Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nati123

32-33 tydzień ciąży :) Ktos chętny porozmawiać

Polecane posty

Witajcie dziewczyny:) ja juz wrocilam z zakupow nawet, mam dzis sporo energi wiec planuje sprzatanie i dobry obiadek;) marlena- obys na wizycie uslyszala same dobre wiadomosci!:) A tak wogole maly szalal dzis strasznie w nocy, chyba pierwsze kroki cwiczyl;) Evi- mnie tez pobolewa brzuch tak jak na okres, narazie znosze ten bol choc mam wrazenie ze on zwiastuje nadchodzacy porod.. Chcialabym urodzic troche wczesniej.. Milego dnia kobietki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce urodzić jak najpóźniej ;) Pierwszy synuś urodził się przez cc - w 38 tyg. więc idealnie...a teraz chce później żeby ta zima szybko minęła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati- sliczne imie Kostek:) prawde mowiac nie znam zadnego kostka, zapomniane a naprawde orginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki. Też mi się bardzo podoba ten Konstatnty. Jak się pytam synka gdzie jest Kostek to śmiesznie podnosi mi bluzkę i pokazuje na brzuszek ;) czasem nawet pokazuje, że Kostek jest u Niego w brzuszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak sabie do glowy wbilam i tego sie trzymam ze przeciez musimy pocierpiec troche teraz zeby potem miec zliczne zdrowe dzieciaczki ;) cos za cos . A mi sie jeszcze Amadeusz podoba i Fabian . Na Fabiana maz sie nie zgodzi a w rodzinie mamy Mateuszka wiec nie bardzo ten Amadeusz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi...
mi sie podobał bardzo Kajetan ale moj mąż stwierdził że kajtek nie podoba mu sie bo jego pies z dziecinstwa wabił sie Kajtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati wczesniej srednio co miesiac mialam wizyty, od 27tc mam czestsze, teraz co tydzien srednio. ewentualnie co dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi...
ja narazie miałam co miesiac mniej wiecej u lekarza prowadzącego. dodatkowo co 2 miesiace jeździłam do innego na badania dokładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena.... tp . 3.11....... synek Oliwier...... Ełk Kami tp. 7.11 synek Marcel...... Bydgoszcz migotka81...tp. 05.10...synek...obrzeża Warszawy nie87.... tp.05.10... synek Tymoteusz.... okolice Warszawy PazdziernikowaMAMA...tp. 15.10...córeczka...świętokrzyskie Evi... tp. 20.10.....syn Tomasz...śląskie Patrycja...tp 10.11...syneczek...Łódzkie =ASIA=.......tp 21.10......córcia Alicja.........toruń-anglia wiatm z rana!!! dzisiejsza noc była dla mnie koszmarem ,obudziłam sie o 3.25 i skakałam w łózku do 7.00,z boku na bok.Marlena udanej wizyty i zeby dzidzius chciał zostac w brzuszku jak najdłużej. patinia mi bardziej sie podoba Cezary,ale to moje zdanie:)jesli chodzi o badania to ja chodze tylko do połoznej co 2 tyg,słucha serduszka bada krew mocz i takie tam,w anglii sie za bardzo nie przykładają do badan. nie87-jaki dobry obiadek planujesz,ja nie mam zadnego pomysłu na dzis pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeważnie co miesiąc wizyta,ale miałam anemię od początku, wiec co dwa tygodnie badania . brałam sorbifer ale fatalnie się czulam po nim, do łazienku szłam ze łzami w oczach,aż się hemoroidów nabawiłam. I jak zmieniłam lekarza, kazał odstawić sorbifer, problemy znikneły, a badania narazie w normie, więc jestem spokojna. Asia- robie leczo, schabowe z piersi kurczaka, do tego kasza gryczana bo mój mąż ją uwielbia. zamarynowałam jeszcze udka , upieke jutro, no i wstawiłam murzynka. Myślicie,że oszalałam..?? lubię gotować, a dziś mnie naszło strasznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... dopiero co moglam wejsc. evi jestem z katowci:):):) zaraz sie dopisze do tabeli. mam dzis okropny dzien i strasznie twardnieje mi brzuch .wzielam nospe i magnez i tak siedze.jestem juz po obiedzie i mam chwile czasu,chcialam posprzatac ale strasznie z tym brzuchem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena.... tp . 