Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

dochod na osobe nie bedzie mogł wyniesc wiecej niz 2000zl na osobe ale jest pewne obejscie tego jesli zlozysz wniosek np 30czerwcza 2013 to beda liczyli wasz dochod na 3 osoby a jesli np 2stycznia 2014 to juz na 4 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super ja tez sie bie zalapie na becikowe za duze wynagrodzenie meza... Dziewczyny boli mnie vrzuch cholera @ mi sie zbliza :-(:-(:-(:-(:-(. Nic mi sie nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super ja tez sie bie zalapie na becikowe za duze wynagrodzenie meza... Dziewczyny boli mnie vrzuch cholera @ mi sie zbliza :-(:-(:-(:-(:-(. Nic mi sie nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super ja tez sie bie zalapie na becikowe za duze wynagrodzenie meza... Dziewczyny boli mnie vrzuch cholera @ mi sie zbliza :-(:-(:-(:-(:-(. Nic mi sie nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Klementyna :) Becikowe rządowe od 2013 roku - tu wejdą w życie nowe zasady dotyczące kryterium dochodowego. Aby rodzice mogli ubiegać się o to świadczeni, dochód na osobę w rodzinie nie może być większy niż 1922 zł netto. Rodziny o wyższych dochodach prawa do becikowego zostaną pozbawione. Pamiętajmy, że mowa o dochodach w roku kalendarzowym poprzedzającym rok złożenia wniosku o becikowe 2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ponoć ma wzrosnąć "aż" do 1200zł. Martula ja na to rządowe się załapię na szczęście :) to chociaż nie wydam kasy na wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisałam tu tez mozna to obejsc i naprzyklad zlozyc o becikowe w 2014 i juz miec dochod na 4 osoby :D czyli zaluzmy ze moz zarabia 6200 w 2013 bedzie to dochod 2066 ale w 2014 bedzie u ciebie to juz 1550zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny niestety dostslam okres.. :-(:-( Mam pytanie i prosze dziewczyny was o pomoc kiedy i w jakim cyklu tobiliscie badania hormonalne tsh. Prl estradiol itp?? Chce poribic bad zeby wiedziec na czym stoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny niestety dostslam okres.. :-(:-( Mam pytanie i prosze dziewczyny was o pomoc kiedy i w jakim cyklu tobiliscie badania hormonalne tsh. Prl estradiol itp?? Chce poribic bad zeby wiedziec na czym stoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ;) ale sie rozpisalyscie nawet nie iwem na ktorej str ostatnio bylam. kurcze nie zdaze teog nadrobic niestety bo brakuje mi czasu :( ale kochane chce wam powiedziec ze caly czas bola mnie sutki sa barrdzo wrazliwe, nigdy tak nei mialam, to jest 22 dc. czasem pobolwa mnie podbrzusze jakby prawa strona lub po srodku w macicy. moj caly czas chodzi i mowi ze sie udalo :D zobaczmy jak to bedzie 21,11 sie dowiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie dzis usmialam czytajac artykol na temat warunków jakie powinno sie spelnic starajac sie o dziecko znalazly sie tam takie perełki jak: 1. nalezy okladac macice barania skóra 2. kochac sie nalezy tylko w czasie nowiu i pelni ksiezyca 3. po stosunku poczeciowym wstrzymac sie z seksem na conajmniej 10dni 4. nalezy spozywac jajko zmieszane z miodem, ale jajko to powinno byc zaplodnione przez koguta nie wiecej niz 3 dni, jajko to nalezy przed spozyciem ogrzewac nad swieczka przez 15minut 5. niewolno pic wina wlasnej roboty 6. nalezy wyjechac na wakacje np do tunezi i spedzac na sloncu przynajmniej 6godzin w celu naswietlenia sie dziewczyny do dziela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze przez 2 dni czułam podbrzusze a dziś cisza nic a nic 100 % się nie udało szkoda dziś 21 dzień cyklu powiedzcie mi zafasolkowane :) ile od owulacji miałyście pierwsze bóle podbrzusza wrażliwe piersi i tak dalej chodzi mi o bóle których wcześniej przed okresem nie miałyście normalnie mówię wam że zwariuję mój m mówi mi dzisiaj że czuję że na 100 % się nie udało jak go zapytałam jakie ma przeczucie kurcze ja mam takie samo :( przepraszam że dziś nie zaglądałam ale mój M znaczy się Marcin ma imieniny i cała rodzinka gości była a co u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny,przepraszam,ze nie pisze,ale strasznie dużo pracuję niestety :-/ Podczytuje Was jednak codziennie. Wrzesniowa - u mnie bunt dwulatka na całego. Chyba niedługo oszaleje...Twoja corcia też ma takie dziwne pomysły? Też się tak buntuje z byle powodu? Trujku kochany,ja jak zwykle z zapytaniem. Cykle miałam do tej pory 32dni. Owulke ok 18-19 dnia,ale moze się mylę,bo nie miałam nigdy monitoringu. W tym miesiącu owulka monitorowana była w 20-21dc. Kiedy wg Ciebie mogę zrobić test? Czy to normalne,ze wyszedł mi dzisiaj w 25dc z dwiema ciemnymi krechami? Nawet w owulke taki nie był... KMSUL - jeszcze troszkę i razem testujemy :-) Martulka przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka przykro mi ale dobrze ze chociaz @ dostalas bo potem dalej bys sie martwila a tak mozesz zaczac nowy.cykl nie martw sie !!:) moze sie uda tym razem.. kmsu ja mialam przerwy w bolach.poznie jak.wejde na kompa to ci spisze moje bole kiedy byly. Mila ja juz z tym dzieckiem.nie wyrabiam :( wiecznie jest na nie.. to powtarza jak zacieta plyta chce pic podaje jej.szklanke a ona ryczy.ze nie chce.to zabieram to ona w ryk ze nie daje chce dac to ona znowu ze nie chce :o brak slow leje po domu jednego.dnia mowi sama ze chce siku a innego.sika gdzie.popadnie ;/ wszystko.wyrzuca.z szafek dokumenty zdjecia ;/ tam gdzie dosiegnie wszystko wyjmuje swoje ubranka ma poprzekladane w rozne miejsca nie moge sie polapac gdzie co jest i mozna by tak.opowiadac bez konca. Zamowilam ksiazke.i oby mi pomogla :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa u mnie to samo :/ Ile to ma trwać? Nawet niania o cierpliwości anioła stwierdziła,ze go nie poznaje... Klementynko wiem,ale żaden objaw nie wskazuje na owu. Śluz mlecznobialy,temp. 37,4,no i po owulce wyskoczyły mi pryszcze-mam 30 lat,wiec to dla mnie prawdziwe zjawisko :) Pobolewa mnie też podbrzusze,w sumie to jak na @/owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila no i jeszcze dochodzi taka hmm złośliwość powtarzam, że nie ma tego robić to ona robi jeszcze bardziej , ostatnio ulubioną zabawą stało się wkładanie palca do buzi, potem całego oślinionego wyjmuje i wtedy nas straszy (nawet nie straszy tylko atakuje!;) ) maże nam tym oślinionym palcem po buzi i dla niej to frajda, a jak mówię nie rób to jest feee to jeszcze bardziej napalona się robi. Mam nadzieję, że to nie będzie trwało wiele mieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna a pomyśleć, że w życiu będzie mnie to czekało jeszcze po raz drugi.. :o od nowa te nocne wstawania :o bezsenne noce.. życie w pieluchach.. to zazdroszczę osobom co mają bliźnięta :) miałabym to wszystko za sobą za jednym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×