Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

U Mnie objawy nadchodzącej @ pełną parą nadchodzą... wczoraj jak kapral wyprostowana stałam nad partnerem i darłam się na niego.. konretnie w sumie nie pamiętam o co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyna
Waris gdzieś czytałam ze dziewczyny po poronieni czekają nawet 8 tyg na okres, a tamta ciaze myśle ze straciłam przez bostonska, więc napewno ci sie uda :) Frezunia ja za to wczoraj dostałam ochrona od mojego ze bałaganie i on biedny musi sprzątać :) Aż mi sie śmiać chciało. Ja tez powinnam dostać jakoś niedługo okres ale nawet nie wiem kiedy. Zaczęły mnie boleć piersi więc obstawiam ze za ok tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem , ze chyba ta bostonska wpłynęła na to , bo raczej innej opcji nie ma no chhyba ze to geny ale tego nie wiemy.. Czuje sie psychicznie lepiej , choc widzac kobiete w ciazy mam łzy w oczach , których nie widac .. staram sie byc dobrej mysli , ze wszytko przy nastepnej bedzie oki... Pragnełam dzidziusia tak mocno ...wygrawerowałam sobie na obraczkach date kiedy nasz aniolek od nas odszedł.. to jest tak pomnik ku pamieci tego ze był... i teraz wiem ze odszedł , ale jest blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kklementyna
Waris ja nawet nie wiem czy będę mogła zajsc w ciazy, więc teoretycznie i tak jestes w lepszej sytuacji. Ja sie ostatnio rozplakalam jak przechodzilam o ok dziecięcego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kklementyna
A ja mam do was pytanie wczoraj odebrałem wyniki i miałam Prolaktyne 26. Norma jest do 29 , ale zastanawiam sie czy ten wynik nie jest troszkę zafalszowany Robiłam je wczoraj i juz pisałam poranne przygody plus strach przed pobieraniem krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klementyna bedzie oki . jesli jest nadzieje to chocby sie nie wierzyło to i tak moze wszytsko sie zdarzyć ... nam kobiety które nie mogły niby miec dzieci a maja .. wierze ze sie uda nam wszytkim miec małe iskierki.. teraz tez mam zupłenie inne odczucia do całej tej otoczki zwiazanej z ciaza. Moja siostra ma 8 miesieczna dzidziunie i jak jestm to czuje cos innego niz odczuwałam predzej... ehhh to nie jest takie łatwe , a nie wiem jak to wg bedzie i ile to teraz potrwa chyba ten fakt czekanaia na starania mnie wykonczy pozniej fakt znów czekania co mieiac 2 kresek pozniej 3 mieisace i chyba kolejen az nie zobacze , ze mojemu dziedciatku nic nie bedzie.. ze urodzi sie zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kklementyna
w którym dniu cyklu robiłaś te badania? prolaktyna jest troszkę wysoka może spróbuj castagnusem ją zbijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak castangus jest dobrym lekiem wierze , ze on pomóg mi zajsc w ciaze .. zaczełam brac i zaszłam moze to zbieg okolicznosci , ale wazne ze sie udało.. klementyna spróbuj koszt 14 zł. mozesz zabrac bez konsultacji z lekarzem bo to jest mało inwazyjny lek jesli juz nie bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kklementyna
Teoretycznie w 20 dniu cyklu, ale ci nie odpowiem dokładnie bo mi sie troszkę poprzestawialo ostatnio :) Jutro mam wizytę to siedopytam dokładnie, tylko zastanawiam sie czy to niejedna sfałszowanych wynik bo gdzieś czytałam ze powinno sie być wypoczetym , zrelaksowanym , a ja wczoraj miałam taki dzien ze........ Więc wpadłem do tej przychodni jak po ogień. Zreszta najwyżej zbadac. Drugi raz za jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kklementyna
Waris mam nawet zakupiony ale go sie bierze w pierwszym dniu cyklu więc czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kklementyna
żeby zajść w ciążę TSH masz niby w normie ale też podwyższone,powinno być 1.Testosteron w jakich jednostkach masz ng/dl czy nmol/l ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kklementyna
Oj niepowinno ci bo nie pamietam , wyniki mam w domu a nie przy sobie Norma była jakoś to 49 ale czego to niepowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje zabrac nie zaszkodzi napewno a moze pomóc .. ja tez czytałam i czytałam nad rozwiazaniami , najgorsz jest to ze miała cykle tak zaobserwowane ze wszystkim i nic , kupilam zabrałam i od razu zaszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszły Mi dzisiaj testy ciążowe i standardowo jak mam pod ręką to go wykonuje mimo że do @ jeszcze 2-3 dni - niestety negatywny- bardzo się zdenerwowałam- i prawde mówiąc pisałam swoje żale do partnera i standardowo łezka Mi poleciała- przełożyłam date wizyty u ginekologa bo miesiąc temu z całej podniety umówiłam się na 17 a przecież będę miałqa @ - i uwaga - wizyte mam 31 grudnia - hehehe więc się śmieje że zamiast do fryzjera to ja do ginekologa sie umówiłam - no ale cóż jestem dobrej wiary, że zmiana ginekologa wyjdzie mi na dobre- do tej pory chodziłam prywatnie co roku lub dwa razy w roku i w sumie nic nie usłyszałam od Niej... do tej pójdę i na wstępie troche