Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Grahamka z pomidorem mnie uratowala. Ja generalnie w ogole nie kupuje takich rzeczy jak popcorn, chipsy, jak juz to raczej slodycze, ale tych od poczatku ciazy mi sie nie chce. Nie chce byc sloniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamanita no pewnie że możesz zostać ;) Zresztą ja też mam termin wg @ na koniec maja, więc może mi się to jeszcze przeciągnąć ;) AniaW, Klaudynka - ja tez okolice Krk :) Lilith-marlie gonię Cię ;) @ miałam 2 dni po Tobie i termin też mi 2 dni później wychodzi. Już się nie mogę doczekać, aż brzuszek zacznie rosnać :D Na razie trochę się zmienił, ale wygląda raczej jak flak pod bluzką niż ciąża ;) Ale na zimowe święta pewnie już się trochę zaokrągli z czego się bardzo cieszę :) zafasolkowana mi lekarz polecił zażywać witaminy dopiero od 10tc (chyba skończonego), więc póki co biorę tylko kwas foliowy i jod, a później będę wybierać co łykać. Pewnie jeśli prowadzisz zdrowy tryb życia, zdrowo się odżywiasz to łykanie suplementów nie jest konieczne. Ale z drugiej strony o anemię nie trudno. Moniaa89 witamy :) Niespodzianka 28 ja miałam dwa takie kiepskie dni - nic zrobić nie mogłam, bo ciągle mi niedobrze było. A dziś? Postałam w pracy 9h+dojazdy i praktycznie ani mnie nie zemdliło. W domu troszkę mnie mdli, ale lekko - tak że aż Sprite z wielką ochota wypiłam. Kurcze! Ale ja się teraz odżywiam! Mam jeść zdrowo, a dokładnie słowo "zdrowo" wyrzuciłam z mojego słownika na dobre!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilith, żadna z nas nie chce być słoniem, tak myślę ;) Ale dopiero teraz zaczną nam się największe przyrosty wagi i musimy uważać :) Nie mówiąc już o prawidłowym odżywianiu dla maleństwa. Dla mnie to była pierwsza paczka chipsów w ciąży, zjadłam i mi się odechciało ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagraniczna moja wizyta u poloznej trwala okolo godziny, wtedy zadaje ci pytania o choroby w rodzinie, o przebyte ciaze, o samopoczucie, mierzy, wazy, daje ksiazke i pobrala probke siuskow. a dziewczyny jak wygladaja wasze siuski ? moje sa mocno zolte i zapachowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaW.
Kinguszka ;D u mnie normalne- tylko CZĘSTE! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katranka
Mocz w ciązyzmienia odczyn i kolor:) Poza tym wydalane są niewchłonięte resztki suplementów. Ja biorę Femibion i kwas foliowy. Nie dostalam konkretnej recepty, tylko zalecenie że mam sobie jakies tam witaminy zażywać ( brałam juz przed zajściem w ciążę:) Dodatkowo mam luteinę i zastrzyki antyskrzepowe do brzucha:/ ale to juz tak na wszelki wypadek, ze względu na wczesniejsze poronienie... Aaaa no i któraś z Was pytała o więzadła... jak najbardziej mozna czuć już na obecnym etapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my przeskoczyliśmy z 16 maja na 12-14 maj ale na chwilę obecną 12 maj. Z narzeczonym mamy konflikt serologiczny krwi :( na razie na szczęście nie mam przeciwciał ale będzie trzeba jeszcze dwa razy w 6 msc i przed porodem powtórzyć badanie, na dodatek lekka anemia, poza tym badania w porządku, toxo nie przeszłam więc nie mam przeciwciał ale uważam i mam nadzieję, że nie załapię, na różyczkę przeciwciała są ale gin stwierdziła, że bez jakiejś rewelacji bo nie był zbyt wysoki wynik. 12 listopada mamy genetyczne, a później jeszcze będzie kolejne ale to gin poda nam namiary. Mały/a ma 3,32 cm :) Tak się wiercił dzieciaczek na usg falował ciałkiem i ruszał nóżkami i rączkami. Dostałam próbkę suplementu PREGNA PLUS - bo mam Femibion Natal 1 ale okropnie się po nim czulam więc od poniedziałku nie brałam tylko piłam plusz z żelazem. Na dodatek babka co byla przede mną zapieprzyła mi płaszcz, na szczęścia narzeczony skojarzył jej chłopa ( dobrze, że ten świat taki maly) i udało się nam go odzyskać :) No i dziś się nawpieprzałam poszliśmy do knajpki ze znajomymi i zjadłam najpierw dwie gałki