Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kornela4444

zwiazek z hindusem

Polecane posty

Gość gość
no wspolczuje ci ze tak zylas. i meliski sobie zaparz bo ci cisnienie skoczy :D zalosna staruszka z pol ciapatymi dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprawiasz mi humor tym belkotem babciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alez musi byc z ciebie lachociag starucho skoro tylko te lody wspominasz hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coz to, zlewy kozich synow sie burza? Na kafe jedynie mozna mordy zakazane otworzyc bo w domu wladca o kolorze kupy nie pozwala, co? :D Hahahahahaha!!! Bachory wasze juz na zawsze naznaczone ciapactwem i smrodem kozich synow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jestes zlewem ty wyzej i biedne dzieci,jezeli je masz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji john
ty glupia ruska dziewka nie umiesz po polsku pisac.prosta ty dziewoja !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji john
tak moje dzieci na pol ciapate a tobie wara od nich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wychowane w mojej wierze!!!!!!!!!!!!popatrz na swoje!!!!!!kim sa?MOJE ochrzczone w Polskim Kosciele !!!!Po Komunii w Polskim Kosciele!!!!!!Chcesz jeszcze powyzywac PROSTACZKO!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji john
masz GOSCIU racje gdzie ich cudowni mezowie skoro one siedza na portalu???????????????smiechu warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji john
mila moja jest roznica ja je zle wspominam dlatego o tym mowie!!!!a ty je robisz!!!!!!na kazde zawolanie!!!!I tak tego nie zrozumiesz!zatrudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biji i nie wiadomo czemu john bardzo niezrozumialy i niespojny przypadek,kiedy kobieta typu"moj los przestroga,bo spotkalam niedobrego Hindusa" nienawidzi kobiet ,ktore... sa z Hindusami i nawet je wyzywa od...ciapasek! Albo stalas sie przypadkiem psychiatrycznym po tym zwiazku,"biji john",albo jestes...prowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelena 90
laluska chyba pogubilas sie TESC gotowal a maz przygotowal jedzenie???????boze miej ciebie w opiece z tym twoim szczesciem i miloscia.gdzies sie tego nauczyla chicken tika masala-w tesco na polce widzialas?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji john
i widzisz jak jestes pusta Biji to moje imie nadane w indiach.JOHN pustaku to imie mojego meza ktore przyjelam po slubie.NORMALNE!!!!!!!!!Jest katolikiem ma na imie JOHN jego ojciec jest katolikiem ma na imie GEORGE.I ty jestes w zwiazku z hindusem a nie wiesz tak prostych zasad.W D***E BYLAS GOWNO WIDZIALAS!!!!!!! Twoim chyba snem jest byc zona Hindusa!!!!!BRECHTA po pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji john
maz w pracy ?czy sie puszcza moze z twoja kolezanka?Sama biedaku na portalku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym 40-tka i uzywa slowa brechta? co za patologia :D sama wyzywasz pseudointeligentna babciu a innym to zarzucasz. Dziewoja? ruska? buhahahaha juz nie masz co wymyslac? zalosna c**a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prztpadek do psychiatry ,pani biji,john i george ... Ciebie chyba bito po glowie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji john
jestescie prostaczki!Portale sluza do dyskusji nie do klotni i wyzywania.Ale zeby to zrozumiec trzeba miec troche mozgu a nie glonojada w glowie.To w jakim jezyku mowi twoj maz?Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odezwala sie ta co nie obraza i nie wyzywa... ty masz w glowie tylko sznurek ktory przytrzymuje uszy prostaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli ta bi cos tam byla z Hindusem,to same zobaczcie,ze normalna nie jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goście goście
->biji john- współczuje Pani i podziwiam za wytrwałość. A nie może się Pani po prostu spakować, zabrać dzieci i wyjechać gdziekolwiek od niego? Zaszyć się w jakiejś mieścinie i spokojnie żyć? Co Panią jeszcze przy nim trzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwieksza tu jest wytrwalosc w glupocie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji john
