Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Witold

Dr KRUK - POZNAŃ

Polecane posty

Gość a mialo byc tak fajnie
Jestem po liposukcji u dr.Kruka, masskra, depresja z powodu blizn i nierówności, nawet w lustro nie moge patrzeć, jestem umowiona na poorawki, zobaczymy jak będzie tym razem "po", jesli cos pojdzie nie tak ide ze sprawa do sadu, juz rozmawiałam z prawnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9572wmd
Znam kilka osob po nieudanych operacjach od tego lekarza, i sam mialam to nieszczescie trafic do niego. Kiedy mialas operacje? Ja po nim poprawialam sie juz dwa razy, i prawdopodobnie bedzie jeszcze jedna. Jezeli chcesz popisac to podaj mi e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak fajnie
Mialam zabieg w grudniu 2011 w wakacje umawialismy sie na poprawki, moze to i lepiej ze poprawiac ma ktos inny chociaż ciagle w tej samej klinice, jesli mozesz to podaj mi swoj, moj to imie i nazwisko, wolałbym nie uzywac tutaj go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiapoznań
Do Maria78. Czy Ty nie miałaś przypadkiem zabiegu u dra Dydymskiego? On przyjmuje Poznań , Szczecin i pracuje właśnie w solumedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak fajnie
Do basiapoznan ja mam miec poprawki u Dydymskiego po nieudqnej lipo u Kruka, slyszalas cos o Dydynskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiapoznań
Dużo o nim nie słyszałam. Jest on młodym lekarzem, a ja takim nie ufam. Nie mogłaś wybrać np: dra Bieleckiego lub dra Chiciaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak fajnie
To ma byc poprawka po Kruku, pierwsza, juz nie wiem co robic, gdzie przyjmuja Ci o ktorych napisalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiapoznań
Niestety też w solumedzie. Czy to ma być płatna poprawka czy darmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak fajnie
To ma byc poprawka po Kruku, pierwsza, juz nie wiem co robic, gdzie przyjmuja Ci o ktorych napisalas? Kruk zmasakrowal moje ciało, stracone 15 tys, chcialabym wierzyć ze bede mogla patrzec w lustro z zadowoleniem kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak fajnie
Ta ma byc bezplatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiapoznań
Chyba żle przeprowadzone lipo sporadycznie się zdaża , a jeśli już to chyba tylko od tych młodych lekarzy. Odwiedzałam stronę Solumedu. Pracują tam jako plastycy już tylko: Bielecki, i Dydymski. Kiedyś było ich znacznie wiecej. Najważniejsze aby lekarz dobrze się przyłożył do poprawki, bo z tymi darmowymi to różnie bywa. Wydałaś bardzo dużo pieniędzy za zabieg. Czy operator wiedział za co wziął pieniądze i co narobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak fajnie
Wiedzial za co bierze ale nie widzial efektow, bo zdążył pozegnac sie ze światem żywych. Na domiar tego umawiane byly bezplatne poprawki jeszcze za jego zyvia a teraz trzeba niby jakies doplaty robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiapoznań
Jak wygląda Twoje ciało po lipo? można nadrobić bałaganu po lipo. Czy jesteś młoda? Pytam o to ponieważ u ludzi młodych ciało szybciej dochodzi do siebie. Czy skóra Ci nie wisi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak fajnie
Jestem po 30-stce, nie ma wiszacej skory, sa straczne nierownosci na nogach w okolicy kolan i ud, na brzuchu tez, mam podskorne zrosty i straczne blizny po wprowadzanych kanikulach, inny lekarz u ktorego bylam na konsultacji nazwaj je wrecz dzikim miesem, trzeba je wyciac i zszyc na nowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiapoznań
Tak zrosty można wyciąć. Jakiś czas temu czytałam na forum estheticon kobieta po lipo ud opisała o takim niudanym zabiegu. Wykonywał lekarz ogólny bez specjalizacji plastcznej. okropny bałagan ma na udach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak fajnie
Domyslam sie, widze jak wygladaja moje uda... i brzuch, ogolnie ta lipo byla zmiksowana, było połączenie wodnej z laserowa, strasznie dlugie dochodzenie do siebie, poparzene wewnatrz Cialo :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ykgcukj
To straszne. zapłaciłaś taką sumę za okaleczenie. Czy masz już ustalony termin poprawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia 28
Nie wierze, ze dopiero dzis natrafilam na posty o smierci doktora:( i pomyslec, ze operowal mnie miesiac przed swoim odejsciem. Ciezko mi w to uwierzyc szczegolnie, ze doktor byl pelen energii i entuzjazmu. Niech spoczywa w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia 28
Nie wierze, ze dopiero dzis natrafilam na posty o smierci doktora:( i pomyslec, ze operowal mnie miesiac przed swoim odejsciem. Ciezko mi w to uwierzyc szczegolnie, ze doktor byl pelen energii i entuzjazmu. Niech spoczywa w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ajjjjjj.....brak tu odwiedzin admina,i moderatora....... naganiactwo wieje z daleka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorca
Drogie panie, każdy zabieg obarczony jest ryzykiem i mogą być komplikacje, wszyscy pacjenci są o tym informowani, tak było i w waszym przypadku. Dr. Kruk nawet nie swoim, rozczarowanym pacjentom doradzał (na innych forach) żeby poprawki robić u tego samego lekarza który przeprowadzał zabieg. Ja jestem w tej zadowolonej grupie (choć też miałem nieodpłatną poprawkę) Wydaje mi się że ta zadowolona grupa jest znacząco większa. Potwierdzam że Dr. dowiadywał się o mój stan zdrowia pisząc sms-y i mogę też potwierdzić że tak serdecznego i pozytywnego lekarza jeszcze w swoim życiu nie spotkałem (a mam już 44 lata). Myślałem że może znajdę tu informację dlaczego tak szybko odszedł (co to był za rak) a w większości były negatywne emocje. Jestem przekonany że każdy chirurg plastyczny już popełnił niejeden błąd. Ten człowiek już nie żyje, niech spoczywa w pokoju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy wie chyba najlepiej czy został o wszystkim poinformowany. Nie odpowiadaj za innych! Komplikacje -a błąd to co innego! Negatywne opinie zawsze są prawdziwe. Lekarze przy znajomych skaczą jak przy jajku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o Poznan - solumed polecam tylko doswiadczonego Dr Bieleckiego,na pewno nie ''mlodych,niedoswoadczonych''z mala praktyka.Kobieta z tego forum miala uniego korekte nosa ido dzis popoltora roku od nie,ma powiklan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela71
Słyszałam tylko o niudanych operacjach od tego lekarza. W te tu pozytywne nie wieże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak o Bieleckim to pacjent kapisala na forum okorekta nosa '' i jest zadowolona. A o Kruku jakmozna jeszcze pisac-przeciez on dawno nie zyje,a rodzina powinna zglosic ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela71
A co maja zglosić teraz osoby okaleczone? Pomyślałaś o tym!? Ten temat powinien byc usunięty jak inne, które zawadzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ela .Bielecki jest dobry tylko chyba trochę niezbyt miły z tego co czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goscia nad
bylem na konsultacji u Bieleckiego.Facet wie o czym mowi, do tego wykonuje czesto poprawki po mlodych partaczach dopiero zaczynajacych w chirurgii plastycznej. Kruka nie znam, bo zmarl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też słyszałem ze Bielecki sporo poprawia po patraczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Poznania od nosów Skupun jest dobry. Ładne robi nosy, i chyba ładniejsze niż szczytowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×