Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość mamusiae
DZ25 mój tez 2 cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dz ja nigdy nie używałam tabletek antykoncepcyjnych ani plastrów. Wiesz jednej osobie nie zaszkodzą a drugiej właśnie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiae
ja brałam po synu kilka lat a córka zaszłam w pierwszym cyklu teraz nie brałam a ciązy niet- różnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :D Mój mi do tej pory wspomina ze mu rozcielam brodę i musiał mieć 3 szwy (jego wina , wrócił pijany i podejrzany przez kolegów stwierdził ze on rządzi w tym domu i on sie chce teraz przytulaj, a ja niewiele myśląc zalapalam go i walnelam o podłogę a on uderzył broda o stolik) teraz ma nauczka ze zony sie nie uczy samoobrony jak sie ma zamiar wracać w takim stanie :P Faceci to panikarze no nic na to nie poradzisz Facet przeziebiony umiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiae
mój jak powiedziałm ze chce żeby był przy porodzie to nie był zachwycony , nic nie powiedział ze nie bo było by mu głupio ale przeciez jestem jego żona 18 lat to go znam przy porodzie zachowywał sie tak ze byłamw szoku a jeszcze przed jak położna go pytała czy zyczy sobie przecinac pepowine to powedziął ze nie wie bo nigdy nie był , póxniej jak zobaczyła jak sie zachowuje to nawet go nie zapytała tylko wreczyła nożyczki teraz jest dumny ze był i zawsze powtarza jak coś opowida że 'jak rodziliśmy ' to cos tam każdy rodzi jak chce ale ja wole z M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiae
ja nie mam obiadu i musze szybko cos wykombinowac a do sklepu też mi sie nie chce popylać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam zrobić pomidorową :o zrobiłam listę mężowi kupił wszystko oprócz koncentratu.......... nawet kupił jakiś sos pomidorowy do makaronu, wysłać chłopa po zakupy.. to będzie rosół ;) bo nic innego nie wymyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jak gotuję to zupę i się na nią patrzę to mi się w żołądku przewraca z obrzydzenia. Za to zaraz będę robić karpatkę humor powróci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiae
ja jak byłam w ciazy to dawałam rade ugotowac tylko zupe pomidorową , wszystko inne okupione było łazienką , na szczęścvie moi panowie dzielnie znieśli 2 miesiące tej zupy za to teraz na propozycje pomidorowej reaguja histerycznie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaE, dziękuję :), ja w Rzeszowie nie rodzę, ale może znajdzie się jakaś podczytywaczka, której ta informacja się przyda. Nad Rzeszowem się zastanawiałam, gdyby mój lekarz odmówił mi cc, ale nie odmówił :). I drugiego też nie odmówi, tym bardziej że teraz mam "pełnoprawny" wybór :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie ciasto kruche z pianka budyniowa ciekawe czy sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dz podaj przepis :) ja już zrobiłam 2 ciasta do karpatki, wyszły całkiem całkiem, najgorzej będzie z kremem, bo nie miałam 2 łyżek mąki ziemniaczanej tylko jedną to dodałam trochę budyniu :D jestem prawie przy końcówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzina siedzi przy obiedzie. Syn pyta ojca: -Tato, ile jest rodzajów biustów? Ojciec, nieco zaskoczony, odpowiada: -Cóż, właściwie trzy, zależnie od wieku kobiety: jak ma 20 lat są jak melony, okrągłe i twarde. Jak ma 30-40 lat są jak gruszki- wciąż ładne, ale nieco wydłużone, a po 50-tce są jak cebule... -Cebule? - dziwi się syn. -TAK, patrzysz i płaczesz. Wkurzyło to nieco żonę i córkę, która zapytała matkę: - Mamo, a ile jest rodzajów ptaszków? Mama uśmiechnęła się i odpowiedziała: -Też trzy, zależnie od wieku faceta- u dwudziestolatka jest jak dąb- twardy i potężny. Jak facet ma 30-40 lat, jest jak brzoza- elastyczny, ale niezawodny. A po 50-tce jest jak choinka na Boże Narodzenie. -Jak choinka?