj już piątek i cały tydzień zlecial a ją wczoraj z mężem miałam sexik:) hehe a łóżko ochrzciny jak dostanę @ to po może akurat uda się w nowym lozeczku dzidzie:Dkurde nie wiem co jest ale od 8 już idę 2 raz do kibelka się wyproznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
Dziewczyny teraz mi się przypomniało apropo nowego łóżka - coś w tym jest bo my z moim w styczniu robiliśmy remont i testowaliśmy nowe łóżko więc może to to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula to może akurat wam się udało hehe:) zobaczymy jak u mnie będzie ją mam @ dostać w poniedziałek zobaczymy czy będzie czy nie bardzo chciałabym żeby nie przyszła ale tego nie wybiorę to paula jutro testujesz?ją czekam do poniedziałku jak nie będę mieć to kupię test ale wątpię że mi się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
Ja dziś kupuję i testuję w niedziele chyba ? Sama już nie wiem. Okres mam dostać we wtorek więc 2 dni wcześniej zrobiłabym test myślę że powinien wykazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa skoro w niedzielę to jeszcze 2 dni więc nie wiadomo czy przyjdzie @:) ja jak już będę miała testować to najwcześniej 4 dnia po @ bo na testach się zawiodlam trochę i nie tylko ja więc może bete ale myślę że nie zdążę zrobić testu bo już @ będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś 16 dc i luteine już mam zacząć brać 1 tab dziennie pod język przez 10 dni a Wy bierzecie ktoras dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko ją skończyłam brać ta luteine bo miałam ją na10 dni ale nie dobra była jak diabli fuj.no zobaczymy czy da coś ta luteina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano narzekalam że jestem jakas inna bo nic z objawów nie mam a teraz brzuch na dole mnie lekko boli i dziwne uczucie rano śluz był rozciagliwy a teraz znów jest kremowy i bądź tu mądra teraz do tego zaraz usne chyba i ta pogoda mnie wykończy a apetyt mam jak przed @ czyli skoro @ się nie spodziewam to pewnie dopiero ovulka będzie dziś albo jutro bo czuje już ciagniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko ona kazała mi brać żeby mi wywołać@ chyba przez to że miałam plamienie ostatnio a nie normalną@ zobaczymy co będzie ,moja siostra też to brała i ona miała tak że brała kilka i zaraz na następny dzień miała @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po odstawieniu luteiny mało kiedy na 2 dzień jest normalna @ zazwyczaj ze 3 dni trzeba czekać a niektóre kobiety nawet 7 dopiero przychodzi myślałam że przepisane masz na podtrzymanie ewentualnej ciąży bo myślałam że masz połowę cyklu mniej więcej :) sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn chodziło mi o to że jakbyś wrazie zaszła to żeby utrzymać a jak nie to normalnie @ wystąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko nic nie szkodzi zresztą ona sama dokładnie nie ppowiedziala mi po co tylko ogólnie tak teraz jeszcze poprzestała mi się może zobaczymy jak będzie,ale jakoś humoru wogóle nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj dziewczynki nic mi się nie chce, a muszę coś jeszcze zrobić na obiad. Wieczorem jadę z mężem do znajomych. Brzuch mnie boli jak na @. Coś czuję, że jutro już ją zobaczę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Szczesliwa - najwazniejsze to ze masz dobrego lekarza a reszta to sie ulozy. Bedzie dobrze. Agnes - jak nie grozny ten zabieg to lepiej jak najszybciej zalatwic. A ja dzis znowu bylam na monitoringu i nie mam dobrych wiesci. Pecherzyki jeszcze nie urosly. W poniedzialek musze isc znowu. Boje sie ze nie rosna wcale :(. Tylko cos sie musialo zmienic bo ostatnio to byl pieknie rozwiniety. A pozatym zle sie czuje. Mam biegunke i wymioty a w brzuchu to jakby stado koni biegalo. Nawet lekarz mi pokazywal na usg jak jelita mi skacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
hejka idę po teścik i teraz mam do was pytanie czy jak okres mam dostać we wtorek, czy dla testu parę dni to różnica? Czy mogę już zrobić jutro? Czy poczekać ten jeden dzień do niedzieli? Czy czekać do wtorku? Wiem że was męczę ale już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
teścik kupiony dam znać :-) Dziś strasznie bolą piersi albo przed @ albo... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
Albo jutro albo w niedziele jeszcze nie wiem muszę przeczytać jaką ma czułość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
Kupiłam test o czułości 25 mlU/ml chyba zrobię jutro nie wytrzymam dłużej :-) - jak myślicie jak będę to coś wykaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - jestem, zyje, u mnie wszystko ok :) czasami czytam forum ale juz nie pisze, jakos nie nadazam, ten watek przestal byc "moj", "nasz" :) agnes, Bullitka - zycze Wam powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina2911
ellii w takim razie przepraszam, że tu piszę , już mnie nie ma ! Dziewczyny życzę Wam powodzenia w staraniach i mam nadzieję że pojawią się wasze wymarzone 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co wy nie odchodzcie z forum. elli chyba dobrze ze jest nas wiecej jest co czytac. ja tez czasami nic nie napisze bo nie mam o czym i nienadazam czytac. ale jestem. nie rezygnuj. paulina nie przesadzaj i pisz jak test ci wyszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×