Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

No wkoncu nadeszly dni plodne oby owocne byly.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) trzymam kciuki - w sumie wam powiem że dni płodne to najlepszy okres w miesiącu :) człowiek pozytywnie nastawiony jest przez kilka dni- szczególnie po seksie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki maz szczesliwy :) jeszcze troche i bedzie uciekal przedemna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezjunia No to prawda, ja w dodatku w dni płodne miałam taką ochotę na sex, teraz niestety libido spadlo...i w ogóle się nie chce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzajcie
ze 6 mc czy 9 to jest dlugo bo jest mnustwo kobiet ktore staraja sie po 2,3,4lata albo i dluzej do roku to jest taki standart a to jest nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dopiero wrocilam do domu, wpadlam na chwilke do was tylko bo niedlugo znajomi wpadaja pogadac :) a tak w ogole to ide gotowac pierogi z truskawkami pyychaa :) mnei dziewczyny zaczely swedziec piersi, sutki sa wrazliwe. dziwne bo to 21 dc dopiero @ ma byc 21.11 wiec tym bardziej mnei to dziwi. a kupilam sobie krem redukujacy rozstepy dalam 39,9 z pharmaceris i mam nadzieje ze mi rozjasni moje rozstepy na brzuchu od tych +20 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I możesz Mnie pomarańczo pocisnąć ale dbam o język ojczysty- takie mam po prostu zboczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponadto nie wykluczam że ja się nie będę starać 2,3, 4 lat -i przyznam ci rację że rok jest granicą w której lekarz nie za bardzo chce podejmować interwencje - ale niestety jesteśmy wychowani w duchu chrześcijaństwa i przykościelnych nauk gdzie seks= ciąża dlatego ciężko przestawić się z kilkunastoletniego wpajania do głowy że seks z zabecpieczeniem to grzech, a seks bez zabezpieczenia to ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I niech mi ktos powie że u Mnie nie przyjdzie @ heheheh przecież powyżej widać jawne PMS hahaha... współczuję partnerowi jak z pracy wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Pozwoliłam sobie trochę poczytać o czym piszecie:) Właśnie podjęliśmy z mężem decyzję że zaczynamy starać się o dziecko. Mamy już 2,5 letnią córeczkę. Teraz spróbujemy celować w chłopca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi powiedz coś więcej... jak udało ci się z córeczką... to był spontan, czy też oczekiwałaś ciut dłużej? Wpiszę się również do naszej tabelki :) w której potrzebne są dane który cykl bedziesz próbować, i termin następnej @ ... :) albo podaj te dane i któraś tutaj z zarządzających hehe Pań zrobi ci miejsce w tabelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dziękuję za miłe przyjęcie. Oj długo byłoby pisać. O córkę staraliśmu się kilka lat- cały czas lecząc się w poradni leczenia niepłodności. Miłam (mam ?) PCOS i hiperprolaktylemie. W ciążę zaszłam miesiąc po laparoskopii i nakłówaniu jajnków. Ciąża też była ciężka. Od 19 tc miałam skurcze macicy. Córa urodziła się trochę przed terminem, miała obniżone napięcie miesniowe. Teraz jest zdrowa i bardzo inteligentna:):) Decyzję o drugim dziecku dopiero podjęliśmy. To bedzie pierwszy cykl staran. Tyle ze teraz mam 35 dc i nie wiem kiedy dostane @. Ostatnio cykle mam po 30-34 dni. no i mam 30 lat wiec nie jestem już młodziutka:):) Dziwczynki, bede podczytywala o czym piszecie ale nie bede miala czasu zbyt czesto pisac. Wiecie:praca-dom-corka=to daje kilka minut wolnego dziennie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gabi 82
