Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stokrotkaa89

stepper, ćwiczenia, odpowiednia dieta kto od dziś zaczyna??? 10 kg z dół

Polecane posty

Hej hej:) I ja się melduję;) Wczoraj przez cały dzień było fajnie z jedzeniem a jak wróciłam do domu to byłam tak głodna, że na noc obżarłam się jak świnia:/ Ćwiczeń brak. Ważyć się nie waże, bo przed @ jestem. Ale dzisiaj mój Mąż może wyjdzie ze szitala to stepper pójdzie w ruch bo będę miała więcej czasu:) Sara ja chyba też będę liczyła kalorie bo inaczej to nie czuję żadnego bata nad sobą. Kaja-remont:) Ja w ubiegłym tygodniu pożegnałam ekipę od wody i ogrzewania i w październiku zapowiadają mi się wylewki i prąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malediwy, to ty dopiero tworzysz domek??? a my zmieniamy troszke styl, bo kilkanascie lat temu w modzie ( i sklepach) było zupełnie cos innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :-) Niestety nie miałam wczoraj internetu w pracy więc nie mogłam wejść, a jak przyszłam do domu czosnek i do łózka. Brak ćwiczeń brak diety dziewczyny przegońcie te wirusy i złą aurę. Do tego wszystkiego mam z 10 opryszczek na twarzy :-(. Eh... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja-tak dopiero wykańczamy domek i przy okazji siebie:) Oj Stokrotka-to kuruj się;/ Mi na opryszczkę pomaga vratizolin trochę. Ale najbardziej czosnek jak przekroję i smaruję tym opryszczkę co jakiś czas (Nie szczypie-pieczę troszkę.) A dentysta mówił mi , ze w leczeniu tego pomaga witamina PP. Tylko ta mocniejsza 200 na receptę. A kosztuje chyba 90gr za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo Maledivy :-) Dobrym sposobem jest również aspiryna w tabletce rozkruszyć dodać wody i posmarować. Ja smaruje maścią hascovir. Ale Wam fajnie-własny dom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No żyjecie :D Kaja, my zawsze jak malowaliśmy jeden pokój (jak jeszcze mieszkalismy w bloku), to kończyło się na wymianie mebli w kuchni ;) I zawsze mieliśmy wydać mało kasy, a kończyło się masakrą finansową. Ogólnie ten bałagan jest najgorszy. Tak więc nie zazdroszczę. Maledivy, wiem o czym mówisz z wykańczaniem siebie podczas wykańczania domu - my się prawie rozwiedlismy z moim mężem. Stokrotka, kuruj się. Dziewczyny, ja ostatnio jem non syop czosnek i u mnie wszyscy chorzy, a mnie nie bierze. Chyba cos w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane... Widzę że nastukałyście parę postów dziś :) i dobrze, bo faktycznie topik podupada ;) Ja wczoraj odbębniłam godzinę zumby, z jedzeniem staram się pilnować. Co do remontów - nie cierpię, chyba nie ma zresztą nikogo kto to lubi :P Ale powiem Wam że i mi się marzy własny domek...ehhh fajna sprawa pewnie ;) Dziś bez ćwiczeń ponieważ za chwilę spadam do lekarza :O No chyba że jak wrócę to potwisteruję trochę, choć zależy jaki będę miała nastrój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gwiazdeczki :) Jak wieczorne ćw? Ja wczoraj nie miałam kiedy. Późno wróciłam i ło. Trudno. Może dziś coś pozumbuję jak wrócę z pracy. Wczoraj dostałam leki :O z ulotek wyczytałam że po jednych mogę przytyć a po drugich przestać jeść :P także może bilans wyjdzie na zero ;) Oby, staram się być dobrej myśli.... Kobietki jaka pogoda u Was? U mnie kurcze zachmurzenie, nie ma słonka, liście ładnie się już kolorowią....a ciepło...