-dziwi się córka. -Tak, drzewko jest martwe, a bombki wiszą tylko dla ozdoby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musicie się wziąć jak my za pieczenie na weekend :D za mną karpatka chodziła od kilku dni.. lubię jeszcze napoleonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od gina. Wszystko w porządku, dzidzia ma 2,5mm ! jakie maleństwo, serduszko bije :) No to teraz biorę się za badania, bo jest ich od groma! Za wizytę skasował 150zl, szok bo mieszkam w 25 tyś miasteczku. No ale trudno, jest dobrym i polecanym ginem dlatego do niego będe dalej chodzić. Termin porodu 2 lipiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwszy raz robilam kruche. Jesli ktos lubi bardzo slodkie polecam 3bit na herbatnikach bez pieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ smile .................28..........07.10...................2...... . ...06.11 Frezjunia.............25..........09.10.................. 2...........08.11 Alutkaaa..............28.........22.10................... 2...........17.11 KMSUL.................22.........21.10................... 7...........18-23.11 milla1982.............30.........18.10................... 2...........18-19.11 joannaasia............27.........21.10................... 2...........20.11 klementynka.........28.........28.10....................7 . ..........22.11 Firanka................28.........24.10.................. ..3...........23.11 Malinowa_82.........30.........06.10...................3. ............27.11 rybalopika............29.........02.11.................. 2 .............02.12 martulka87...........24.........19.09................... 1...............? Staraczkaa............20.........20.10................... 3.............21.11 bluebell_...............30...........21.10............... ...1..............? DZ25...................25.........28.10................. ..2...............? PRZERWA: ambaje83 kasiula86 Majka88 NASZE FASOLKI: Nick ............................Wiek...........cykl starań.....termin porodu: Laura1987 ......................25.................2. ..............05.06.2013 Wrzesniowa** ..................25.................1. ..............05.06.2013 janiolek .........................24.................2. .............. 15.06.2013 VEG...............................28.................9. ..............15.06.2013 Truj . ............................28.................4. ...............07.07.2013 mama6latki .....................24..................1. ..............08.07.2013 hana .............................26.................1. ...........................2.07.2013 aneczka28 ......................28.................2. ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ smile .................28..........07.10...................2...... . ...06.11 Frezjunia.............25..........09.10.................. 2...........08.11 Alutkaaa..............28.........22.10................... 2...........17.11 KMSUL.................22.........21.10................... 7...........18-23.11 milla1982.............30.........18.10................... 2...........18-19.11 joannaasia............27.........21.10................... 2...........20.11 klementynka.........28.........28.10....................7 . ..........22.11 Firanka................28.........24.10.................. ..3...........23.11 Malinowa_82.........30.........06.10...................3. ............27.11 rybalopika............29.........02.11.................. 2 .............02.12 martulka87...........24.........19.09................... 1...............? Staraczkaa............20.........20.10................... 3.............21.11 bluebell_...............30...........21.10............... ...1..............? DZ25...................25.........28.10................. ..2...............? PRZERWA: ambaje83 kasiula86 Majka88 NASZE FASOLKI: Nick ............................Wiek...........cykl starań.....termin porodu: Laura1987 ......................25.................2. ..............05.06.2013 Wrzesniowa** ..................25.................1. ..............05.06.2013 janiolek .........................24.................2. .............. 15.06.2013 VEG...............................28.................9. ..............15.06.2013 Truj . ............................28.................4. ...............07.07.2013 mama6latki .....................24..................1. ..............08.07.2013 hana .............................26.................1. ...............2.07.2013 aneczka28 ......................28.................2. ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niezle wziol mi wszyscy mowia zeby na 1 wizyte isc na NFZ zeby nieplacic za te badania a potem prywatnie joz z wynikami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×