Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kornela4444

zwiazek z hindusem

Polecane posty

Gość facetka po 50 tce
Najśmieszniejsze idiotki potrafiły podczas starania się o zezwolenie na pobyt stały, potwierdzać, że "ciapasek" od 3-5 lat mieszkający w Polsce intensywnie uczy się języka, że to takie trudne, że potrafi powiedzieć aż "cześć", xx :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji john
Masz Kochana RACJE odpowiedz do Facetki po 50!!!!!!!!CALKOWITA RACjA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetka po 50 tce
biji john xxx jestes fantastyczna kobieta !!! a te co tu pisza, .... wybacz, zlapaly za jaja (przepraszam) i trzymac sie beda. Czego oczekujesz od prymytywnych dziewek z PGR, tam byla alternatywa, albo glupi Wojtek spod traktora albo Jasio spod cyca krowiego. Tutaj ciapak od razu sie oswiadczyl, to jest to !"!! (a ze ciapak spod cyca wielblada to ona nie wie i nie chce wiedziec, wazne ze ma czarne oczy i mowi ajlawju ) Pozdrawiam, zycze wszystkiego dobrego Ci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji john
BOZE MOJ jak to dobrze porozmawiac z normalnymi inteligentnymi Ludzmi!!!!Dziekuje Tobie Gosciu Gosciu I Tobie Facetko po50.!!!!Chyba na nowo Uwierzylam ze POLACY potrafia sie zjednac i trzymac sie razem!!!!Czego nigdy nie zaznalam za Granica Naszego Panstwa!!!!Dziekuje>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goście goście
-> biji john - Trzymaj się kobieto, zniszcz gnoja jak tylko się da. Mam nadzieję, że nie odebrałaś moich wypowiedzi negatywnie. Ja tylko pisałam jak jest w większości przypadków, na podstawie moich obserwacji, ku przestrodze dla innych. Wiem, że można nawet bardzo inteligentną osobą "otumanić", do tego chyba doszło w Twoim przypadku. Szanuje i podziwiam to, że jesteś w stanie się przyznać do błędu, nie tkwiąc w nim nadal (dla żałosnego "dobra dzieci"), tylko coś starasz się zmienić w swoim życiu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetka po 50 tce
biji john Szanuje Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetka po 50 tce
Prosze zebys z nim sie rozeszla. Czy on ma prawo wstepu do Europy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goście goście
Przepraszam za literówki - mam długie pazury, mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi w moich wypowiedziach. biji john - nie trać wiary w ludzi, ja mam dopiero 30 lat, dla niektórych, pewnie już i aż, ale "trochę" się naoglądałam i nasłuchałam. Wolę 'uczyć się' na cudzych błędach, niż popełniać własne. Miłej nocy, spokojnej, nie słuchaj idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji john
jestescie poprostu cudowne!!!!!!!poplakalam sie z radosci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji john
goscie goscie dobranoc kolorowych snow!!!!!!!!dziekuje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetka po 50 tce
biji john Ja znam, ja mam 51 lat w tym 30 zycia na zachodzie. Znam to od podszewki, Gnoje szukaja wizy na 2 nogach a d**a im sie pali to nawet garbatej na wozku sie oswiadcza, aby byla w Schengenzone. Dlugo by pisac. To diabelskie nasienie, Jak nie da rady sie ozenic, to zapladniaja, bo na dziecko tez jako "ojciec" zostanie w Europie. Gnoje robia u siebie rewolucje a spieprzaja do Europy na zasilki socjalne. Pozniej zaczyna sie ich praca a wiec robienie dzieci na kopy, na kazde zasilek socjalny, Europa placi wiec niech placi za moje rooochanie. Coz ja biedny bez zawodu zrobie ? wiec robie dzieci. 5 czy tam 3 lata mija w zaleznosci od kraju, ma taki chlystek staly pobyt, wic sprowadza cala wioche do siebie, pierwsza to dziewice kuzynke, z ktora znowu z 8smioro dzieci zrobia i hajda znowu na socjal europejczykow. DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji john
DO FACETKI PO 50!!!!!!Jestes fantastyczna kobieta i na serio i w zartach!!!!!!!Tak "moj maz"ma wjazd wszedzie dlatego ze jezdzi na sympozja naukowe po calym swiecie!Ale jest mozliwosc zmiany tego!!!!Optymistka jak zawsze-mowie o sobie!W niedlugim terminie jest nasz konflikt w sadzie jezeli nadal bedzie mi utrudnial......sprawy moga potoczyc sie inaczej!Na jego nie korzysc co bedzie rzutowalo na jego prace.Nie przejmuje sie tym.Moim celem w zyciu teraz jest wrocic do rownowagi do rzeczywistosci do zycia zapewnic sobie i moim dzieciaczkom spokoj.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetka po 50 tce
zycze Ci wszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetka po 50 tce
zycze ci wszystkiego dobrego spij spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetka po 50 tce
jak chcesz to napisz do mnie na gg 3016677

