Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Kasiu bardzo mi przykro z powodu Twojej Babuni :( Ale wiesz? Tam ona jest szczęśliwa jak nigdy tutaj- to Ci gwarantuje. A teraz płacz jak chcesz... bo żałobę każdy musi przejść a ja Cię tule z całych sił :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Nick .. .... .......Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ VEG....................28........26.08.................9. ...........fasolinka Laura1987............25........29.08.................2.. ..........fasolinka Wrzesniowa**........25........30.08.................1... .........fasolinka janiolek................24........01.09................2. ...........fasolinka Truj....................28........24.09.................4 ............fasolRak hana...................26........25.09................. 1 ...........fasolinka aneczka28............28........28.09.................2... .........fasolinka mama6latki ...........24........26.09.................1...........ok. 24.10 klementynka..........28........03.10.................6.. . ...........28.10 rybalopika.............29........29.09.................2 ...............30.10 Malinowa_82..........30........06.10.................2... .............03.11 smile ...................28........07.10................ 2................07.11 Frezjunia..............25........09.10.................2 ...............08.11 Alutkaaa...............28........22.10.................2 ...............17.11 KMSUL..................22........21.10.................7 .............18-23.11 kasiula86..............26.........21.10................3. ...............19.11 joannaasia............27.........21.10................2. ... ...........20.11 Firankaa..............28.........24.10.................3. ...............24.11 martulka87...........24.........19.09..................1. . ...............? DZ25...................25.........30.09.................. 1..................? Majka88...............24.........19.10.................4 ..................? Staraczkaa...........20.........20.10.................3 ..................? ambaje83.............29............?..................... ?...................? milla1982..............30.........18.10..................2..................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zle sie wpisalam do tabelki, wiec jeszcze raz ;) Nick .. .... .......Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ VEG....................28........26.08.................9. ...........fasolinka Laura1987............25........29.08.................2.. ..........fasolinka Wrzesniowa**........25........30.08.................1... .........fasolinka janiolek................24........01.09................2. ...........fasolinka Truj....................28........24.09.................4 ............fasolRak hana...................26........25.09................. 1 ...........fasolinka aneczka28............28........28.09.................2... .........fasolinka mama6latki ...........24........26.09.................1...........ok. 24.10 klementynka..........28........03.10.................6.. . ...........28.10 rybalopika.............29........29.09.................2 ...............30.10 Malinowa_82..........30........06.10.................2... .............03.11 smile ...................28........07.10................ 2................07.11 Frezjunia..............25........09.10.................2 ...............08.11 Alutkaaa...............28........22.10.................2 ...............17.11 KMSUL..................22........21.10.................7 .............18-23.11 kasiula86..............26.........21.10................3. ...............19.11 joannaasia............27.........21.10................2. ... ...........20.11 Firankaa..............28.........24.10.................3. ...............24.11 martulka87...........24.........19.09..................1. . ...............? DZ25...................25.........30.09.................. 1..................? Majka88...............24.........19.10.................4 ..................? Staraczkaa...........20.........20.10.................3 ..................? ambaje83.............29............?..................... ?...................? milla1982.............30.........18.10........... 2.................18-19.