Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

smile jak masz przepis na jakies dobre niezatrudne ciasto to prosze o przepis. Raz na jakis czas mnie dopada i pieklabym i piekla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście nie widać serduszek ale przytulanki były w dni owulacji dzień wcześniej i 3 dni przed owulacją i wiecie od wczoraj kuje mnie jajnik kurcze chyba sobie coś wmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys napewno zrobie ale dzisiaj mnie len ogarnol nic mi sie niechce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile testy owulacyjne robiłam 5 był negatywny 6 rano || kreski ale druga jasna natomiast 6 wieczór || mega grube kreski i 7 też pozytywny ale już nie była ta 2 kreska taka widoczna jak dzień wcześniej a 8 test był negatywny a na usg w czwartek pęcherzyk był pęknięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiae
Wrześniowa moja jak miała dwa latka był kryzys a to naprawde grzeczna dziewczynka i wtedy pomogły mi bardzo metody z jezyka dwulatka, mój bardzo sceptycznie nastawiony do tego typu porad M był w szoku jak to pieknie działa - polecam ale trzeba kosmiczna konsekwencje zastosowac a to czasem trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Ja dzisiaj zapracowana wiec malo sie udzielam. Dopiero wczoraj wieczorem odebralam te moje testy owulacyjne, no i jak zrobilam wczoraj wieczorem to ladne dwie kreski. Dzisiaj rano zrobilam, nadal dwie mocne kreski... nie wiem kiedy ta owulka byla... czy bedzie.. dzisiaj temperatura troche do gory, wiec chyba byla wczoraj owulacja... ale nie wiem, bo to nie byl mocny wzrost.. No szkoda ze dzien wczesniej nie przyszly te testy, mialabym jaasność wtedy :O http://ovufriend.pl/graph/f86dfc676826d61827ba0d58cefba38a Poprosze o wasz punkt widzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiae
Wrześniowa tak tak "Język dwulatka" - Tracy Hogg kilka porad z tej ksiązki naprawde było mi pomocnych naszło mnie na szarlotke , wysłałam M z córa do sklepu na zakupy zaraz bede robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zafasolkowane czy wy mieliscie macie wieczorkiem lub po polydnie zgage po jedzeniu? Nie wiem co jest grane ale zaczyna mnie to przeszkadzac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka tak mialam zgage w 1 ciazy prawie caly czas. Teraz tez mam. Jesli podejrzewasz ciaze zrob bete i bedziesz spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa, jeśli tak wygląda bunt dwulatka, to moja właśnie go przechodzi :o. Może to wcale nie zęby :D? Jak tak szybko jej pójdzie dorastanie, to w wieku 15 lat przyprowadzi mi do domu zięcia a babcią zostanę tuż po 40tce :D. Słupku - nie wierzę, że wytrzymasz dwa tygodnie :D! Nie przy naszym nakręcaniu :D! Kurczę, tak piszecie o tych wypiekach a mnie aż skręca, tak nie mam ochoty na słodkie :o. U mnie teraz królują POMIDORY :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa podejrzewam bo mam zgage po jedzeniu i pobolewaja mnie podbrzusze jak na @ od 4 dni i przez te bole mam mieszane uczucie bo niby bol na @ ale nie ma. I po luteinie dawno powinien byc. ale.... Jakbym byla w ciazy to test dawno by wykazal niby to bylby 4-5 tydz ciazy.. no cos poczekam do wtorku na bete Wrzesniowa jak czesto masz zgage?? czy ty mialas we wczesnej coazy czy dopiero teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa przepraszam cie ze tak cie mecze z pytaniami.... Odwoluje sie jeszcze do snu o ktorym wspomnialam snilo ci sie ze bylas w ciazy a nadugi dzien zrobilas test.... I tu pytanko zanim ci sie przysnilo to myslalas przed snem o ciazy .... Czy to po prostu byla podswiadomosc checi z dziecka... Przepraszam cie wrzesniowa z tym pytaniami. A teraz pisze do was z zapytaniem jak odblokowac te posty na meila... Bo tez przesyla mi sie na meila ze nowy watek a chce to odblokowac wiecie jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankanie wiem albo sobie uroilam ale no bez przesady nie ze zgaga. Po zjedzeniu zgaga zujac gume zgaga... Boli troszke i uciazliwe jest dla mnie w pracy... Firanko nie chce ci zrobic przykrosci i wybacz wspominalas ze cos ci bulgotalo w jajnikach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×