że hej ;) w krótkim rękawie można chodzić.... Mykam na śniadanko, miłego dnia dla Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Zumbowata, czyli nie jest tak strasznie z tymi lekami. Oby ten bilans był na minus nawet, bo przy diecie i lekach "na zero" będzie minus :) Wyznaję, że nie ćwiczyłam wczoraj. Jestem przed okresem i całe popołudnie siedziałam na kanapie zirytowana wszystkim i wszystkimi i nie miałam na nic siły. Dietowo byłoby super, gdyby nie to, że po kłótni z mężem on wkurzał mnie najbardziej ;) ) zjadłam 5 szt. takich dużych pierników w czekoladzie. Nawet nie wiem ile to kcal, ale podejrzewam, że tyle co zjadłam poza tym przez cały dzień :-o U mnie pochmurno strasznie, ale ja lubię taką nijaką pogodę. Widziałam jadąc do pracy 3 sarenki przy drodze. Zatrzymałam się i one też. PIĘKNE! To są właśnie uroki domu za miastem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! U mnie bez zmian od początku tygodnia, bez ćwiczeń :-( ale nadrobię. Chyba będę ćwiczyć tylko 3 razy w tygodniu, byle systematycznie. U mnie pada pada i pada, ale jest pięknie kolorowo w wielu miejscach. Zumbowata Ty mało jesz a teraz jak leki obniżą Ci apetyt to już całkiem zmizerniejesz :-P Opryszczki powoli się goją, teraz mam 10 strupów koło siebie niestety mi się nie robi 1 opryszczka tylko z 5-6 po jednej stronie i parę po drugiej. Wygląda to okropnie, no ale tak już musi być. Brałam kilka razy heviran średnią dawkę i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham zwierzątka- wszystkie :-) na pewno był to piękny widok Sara :-) no dziewczyny a jak zbierzemy się do kupy i nie poddamy, powoli, powoli i na wiosnę będziemy jak te sarenki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Stokrotko, to może pomyśl nad wegetarianizmem skoro tak kochasz zwierzęta :) Cieszę się, że nastroje u nas lepsze. Dziś już na pewno poćwiczę, może wyładuję moje napięcie pm :) A po okresie ruszam z tygodniowym treningiem na brzuch. Och, chciałabym już byc niczym ta sarenka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy moje Sarenki :) Wam to i tak niewiele do tego brakuje, nie to co ja...słonica :D Ale to też zwierzątko :D :D :D Także załapuję się do tego. U mnie właśnie teraz leje....a ja zostawiłam parasolkę w aucie :D chyba po to by nie zmokła, dobrze że parking mam pod nosem :P Stokrotka ja z pewnością nie zmizernieję aż tak szybko :) Kurcze, jeszcze godzinka i do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U mnie dzisiaj pada i jest zimno;/ Stokrotka-bedna Ty;/ Sara-u nas są tereny bogate w sarny:) Pełno ich:) Ja w niedzielę idę na chrzciny i chyba skradę od dzisiaj od Sary te ćwiczenia na brzuch, bo kupiłam sobie taką sukienkę tylko, że zieloną- http://www.google.pl/imgres?q=koronkowa+sukienka&hl=pl&client=opera&hs=NmK&sa=X&rls=pl&channel=suggest&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=uiXQJg8pSjwuFM:&imgrefurl=http://www.okazje.info.pl/okazja/odziez-i-obuwie/fionella-dopasowana-koronkowa-sukienka-z-rekawami-3-4-1103.html&docid=Y3Jf8T2bTC9MNM&imgurl=http://images.okazje.info.pl/p/odziez-i-obuwie/5744/fionella-dopasowana-koronkowa-sukienka-z-rekawami-3-4-1103.jpg&w=500&h=500&ei=6OprUJaMKM3VsgbP-YDABQ&zoom=1&iact=hc&vpx=756&vpy=163&dur=531&hovh=225&hovw=225&tx=149&ty=132&sig=108636414761101698879&page=1&tbnh=125&tbnw=123&start=0&ndsp=22&ved=1t:429,r:6,s:0,i:92&biw=1024&bih=660 I trzeba jakoś się prezentować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara nie raz myślałam... mam grupę krwi 0, kiedyś nie jadłam mięsa, miałam dużą anemię brałam leki itd. chyba mój organizm potrzebuje mięsa, ale staram się go jeść jak najmniej. Zumbowata nie przesadzaj z tą słonicą :-) Maledivy....sexi, super sukienka i Pani prezentująca też super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się podoba:) Chciaż trochę za bardzo opoięta na moich kształtach jest, ale popracuję nad tym:) Zumbowata a dzisiaj w pracy do której?