Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość arbuzek w jaki sposob odczytal
Patyczek ale jak ?? czy to jest b.trudne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wierze.........
co ty sie tak emocjonujesz arbuz :D? zacytuj kto i gdzie cie wyzywa od kretynek :D no i z aka sprawa to do sadu cywilnego bo policja sie nie zajmuje takimi blahostkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czuje sie roznie w ciagu dnia. Tak jak pisalam wczesniej niewiele mam objawów. Co jakis czas zaboli mnie brzuch i zakuje jajnik. Sutki przy dotyku wrazliwe, ale piersi nie zmienione. Brzuch wzdety. Wieksze łakomstwo i zmeczenie. I tyle tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja joz sama nie wiem co myslec, ale szkoda mi sie zrobilo arbuza dziewczyna jest sama praktycznie z problemem sadzac po wpisach i sie bardzo przejmuje a ja mam podobna sytuacje wiec poprostu moze troche bardziej ja rozumiem ja nie mam nikogo z kom moge o tym porozmawiac , poniewaz np. moja siostra 3 ciaze i wszystkie wpadki i nie rozumie co tzn. sie starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZ25 Ja też rozumiem arbuza, ale nie ma sensu się denerwować i wykłócać z pomaranczowymi, po co to ciagnąć? Arbuz nie denerwuj się i wracaj do nas, ale bez nerwow, nie ma sensu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy lekarze kierowali was na badanie hiv? mi powiedział, że jak chce to moge zrobić, jak nie to nie. Ale i tak zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak inni, ale ja się czuję urażona, nigdy tutaj na pomarańczowo nie pisałam i nie będę, a ktoś mi wciska kity, że tak właśnie robię, bo nie mam własnego zdania i jestem tchórzem :o sorry, ale nie podoba mi się to i nie mam zamiaru tego ukrywać i nie będę przez to siedzieć cicho. Zawsze staram się odpowiadać na pytania, choć nie zawsze mam na to czas i chęci (córka jednak zajmuje) więc nie piszcie, że jesteście przez nas zlewane, Firanka zawsze odpowiada na wszelkie pytania, ostatnio została przez to posądzona o wymądrzanie się :o Truj był wielokrotnie szkalowany przez inteligencję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co sie orientuje to jakos niedawno zmienily sie te wyniki jakie sie robi przy ciazy i jest teraz na hiv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa ale zadna z nas nie napisala ze czuje sie "zlewan" ja napewno. jestem z wami od 164 chyba strony i rozumiem ze kazda z nas ma swoje zycie i zajecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja tez mam dzisiaj cisnienie @ dalej brak a test rano negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wierze.........
wrzesniowa ty sie nie denerwuj bo w ciazy jestes i ci nie wolno. caly czas czekamy na szkalujace rewelacje arbuza co nawet nie potrafi napisac jak sie IP sprawdza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię wchodzić na to forum i z wami pisać, ale nie może być tak, że ciągle będziemy się oskarżać o pisanie na pomarańczowo, tym bardziej, że jest bezpodstawne, bo dowodów jakoś nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero od wczoraj ale dla mnie to nowosc bo przy tab. sie nigdy nie spoznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to może jednak coś tam się dzieje :) mi się nigdy @ nie spóźniała. Tylko w 2 przypadkach podczas ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to taka nie cierpliwa jestem chcialabym 2 kreskia albo @ w ostatecznosci :) to czekanie mnie dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×