Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość podniosę, bo co będzie leżał
taki właśnie ze mnie filozujący filozof :classic_cool: na upartego mógłbyś mnie kilka razy obdarować z okazji różnych okazji w ciągu najbliższych kilku miesięcy, choć czas szyszek z brokatem powoli mija :classic_cool: ale te niektóre pedalskie zapachy są takie piękne 😭 ­ ciężko być bardziej zajętym od Ciebie skoro nie masz czasu od świtu do nocy :classic_cool: ­ a skoro wiem, że masz się dobrze zaopatrzony dodatkowo w 2 fafkulce mogę spokojnie odejść 😭 życząc oczywiście Tobie i poszukującej koleżance przyjemnej nocy obfitującej w mnóstwo snów i przemyśleń () :classic_cool: dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansfajn
Cześć misiaczki :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takaś nienasycona prezętyma? :classic_cool: Piękny to jest zapach benzyny i gnoju na polu o zachodzie słońca :classic_cool: ­ "Fafkulce" :D Zapomniałem, że tak to się wdzięcznie nazywa :classic_cool: ­ Cieszę się, że kończysz dzień spokojna 😭 Oby tak dalej :classic_cool: Wzajemnie dobrej nocki, pełnej miłych snów i wolnej od zbędnych myśli () :classic_cool:🖐️ ­ Fajansfajn: Cześć, misiaczku :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie to pieerdoli, ja tam
jestem zakochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas na świąteczny wierszyk: dzisiaj w Betlejem, dzisiaj w Betlejem wesoła nowina stracił prawictwo, stracił prawictwo nasz fajansiarzyna! och co to będzie, ten wzwód jest wszędzie, opluwa wszytsko aż po krawędzie modeczki czuwają, loszeczki ćwierkają cuda cudaaaaa zapowiadają! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie to pieerdoli, ja tam
fajnie, fajnie, juz sie tak nie chwal, ze ty tez :) nie odbieraj mi tej radosci 😭 tym bardziej, ze to love ze wzajemnoscią :) ech ide pomarzyc o moim jedynym :) 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz bliżej święta..
wszystkim bardziej i mniej zakochanym, z wzajemnością i bez wzajemności, w kobietach i mężczyznach, no i oczywiście Fajansu :classic_cool: ­ mam nadzieję Fajansu, że przemyślałeś co miałeś przemyśleć i jesteś dziś bogatszy o nowe przemyślenia :classic_cool: ­ ps Doda wypłoszyła bobera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz bliżej święta..
nie chce mi się streszczać, bo w sumie tylko tytuł przeczytałam, więc rzucę linkiem :classic_cool: http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,13045169,Doda_wyploszyla_bobra__Uciekl__jak_puscili_jej_piosenki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ya yebie :O ale ze mną jest źle :O:D po przeczytaniu tego zdania o bobrze które napisałaś nie pomyślałam w ogóle o tym, że to może chodzić o zwierza :O:classic_cool: miałam wiele innych opcji na bobra, ale nie taką :classic_cool: ps - jak można przeglądać plotka pe el :O😴:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz bliżej święta..
głodnemu bober na myśli :classic_cool: ­ to nic trudnego :) wpisujesz wuwuwu kropka pe el o te e ka peel, klikasz enter i jest :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psp ale jestes bezczelna
wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psp ale jestes bezczelna
bardzo dobrze wiesz dlaczego, nie kompromituj sie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesz sie przyznam ze nie wiem
zeby paletzu byc bezszczelnym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobota wieczór i palec siedzi
na kafe 😴 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piontek dzisiej chyba
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w guowach wam się piertoli
od tej kafeterii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobota wieczór i palec siedzi
ach kurwa, bo ja zyje juz sobotą :D :D :D ­ ja pierrdole, no jestem zakochana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niech wam sie piertoli
i robta co cchceta rozmnazajta sie bedzie wiecej popiertolencof ­ ja spadam bo...deska do prasowania sie przypala :P dobranoc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie koorwa piątek dzisiej :classic_cool: widzisz pomarańczu taki żeś chciał być do przodu, a o tyłach zapomniałeś :classic_cool: przez kafeterię straciłeś rachoobę czasoo :classic_cool: dni tygodnia Ci się yebią :classic_cool: no ale jak sie nic nie robi tylko przy kompie siedzi to się człowiekowi wydaje że jest sobota, także ja to nawet powiem Ci rozumiem :classic_cool: mogło się pomylić 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobota wieczór i palec siedzi
mnie tu kurwa nie ma od jakiegos sporego czasu bejbe...chyba pora na nowe patrzałki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobota wieczór i palec siedzi
ostatnio czesciej niz ja :P ­ tak w ogle to wybywam zaraz na impre, zadraszczacie, co nie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×