Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kornela4444

zwiazek z hindusem

Polecane posty

Gość aaaa.....jak mi sie nie podoba
ciapak to znaczy, ze jestem zakompleksiona? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my name is slim shady
jak zwykle tepe poleczki udaja ze nie wiedza o co chodzi :D nie musi ci sie podobac paszczaku, nie musisz na nich od razu pluc. zakumalas czy ci przeliterowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia35
hej kornela4444, ja rowniez mam meza Sikha. odezwij sie , lub podaj email, to porozmawiamy prywatnie , moj email julka8122009@gmail.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzamimówią
ja tak naprawdę nie mam nic do związków mieszanych bo to uczucie jest ważniejsze niż akcent lub kolor skóry. A wole hindusów niż rasistów :) i to że w Indiach jest brudno i niewiadomo jak śmierdzi to jeszcze nie jest powód aby stwierdzać że faceci nie umieją zarządzać domem . Nie trzeba komentować ich kultury bo oni tak samo mogą pomyśleć o polakach pozatym co do koloru skóry to też n nic nie mam bo to już nie ich wina tylko rasy . Zresztą azjaci nie należą do najwyższych. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biji john
Przestancie sie klocic!To najgorsza populacja na swiecie!O HINDUSA?Klotnia?Ludzie postradaliscie rozumy.Jestem w zwiazku "Takim cudownym"10 lat.Przezylam horror.Sprawa rozwodowa ciagnie sie juz1.6msc.Konca nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jakn ty trafilas na taki egzemplarz,to nie uogolniaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biji czy jesli Polak bije, maltretuje, zneca aie psychicznie to od razu cala populacja to scierwa? To wnioskuje po twoim poscie o hindusach. No bo skoro ty trafilas na takiego to reszta tes taka jest czyli w przypadku polakow to samo, prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji john
drogi GOSCIU tu nie ma co uogolniac.POprostu tacy sa i koniec.Moj "maz" przed slubem a znalismy sie 2 lata byl /tak mi sie wydawalo /najcudowniejszy czlowiekiem na swiecie.Po nastepnych dwoch latach zaczelam przechodzic pieklo na ziemi.Pobralismy sie kiedy ja mialam 28 lat a on 33lata nie bylismy smarkaczami.Zdania juz nie zmienie:cudzoloznicy zboczency i w 80 procentach facetow z indii ma za soba kontakty seksualne z innymi mezczyznami.Kazdy z nich Drogie Panie napewno wam juz proponowal nietypowy seks.W koncu sa autorami KAMASUTRY.I nie mowcie o dziewictwie bo to smieszne.Takiej rozwiazlosci seksualnej jak w Indiach nie znajdziecie nigdzie.Jezeli mieszkacie w Anglii to otworzcie oczy szeroko i popatrzcie do okola siebie.Zerknijcie na strony z ogloszeniami matrymonialnymi moze tam znajdziecie swojego cudownego meza Hindusa.Ja tak odkrylam prawde o swoim "szczesciu".Zapytacie pewnie co na tych stronach robilam:przychodzilo bardzo duzo wiadomosci email sms do mojego meza na moje pytania odpowiadal ze to z pracy potem bylo ze ktos zrobil mu dowc*p i umiescil jego nr tel. i email w internecie wiec zaczelam sprawdzac w ogloszeniu bylo jego zdjecie i opis:mezczyzna z Indii pozna kobiete najlepiej z Europy w celach towarzyskich jestem zonaty.Jeden przyklad nastepny to to ze zrobil dziecko swojej kuzynce 20 lat mlodszej.Wiec o czym Wy DRODZY mowicie ze taki egzemplarz mnie tylko sie trafil?Zycze wszystkim szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji john
