Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

wiara dziwnie oznaczyli bete ja jak chodzilam to nigdy nie mowilam ze ma byc jakos oznaczona zawsze dostalam dokladny wynik i obok wyniku ilosc jednostek powinno byc jak jest ciaza i ktory tydzien. dziwne te laboratorium. najwazniejsze ze rosnie i jest oki wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
No ja właśnie nigdy nie miałam norm. Najlepsze jest to, że jest to jedno z największych laboratoriów u mnie w mieście i dodatkowo jako jedyne czynne 24h. No ale już o tym nie myślę. Nie robię już bety. Pani ginekolog powiedziała, że dla własnego spokoju zanim do niej przyjdę co tydzień mogę zrobić, ale już nie będę. Poczekam jeszcze te ponad 2 tygodnie i wszystko będzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara w marzenia wynik 850-20800 to 5-6 tydzień ciąży kochana :) jesteś w przedziale więc wszystko jest w porządku,nic się nie denerwuj przyrost jest prawidłowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... ona
Witam. chcialam sie dowiedzoec jakie sa szanse zajscia w ciaze. jestem po poronieniu widziec nie wiem czy moj cykl bedzie wygladal tak jak wczesniej. po 33 dniach od zabiegu dostalam @. trwala 4 dni. cykle zawsze mialam 28 dniowe. wedlug kalendarzyka mam teraz dni nieplodne ale nie wiem czy owulacja juz nastapila czy dopiero bedzie. w dodatku mam bialy sluz ale napewno nie jest on wywolany zapaleniem grzybicznym. moze mi ktos pomoc? jakie sa szanse na dziecko? pomozcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
A miałaś łyżeczkowanie? czy naturalne wydalenie jaja? Bo jeśli łyżeczkowanie to coś słyszałam o odczekaniu po 3 cyklach a jeśli po naturalnym i tabletce na wydalenie to już w następnym cyklu można się starać. Szanse przy tym drugim chyba są bardzo duże to znaczy normalne biorąc pod uwagę, że kobieta nawet z idealnym cyklem i dniami płodnymi ma chyba około 30% możliwości zajścia w ciążę. Jeśli chodzi o ten pierwszy przypadek to nie znam się w ogóle, ale zastanawiam się czy od razu będziesz miała cykl z owulacją. Często kobiety mają zwyczajnie i normalnie cykle bezowulacyjne. Musisz kontrolować temperaturę i śluz jak nie wiesz kiedy byłaby możliwa owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... ona
Mialam lyzeczkowanie. byl to 11 tydzien ciazy (wizyty mialam co 3 tyg... ostatnia 1.02... 15.02 pojechalam do szpitala bo zle sie czulam i stwietrzili, ze serduszko nie bilo ok 2 tyg). poscili mnie do domu i kazali czekac na krwawienie. bez zadnych tabletek... bez niczego. kontrole ulekarza mam 4.04 wiec jeszcze troszke. do 1 @ kochalismy sie z zabezpieczeniem. teraz z moich wyliczen wynika, ze powinnam miec dni bezplodne ale sama nie wiem. tamtej ciazy nie planowalismy... ale jak lekarz potwierdzil oboje bylismy szczesliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka:) czekam na testowanie 6 kwietnia 11-12dc miałam owulacje i testy ovu pozytywne a śluz po oleju z wiesiolka zrobił się super miałam go dużo ale raczej wodnisty był a po wiesiolku zrobił się rozciagliwy i lekarz powiedział że bardzo dobrej jakości. Nareszcie nauczyłam się siebie obserwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Ja na Twoim miejscu planowałabym teraz ciążę z lekarzem, on na pewno dobrze Ci doradzi i powie co i kiedy masz robić. Tutaj raczej Ci nie odpowiemy na tak trudny temat, bo nikt nie powie mi, że jest to proste... Idź do ginekologa i porozmawiaj z nim. Pamiętaj, że Twoja następna ciąża będzie uważana jako ciąża zagrożona, ponieważ pierwsze dziecko straciłaś. Dlatego ważny będzie dla Ciebie stały kontakt z ginekologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... ona
Nie mieszkam w Polsce. i tu niestety ale lekarze mnie olewaja. nawet w szpitalu. podczas tych pierwszych tygodni dostawalam krwawien... jezdzilam do lekarza a on ze to obojetne. w koncu wyladowalam w szpitalu a oni dali mi witaminki i kazali oszczedzac sie. tu jestem tylko glupia polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Poszukaj prywatnego ginekologa. Być może znajdziesz jakiegoś polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... ona
