Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Hej dziewczyny. Mi tez ostatnio sie nic nie chce. Jutro wieczorem musze jechac na szkolenie do pracy do Wroclawia na 3 dni.. Ale na szczescie dobrze sie czuje. KMSU no staraj sie staraj moze akurat ;) smile co do testow owulacyjnych jak juz jest druga blada kreska to za kilka dni powinna byc owulka! z kazdym dniem kreseczka powinna ciemniec, az w koncu dwie beda takie same. Trzymam kciuki za was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam dobrze :D moja córka wzięła krem nivea do ręki i mi nogi nim smaruje :P ja uwielbiam kremowanie i masaże jak ktoś to za mnie robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka88
Hej dziewczyny!u mnie dzisiaj kolejny dzien nerwow,znowu mam to plamienie a wlasciwie krwawienie ze strzepkami i to tylko wtedy leci jak sie zalatwiam,a tak normalnie jest czysto,bardzo to dziwne.i w dodatku kolor krwi jest inny niz zwykle przy okresie,taki ciemny i metny.przepraszam za szczegoly z gory.w dodatku jajniki mnie pobolewaja tak jak na okres ale lzej,da sie wytrzymac.Dzwonilam dzisiaj do moje lekarki i w srode mam przyjsc na wizyte.Chyba oszaleje do tej srody.dzisiaj mam dopiero 23 d.c,myslicie ze przez ten brak owulacji moglam dostac tego plamienia wczesniej niz spodziewana@ i dlatego jest inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwy pon9edzialek ciag dalszy wracajac samochod sobie raz jechał, raz gasł :O potem zaczeło mi cos wiac, okazalo sie ze wypadł z drzwi taki bolec z zawiasu i drzwi opadły i jechałam z otwartymi drzwiami :O a teraz szanowny maz zgubił moje klucze od samochodu i ich szuka bo mamy tylko jeden komplet witam dziewczyny dobrze ze sie odezwałyscie majka ja tez mam lekarza w srode :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwy pon9edzialek ciag dalszy wracajac samochod sobie raz jechał, raz gasł :O potem zaczeło mi cos wiac, okazalo sie ze wypadł z drzwi taki bolec z zawiasu i drzwi opadły i jechałam z otwartymi drzwiami :O a teraz szanowny maz zgubił moje klucze od samochodu i ich szuka bo mamy tylko jeden komplet witam dziewczyny dobrze ze sie odezwałyscie majka ja tez mam lekarza w srode :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka ty to masz przeboje:-) Majka ja milalam coś podobnego jak ty tydzień po dniach plodnych kotrych chyba nie miałam bo testy nic nie wykazały a ni śluz dostałam brązowego plamienia z takimi nitkami jakby i czasami krew była ,najczęściej przy podcieraniu to było .plamienie trwało jakieś 6 dni i myślałam że to może impla.@ nie dostałam , czesto bolały mnie jajniki i jakby pochwa w środku ,@ spoznila mi się ponad 3 tygodnie do tej pory nie wiem co to było:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ty chcesz mieć dziecko- pi pierwsze nie pisz o mnie jak mnie nie ma Po drugie nue znamy sie więc się odwal A pi trzecie mam prawo mieć gorszy dzien i ponarzekac A tak w ogole to owszem jeździ po mnie w środku nocy do pracy, gotuje pierze sprząta i w dodatku płaci rachunki na czas. A co do mojego wieku to myśl i mów co chcesz, ale nie znasz mnie i nie masz prawa mnie osadzac. A tak na marginesie wien ze jestes jedna z nas tyle że piszesz na pomaranczowo bo nie masz odwagi napisać tego wprost!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do dnia dzisiejszego to spalam i'll godziny w nicy rano uciekł mi autobus i w dodatku popsuły mi się buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka88