do KASZY:o czym TY mowisz:Twoj maz jak byl malym chlopcem to mama go nauczyla obslugi zelazka i pralki??????Kto to widzial w Indiach przypuszczam tylko ponad 20 lat temu.Teraz w ubieglym roku na 100 hinduskich domow przypada 1 pralka nie koniecznie automat.PRAWDA.MOJ "maz"pochodzi nie z biednej rodziny i nie ze wsi.Kazda powinna TAM pojechac i pomieszkac a potem wymieniac poglady.Nie macie zielonego pojecia o Indiach i Zyciu tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji john
jeszcze tylko jedno moje spostrzezenie:dlaczego kobiety wypowiadajace sie na tym portalu zaczynaja swja wypowiedz od slow :MOJ MAZ NIGDY MNIE NIE UDERZYL-pewnikiem juz nie raz zaliczylas policzek ale to zapewne z milosci.TAK TLUMACZA SIE HINDUSI!!!!!Ja kiedy po kolejnym policzku poskarzylam sie swojej tesciowej dostalam tak po buzi ze nigdy tego nie zapomne po czym mi powiedziala ze jezeli bede chciala to komus powiedziec to mam sobie wyrwac jezyk!!!!!Po zdradzie /mojego meza/z kuzynka w naszym domu zastalysmy ich z tesciowa na "robocie"powiedziala mi :nic nie widzialas a jezeli widzialas wydlub sobie oczy.Mialam duze problemy z wyjazdem z Indii zabraniem dzieci.Byl jeden warunek ze przyjedziemy do Europy razem.Tak sie stalo mieszkamy pod jednym dachem spie z dziecmi w jednym pokoju/dom jest duzy/na noc zamykamy drzwi na klucz!!!!!!!Zycie.Nie chce zgodzic sie na rozwod bo jego rodzice powiedzieli ze go wydziedzicza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdury kochana. Czyli Polacy tez tacy sa i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nigdy nie uderzyl. zalosna jestes w swoim wrzucaniu do jednego wora. biedna sfrustrowana dziewczynka, ktora za swoj blad probuje obwiniac caly swiat ale nie siebie. zal mi cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji john
jestescie tak zdesperowane ze same nie wiecie co dookola was sie dzieje.zalosne panienki.Poczekajmy pare lat tylko jak wejdziecie na ten portal to prosze z usmiechem.zobacze ile wam zebow zostalo.hahahaPozdrowcie ciapaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj laska uwazaj bo utopisz sie w tym jadzie. Poki co sama masz meza "ciapaska". Zal mi ciebie doprawdy smutna dziewczynko. Typowa zawistna poleczka z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sama bralas sobie hindusa to nie bylas zdesperowana? Sama sobie wystawiasz opinie idiotko :D:D:D zalosna c*pka jestes i nic wiecej hahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji jonh
wole byc taka bo jestem teraz soba!!!!!!!!To co przezylam jest moje bardzo dobra szkola zycia.Pragne podzielic sie swoimi przezyciami z panienkami takimi naiwnymi jak ty ale widze ze to nie ma sensu.Brak rozumu wiec wiedza nie dotrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji jonh
zalosc ciebie ogarnia nie umiesz nawet sie wyslowic bez uzywania wulgaryzmow!!!!!!NIE bylam w desperacji jak TY poniewaz nie mialam czasu na seks przed slubem.Musielismy studiowac i pracowac idiotko.Sluzebnico Pana!!!!robilas dzisiaj mu loda rano oni to lubia tak z ranca.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovely11
posluchajcie moje drogie:Biji ma racje ze wszystkim.Jestem hinduska uczylam sie polskiego w polsce wLodz skonczylam studia .Zaden hindus nie bedzie powaznie traktowal bialej dobrze.Czy ktora kolwiek mowi w jezyku meza lub partnera?chiba nawet nie wiecie z kim i o czym rozmawia przez telephon!!!Pozdrawiam Biji Wytrzymaj do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i wiesz juz nie musisz sie posilkowac dodatkowym nickiem. Przeciez kazdy wie ze to ty kretynko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paniusie prawda boli i usuwa komentarze? tepa