lodów tiramisu i milka, później gofra, gorącą bananową czekoladę, sandwicha (ogórek, pomidor, sos czosnkowy, sałata, szynka, cebulka wszystko zapiekane) i na koniec wypiłam herbatę cytrynową i to wszystko w może półtorej godziny :D AniaW. nie wiem nie zastanawiałam się, wypadało by porozmawiać z jakimiś co już rodziły w Krakowskich nie wiem gdzie i czy w ogóle przyjmuje moja gin. Nie biorę raczej pod uwagi w ogóle Kopernika. kamelia majowa No piszę 'mała" ale chyba będzie chłopak, ale to jak stwierdziła gin " coś się tam kluje ale na tym etapie może to być i to i to"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys oglądałam program i mowili w nim że im ciemniejszy mocz tym organizm bardziej odwodniony ale to akurat było o tych co w ciązy nie sa:d wiec w tym okresie napewno sie wszystko zmienia:) moj jest chyba noralny nie zuwazylam zeby sie jakos zmienil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katranka
Nikola - masz rację:) im mniej wody tym ciemniejszy, bardziej zagęszczony. Jak maniakalnie piłam wodę latem, miałam prawie przeźroczysty;) Ale pamiętam, jak szukałam wyników prawidłowych moczu dla kobiet w ciązy - to własnie mógł byc i zielonkawy - wlasnie przez te witaminy i zmianę odczynu na zasadowy. Tak samo morfologia może być lekko nietypowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...............cykl starań......liczba dzieci w brzuszku ........TP....... Wisnia0606.......9m-c...................1............................01.05.2013 Nikola2008.............1..................1............................01.05.2013 monitka1985..........3..................1............................01.05.2013 Zafasolkowana.......1..................1............................02.05.2013 8avis7...................1..................1............................05.05.2013 jodyna..................?..................1............................07.05.2013 kamelia majowa......0...................?...........................10.05.2013 AniaW...................2...................?...........................10.05.2013 madrenka..............0...................1...........................11.05.2013 Klauddynka69.........0...................1...........................12.05.2013 Strojecka..............2...................1...........................12.05.2013 kinguszka..............5 lat...............1...........................13.05.2013 madzia..glasgow......50.................1...........................15.05.2013 Madallenna.............2...................?..........................15.05.2013 allii......................6 lat................2..........................15.05.2013 majowamamusia.......3,5roku..........?..........................16.05.2013 katranka.................1..................1..........................17.05.2013 olkaaaaaaa..............6..................1..........................18.05.2013 mamanita................1..................1..........................19.05.2013 Path51119.05.2012 justa27.................ok27................?..........................20.05.2013 lilith-marlie.............11..................?..........................20.05.2013 mama majowa..........0..................1..........................21.05.2013 agrataka.................1..................1..........................24.05.2013 TTO ......................4..................1..........................27.05.2013 Luisamaj................1..................1...........................29.05.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama majóweczki
Dziewczyny, Witam Was serdecznie!mam nadzieję,że mnie stąd nie wygonicie ;) Czytam ten wątek ze wzruszeniem, bo sama jestem mamą cudownej córci, która urodziła się w maju;) Lepszego terminu nie mogłyście sobie wymarzyć-lato przed Wami, dużo spacerków z dzieciaczkiem itp! pozdrawiam Was serdecznie i będę jeśli pozwolicie tu zagladać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka30!
