Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Dz a podasz przepis, bo lubię takie ciasta bez pieczenia :) Hana cieszę się, że wszystko jest dobrze :) na pewno ma 2,5mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam :D STARAJĄCE SIĘ: Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ smile .................28..........07.10...................2...... . ...06.11 Frezjunia.............25..........09.10.................. 2...........08.11 Alutkaaa..............28.........22.10................... 2...........17.11 KMSUL.................22.........21.10................... 7...........18-23.11 milla1982.............30.........18.10................... 2...........18-19.11 joannaasia............27.........21.10................... 2...........20.11 klementynka.........28.........28.10....................7 . ..........22.11 Firanka................28.........24.10.................. ..3...........23.11 Malinowa_82.........30.........06.10...................3. ............27.11 rybalopika............29.........02.11.................. 2 .............02.12 martulka87...........24.........19.09................... 1...............? Staraczkaa............20.........20.10................... 3.............21.11 bluebell_...............30...........21.10............... ...1..............? DZ25...................25.........28.10................. ..2...............? PRZERWA: ambaje83 kasiula86 Majka88 NASZE FASOLKI: Nick ............................Wiek...........cykl starań.....termin porodu: Laura1987 ......................25.................2. ..............05.06.2013 Wrzesniowa** ..................25.................1. ..............05.06.2013 janiolek .........................24.................2. .............. 15.06.2013 VEG...............................28.................9. ..............15.06.2013 hana .............................26.................1. ...............02.07.2013 Truj . ............................28.................4. ...............07.07.2013 mama6latki .....................24..................1. ..............08.07.2013 aneczka28 ......................28.................2. ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche skomplikowany przepis ale wyglada pieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana mogłaś mieć późną owulację i zapewne masz dłuższe cykle ode mnie, dlatego taka różnica. W końcówce 6tyg. miało 9,5mm. Ważne, że bije serducho !! :) i niczym innym się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3bit :5 paczeh herbatnikow z biedronki , masa krowkowa , krem do karpatek lub gesty budyn, mleko , polewa. Namoczonymi w mleku biszkoptami wylozyc blache na to masa krowkowa nastepnie kolejna warstwa herbatnikow na to krem i znowu herbatniki ,wierzch polac polewa i gotowe :) smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa No tak, serduszko bije i widziałam :) Gin powiedział, że wszystko ok, także nie zamierzam się zamartwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja terz chce male bijace serduszko a nawet testu ostatnio nie mialam po co robic bo @ przyszla jak w zegarku ale wlasnie wchodze w dni plodne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile 12 tydź. Struny głosowe są wykształcone, i zdarza się, że dziecko czasami cichutko płacze. Mózg jest kompletnie uformowany. Dziecko zaczyna odczuwać ból. Nieźle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może na święta dostaniecie wszystkie bijące serducha :) ale wasze rodziny by miały prezenty pod choinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa Tak, cieszę się że juz potwierdzone, teraz mąż pozwolił mi pochwalić się że jestem w ciąży, do tej pory "prawie" milczałam. Badnia; - grupa krwi -morfologia krwi -glukoza na czczo -toxo IgG i IgM ( to już mam) -Mocz badnaie ogolne i te albo teraz zrobić albo troche poźniej; -HBsAg -anty HCV -anty Hiv Ale chyba zrobie wszystkie naraz żeby miec z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio myslalam ze dam mezowi prezent na 28 urodziny oby pod choinke albo na mikolaja udal sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyszne moje ciasto wyszło :) długo nie przetrzyma. Mam podobne badania tylko, że bez hiva jak na razie. No my już teraz też powiemy rodzinie męża :) i w pracy u niego, ale będą zdziwieni, bo tam to każdy ma po 1 dziecku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane nie martwcie się jestem pewna że niebawem będziecie miały swoje malutkie serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA sie boje nakrecac ale jak przyjdzie @ to sie porycze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O laski jak mnie głowa nawala :) PMS mam pełną gębą - robiłam dzisiaj raport liczyłam kwoty i rycząłam do kalkulatorka na monitorze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komuś się uwaliło że mam policzyć wszystkie listy w 2012 + koszty jakie zostały poniesione ... :P ale potem świnie podłożyłam kierowniczce za jej mobbing który mi urządziła w środe... i juz w super nastroju do domku wróciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tej soboty to się bardziej ciesze niz z poprzedniego dłuższego weekendu- serio ;) jeszcze mi sie tak @ mogłaby przesunąc po weekendzie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankoo :D Fajnie, że się staracie o pierwsze dziecko :D Cierpliwości i tak się wam uda :D My zaś staralismy o dziecko długo aż 6 miesięcy, regularnie dostawałam miesiączkę mimo starań o dziecko i się poddałam i nagle niespodzianka cudowna:D zaszłam w ciążę (a wcześniej niewiedziałam że jestem w ciaży 10 tyg.) dopiero 1 wizyta u lekarza orzekła radosną nowinę :D hehehe a ja czekałam na miesiaczkę która spóźniała dopiero 2 tyg. - to zgłaszałam lekarzowi czemu niemam w terminie miesiączki? :D a tu mam upragnione dziecko:D Przyszłe mamuśki Wielkiej cierpliwości i spokoju i tak kiedyś dziecko samo do was przyjdzie kiedy chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 miesięcy kochana to nie jest tak długo :) ja prawde mówiąc staram się już jakieś 9 miesięcy - tylko tyle ze 2 cykl robie testy owulacyjne i bardziej podchodzę rzetelnie do sprawy... w sensie w dni płodne nie ma zmiłuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×