dzida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biji john i lovely (sorry kazdy sie domysli, ze to ty) uogolniasz. To, ze ty trafilas na kretyna nie znaczy, ze kazdy taki jest. Znam wiele szczesliwych zon Hindusow, ktore mieszkaja w Indiach jak i w krajach europejskich. I jakos nie sa bite, ponizane i nie robia lodow. btw seriously?? innych argumentow nie masz?? skoro nie bylas zdesperowana to po kiego grzyba za niego wychodzilas? Nie widze wielkiego powiazania z seksem przed slubem a przymusem brania slubu. Nie wyszlo ci, to teraz od razu kazdy Hindus jest be? Troche to zalosne, nie uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biji john
Nie mam zwiazku zadnego z Nijaka Lovely.Jak urazilam kogos mam na mysli zdrowego na umysle czlowieka to przepraszam.Przekazalam swoja historie zycia dla przestrogi.Nie ma z kim tutaj dyskutowac.pozdrawiam wszystkie zycze szczescia ktore nie bedzie dlugo trwalo.Bardzo boicie sie prawdy!!!!!!Ale to juz wasz problem.Nie mow do mnie kretynko dziewczynko-jestem dorosla kobieta po 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co wyzywaja innych od rasistow są niepoważni, wystarczy dobrze pomyśleć i wychodzi na to że każdy człowiek jest rasistą, a takie pojęcie jak tolerancja po prostu nie istnieje ponieważ nie ma racji bytu w społeczeństwie jakim by ono nie było... Hindusów osobiście nie znam i nie mam najmniejszej ochoty ich poznać, ale z historii osób które były w indiach lepiej by było gdyby ten kraj został zrównany z ziemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo zabawny w tym wszystkim jest fakt,ze biji john wydaje sie normalne przezywanie "ciapaskami"innych-a powinna zaczac od siebie samej...Bo nikt nie ma wiekszych praw tutaj do tego jej jezykowego stworu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biji john no coz mimo ze masz 40 lat to mentalnie jestes 16-latka. Oczywiscie poznalas absolutnie kazdego Hindusa ze wypowiadasz sie o nich w takim tonie. Masz szklana kule i potrafisz przewidziec ile bedzie trwalo szczescie kogos? Jak dla mnie jestes niepowazna. Coz dostalas po d***e i zal ci ta d*pe sciska. Inteligentna nie jestes, a jedynie taka udajesz. No bywa nie kazdy musi miec wysokie tudziez srednie IQ. Byc moze bylas wiza na dwoch nogach, byc moze bylas slepa. Ale zeby pisac, ze wszyscy tacy sa i juz? Monopol na racje masz? Smieszna jestes biedna skrzywdzona dziewczynko, o przepraszam staruszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ciekawi mnie jakiej prawdy sie niby boimy? tej z twojej szklanej kuli? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biji john
Nie warci jestescie mojego gadania jestescie zakochane i tak trzymac!!!!Kiedys sie przekonacie ze to byl blad.Zycze powodzenia klotliwe dziewki.Dzieki za wsparcie.Bardzo mi pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i jeszcze jedno ten "ciapasek" to ojciec twoich dzieci i chocby z szacunku do nich nie powinnas go tak nazywac. Wszak one to w polowie ciapaski, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uciekaj uciekaj, nie masz nic do napisania wiec uciekasz. Pa sloneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biji john
Jestes tak nie samowicie glupia ze szkoda mojej klawiatury aby ci odpisac.Czas chyba dac.......lub zrobic lodzika!!!Co gotujesz na kolacyjke napewno twoj facet daje ci z lewej reki pierwszy kesek bo uwaza cie za gowno!!!!Lewa reka sluzy do mycia d**y bo napewno tego nie wiesz pustaku!!!!masz dzbanuszek w lazience dla mezusia!!!papa milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×