Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Jasne Wrześniowa, że każdy poród przebiega inaczej, ja pisałam tylko o tych które przebiegają "źle", o których matki piszą później jak o koszmarach i nie chcą mieć więcej dzieci. Uważam, że to niehumanitarne traktowanie istoty ludzkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna poprosić o znieczulenie, ale przy znieczulenia to nacinaja na bank. A ja nigdy nie myślałam o cc Jakoś mam trauma po tym co widziałam u innych kobiet Koleżanka miała planowane cc, lekarz skaleczyl główkę dziecku sklepem Mojej siostrze jelita nacieli więc jej sie to godło ze 4 tyg Ogólnie każda dziewczynę po cc widziałam jakieś połamane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj ale znowu jak sie zdecyduje na naturalny poród to trudno potem cofnąć gl owe z kanału radnego i. Dlatego już każą rodzic dalej. A cc jak robią szybko to wiesz jest takie powiedzenie co nagle to po diable Wszystko zależy od kobiety. Hana znałam kiedyś pewna kobiete figura typowo chlopienca bardzo szczupła wąskie biodra dziecko urodziła z waga 4200 a rodziła ok 3 godzin od pierwszych skurcze niezdazyla na porodowke dojechać na korytazu odbierali poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementynka To mnie teraz przestraszyłaś... dobrze że jeszcze duzo czasu do lipca;) puki co idę się szykowac do gina, a Wy trzymajcie kciuki za moje maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna :). Jesteś pierwszą osobą, która opowiada mi takie koszmary o cc :). Wszystkie dziewczyny po cc (włącznie ze mną) wspominają ją miło i przyjemnie, żadna ze znanych mi kobiet nie miała powikłań i jakichś koszmarów związanych z samą operacją czy rekonwalescencją. Jeśli lekarz nie spartaczy i kobieta jest nastawiona na szybkie dochodzenie do siebie (wstaje, dużo chodzi, prostuje się) a nie leży cały dzień a jak wstaje to się zgina wpół (tak, szwy ciągną, ale bez przesady) to wszystko przebiega naprawdę sprawnie :). Co do główki w kanale - opisane przeze mnie "dolegliwości" następują zazwyczaj dużo wcześniej zanim do etapu gł ówki w kanale dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna, cenię sobie, bo byłam 4 razy w szpitalu zanim nie urodziłam małej, nasłuchałam się porodowych krzyków i opowieści grozy ;) i stwierdziłam, że nigdy nie narażę na to mojego dziecka i siebie. Ale każda kobieta ma prawo rodzić jak chce - przynajmniej ja tak uważam :), byle była świadoma plusów i minusów obydwu przedsięwzięć. Nie każdy poród sn odbywa się z kłopotami, nie każde cc jest tak makabryczne ;). Każde natomiast niesie ze sobą ryzyko - tyle, że inne i tego trzeba być świadomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna ja się spotkałam na innym forum z przypadkiem dziewczyny, która miała cc i jej córka miała lekko zadraśnięty policzek. Wiadomo od czego. Nie wiem jak długo goiła się ta blizna, nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamtej małej szybko sie zaroiło, ale te pytania co by było gdyby. Truj nie zaprzeczam :D każda powinna sama zdecydować jak chce rodzic :) Jedne wola naturalnie bez znieczulenia inne naturalnie ze znieczuleniem a jeszcze inne cc. Za wszystkimi są plusy i minusy. Mozna tylko zrobic sobie tabele za i przeciw i wybrać ta gdzie lepiej będzie sie czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja to zawsze sie smieje do mojego meza , ze rodzic bede z podwojnym znieczuleniem i w wodzie bo inaczej nie bedzie musial dzwonic powiadomic rodzicow bo mnie uslysza (mieszkaja 400 km od nas):) naszczescie u mnie w szpitalu znieczulenie jest darmowe i podobno wprowadzili gaz rozweselajacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamtej małej szybko sie zaroiło, ale te pytania co by było gdyby. Truj nie zaprzeczam :D każda powinna sama zdecydować jak chce rodzic :) Jedne wola naturalnie bez znieczulenia inne naturalnie ze znieczuleniem a jeszcze inne cc. Za wszystkimi są plusy i minusy. Mozna tylko zrobic sobie tabele za i przeciw i wybrać ta gdzie lepiej będzie sie czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja to zawsze sie smieje do mojego meza , ze rodzic bede z podwojnym znieczuleniem i w wodzie bo inaczej nie bedzie musial dzwonic powiadomic rodzicow bo mnie uslysza (mieszkaja 400 km od nas):) naszczescie u mnie w szpitalu znieczulenie jest darmowe i podobno wprowadzili gaz rozweselajacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamtej małej szybko sie zaroiło, ale te pytania co by było gdyby. Truj nie zaprzeczam :D każda powinna sama zdecydować jak chce rodzic :) Jedne wola naturalnie bez znieczulenia