Cześć dziewczynki. Ale wczoraj miałam straszny dzień....Mój to powinien dostać nagrodę za wyrozumiałość i cierpliwość....jest na urlopie do końca przyszłego tygodnia i nie wiem jak my wytrzymamy :) dziś już uciekł na grzyby :) Do tego wczoraj miałam okropny ból głowy. Ja ogólnie cierpiałam na bóle głowy ale odkad jestem w ciaży nie bolała mnie w ogole aż do wczoraj, a do tego wyskoczyły mi straszne krosty na twarzy masakra jakaś. Czytałam że po 8 tygodniu tak może się dziać więc daje rade. Ja to mówie do swojej dzidzi jak do chłopca :) ale to chyba przez mojego tatę bo on ciągle woła: "jak Kacperek sie czuje" :) wczoraj przywióżł mi grzyby w occie i taki malutki słoiczek dla Kacperka :) wiec już tak zostało że to chłopak :) Ja jestem z okolic Płocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka30!
A mam jeszcze jedno dziwne pytanie :) zauważyłyście może że częsciej musicie sie depilować? ja właśnie spojrzałam na swoje nogi i jestem w szoku :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka30 masz racje, ja mam to samo, nogi po 2 dniach zarosniete jak busz, ja przed ciaza moglam sie raz w tygodniu golic bo nie mialam tak bujnego zarostu i czemu sie dziwie ?! mam zarost pod nosem... straszne to jest. musze woskiem je traktowac, ale moj gin z pl mi mowil ze przy tej luteinie co ja biore to i dlatego mi pod nosem rosna. ja wczoraj powiedzialam w pracy o ciazy, powiedzialam ze wracam do polski, jakos przezylam. plus taki ze w pracy mam lzej bo traktuja mnie jak jajko, nie dzwigaj, nie podnos, nie przemeczaj sie... mnie to troche zaczelo wkurzyc wiec im powiedzialam ze ciaza nie choroba i ze jak bedzie cos nie tak to ja im powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisnia0606.......9m-c...................1................ . ........01.05.2013 Nikola2008.............1...................1............. ... ........01.05.2013 monitka1985..........3....................1.............. .........01.05.2013 Zafasolkowana.........1...................1.............. .. .......02.05.2013 8avis7..................1...................1............ ............05.05.2013 jodyna..................?...................1............ ... ........07.05.2013 AniaW...................2...................?............ ...........08.05.2013 kamelia majowa.......0...................?........................10 . 05.2013 madrenka..............0...................1.............. ... .....11.05.2013 Strojecka..............2...................1............. ..........12.05.2013 kinguszka..............5 lat...............1........................13.05.2013 madzia..glasgow......50.................1................ .......15.05.2013 Madallenna.............2...................?............. ...........15.05.2013 allii......................6 lat...............2.........................15.05.2013 majowamamusia.......3,5roku..........?................... . ....16.05.2013 katranka........1........................1............... ...........17.05.2013 olkaaaaaaa.............6.................1............... ...........18.05.2013 mamanita................1..................1............. ............19.05.2013 Path5.....................1..................1........... .............19.05.2013 justa27.................ok27..............?.............. . .........20.05.2013 lilith-marlie.............11.................?........... .............20.05.2013 mama majowa..........0.................1......................... 