Chodzilam do polaka... to on mnie tak olal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... ona
Dziekuje... juz biore sie za lekture. pozdrawiam i wesolych swiat zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara to super teraz dbaj o siebie i dzidzie.ja dopiero do domu wrocilam kupilismy sprzet za60 tys ale niestety musielismy pozyczyc 16 tys,teraz mysle czy poczekac z dzieckiem :/ jutro jedziemmy rejestrowac wszystko i ja i moj jestesmy wspolwlascicielami.mamy jeszce9tys na lokacie ale niestety dopiero za rok mozemyy je wyplacic...ja jutro powinnam miec@ ale zobaczymy czy bedzie.strasznie swedza mnie sutki.zamowilam sobie testy owu ale dopiero po swietach beda.jutro rano do urzedu a pozniej ciasto upieke i posprzatam troche dom bo siostra meza przyjezdzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Zycze wszystkim milego dnia . Dzis jade do pl wiec nie bedzie mnie caly dzien. Odezwe sie z pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane. Teraz mam mało czasu więc już tak często nie piszę, muszę mieszkanie wysprzątać na błysk, poza tym odwiedziny na cmentarzu, spowiedż, zakupy itp. Cały urok świąt. Już mam dość ale muszę jakoś dać sobie radę.Jeśli chodzi o przyulanko to teraz muszę się zabeżpieczać dopóki nie dostanę wyników cytologii, muszę się upewnić, że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beczy w trawie baraneczek nawołując w niebogłosy Życzę zdrowia i radości Wam z okazji Wielkiej Nocy I dyngusa mokrutkiego By Wam szczęście dopisało By rodzinne były święta By wam nic nie brakowało Wesołych Świąt kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Wszystkiego dobrego kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny po swietach. pochwalcie sie ile kg przybylo :-):-). jak starania? u mnie wszystko wporzadku przytulanki byly i to akurat w srodku cyklu wiec byc moze byc moze. hehe co miesiac byc moze byc moze:-):-). pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze tutaj miala ktoras z was podobna sytuacje do mnie. Nie mam okresu juz 11 dni.. robilam 7 testow i wszystkie negatywne.. Nie czuje sie na okres, chwilami jest bol tak jak przed miesiaczka badz w trakcie, ale to trwa tylko chwile 15 min. i juz po bolu.. piersi tez bola, ale nie jakso specjalnie tylko jak po prostu dotykam. Czy to moze byc ciaza jak testy wychodze negatywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli testy wyszly negatywne to niestety nie ma ciazy zwlaszcza jak jestes po terminie. idz do lekarza jakies masz zaburzenia. dostaniesz luteine na wywolanie okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyyli
agnes wrocila chowaj sie kto moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly czas jestem ale jak nie mam co pisac sie nie udzielam i nie marudze ze mam "bole porodowe" w urojonej ciazy :-):-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) A ja jestem w pl u mamy a tu zamiast wiosny to zima pelna geba :). W zyciu tyle sniegu nie widzialam. Agnes - tu ktos jest bardzo o ciebie zazdrosny i to dlatego te docinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
cześć i jak tam wam święta minęły ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
nommm dziewczyny wymiotło :) a co tam agnes u Ciebie? Testujesz jakoś niedługo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wiara czekam na @ moze w ten weekend albo w tygodniu bedzie. poza tym w nastepny weekend jade na operacje kolano wkoncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Współczuje Ci tej operacji. Kolano to jednak kolano. Ciężkie jeśli chodzi o operacje. Ale jest tez druga strona medalu, że jak przestaniesz brać przeciwbólowe to będzie można intensywnie zacząć starania. Bo jak sie bierze leki to lepiej poczekać. Moja ciotka poroniła w tamtym roku. Nie wiadomo jaka była przyczyna, ale brała antybiotyk nie wiedząc, że jest w ciąży. No i oczywiście zawaliła na to. Lekarz mówił ze też mogła być to przyczyna poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara nie jest tak zle to tylko zabieg. :-). a staranie mozna kontunuoeac z bolacym kolankiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×