przybajeruję że staram się już półtora roku- płacę cho lerne chorobowe i wiem że nie mogę liczyć na darmowe badania hormonalne chyba- a czy jest jakaś opcja że gdybym dostała skierowanie do szpitala to tam mi takie wykonają? Nie chodzi o pzaerność itd - bo wydać te 100 zł na hormony jestem w stanie- ale dlaczego mam wydawać skoro tyle pieniędzy miesięcznie państwo ode mnie bieże... :( sorry dziewczyny wkurzona dzisiaj jakaś jestem- proszę tylko o podpowiedź czy w ogóle dają skierowania na badania hormonalne z przychodni na NFZ, czy dają tylko w szpitalach na oddziałach ginekologii... czy taki termin jak badanie hormonów w NFZ w ogóle nie wysttępuje? Tak samo jak dla Zusu- brak kończyny, czy uszkodzenie kręgosłupa .... czizes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezjunia szansa zawsze jest :) 2 dni jeszcze do terminu, więc nie rozpaczaj. Wiem, że z każdym dniem szanse maleją, ale przecież są takie dziewczyny, którym test wyszedł pozytywny po kilku dniach od @ albo dopiero beta to pokazała. Jeszcze się nie załamuj. Co do hormonów to nie mam pojęcia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka ja tez mam ponad norm testosteron. Prokaktyna mozna zrovic w dowolnym dniy. Moja lek mi tak powiedziala. Druga sprawa np mi prolaktyna wyszla 11,72 a norma jest do 20-25 roznie podaja ale... Niby jest ok tylko ze po obciazeniu czyli po tabl 60min po wysxlo mi 17 krotnie wysoko czyli 196,... A moze wzrosna sa roznie opinie5-10 krotnie czyli prolaktyne mam wysoka. A tsh mam w normie.... Ale mimo tego u mnie sa staranka bez wzg na wszystko... Moja lek mowila ze bedziemy bad i przrpisze ni lekarstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waris z czasem ten ból minie, tylko dajcie sobie czas na żałobę. Nie popadajcie od razu w starania. Organizm też musi dojść do siebie. Lepiej trochę odczekać i na spokojnie wyczekiwać maluszka. Drugi raz was to już na pewno nie spotka, bo też uważam, że to przez tą chorobę się stało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewcxyny ;) jak mija dzień? Ja robie bigos 4 dzień x rzędu już na święta. Ogolnie wczoraj na teście owulacyjnym wyszły dwie ladne różowe kreski więc dziś owu nastapi. Przytulanka wczoraj byly i dziś pewnie tez beda, a jutro się poprawi;-) Geberalnie to jestem wściekła na tescia! Wczoraj powiedzial ze pojedzie zawiesc tego kuzyna co wam mowilam i ze przy okazji zawiezie ciotce świnie bo kupił. I wyobrazcie to sobie że on dziś do mojego dzwoni że to my mamy jechac i ta świnie pomoc cioci zrobic bo ob nie na czasu bo będzie jezdzil za kinem domowym! A wczoraj słyszał jak roznawialisny ze chcemy isc do kina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka dlatego z drugiej strony nie lubię świąt, bo się robi pewnego rodzaju zamieszanie, niemiła atmosfera przy przygotowaniach. No i trzymam kciuki za starania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa ja byłam grzeczna prezent juz był teraz co najwyzej , to moge tylko od lekarza usłyszec , ze wszytsko jest oki i ze za 2 miesace mozna znów zaczac działać. takie słowa były by najlepszym prezentem mam wizyte na 27 grudnia po swietach , ale to moze noworoczne zyczenie niech bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wrzesniowa .. tez mam taka nadzieje i wiare . i zycze wszytskim tyle pozytywu jaki maja dziewczyny na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kklemenyna
Martwiła ja mam podwyższony , niby wszystko w normie ale bliżej granicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kklemenyna
Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. NIestety dzisiaj wyjezdzam na szkolenie na 3 dni i bede bez dostepu do neta.. Klementynko ja mialam podobną prolatyne, podobno na starania jest troche za wysoka. Ja ją ladnie zbilam samym castagnusem, wiec polecam! zreszta lekarz powiedzial mi ze to moze wlasnie dzieki castagnusowi i zbiciu prolaktyny mi sie udalo. Pozdrawiam was, do piątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martula jesli chodzi o moj testosteron to norme mam 14-76 wiec wynik 39ng/dl jest posrodku. a TSH mam 3,18ulu/ml a normy sa od 0,5-4,8 wiec tez pośrodku tylko prolaktyna jest wysoka. dobra koncze to marudzenie, ale bede sie jeszcze nakrecac bo mam przelozona wizyte na 19 wiec mam czas na doszukiwanie sie innych chorób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi co o tym sadzicie.... Otoz dzis mija mi31dc cyklu. Bole brzucha jak na @ ale.. Przed pohsciem sie kapac dostalam dzis pkamienia i szczerze nie wiem co myslec bo tydzien przed okresem czuje bol piersi i non stop obzerka...a tak to nic nie czuje zadnych obrzmislych piersi itp. A nie zdarzaly mi sie plamienia przed okresem po owulacju no i dzien przed okresem.... Dziwna sprawa. Staranka byly u nozki w gore tez;-) chcialbym zebyscie mi okreslily co o tym sadzicie.... Aha ostatnie dwa miesiace byly52-54cyklowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×