21.05.2013 agrataka...............1..................1.............. ...........24.05.2013 TTO .....................4..................1................... .....27.05.2013 Luisamaj................1..................1............. ...........29.05.2013 Ok ja wreszcie w domku moge zeskanować fotki z USG. ogólnie kolejny dzień mdłości. Jutro robie wszystko badania te na toxo i na reszte która wypisał mi lekarz. 29 ide do lekarza i powiem mu ze chce zwolnienie bo już nie daje rady z tymi 12 godzinnymi dniówkami jak nie wypisze to zmieniam lekarza. Pozdrawiam i trzymajcie sie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Jestem przerażona,bo dopiero godzina 10 a jestem po dwóch talerzach barszczu z uszkami, chyba z pół kilograma uszek zjadłam. Zachcianek nie mam, mdłości powoli ustępują. O dziwo zawsze uwielbiałam słodycze, jadłam kilogramami, a teraz w ogóle mi się nie chce. Chipsów itp. też nie jadam, ale coś czuję, że będę wielka i będę wyglądać jak buka z muminków. Co do moczu - masakra, robię siku i mi niedobrze od zapachu. Uciekam jak najszybciej z łazienki na balkon. Nikola - może przeszperaj net w poszukiwaniu dobrego szpitala, dobrej położnej. Pewnie dziewczyny chętnie dzielą się swoimi opiniami. Może chociaż trochę się uspokoisz. mama majóweczki - bardzo Nam miło i dziękujemy za tak ciepły wpis:) Miłego spokojnego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) U mnie poranek był masakryczny. Zjadłam śniadanie i po godzinie je zwróciłam... no cóż.. to dopiero drugie haftowanie na śniadanie.. Dzisiaj lecę do urzędu pracy bo rejestrowałam się jako bezrobotna. Mam sie stawić u pośrednika i zastanawiam się czy mówić że jestem w ciąży czy nie mówić.. Pracy szukam bo z obecnym pracodawcą się nie układa za bardzo :/ Lipa jak nie wiem co.. Ale myślę pozytywnie! 23.10. kolejne USG :) nie mogę się doczekać :D Szyszka ja Ci powiem że do Nowobilskiej chodzę odkąd do Limu się zapisałam. Miałam przejścia z jajnikami i ona jako jedyna potrafiła logicznie do tego podjeść, na spokojnie robiąc wszystkie badania i mnie wyleczyła. Na pierwszym USG było ok.. pokazała mi serduszko i miałam wrażenie że cieszy się razem ze mną.. nie wiem może jej podejście zależy od tego na ile zna jakiego pacjenta. Mnie widywała dosyć często. Więc nie mam jej nic do zarzucenia. Jedynie co mnie martwi to to że nie wiem czy ona przyjmuje porody, a chciałabym lekarza położnika więc muszę ją zapytać czy i gdzie w szpitalu pracuje.. Ostatnie dni miałam dosyć nerwowe ze względu na pracę :( Ale staram się cieszyć byle pierdołą żeby nie wpaść w totalnego doła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zafasolkowana: ja w przyszłym tygodniu idę do urzędu pracy zarejestrować się jako bezrobotna. Głównie z tego względu, że mi się nfz kończy...a na razie nie mogę podjąć żadnej pracy i też się zastanawiałam czy wspominać, że jestem w ciąży. Jaka jest procedura w UP, najpierw się rejestrujesz a potem spotykasz z pośrednikiem? Co do Nowobilskiej, to pewnie tak jest jak mówisz, całe szczęście, że jesteś zadowolona, wypytaj się czy pracuje też w szpitalu, ja tego nie wiem. Powodzenia na usg i w pracy. mama majóweczki: Odzywaj się, pisz, na pewno możesz nam częśto pomóc swoją cenną radą :) Witamy ! Dziewczyny, dzisiaj śniło mi się, że urodziła mi się córeczka, siedziała w wózku, a ja ją przytulałam i pięknie pachniała :) U mnie z depilacją jest podobnie...kinguszka86 nie wiedziałam, że tak jest po luteinie, to już wiem na co zrzucić winę za moje pojedyncze włoski na brodzie ;) kamelia majowa: sama robiłaś uszka? Mnie troszkę złości, że muszę leżeć, bo nie jestem w stanie zrobić jakiegoś lepszego obiadu. Może trochę przesadzam, sama nie wiem. Jedna zachcianka nie zmienia mi się od początku ciąży - chce mi się cały czas pić, ale nie czysta woda, czy herbata, bo po tym jeszcze bardziej mnie suszy, ale odrobinę soku muszę dodać. Codziennie wypijam ok. 3 litrów płynów. Spokojnego dnia dla Was dziewczyny, żadnych mdłości, gorszych nastrojów, dużo słońca! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Dziewczyny ja na waszym miejscu bym uprzedziła PUP że jestem w ciązy ponieważ oni wam beda szukac pracy i jak znajda dostaniecie wezwenia a pracodwacy nie chca przyjmowac kobiet w ciazt(tak slyszalam) wiec ja mysle ze lepiej powiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Mogę dołączyć? :] 01.10 zrobiłam test ciążowy- 2 kreseczki a 04.10 byłam u ginekologa aby potwierdzić... no i potwierdził ale powiedział,ze to dopiero 3 tydzień ciąży. Na USG jest napisane, że jest pęcherzyk ciążowy 7,9mm ale bez ukazanej struktury zarodka (wczesna ciąża)... i że jest duży torbiel na lewym jajniku.Ponoć wiekszość torbieli się wchłania w ciąży ale ten jest duży...może za duży. Mam powtórzyć USG w przeciągu 4 tyg. Następnego dnia miałam lot do UK bo tu mieszkam ... Tutaj jest inaczej...pierwsze USG w ciaży robi się w 12 tyg... drugie i ostatnie w 20. Mam nadzieję,że ze względu na torbiel te USG zrobią mi wcześniej... Także jak widzicie sporo zamartwiań... Ogólnie jestem teraz w 5 tygodniu... Strasznie bolą mnie piersi i swędzą sutki... odrzuciło mnie od kawy i ...papryki:]Poza tym żadnych dolegliwości :] No...jestem strasznie płaczliwa:] Ogólnie ciaża nie była planowana... i jakoś nie czuję się ciężarna:] Mam z tego powodu wyrzuty sumienia... mam nadzieję,że jak pojawi się usg i bicie serduszka wszystko się zmieni...Pozdrawiam wszystkie mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyszka to jest tak że najpierw generalnie jak tam pójdziesz.. (radzę z samego rana jak tylko otworzą bo są straszne kolejki, za pierwszym razem jak byłam 69 osób było przede mną o godzinie 8:30) weź najpierw formularz rejestracyjny i go wypełnij zanim podejdziesz do okienka się rejestrować. Zabierz ze sobą wszystkie dokumenty. Posiedzisz tam z 15 minut. Wizytę u pośrednika wyznaczają za tydzień. Generalnie chyba dzisiaj powiem o tej ciąży bo nie chce przypału że gdzieś mnie polecą, pójdę na rozmowę, zataję coś i będę miała później jakieś konsekwencje z tego tytułu.. :/ chyba wolę nie ryzykować. Ciężarnych nie chcą zatrudniać bo wychodzą z założenia że zaraz pójdziesz na l4 a potem macierzyński to na cholerę im jesteś.. Co ja mogę jeszcze Ci Szyszka podpowiedzieć to co ja kombinuję.. Znaleźć pracę w jakimś banku na infolinii, pójść na l4.. i tak zanim nie urodzę to bez względu czy umowa mi się skończy czy nie z tego co wiem ZUS wypłaca pieniądze. Potem jak dzidzia podrośnie składam papiery do T-Mobile w którym już pracowałam i gorąco polecam tą firmę! Ale nie jako krowę do dojenia! Tam sa specjalne TEAMy dla kobiet z dziećmi do 4 roku życia. Praca od poniedziałku do piątku, 7 godzin dziennie.. Wszystkie świadczenia socjalne.. W tej chwili mogłabym składać papiery do T ale jeśli nie daj Boże coś się będze działo i będę musiała pójśc na l4 to zamknę sobie wszystkie drogi i mnie zwolnią. Bardzo żałuję że stamtąd odeszlam bo teraz miałabym jak w raju. No ale cóż.. zobacze jeszcze jak wyklarje się sytuacja z obecnym pracodawcą, może się uda.. a jak nie to będę w czarnej głębokiej D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj szoszonowa:) Ja tez w Uk mieszkam:) mi juz leci 13 tydzien w poniedzialek mam usg to bedzie moje 3 usg ze wzgledu na wczesniejsze problemy. Mysle ze jesli mam tam cos''podejrzanego'' w twoim przypadku to torbiel to normlanie usg powinni ci zrobic wczesniej idz do GP i powiedz mu jaki masz problem bo poloznej jeszcze nie masz przydzielonej? Pownien cie skierowac do Early Pregnancy Unit tam robia usg wczesnych ciąż:) a jak bedzie cos gadal w stylu ''nic sie nie dzieje'' to nie daj sie zbyc:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede mama
