Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

robiłam wszystkie były ok a mój ginekolog mówi że takie badania hormonalne to są mało potrzebne więc puki co więcej badań mi nie zlecił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiae
smile zrobiłam szarlotke z twojego przepisu z lodami i bitą śmietana i powiem ci szczerze ze mało zostało- Pyszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna ja też nie mogę spać :D Martulka rób tą betę i już.. nie czekaj tyle czasu. Niepotrzebnie się nakręcasz :) W pierwszej ciąży zgagę miałam od 7/8tyg. w drugiej bodajże od 5tyg. i generalnie w pierwszej ciąży towarzyszyła mi przez I trym i III. Teraz nie wiem jak będzie. Piersi miałam normalne, aż do terminu @ potem zaczęły lekko boleć i stopniowo się powiększać. U mnie taką samą oznaką jak u Firanki były bóle brzucha jak na @, czułam takie kłucie i pieczenie w środku. Co do snu to wiadomo dużo o tym myślałam, bo prawie codziennie od owulki testy robiłam :D:D:D więc to też mogło mi się śnić przez nadmiar myślenia, a może gdzieś tam w głębi coś przeczuwałam? do myślenia dał mi też ten dziwny śluz od owulki prawie stale był biały i mocno rozciągliwy jak na dni płodne. Nie miałam czegoś takiego normalnie. To tyle z objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co ja dzisiaj w nocy do męża mówiłam przez sen. Cytuje " misiu nie zmuszaj mnie do rodzenia, proszę to tak boleć będzie " właśnie mi o tym powiedział heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz wrzesniowa z tych objawow vo fo ciebie mam identycznie. I dziekuje ci za idpowiedzi i tobie firanko tez. Wczoraj pobolewal mnie podbrzusze i prominowal kregoslup kak na@ i jak wrocilam do domu myslalam ze juz dostalam @ bo czulam mokro biegiem do lazienki a @ nie ma. No jaja po prostu..:-\:-\. We wt ide na bete... Oby @ sie nie pojawila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka niedługo się dowiesz co i jak... :) Jak pisałam wcześniej nie mogłam jeść witamin, próbowałam Prenatal, ale strasznie mi się po nim odbijało i wzbierało na wymioty to go nie jadłam, u lekarki dostałam próbki witamin, kremu, gazety i broszury, no nieważne, no i postanowiłam na próbę spróbować tych witamin i doznałam szoku :D zero odbijania, mdłości - nic! :D bo one są w kapsułkach i przy tym mega drogie :( za 30 tabletek zapłaciłam ponad 40zł. Na allegro wychodzą taniej, bo 60sztuk za 54zł no i wysyłka, ale i tak się opłaca. Przynajmniej mogę je w spokoju jeść. Kojarzycie może Pharmaton Matruelle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana nie schizuj, ja przeżyłam to i Ty przeżyjesz, obojętnie czy cc czy sn, da się przeżyć naprawdę :) nie myśl o tym na początku ciąży, bo jeszcze nabawisz się jakieś nerwicy. Nie miałam nigdy złamanej ręki, ale wydaje mi się, że złamanie otwarte musi bardziej boleć niż sam poród :D tak sobie to porównuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś tutaj niewiasta ostatnio mówiła że śniło jej się, że test robiła.... Ja miałam to dzisiaj :) ale niestety mam te shitowe testy paskowe co w gratisie do owulacyjnych są dodawane i 3 dni po @ pewnie i tak by nic nie wyszło- zresztą robiłam tydzień temu i był negatywny - szczerze nie chce się ponownie rozczarować- Ja bardzo lubie seks poranny prawde mówiąc to tak średnio co 2-3 dni zdarza mi sie z rana o 6 zanim do pracy wstanę... ale wiadomo każda ma inne pory które bardziej lubi... Oczywiście całyczas czuję się jak na @ jeździ mi w brzuchu i mam takie nerwy że wczoraj 3 razy partnera pakowałam i z domu wyrzucałam :P - nie wspomnę że mu przywaliłam z liścia bo mnie wkurzał zaczepiał, podszczypywał i po prostu pękłam - pierwszy raz mi się zdarzyło - chodził zszokowany powtarzając tylko " masz cios twoja przyjaciółka miała racje, masz cios" - jesli chodzi o reszte objaw na @ to o dziwo nic nie mam tak jak do tej pory - przed @ miałam zawsze rewolucje jelitowe tzn non stop kibelek- teraz mam zaparcia - piersi mnie mega bolały- teraz nic- zgaga Mnie wczoraj męczyła ale nażarłam sie zimnych pierogów - dzisiaj juz z resztą i tak sikałam- wiec chyba nie ma sensu na ten kiepski test sikać z drugiego moczu.... Bardzo bym chciała żeby sie udało ale naprawde nie chce sie rozczarować... nie wspomne ze od alkoholu mnie odrzuca :/ ale mówie brzuch mnie boli jak na @ wiec nie nakręcam sie - nie byłam nigdy w ciązy wiec nie wiem jak brzuch boli w ciąży- wiem jak boli na @ i tego sie trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra idę zrobię i przynajmniej niedziele bede miała spokojną nie będę myśleć - mam nadzieje że zmuszę się do siusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 kreska tak jak przypuszczałam - po prostu prawdopodobnie cykl się przesunął :) mówiłam że 22-24 dc miałam mega duzy ból jajnika- pewnie przeszłam jakąś infekcje :) no nic będę starać się w listopadzie, nie jest mi smutno bo 7 dni temu robiłam i byłam nastawiona juz po tamtej próbie na negatywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frejzuja mi sie snilo ze bylam w xiazy. Nie przejmuj sie ja 3 testy negat a okresu brak. Podbrzusze pobolewaja i tez na razue nic piki co nie ma ojresu bedzie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa, ze mną bywa różnie na początku roku miałam ostre jazdy bo się odchudzałam przy wspomaganiu thermoline II i połasiłam sie na zakup w necie - niby oryginalne ale coś mi nie pasowało po kapsułkach :/ jezdy miałam ostres ... miesiączka mi sie spóźniała 2 tygodnie - była beta, były badania na tarczyce, ginekolog- usg itd.... potem było wszystko jak w zegarku. We wrześniu również dostałam jak w zegarku- ale musiałam uspić psa- przez cały stres na dwa dni w ogóle okres mi się zatrzymał. W październiku byłam chora ( zwykłe przeziębienie) więc przesunął mi się @ o 3 dni... Więc sama nie wiem czy mam regularne- każde opóźnienie jest w jakiś sposób usprawiedliwoone przez coś... Miałam badania prolaktyny bez obciążenia i wyszła w granicach tak jak powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przed @ zawsze bolą Mnie piersi - być może - po prostu będzie to cykl bez @ - kiedyś czytałam o tym i zdarza się że czasem raz na rok u kobiety może nie wystąpić @. Ja tak jak wspominałam nie nastawiałam się na ciąże- martwiłam się tylko brakiem bolących piersi... bo to dla mnie oznaka braku owu i moze w tym przypadku również braku @ - cóż nie ma co gdybać- muszę czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekam jeszcze tydzień - a potem będę działać- jeśli to jest zwykłe przesunięcie @ to sądzę że okres 14 dni - jest takim minimum, żeby zacząć reagować :) dostałam zaproszenie na badanie bezpłatne cytologiczne - takze przy okazji pójdę pierwszy raz na kasę chorych- co wiadomo wiążę się z terminem oczekiwania :) chciałabym zmienić lekarza- bo moja pani ginekolog którą odwiedzam conajmniej raz w roku- jest szalenie przemiła- ale na tym się kończy :P znajoma ze szkoły moich rodziców i dzieki temu cytologia+ usg dopochwowe+ wizyta bierze tylko 100 ode mnie - ale jak sie zaczną badania hormonalne to wiadomo lepiej byłoby jakbym opłacił NFZ z składek które od tylu lat opłacam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam sobie o becikowym no i pięknie to teraz naprawdę mało osób je dostanie :o myślałam, że się załapię, ale jednak nie.. te 1000zł to zawsze mogło się na coś przydać :o normalne świnie.. i oni chcą żeby kobiety dużo dzieci miały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×