jestem teraz bezpieczna i w tym kraju jestem pod ochrona.Czekam na rozwod tutaj jest to mozliwe.Nie jestem w UK gdzie jest pelno Hindusow i glupich dziewczyn ktore mi nie wierza wrecz wyzywaja i mysla ze Pana Boga zlapaly!!!!Tylko nie wiedza jakiego BOGA!!!!!Dziekuje za wsparcie serdecznie pozdrawiam!!!!Myslalam ze normalni ludzie tutaj dyskutuja!!!!!Mylilalam sie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji john
odpowiedz do GOSCIA ktory okreslil mnie LACHOCIAGIEM-wychowalas sie razem ze swoi mezem "hindusem" w slamsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biijohn przestan sie przejmowac k***ami z wiosek pgr. lyknely zycia i nagle ze wsi jej nie wioskowy glupek byl jedyna alternatywa tylko jakis ciapius sie przyyyypierdooolil, wiec milosc jak chuuuj, zostaw to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji john
to jest prawda!!!!Bardzo Tobie dziekuje!!!!!Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goście goście
->biji john - Dobrze, że się odezwałaś, dobrze, że sobie jakoś radzisz. Pracowałam w Urzędzie Wojewódzkim w WSOiC, w Oddziale ds. Cudzoziemców i czego ja się naoglądała i nasłuchałam to sama w szoku byłam. Kobiety same na siebie, swoje dzieci i rodziny nieszczęście sprowadzały, jakie miałam przypadki to czasem nie wiedziałam czy żałować, czy śmiać się z głupoty Polek. Na kilak setek związków (z Hindusami, Nepalczykami, Tajami, Lańczykami, Arabami, Pakistańcami, Afgańczykami i innymi tego pokroju), które poznałam w międzyczasie, tylko z kilka spotkałam w miarę normalnych, reszta - szkoda gadać, materiał na książkę, tylko i tak by w to niewielu uwierzyło. Dzięki temu przestałam być tolerancyjną i otwartą. Od "beżowych" jak najdalej. Omijać jak zarazę. Zrób wszystko co w Twojej mocy, aby tego gnoja zniszczyć. Popełniłaś błąd i to olbrzymi, ale przynajmniej potrafisz się do tego przyznać, bardzo szanuję. Ja w pracy spotkałam 3 koleżanki ze studiów - upodlone i stłamszone, pracujące na tych śmieci i wierzące w - "on się zmieni, tutaj w Polsce będzie inaczej", miały po 4-6 dzieci; potem błagały o przyjazd Straży Granicznej i o deportację - tylko jak, skoro same zapewniały im pobyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetka po 50 tce
biijohn ja tu wszystko widzialam przez 30 lat zycia na zachodzie jedno mi sie wbija w pamiec jak durne polki wpadaja w sieci ciapuchow ktorzy potrzebuja na g***t wizy, bo im sie konczy. co robi polka ? hajta sie bo wreszcie ktos chce sie z nia ohajtnac, tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goście goście
jeszcze raz Ja. Na te wszystkie mieszane związki spotkałam z ok. 6 par pasujących do siebie i szczęśliwych razem - pewne rzeczy widać, kobiety zazwyczaj to zwykłe i proste brzydule, sprowadzające do kraju jakieś karakany- 160-170cm wzrostu i postura niedożywionego gimnazjalisty. Niektóre z nich nie potrafiły się poprawnie wysłowić, ani pojąć prostych zasad/przepisów, totalne ciemniaczki. Najśmieszniejsze idiotki potrafiły podczas starania się o zezwolenie na pobyt stały, potwierdzać, że "ciapasek" od 3-5 lat mieszkający w Polsce intensywnie uczy się języka, że to takie trudne, że potrafi powiedzieć aż "cześć", ona musi na niego pracować bo on nie potrafi się odnaleźć w tym kraju. Dziwne, że Amerykanie, Grecy, Hiszpanie, Niemcy, Węgrzy, nawet Chińczycy czy Brazylijczycy nie mieli z tym problemów. Nie wspomniałam o specyficznym zapach, który dla mnie jest, był i będzie smrodem ciapatego Azjaty, blee. Nie chce mi się o tym pisać, kto poczuł to zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetka po 50 tce
zadna nie mysli o tym ze tam kuzynostwo sie laczy w pary, czasami siostrzane, dlatego pozniej zdziwienie, po uzyskaniu wizy na stale, rozchodza sie z polami i przyjezdza panna dziwica kuzynka. kto to zrozumie, kto wezmie te moje slowa powaznie ? zadna bo moj jest inny oczywiscie. tam nie ma innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji john
Drogi GOSCIU dawno nie mialam kontaktu zPolakami!Znalazlam ten portal przypadkowo i stwierdzam ze nic sie nie zmienilo w naszym Kraju!!!!!!!!!!Zrobilam blad zwierzajac sie i mowiac prawde!!!!!!!!Jestem osoba wyksztalcona mam Doktorat Nauk Medycznych!!!!!!!!Czy ja zasluguje na wyzwiska za to ze przeszlam gehenne z ""cudownym hindusem"""""specjalnie napisalam z malej litery.Napisalam prawde co Mnie spotkalo dla przestrogi innych dziewczyn-kobiet!!!!Jak zapytalam na portalu w jakim jezyku te panny rozmawiaja z tesciami wykasowaly moj post!!!!powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×