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maledivy dziś do 18, także może jakoś się zbiorę pod wieczór do zumby albo twistera :) Stokrotka ja nie przesadzam z tą słonicą ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maledivy, kieca extra! Ty to masz odwagę dziewczyno, żeby się w taką ubrać. ja może za 10 kg bym w takiej wyskoczyła :p Czytałam o grupie krwi, ja mam B i też niby powinnam jeść dużo mięsa i to baraniny, matko, w zyciu nie jeadłam :-o i nie tknę. Zumbowata, na pewno przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maledivy opięte, kobiece kształty są super :-) nie chude patyki :-P Sara to Ty jesteś mlekożerca, głównie nabiał, ja mięso, a najwięcej jem produktów właśnie z Twojej grupy. Kiedyś trochę czytałam na temat odżywiania się a grupy krwi i powiem Wam że coś z tym jest. Są produkty wskazane, neutralne i te, których należy unikać (nie znaczy nie jest wcale). Krótko A-roślinożerca, B-mlekożerca, 0-mięsożerca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjjka :) Zajrzałam co naprodukowałyście ;) Ciekawe z tymi grupami krwi...najciekawsze jest to że ja mam AB a jestem totalnym mięsożercą ;) Lubię mięso, choć wiadomo nie codziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Wczoraj troszkę ćwiczyłam, ale muszę się za siebie zabrać jak przez ten ostatni miesiąc. Stworzyć nowy plan ćwiczeń, który bez problemu zrealizuje np. ćw 3 razy stepper 40 min i motylki. I ćwiczyć systematycznie. Czy za mało ? co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Stokrotko, myslę, ze plan super, tylko musisz wcielić go w życie w 100% :) No i jakaś dieta do 1500 kcal i musi spadać. Zumbowata jak zumba? Maledivy, mąż już w domu? Kaja, skończyłaś remont i zaczęłaś oddawać sie ćwiczeniowym przyjemnościom? :) U mnie wczoraj ćwiczeniowo OK. Był rower i zbieranie grzybów :) W sumie z godzinka, więc spoko. Niestety z dietą poległam: MUSIAŁAM zjeść czekoladę. Przed okresem mnie do słodkiego tak ciągnęło, że masakra. No i zjadłam. Ja od poniedziałku się porządnie zabieram za siebie. Teraz okres, weekend u mamy, więc wiadomo, a później nie ma zmiłuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 razy y tygodniu wcieli się :-) ja tez od poniedziałku daje z siebie 100%. Również zgrzeszyłam dietowo. No ale ważne by się nie poddać :-) Dziewczyny meldować się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zaczynamy Stokrotko od poniedziałku, ale ja nie zamierzam do tego czasu nie ćwiczyć i dużo jeść. tylko od poniedziałku zamierzam przejść na jakąś dietę. Liczenie kcal jest na pewno nie dla mnie, no nie mam weny i nie wychodzi mi. A byłyscie/słyszałyście/wiecie coś o diecie Montignaca? Tak jakoś wpadłam na nią, ale nie wiem czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara ja również nie zamierzam do poniedziałku nic nie robić i się obżerać :-) nie nic nie słyszałam na temat tej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piątkowo... czujecie już weekend ? ;) jaka u Was pogoda? U mnie słoneczko i ciepło :) Ja za chwilkę uciekam do pracy....Pisałyście że bierzecie się ostro za diety po weekendzie. Ja żarcie jako tako ograniczam za to w tym tyg. tylko w pon. zumbowałam :O No masakra lekka. Ale waga idzie w dól, czy z ćw czy bez. Dziwne to...;) Ale cieszy. Poza tym po lekach kiepsko się czuję i nie chce mi się jeść. Choć weekend nadchodzi a u mnie zawsze oznacza to obżarstwo ;) Może tym razem się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :-) Ja tylko na chwileczkę przywitać się niestety dziś mam bardzo zabiegany dzień. Sara w domu na spokojnie zobaczę i poczytam. U mnie ładnie, w miarę słonecznie - piękna kolorowa jesień. Odezwę się wieczorkiem lub jutro. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×