Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Klementynko nie sadze,man PRL 33,6 i niedoczynność tarczycy,która zaczęłam leczyć zaledwie tydzień temu. Niby lekarz twierdzi,ze moge zajść przy takiej PRL skoro dopiero niedawno zakończyłam 18-miesięczne karmienie synka,ale raczej niedoczynność muszę wyleczyć,bo nie zajde. Wrzesniowa,mój od samego rana na każde pytanie odpowiadaa "nie". Bałaganu okropnie,a jak z bezsilności po pol godzinie proszenia,zeby się uspokoił podniosę głos,to podnosi palec,grozi mi i mówi "nie krzycz,ok?" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo mnie ciekawi jak córka zareaguje na rodzeństwo czy będzie się cieszyła czy może będzie mega zazdrosna i niemiła. Chciałabym mieć w niej takie oparcie, że będzie mi pomagać i się cieszyć :) obce dzieci niby lubi, całuje, ale wiadomo własne to już nie to samo.. pewnego rodzaju zagrożenie, nie będzie już w centrum uwagi jak jest do tej pory, na pewno bym ją brała do większości prac żeby nie czuła się odepchnięta. Boję się nocy.. dziecko będzie płakać, a ona co? wybudzi się i wtedy dopiero będę mieć przeboje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jak na nią krzyczę to mówi do mnie od razu po imieniu :D ona tak jeszcze nie mówi jak Twój mały, a jak mówię, że nie można itd. to robi palcem i mówi nu nu haha :D a najlepsze jak się pytam "chcesz pisiu? ona nie.. kochasz mame? ona nie.. chcesz czekoladę? taaak :P takie chamstwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę sprzątać, bo mam taki burdel w domu, że nie mogę na to patrzeć, muszę jakoś nadrobić te 3tyg. leżenia i nic nie robienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiem.. może jest czymś zajęta. Mam nadzieję, że uda się jej w tym cyklu i będzie mogła znowu się cieszyć, ale tym razem spokojną ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Cześć dziewczyny:) ale sie rozpisałyście. Ja w weekend byłam z mężem u teściów żeby poinformować ich że zostaną dziadkami, ale jakoś szczególnie sie nie cieszyli. Może nie wiedzieli jak zareagować bo to bedzie ich pierwszy wnuk. Dzisiaj mam wizytę u ginekologa i odbiorę wyniki badań krwi i moczu. Już nie mogę sie doczekać, mam nadzieję, że będzie wszytko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Chyba myslami mnie wywołalyscie :) Wrzesniowa dziękuje i ja tez mam taka nadzieje! jezeli mialoby mi sie udac w tym cyklu i znowu mialabym miec problemy to wole by sie nie udalo... wole poczekac a szczesliwie donosić... szkoda ze nie da tak sie siebie zaprogramować. Ja józ raczej na pewno po owulacji i dobrze bo musimy z m odpocząć od siebie :) KMSUL nie przejmuj sie tak tym kochana bo oszalejesz. Spokojnie czekaj. I to normalne ze w jeden dzien sie ma objawy, a w nastepny jak ręką odjął... takze to o niczym nie przesądza i nie swiadczy. Badz dobrej mysli, ale za bardzo sie nie nakrecaj bo ewentualne niepowodzenie o wiele bardziej boli wtedy... Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Poproszę jeszcze ginekologa zeby wypisał mi zwolnienie lekarskie, bo mam cięzką pracę. Z chęcią juz bym odpoczęła w domu. Poza tym mam remont więc mogłabym dopilnować fachowców żeby wszystko dobrze zrobili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dzięki za pocieszenie kurcze pierwszy raz tak wariuję :( dziś w nocy śniło mi się że szukałam jakichś objawów ciąży budziłam się i sprawdzałam czy boli mnie brzuch ładnie mam porobione na berecie :p jeszcze 12 dni :) firanka obyś miała rację że objawy raz są raz nie tak bym chciała żeby mnie teraz mdliło żebym miała bóle brzucha itd temp dziś 37.15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka mam do ciebie pytanko cos wspominala ze robilas bad hormonalne jakie i w jakich dniach cyklu. Sama chce