Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Klementyna lekarka jasno powiedziała, że nic nie widzi, wszystko jest ok. Na 1 zdjęciu gdzie miałam to odklejenie było wyraźnie widać czarną nieregularną plamkę niedaleko jaja płodowego, a na tych zdjęciach od niej wszystko jest białe. To zaleczyć się musiało, ale nie wiem co znowu mogło wyjść po tych moich intymnych sprawach, bo potem znowu mi krew brązowa pociekła, więc brałam znowu luteinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystko oczami bym zjadła, ale jak co do czego przychodzi to mnie na wymioty wzbiera, wczoraj miałam zjeść devolaja, ale tak go dziwnie zrobili, że po kilku kęsach na wymioty mi się zebrało. Pieczarki uwielbiam to się możesz podzielić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warzesniowa, przecież napisałam ze już z tobą dobrze :D Dziś mam kiepski dzien raz jestem głośna potem mi niedobrze i wszędzie kota czuje w domu, co niepowinno mieć miejsca bo kotka jest po sterylizacji i nie znaczy terenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno tylko pod warunkiem ze jestem wiatropylna ewentualnie mój mąż posiada mutanty które przeżyły 6 dni :D Bo cały okres dni plodnych sie nie widzieliśmy . Dlatego ja sobie tylko czytam w tym miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa A mi się dzisiaj śniło że urodziłam bliźniaczki :) i karmiłam obie naraz piersiami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest z tymi snami dzisiaj? Mi się śniło, że urodziłam syna :D. Sorry, że mnie nie ma, ale dolegliwości się rozkręcają na dobre :o. Powodzenia dziewuszki, będę się starała być w miarę na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Właśnie wróciłam od ginekologa. Miałam robione badanie normalnie już sprzętem do usg na brzuchu, ale lekarz nie wiedział czy wyjdzie bo dopiero 11 tydzien. Jeździł mi tym usg po brzuchu i nic nie mówił, już się denerwowałam, że coś nie tak. Ale później stwierdził, że dziecko mało ruchliwe, ale ma 49 mm, rączki, nóżki i serce bije:) To mnie uspokoił jak to powiedział. Wyniki krwi mam dobre, ale moczu coś tam ponad normę, ale ogólnie mogą być. No i za miesiąc mam kolejną wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura super jaki już duży jest ten Twój maluszek :) może zaspany był?. Jak byłam w 10tyg. to lekarka też mi pokazywała rączki, nóżki ale pod tym kątem co pokazywała to tam nic nie widziałam, dopiero jak inne były ustawienia to zobaczyłam jak macha nogami. Zazdroszczę Ci :) ja to sobie poczekam jeszcze z 2tyg. na wizytę. Truj współczuję Ci, ale może nie będzie tak samo jak w pierwszej ciąży i będziesz to mieć tylko do I trym. :) ja się zdecydowanie lepiej czuję niż kilka tyg. temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jak tam u waS? ja jestme padnieta od 4:20 dopiero woriclam do domu, skonczylam i tak 2 godizny szybciej. KMSUL 21 testujemy ? a ty masz jakies objawy ? ja mysle ze na jakiekolwiek objawy jest duuzo za wczesnie, choc mnie wciaz bola sutki przy dotyku i czasem swedza piersi, no i w dodatku jestem non stop spiaca - ale mysle ze to z przemeczenia. moj facet jedynie powiedzial ze jestem tam w srodku bardziej goraca niz zwykle :| dziwne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
No duży już jest, ale niestety go nie widziałam. Nie wiem czy ginekolog stwierdził, że kiepsko widac i mi nie pokazał czy jakoś o tym nie pomyślał, że chciałabym zobaczyć. Ale najwazniejsze, że wszystko w porządku:) Następna wizytę będę miała w 15 tygodniu to może juz będzie widać płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyna
Staraczka Facet z budowanym termometrem :D A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klementyna no moj powiedzial ze jestem goraca ! ;D a piersi bola niemilosierni jak dotykam tzn sutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka czekam z niecierpliwością na testowanie jeśli chodzi o objawy to u mnie jedynie czuję prawy jajnik nie nazwała bym tego bólem ale czuję go 2 dni temu czułam też dół brzucha ale od wczoraj prawie cisza z objawami piersi bez zmian aha śpiąca też jestem ale podejrzewam że to z racji kiepskiej pogody ogólnie czuję że się nie udało : ( a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem teraz, ale faktycznie dzisiaj tu cichutko... juz sie robi nie to forum co bylo :( mam nadzieje ze pomimo tego iz mniej nas tu, to jednak nie zaprzestamy tu zaglądac i pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayla31
Ehh ja tez zaczelam starania-dopiero pierwszy tydzien staran a jednak stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiekupie
Chciałabym kupić pozytywny test ciążowy, proszę, pomóżcie. jestem.maslem77@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwiedzam Was :) coś fasolek nie przybywa ale się lenicie dziewczyny :P Laura jedno mi nie daje spokoju mówisz ze 11 tydzień i na pewno 49mm :>? a nie przypadkiem 4,9 cm :D W 15 tc nie nastawiaj się na płeć tam ciągle będzie pomieszanie z poplątaniem ;) Ja mam za 2 tygodnie a za 3 pora na prenatalne iść. Faktycznie pusto się robi kiedyś nie nadążałam czytać a teraz:( pozdrawiam Was i owocnych dni ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayla 31
Hej! Mam 31 lat i staram się o moje pierwsze dziecko:) Poszłam na żywioł! Jeszcze niedawno byłam pewna, że dziecka chcieć nie chcę albo może poczekać jeszcze kilka lat. Mówiąc szczerze to mnie mąż przekonał do starań :) Żartował , że jak mnie siłą nie weźmie to będę tak się zastanawiała jeszcze 10 lat heh. Bardzo boję się takiej odpowiedzialności i co jak co kosztów ale pomyślałam, że mogę żałować za kilka lat! Nie przygotowywałam się do ciąży w żąden sposób. Niby zdrowo jem i uprawiam 2 razy w tygodnioniu sport ,jem witaminy, unikam śmieci żywieniowych-to może nie będzie tak źle:) Oczywiście już też wpadam w panikę, że nie uda się, poronię, okaże się że jestem bezpłodna, dziecko będzie chore..trochę jestem fatalistką.. A jak jest u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla taki niepokój chyba ma kazda z nas... z tym ze ty w sumie bezpodstawnie na tym etapie :) Ja sie staram 4 cykl. Mam 28 lat. W zeszlym cyklu przeszlam ciąze biochemiczną... po tym wydarzeniu porobilam badania hormonów. Progesteron za niski wiec biore leki... TSH troche za wysokie wiec tez posiłkuje sie lekami no i z nadziejami patrze na przyszlosc :) Mam nadzieje ze uda mi sie niedlugo znowu zajsc w ciaze i ją szczesliwie donosic. Wiesz ja tez sie martwie o przyszlosc z dzieckiem, jak to bedzie... z pracą, pieniedzmi, mieszkaniem... jednak nie chce juz dluzej czekac. Wlasnie z takich powodow jak i ty, ze juz pora. Okolice 30-tki... no starzejemy sie... nie chce po czasie stwierdzic ze "przebimbałam" odpowiedni czas... a nie wyobrazam sobie zycia bez dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czytać się nie da nie chce kwestionować kto tu jest debilem ale takie stare przysłowie przedszkolne mówi kto kogo przezywa sam sie tak nazywa ! :) Faktycznie Laura ma racje 49 mm nie wiem dlaczego pomyślałam 0,49mm.Ciekawe która czarna zazdrosna co tu urzęduje podaje się za pomarańcze i daje upust swojej agresji, ale nie trudno się dowiedzieć jak się chce... Firanko czuję się dobrze a Ty jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veg ogólnie u mnie tez ok. Biore od 4 dn ten euthyrox 25, na szczescie dobrze sie po nim czuje. No i jako ze jestem juz po owulacji biore tez duphaston. Jestm pozytywnie nastawiona :) Dzisiaj doskwierają mi jajniki, boli podbrzusze tak wokół osi calej. Na ten cykl nie nastawiam sie. Ale od kolejnego ostra mobilizacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×