inne naturalnie ze znieczuleniem a jeszcze inne cc. Za wszystkimi są plusy i minusy. Mozna tylko zrobic sobie tabele za i przeciw i wybrać ta gdzie lepiej będzie sie czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja to zawsze sie smieje do mojego meza , ze rodzic bede z podwojnym znieczuleniem i w wodzie bo inaczej nie bedzie musial dzwonic powiadomic rodzicow bo mnie uslysza (mieszkaja 400 km od nas):) naszczescie u mnie w szpitalu znieczulenie jest darmowe i podobno wprowadzili gaz rozweselajacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dz a może urodzisz zanim się zorientujesz haha :) moja znajoma opowiadała, że miała takich przyjaciół co pewnego dnia wybrali się na zakupy i ta jej koleżanka poczuła delikatnie skurcze , pojechali do szpitala i po 40min od tego skurczu urodziła. W dodatku to był pierwszy poród :D też bym taka chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama tak szybko urodzila moja siostre 5 minut i po wszystkim. A jakie macie zdanie na temat faceta przy porodzie , ja jestem oczywiscie za nie ma innej opcji a moja mama mowila zawsze ,ze nigdy w zyciu ,ze facet niepowinien ogladac swojej zony w takim stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jeszcze nie zdecydowaliśmy ale mamy czas :) Ja bym chciała zeby był, ale mój sie boi ( chyba tego ze jak będzie zamieszany z błotem przezemnie) ale za to lekarz i położne sie bardziej pilnują jak ktoś jest z tobą . Niewiem, naprawdę niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jeszcze nie zdecydowaliśmy ale mamy czas :) Ja bym chciała zeby był, ale mój sie boi ( chyba tego ze jak będzie zamieszany z błotem przezemnie) ale za to lekarz i położne sie bardziej pilnują jak ktoś jest z tobą . Niewiem, naprawdę niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jeszcze nie zdecydowaliśmy ale mamy czas :) Ja bym chciała zeby był, ale mój sie boi ( chyba tego ze jak będzie zamieszany z błotem przezemnie) ale za to lekarz i położne sie bardziej pilnują jak ktoś jest z tobą . Niewiem, naprawdę niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodziłam z mężem i nie dostało mu się za nic :) nie płakałam, nie krzyczałam, siedzieliśmy w sali w milczeniu, bo skupiałam się na tym jak cholernie boli :D cieszę się, że był ze mną, bo położne przychodziły tylko na chwilę, a tak to byliśmy sami, gdyby go nie było to co? sama bym tam była? one odbierały w międzyczasie też inne porody. No i każda była miła. No bo jaka miała być przy mężu? Także lepiej jak ktoś jest przy rodzącej. Mój mąż nie widział jak mała się rodzi, nie chciałabym sama tego widzieć, ale jak już wyszła to widział ją, pępowinę, łożysko jak wyszło (to jest najlepsze!) a miałam nadzieję, że się nie będzie gapił, ale mówił, że szybko to wymazał z pamięci. Ja łożyska nie widziałam, nawet o nim nie myślałam. Nie poczułam kiedy wyleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terz tak sadze. Ale moj maz wczoraj rozciol sobie glowe w pracy i tak panikowal przy zdejmowaniu plastra ,ze zwatpilam czy da rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiae
Truj w szpitalu na rycerskiej tez mozna znieczulenie ale wczesniej musisz sobie zażyczyc i anestezjolog musi być powiadomiony tak mi 3 lata temu powiedziano w profamilii jest bez problemu , kolezanka tam pracuje i mówi ze b duzo kobiet prosi o to ja jeden poród miałam bez M bo wtedy tak było i już drugi z M i nigdy bym nier chciał juz rodzić sama, totalna róznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój stwierdził ze skoronie ma problemów z odebraniem porodu u konia czykrowy to u mnie nic go nie zaskoczy :D miły prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dz mój też jest panikarzem :) z rozciętym lekko palcem szedł na pogotowie :D oni się boją najbardziej tego krzyczenia, wyzywania, bo mój mąż też mi opowiadał o porodzie, że jego kolega został zwyzywany przez żonę i lekarz też :o to jest niefajne.. nie po to go brałam, żeby się na nim wyżywać. Lekarzy ani położnych to też nie jest wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trudno przewidziec jak sie zachowam.No ale najpierw ciaza . Mam nadzieje ze teraz sie uda to dopiero 2 cykl ale joz pare "milych" osob twierdzi ze pewnie przez tabletki anty. nie szybko zajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiae
hana ja miłam laktator elektryczny z medeli i 2 dziewczyny z mojego forum tez i polecam bardzo póxniej dałąm kolezance która musiał odciagac dla wczesniaka i tez była zachwycona o innych różne opinie dziewczyny u nas miały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×