Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

martulka nie zrobisz mi przykrosc, juz to przetrawiłam. Mozesz pytac o co chcesz. Tak, czasami mnie kuly jajniki, a czasami cos sie przelewalo, bulgotało takie odczucia mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL e no kochana to ty tez masz bardzo dobry czas wspolzycia! :) Trzymam kciuki! w sumie to teraz jedziemy podobnie ;) Dziewczyny zafasolkowane czy moge miec pytanie jesli oczywiscie znacie ten moment poczecia... to bylo to z seksu porannego, czy wieczornego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak .wlasnie u mnie wczoraj znow bulgotanie jest ale hmm pojawiaja mi sie bole jak na@ . Wogole jakie mialy objawy ciazowe na poczatku?? Piersi cie bolaly przed czy po terminie@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak .wlasnie u mnie wczoraj znow bulgotanie jest ale hmm pojawiaja mi sie bole jak na@ . Wogole jakie mialy objawy ciazowe na poczatku?? Piersi cie bolaly przed czy po terminie@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka piersi mnie bolaly od owulacji caly czas. A im blizej bylo terminu @ to czulam tez czasami takie kucia w piersiach. A najwczesniejszym objawem gdzie juz wiedzialam ze musialo sie udac bylo z tydzien po owulacji ból jak na okres. I trwalo to kilka dni, az sie balam ze dostane az o tydzien wczesniej @. I mialam tez sporo pryszczy... wyszly mi jak nigdy po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w dzien gdy sie wszystko skonczylo od rana piersi calkowicie przestaly mnie bolec, przestaly byc wrazliwe nawet na dotyk i byly miękkie... i wtedy zaczelam podejrzewac ze juz po wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo popołudniowego, albo wieczornego, nie znoszę porannego seksu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Trujku a dlaczego nie znosisz? :P w zwiazku z tym ze mój maz ten tydzien mial na popoludnia musielismy serduszkowac tylko rano... i tak sie zastanawiam czy to ma znaczenie? pewnie takie ze jak jest wieczorem to mozna odrazu isc spac i nasienie dluzej sie trzyma w srodku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka mnie też powyskakiwały pryszcze a powiedz mi czy ciebie teraz bolą piersi ? bo mnie nie :( czasem czuję jajnik i taki dziwnie napięty brzuch a to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm rozumiem czyli u mnie nic. Ja juz dawno po owulacji o ile bylo. No trudno pozostaje mi czekac na ciote.... I porobic badania hormonalne. Trudno sie mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL kochana ja podejrzewam ze mam jednak dzisiaj owulacje, no moze wczoraj... wiec mam jeszcze bóle okoloowulacyjne. Bolą mnie dzisiaj jajniki i mam wrazliwe piersi, a raczej sutki. No i zrobilam przed chwilą znou owulacyjny test i nadal dwie mocne kreski... Kazda kobieta moze miec tez inaczej, wcale nie musisz "czuc" piersi na tym etapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martula nie wszystkie maja takie obiawy niektóre sobie zyja w nieswiadomosci ze sa w ciazy i nie maja zadnych obiawow moja kolezanka kapnela sie dopiero w 8tyg bo nic jej absolutnie nie byla, okres maiala nieregularny wiec tydzien w ta czy ta baz roznicy, piersi jej nie bolaly zero zgagi i mdlosci nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie piersi pobolewaja od tyg sa ladne duze az napatrzec sie nie mige jedrne a tak to opadniete i male mam70b. niby tak mam przed@. Poczekam i zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z kelmentynką... to jest tak ze jesli sa takie objawy to mozna podejrzewac ze sie udalo.... ale z drugiej strony jak sie nie ma wcale to nie jest to znakiem ze sie nie udało... tu nie ma jednoznacznosci w tych objawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cały czas czuję ten jajnik z którego miałam owulację mam parę pryszczy i to na razie tyle z objawów sutki mi się robią wrażliwe zawsze przed okresem kurcze coś mi się wydaję że się mogło nie udać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie martulka zobacz wlasnie w wiekszosci przypadkow jest tak jak ty masz ze piersi stają sie praktycznie od poczatku wieksze, nabrzmiale a ja tego nie mialam. Mialam tylko wrazliwe piersi i sutki, jednak nie byly wieksze.... wiec to nie da sie tak jednoznacznie okreslic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firaneczko jedyna roznica u nas jest to ze ty masz regul cykle a ja nie. Im dluzszy cykl tym nie bolaly piersi jutro 54 dc 14dni po odst luteiny. Zgaga obrzmiale piersi i pobolewanie podbusza czuje ze od4dni zbliza sie okres....ale nic. W goracej wodzie kampana jestemnie lubie czekac. Jeszcze tylko 6 dni ze nie bedzie2 m ce @ nie zdarzylo mi sie zeby prawie 2 m ce nie bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka, bo ja się rano budzę wściekła i zajmuje mi mniej-więcej godzinę zanim dojdę do siebie, więc seks poranny to by pewnie wyglądał jak w tym kawale: Była sobie pewna kobieta, którą wszystko wkurwiało, dosłownie wszystko. Zlecono jej wizytę u psychoanalityka. Rozmowa w gabinecie: - a myślała Pani,żeby tak na łono natury wyruszyc, do lasu na spacer, odpocząć - Tak myślałam, ale te ptaki, ten szum lisci to mnie wkurwia - A może tak nad morze by Pani pojechała, spacery nad brzegiem morza działają kojąco-zachęca lekarz - Myślałam, ale ten szum morza, te fale-to mnie to wkurwia panie doktorze - A może seks, seksu pani próbowała?? - A no nie próbowałam, możemy spróbować?-pyta - No możemy czemu nie.... - Lekarz robi co ma robić a pani pyta: Wkładasz pan, czy wyciągasz, bo już mnie to wkurwia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słupku, zacznij szydełkować :D. Albo robić krokiety (któraś miała taki niezawodny sposób ;) ). Albo zapisz się na siłownię, basen, zumbę, zacznij przeglądać Allegro w poszukiwaniu róźnyxh rzeczy do dziecięcego pokoju albo poczytaj różne strony o wyprawkach - no cokolwiek, byle nie odliczać tych 345 pozostałych godzin :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka skręca mnie żebyś wiedziała :( bo kurcze zrobiliśmy wszystko w tym cyklu ! łącznie z tym że 6 czyli w tedy kiedy test owulacyjny wyszedł pozytywnie zastosowałam ostatni aplikator żelu Conceive Plus także kurcze będę zła a ten czas mi się tak dłuży Boże gdzie tam do 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×