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji john
do facetki po50 masz kochana racje!!!!!!!!dobranoc kolorowych snow!!!!!!!!!dziekuje za dobre slowo!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji john
do facetki po50tce dziekuje oczywiscie napisze.dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji john
bardzo przepraszam goscia goscia!czy mozemy jeszcze jutro porozmawiac?kolorowych snow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bije brawa facetce i klaniam sie w pas . zgadzam sie z kazdym jej slowem ale lepiej bym tego nie opisala, brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam sie juz nie wypowiadac bo niedosc, ze nie odpowiedzialas na zaden z moich poprzednich postow, to czytajac twoje pojawial sie na mojej twarzy usmieszek politowania, ale...na podstawie jednego osobnika ocenilas milionowy narod, nie uwazasz, ze to ciut zalosne? Nie mozna z toba normalnie dyskutowac bo ten kto ma inne zdanie od twojego jest glupi, ograniczony, pochodzi ze wsi, itp, itd. Bo ty masz 40 lat, doktorat z nauk medycznych (:o) i pozjadalas wszystkie rozumy. Zapytam jeszcze raz zatem czy jesli mialabys Polaka, dodam Niemca, Francuza i to z nim przeszla pieklo tez bys pisala, ze wszyscy faceci z danego kraju tacy sa? No przeciez jak juz uogolniasz to po calosci co nie? Czy moze juz raczej nie bo po Hindusach jechac mozna ale po Polakach to juz nie bardzo? Dalej oczywiscie cala meska populacja Indii ma za soba kontakty homoseksualne...a wzielas to z...? Jakies badania? Czy znowu "bo oni tacy sa i juz"? To zaden argument paniusiu. Idzmy dalej. Zenia sie z kuzynkami, ano zenia sie. W Polsce tez zdarzaja sie takie zwiazki i co? Na mniejsza skale, ale sa. Kolejna rzecz napisalam ci, ze znam wiele szczesliwych mieszanych zwiazkow. Nie tylko mlodyc, ale tez ludzi po 40-tce, 50-tce. Jak sie ustosunkujesz do tego? Czy moze za 30 lat te panie tez beda plakac? Zal mi ciebie niezmiernie. Jestes tak zaslepiona swoja nienawiscia. Piszesz, ze forum jest od dyskutowania a nie obrazania. A sama nazywasz inne kobiety pustakami, glupimi, nerwy ci puszczaja, jakies teksty o lodach (swoja droga brak komentarza na to). Inteligentny czlowiek potrafi wbic szpile bez wyzwisk. Jak widac iq u ciebie mizerne. To ze tobie sie nie udalo i przegralas zycie to twoj problem sloneczko. Wyzywanie na forum obcych ludzi ci nie pomoze, pokazujesz tylko brak klasy. Twoje posty sa na zasadzie "mnie bil, zdradzal, robilam mu loda i jadlam z lewej reki to wy tez tak bedziecie na pewno mialy". Na pewno to Kopernik umarl i czas sie pogodzic z tym, ze wszechwiedzaca nie jestes i przestan obrazac innych. Zajmij sie swoimi dziecmi a nie przesiaduj na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inteligentny czlowiek potrafi wbic szpile bez wyzwisk. Jak widac iq u ciebie mizerne???co za zalosna osoba haha.ustalasz aj-kiu?buhaha wiesz chociaz co to jest test aj kju...i kto i po co go wymyslil???polecam dokument z discovery......bo tego sie nie da opisac slowami....glupia p**ddo z aj kju :D jak cos idzie nie po tfojemu.tfojemuuuuu buhaha ajj,aj-kju buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i jeszcze jedno "ciapulki"???Totalny brak szacunku do wlasnych dzieci paniusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji john
jestes zalosna!!!!!!a to buhaha to wzielas chyba z pastwiska!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji john
po tfojemu aj kju-------po mojemu IQ !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bylo do mnie? Moje posty sa z 9:12 i 9:30. Nie zauwazasz roznicy? Czy znow udasz, ze ich nie widzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @_@
biji john - daj spokój , tu i tak nikt Cię nie zrozumie . Jakieś gówniary tu p***ą po prowo i g***o z tego mają. Współczuje Ci z Twojej sytuacji i mam nadzieje że po rozwodzie ułożysz lepsze życie:) a kulturalny człowiek( do gościa)umie też w pore zakończyć dyskusje , więc jak widać ty nim nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz o niej? Przeciez odpowiada szczekaczom. Najwyrazniej nie ma nic madrego do napisania, woli rzucac miesem. I tak bywa :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam akurat rozumiem biji i dlatego polecam dobrego psychiatre.I dobre wyczyszczenie ust,bo brudny ma jezyk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biji john
Dzieki @@ to prawda!!!! Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biji john
logujecie sie wszyscy jako GOSC!!!!Ja nie chce rozmawiac z pokreconymi panienkami ktore wyzywaja mnie od LACHOCIAGOW I P**********H!!!!!!PRZEPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×