eeeee kochana 30 lat masz dopiero gdzie tam jestes stara to bardzo dobry wiek na dziecko no coty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiae
stara to jestem ja z moim 35 no ale cóz każdy ma prawo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zafasolkowane dziewczyny, a co myslicie o rocznym urlopie macierzyńskim? wybieracie się na roczny czy półroczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc... ale tu cichutko... mam nadzieje ze to chwilowe i znowu bedzie tu wrzało :) Mama 6latki, Trujku coraz mniej was :( mam nadzieje ze nie odejdziecie od nas, bo sie zaplacze... serio! :) hana kochana jak to roczny urlop macierzynski? to juz weszla ta ustawa? czy mozesz mi bardziej nakreslic to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :), postaram się nadrobić lekturę zaraz :). Wrześniowa, a zostawmy modyfikację tej tabelki tym, które coś jeszcze do modyfikowania mają :), bo znów się ktoś obrazi i będą dymy - a po co ;)? Firanka - coraz mnie mniej, bo moje dziecię coraz intensywniej ząbkuje (musi iść następny, bo Mała jest nie do wytrzymania) i zajmuje mi mnóstwo czasu w przerwach między okupowaniem przeze mnie toalety :o. Uprzedzałam, że tak może być :). Do kobiet, które wypowiadają się w kontekście "co to jest rok, skoro niektórzy czekają 10 lat" - niestety, natura ludzka jest skonstruowana tak, że jak się czegoś chce, to się chce :). Jak chcesz się napić coca-coli czy kawy to nie dziękujesz Bogu za szklankę kranówki, która dzieci w Afryce by uszczęśliwiła, bo nie mają. Napijesz się, może nawet docenisz, że wodę masz, ale coli czy kawy dalej będzie Ci się chciało. I całe szczęście, że ludzie są tak zdeterminowani w dążeniu do celu (jakiegokolwiek jaki sobie wyznaczą), bo inaczej byśmy z jaskiń nie wyszli :). I pocieszenie, że "ktoś ma gorzej" to w większości przypadków marne pocieszenie, bo z drugiej strony "ktoś inny ma lepiej" :). Czekałam na pierwsze dziecko rok i nie uważam, żeby było to długo. Ale tylko ja wiem, jak mi się ten rok dłużył - jak wieczność. To chyba wszystko, co miałam do powiedzenia w tej sprawie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie popieram , ja staram sie 2 cykl i mnie to joz martwi ,karzdy przezywa to po swojemu i wole czytac wypowiedzi kobiet ,ktore szalenczo chca miec dzieciatko niz ogladac w telewizji jak matki zakopuja swoje dzieci w ogrodku czy piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana, ale fajnie, że mogłaś serduszko bijące zobaczyć :)! Ja pewnie dopiero przed Świętami BN będę miała następne USG, bo wtedy mam wizytę wyznaczoną :). DZ25 - wchodź w dni płodne z wiarą ;), optymizmem i szczerymi chęciami a my przesyłamy ciążowe fluidy ;). Frejzi - długi spacer i letnia kąpiel połączona z delikatnym masażem skroni powinna pomóc na ból głowy. Na PMSa tylko Castagnus, ze znanych mi środków :(. No i witam Gabi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZ25 co Ty tu robisz?? DO ŁÓŻKA :D (czy gdzie lubicie ;) )!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mu powiesz, żeby korzystał póki może, bo jak Cię dopadną ciążowe hormony to może nie być już tak różowo, to zobaczysz, że wcale nie potrzebuje tak dużo odpoczynku :D. A kiedy wypada Ci przypuszczalnie owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak dzisiaj sie czujesz Trujku? mi w koncu dzisiaj doszly moje testy owulacyjne i ciązowe... szkoda ze jakies 2 dni za pozno :? zrobilam dzisiaj test i dwie kreski... tylko ze nie wiem jak wczoraj bylo, moze tez dwie? wiec nie wiem czy owulka dzisiaj, czy moze jutro? a troche jest to istotne dla mnie, bo mam wziac duphaston po owulce. No nic zobacze jak tempka jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×