czesc dziewczyny! Podziwiam Was gdy tyle piszecie o jedzeniu i tym co gotujecie. Ja nie mam wogule apetytu, nie umiem nic jesc ani na jedzenie patrzec. Nie wiem czemu ale nic mi nie smakuje, to jest straszne ale nic nie moge na to poradzic. Gdy wchodze do kuchni na sama mysl mnie naciaga zmuszam sie na chleb z serkiem i to wszystko! Zazdroszcze wam apetytu! Pozdrawiam goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Nikola, super wiedzieć,że jest tu bardziej doświadczona koleżanka z UK :) Byłam u GP, dał mi numer do położnej... mam dzwonić jutro i umówić się na pierwszą wizytę. Poradzisz coś ? Jak to wygląda?Co jest niezbędne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nikola:) Fajnie wiedziec,że jest tu bardziej doświadczona kolezanka z UK :) Będę wdzieczna za wszelkie rady bo jestem totalnie zielona... Byłam u GP i dano mi numer do centrum midwife, mam dzwonić jutro. Jak wygląda taka pierwsza wizyta ? Dziękuję za wszelkie info;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaa89
Witajcie wszystkie cudowne kobiety w ten cudownie piekny dzień.... Ja w pracy.... i znowy sajgon jak ja nie mogę.... znowu 9 godzin za tym biurkiem... Jak sie czujecie dzisiaj... ja jestem coś koło 9 tygodnia i jest masakra, nie mam wogóle energii, niby zdrowo sie odżywiam, i teraz tak sie zastanawiam, czy przypadkiem nie brakuje mi jakichs witamin albo coś bo taka niemrawa jestem przez ostatnie dni, Wy też tak macie? Całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaa89
Witajcie wszystkie cudowne kobiety w ten cudownie piekny dzień.... Ja w pracy.... i znowy sajgon jak ja nie mogę.... znowu 9 godzin za tym biurkiem... Jak sie czujecie dzisiaj... ja jestem coś koło 9 tygodnia i jest masakra, nie mam wogóle energii, niby zdrowo sie odżywiam, i teraz tak sie zastanawiam, czy przypadkiem nie brakuje mi jakichs witamin albo coś bo taka niemrawa jestem przez ostatnie dni, Wy też tak macie? Całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa witaj, ja tez mieszkam w uk, ja jestem teraz w 9tc i 5 dni, mialam juz 2 usg ze wzgelu na poprzednie 2 wczesne poronienia , mam pcos ja jak zrobilam test to polecialam do gp, tam mu mowilam ze strasznie sie boje bo 2 poprzednie skonczyly sie tak wczesnie ijtyle lat oczekiwan i ze w koncu przydaloby sie donosic te ciaze, ze nie poradze sobie z kolejnym poronieniem, wyslal mnie do przychodni ''wczesnej ciazy'' na pierwsze usg w 6tc, drugie mialam w ten poniedzialek czyli w 9tc, a dopiero we wtorek mialam wizyte u poloznej . polozna powiedziala ze nastepne usg bede miala ok ok 12tc z wyznaczeniem dokladnej daty porodu, jak narazie na podstawie wyliczanki z okresu mi powiedziala ze 17-19 maj. znowu moja kumpela z pracy jest w tym samym tygodniu i to jej pierwsza ciaza i pierwsze usg ma dopiero na 13 listopada, wiec jesli masz jakies torbielki czy krwiaczki to musisz pedzic jeszcze raz do gp i mu o tym powiedziec wtedy on przyspieszy twoja wizyte na usg, powiedz mu ze sie boisz i ze zalezy ci na dziecku i mozesz mu nawet posciemniac ze masz jakies bole wtedy cie wysle szybciej, mnie w poprzednich 2 przypadkach zbywali ale teraz sie nie dalam i jestem pod stala kontrola, wiec do boju i trzymam kciuki ze ci sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×