Smile a powiedz potem Ci sie wszystko unormowalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam sie tylko "pochwalić" że znowu jestem wsród żywych - czytaj mam internet :P PS. nie bierzcie neta z limitem transferu, przez to dziadostwo tyle problemóww tzn przez brak neta bo mi transfer zeżarło. Nie obiecuje, ale postaram sie troche nadrobić czytanie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka czy się unormowalo to nie wiem zobaczymy teraz mam pierwszy cykl po tych przebojach więc mam nadzieję że wszystko będzie ok a jeżeli znowu coś się spierniczy to pójdę znowu do lekarza i zobaczymy co dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziewczyny wyszły mi dziwne ciemno czerwoe sine plamki na nodze i mam to od 3 dni, myslicie że to moze być po clostylbegytcie,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I ty chcesz mieć dziecko
Zdecyduj się staraczka albo się nie znamy albo jestem jedną z was. tak grzeczne prośby jak twoja o odwalenie się mam w zwyczaju ignorować ale musiałam walnąć w czuły punkt skoro tak agresywnie odpowiedziałaś. Będę pisała o kim i kiedy mi się podoba bo nie przesiaduję tu 24 na dobę żeby trafić na moment kiedy jesteś ty czy ktoś inny. twój wiek nie ma do rzeczy nic oprócz tego że możesz sobie jeszcze spokojnie poukładać życie. nie masz 40tki na karku i nie jest to twój ostatni dzwonek na dziecko ani ostatni facet jakiego w życiu poznałaś. masz gorszy dzień spoko. tylko te gorsze dni trafiają ci się dość często jak się czyta. i zawsze z jednego powodu. jego dupowatego zachowania. przemyśl to sobie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I ty chcesz mieć dziecko
znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I ty chcesz mieć dziecko
a czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I ty chcesz mieć dziecko
ciekawość prowadzi do piekła a ja ci dobrze życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I ty chcesz mieć dziecko
ale ja się do tego nie chcę przyczyniać ;). życzę ci dobrze i staraczce też pomimo że myśli o mnie jak najgorzej. chciałabym żeby zastanowiła się czy właśnie w ten sposób i z tym człowiekiem chce spędzić życie bo widać że często jest jej źle i jest niezrozumiana. zastanowić a nie od razu podejmować jakieś radykalne decyzje. mam nadzieję, że zaspokoiłam ciekawość a w drodze do piekła zabłądzisz ;). dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie strony wcześniej jedna z "pomarańczy" pytała czy duże libido czyt. codzienne uprawianie seksu skończyło się u którejś ciążą... Odpowiem Ci tak- u Mnie narazie ciąży nie widać- ale podejrzewam że to inny problem i tak jak 3 miesiące temu któraś z dłużej będących tutaj staraczek mi powiedziała, powiem ja to Tobie: " jeśli facet ma dobrą jakość nasienia to częstotliwość nie przeszkodzi, jeśli złą jakość nasienia - to może nawet post nie pomóc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawno mnie nie było musiał troche odetchnąc nabrac sił... Po zabiegu czekam na okres i co i nic , od niedzieli mam takie plamienie dziwne niby plamie niby nie na brazowo, a tak czysto ? Juz sie zaczelam zastanawiac czy czasem w ciazy nie jestem ? Owszem to prawdopodobne bo niestety lub stety musiał odreagowac po tym wszytskim i doszło do pełnego stosunku.. Człowiewk poprostu przestał myslec .. brakowała nam tej bliskości , kiedy dowiedziałam sie ze jestem w ciazy byłam ostrozniejsza podczas stosunków i wg bo to poczatek , pozniej zabieg i wg . potrzebowalismy bliskosci . A teraz brak okresu , mzoliwe ze moj organizm potrzebuje jeszcze czasu , kazdy lekarz ma inna opinie po poronieniu na starania sie po tem i wg. A ja czuje ze zachowałam sie nieodpowiedzialnie , fakt gdybym zaszła i urodziłabym zdrowego dzidziusa to tylko sie cieszyc , ale co jak znów sie okaże ze dzidzius jest a przychodzi koniec 1 trymestry i odchodzi .. masakra .. pozdrawiam was dziewczyny te które sie ciesza z przyrostu wagi i tym które dąża do posiadania ( to głupie okreslenie) kochania malej istotki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×