porobic bad i wyregulowac cykle miesiaczkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL pewnie uaktywnil Ci sie detektor oznak ciazy... po lewej stronie tak? i tam sie dostaje punkty za objawy wskazujace na ciaze. Detektor Oznak Ciąży jest to miejsce, które uaktywni się po wykryciu owulacji na Twoim wykresie (czytaj więcej: Kiedy OvuFriend zaznaczy owulację na moim wykresie?). Detektor Oznak Ciąży będzie Ci towarzyszył w drugiej fazie Twojego cyklu. Dowiesz się z niego: ile dni po owulacji już minęło; czy objawy, których doświadczasz mogą wskazywać na ciążę. Detektor porówna Twoje objawy z objawami tysiąca innych kobiet i poinformuje Cię ile procent z nich, które w danym dniu po owulacji posiadały podobne objawy do Twoich zaszyły w ciążę. Funkcja ta, uaktywni się w 4 dniu po owulacji w momencie jak odnotujesz na wykresie objawy, które mogą świadczyć o ciąży. Za każdy „ciążowy objaw otrzymasz punkty. Im więcej punktów uzyskasz tym większe prawdopodobieństwo, że tym razem się udało. Pamiętaj jednak, iż mimo że wynik, który otrzymasz bazuje na badaniach na dużej próbie kobiet, jest to tylko estymacja i potwierdzeniem ciąży może być tylko pozytywny test ciążowy; czy dni w których współżyłaś maksymalizują Twoje szanse na zajście w ciążę. Detektor oceni czas Twojego współżycia pod kątem bliskości z terminem owulacji i częstotliwości współżycia; kiedy możesz już wykonać test ciążowy i jakie jest prawdopodobieństwo pozytywnego testu ciążowego w danym dniu, jeśli jesteś w ciąży; termin Twojego potencjalnego porodu, jeśli uda Ci się zajść w ciążę w tym cyklu. Pamiętaj, że im więcej informacji wpiszesz w kalendarzu (w zakładce "Obserwacje" oraz "Objawy"), tym lepiej OvuFriend będzie w stanie oszacować Twoje szanse na poczęcie w danym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu mogę jeszcze dorzucić bol piersi do tych mdłości i bólu brzucha :D ale oddaje w pakiecie a jako gratis bol krzyża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze musze zrobic przeciwciala TPO, zrobie to razem z progesteronem, chociaz wydaje mi sie ze to badanie tez mozna zrobic w obojetnie ktorym dniu. No i mam zrobic na Chlamydie, Myscoplasme...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka ja wczoraj tak do meza mowilam ze wolalabym sie starac kilka mies i miec wtedy pewnosc ze ciaza bedzie zdrowa bez problemow niz zaskoczyc za 1 razem i wszystkim sie przejmowac.. no ale coz na to nie mamy wplywu. No to teraz laski musicie czekac na efekty. Dzisiaj mi sie snilo usg ze bede miec core widzialam dokladnie narzady haha :) ciekawe czy to proroczy sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa a kiedy masz kolejne USG? moze to faktycznie proroczy sen ;) chociaz druga teoria mówi ze sny powinno sie interpretowac odwrotnie... hehe a jak ty sie teraz czujesz? juz nie lezysz? chodzisz? wychodzisz na dwór, na zakupy...? normalnie funkcjonujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię karkowke z serem i pieczarkami ciekawe jak wyjdzie :) Warzesniowa chyba już moze wszystko bo rano za odkurzanie sie brała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne usg ok. 13tyg. lekarka mówiła, że wtedy się zrobi usg na przezierność karkową itd. ale nie wiem czy zaufać jej opinii i zwykłemu sprzętowi czy może iść do kogoś innego kto ma b. dobry sprzęt. Dobry ginekolog przy dobrym ułożeniu dziecka w tym tyg. jest w stanie stwierdzić płeć :D Korci mnie czy by nie przekonać jej żeby powiedziała tak chociaż na 70 % hehe :) W domu robię coraz więcej, sprzątam, gotuję i takie tam,, choć staram się też odpoczywać. Zresztą czuję po brzuchu kiedy mam dosyć. Buciki właśnie kurier dla córki przywiózł oby były dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×