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula przykro mi bardzo ze zmarla Ci babcia. Wiem co czujesz Rok temu zmarł mój dziadek 3 miesiace przed naszym slubem był dla mnie jak przyjaciel. Jak sie kogos kocha to ciezko jest sie pogodzic z jego strata. wrzesniowa Mialam bardzo nieregularne cykle przez 2 lata bralam hormony:/ bo tworzyły sie torbiele.. czasem na @ czekalam 2 miesiace. w srode mialam podobne do Ciebie takie brazowe nitki, moze to normalne?? nie wiem?? milla witamy cie u nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula-strasznie mi przykro!! Trzymaj się ! wiem co to znaczy bo w październiku tez zmarła mi babcia. Mam pytanie do zafasolkowanych dziewczyn:) brałyście kiedyś tabletki antykoncepcyjne?>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co wiecie o termometrach alkoholowych? Wczoraj taki zakupiłam... wg mnie szybko temp się podnosi jak w rtęciowym, dzisiaj rano 36,8 więc jest super, ale przeczytałam opinię, ze ponoć się te termometry nie sprawdzają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam przepisane hormony czyli pigulki antykoncepcyjne. odstawione mam od czerwca. nie chcialam ich na poczatku brac. teraz tak sobie mysle ze byly plusy ich brania przynajmniej moglam do pracy i na studia chodzi w @ (wczesniej mialam bolesci), torbiele sie wchlonely... i po nich nie nawracalo sie zapalenie jajnikow :/ a teraz mam fasolinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zafasolkowane Kiedy powiadamiacie swoich najbliższych o fasolce? Mąż mi zabrania mówic bo za wcześnie jeszcze, tzn kilka osób wie, a ja nie wytrzymuje wręcz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie tak sobie czytam rozne fora i stwierdzilam, ze moze powinnam zrobic badanie na poziom prolaktyny. Przestalam karmic w sierpniu tego roku, synus ma teraz 23 miesiace, a ja nadal, jak nacisne piersi, to wycieka mi pokarm (pewnie bezwartosciowy, ale jest). Jak skonczylam karmic, nie bralam niczego. Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiedysMozeSieUdaListopad - ja tez i robie testy i wychodzi mi, ze mam plodne dopiero ok 19 dnia przy cyklach 32 dniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla polecam Ci stronkę ovufriend.pl tam jest całkiem niezłe wyznaczanie owulacji (choć wg mnie program zaznaczył mi ją dzień później...). Strona jest o tyle fajna, że bez większego wysiłku można poznać swoje ciało ;) można swoje wykresy porównywać z innymi,\ itd.itp ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janiołek u mnie są różne raz białe kłębki nitek, raz brązowe oszaleć z tym można. Wydaje mi się, że to stara krew chyba czy coś.. albo jakiś martwy nabłonek? co myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 6-latki dziekuje, zobacze :) Znam bardzo dobrze swoj organizm, w pierwsza ciaze zaszlam za pierwszym razem, sama wiedzialam kiedy ma byc przytulanko, zeby wyszlo. Teraz tez wiedzialam i potwierdzilam testem owu, ale sie nie udalo. Mysle, ze zanim znowu sie rozczaruje jedna kreska na tescie, powinnam zbadac poziom prolaktyny, bo cos mi sie wydaje, ze jest za wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za gratulacje:) hana tydzien temu nie mowilismy o ciazy bo fasolinka nie chciala rosnac.. dopiero wczoraj jak juz okazalo sie ze wszystko z dzidziusiem OK to mój mąz wszystkim gadał chociaz ja wolalabym jeszcze troszke poczekac:) Wrzesniowa Nie mam pojecia dlaczego mialam plamienia:/ lekarka sama była w szoku ze w ogole zarodek jest w pecherzyku :D Mówiła ze czasem sa takie mile niespodzianki:) a kiedy idziesz na wizyte??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polowa znajomych nie wie rodzina meza tez nie wie natomiast mamie powiedzialam jakis czas po tescie a ona wszystkim w rodzinie rozpowiedziala chociaz mowilam ze nie ma mowic i zapeszyla jak widac ;) pojde tak jak gin bedzie mial miejsce moze w pon albo srode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra fatalnie sie dzis czuje... wymioty ból brzucha, nic nie jem, a musze łyknac tabletki;( w dodatku boli mnie głowa i swiat mi wiruje gdy chodze. nie moge sie dzis ogarnac :/ powiedzcie mi czy po duphostanie tak zle sie czuje?? bo biore go od wczoraj? wczesniej czulam sie o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. Janiolek bardzo sie ciesze ze wszystko dobrze z twoim dzieciątkiem. Wiedzialam ze tak bedzie :). Wrzesniowa kochana nie martw sie, z pewnością wszystko bedzie dobrze. Kasiula przykro mi z powodu twojej babci. Wyobrazam sobie jak sie teraz czujesz, byla Ci bardzo bliska... to napewno boli i jeszcze dlugo bedzie :(. Chyba nie da sie ominąć staniu cierpienia i żałoby.. ale z czasem bedzie łatwiej, lżej... jeszcze bedziesz szczesliwa! i twoja babcia patrząc na Ciebie z góry też będzie sie cieszyc widząc twoją rodzinke, twoje dzieciątko, które mam ogromną nadzieje juz niedlugo bedziesz nosić pod sercem. Bardzo mocno Cie ściskam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×