3.11....... synek Oliwier...... Ełk Kami tp. 7.11 synek Marcel...... Bydgoszcz migotka81...tp. 05.10...synek...obrzeża Warszawy nie87.... tp.05.10... synek Tymoteusz.... okolice Warszawy PazdziernikowaMAMA...tp. 15.10...córeczka...świętokrzyskie Evi... tp. 20.10.....syn Tomasz...śląskie Patrycja...tp 10.11...syneczek...Łódzkie =ASIA=.......tp 21.10......córcia Alicja.........toruń-anglia coca2727....tp.12.10....córeczka....śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coca- to sobie daruj może sprzątanko, nie ma co się przemęczać , a może jutro bedziesz miała lepszy dzień? też mam takie dni,że z łózka nie wstawałam, a czasami aż tryskałam siłą i energią. odpoczywaj dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena.....................tp . 3.11....... synek Oliwier...... Ełk Kami ........................tp. 7.11 ........synek Marcel...... Bydgoszcz migotka81..................tp. 05.10.......synek.......obrzeża Warszawy nie87.... ...................tp.05.10.........synek Tymoteusz.... okolice Warszawy PazdziernikowaMAMA....tp. 15.10........córeczka........świętokrzyskie Evi... .......................tp. 20.10........syn Tomasz......śląskie Patrycja....................tp 10.11.........syneczek........Łódzkie =ASIA=.......................tp 21.10.........córcia Alicja.........toruń-anglia coca2727....................tp.12.10........córeczka.........śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche tą tabele naprawilam...jest bardziej widoczna i czytelna...chyba:) jak coś to poprawiajcie. darowalam sobie juz sprzatanie, twardnieje mi co jakis czas wiec wtedy wypoczywam.nie robie nic na chama.ja juz tym nie raz wlasnie dzwonilam do lekarki.mowila ze mam brac wtedy nospe i magnez wiec wzielam.zobaczymy do poludnia. a co Wy robicie jak Wam twardnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie87 - chcialabym miec jutro lepszy ale chyba teraz juz mam tylko gorsze :( nie lubie narzekac ale jak bym miala opisac swoj przebieg ciazy od A-Z to byscie tu padły...poprostu nie jest to ciaza ksiazkowa. jakos daje rade ale czesto lezalam w szpitalu.do 4 miesiaca mialam zagrozona i od 6 ponownie.az do teraz .dlatego sie pilnuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coca bez zadnego wysiłku posprzatałas nam tabelkę;),a sprzatanie w domku sobie daruj moze.. nie87 to ty obiady juz do niedzieli masz naszykowane:o nati i migotka spicie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coca bierz kocyk i leż,odpoczywaj jak najwiecej,masz już imie dla córci wybrane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=ASIA= - mam juz wybrane :) Julia bedzie.zawsze chcialam Julie.mimo iz jest ich teraz wysyp...no ale co tam ! a TY widze masz Alicje...piekne imie :) tez mi sie podoba.tak patrze na ta tabelke ...duzo chlopczyków bedzie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi...
mi dzis wyjatkowo nie twardnieje...za to mały od samego rana fika koziołki że siedzieć nie umiem. nie87 kurcze to moze ugotuj też za mnie coś...a murzynek o jejku dałabym sie teraz za niego pokroić. COCA a ty do łóżka albo na sofe i książka do reki albo tv włącz i relaksuj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu - Nati bo byl na poczatku moj nick ale ktos sie podszyl i juz nie ma Nati :) Ja troszke poprasowalam i za godzinke lece do miasta :) Co do wizyt to teraz mam co 2 tygodnie i juz sie doczekac nie moge :) Tez bym sobie zjadla taki dobry obiadek ale ja dzisiaj nic nie robie i pewnie zjem cos na miescie :) Marlena ale Cie zrobili, to jeszcze pozniej sie dowiesz czy wszystko ok :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coca- leż leż i jeszcze raz leż. Skoro miałaś tyle już przejść to uważaj na siebie i odpoczywaj ile możesz . sprzątanie nie ucieknie. Asia- zryw gotowania, bo moze jutro nie będę miała siły na nic, a ja lubię jak mąż ma obiadek jak wróci z pracy, choć on powtarza,że nie muszę gotować to ja jednak chcę:) dziewczyny zapraszam na murzynka ;) mój mąż uwielbia go z zimnym mlekiem;) u mnie się rozpadało trochę, senna pogoda, nie wykluczam małej drzemki później:) a tak wogole to faktycznie przewaga męźczyzn w naszym gronie, będę miały w czym wybierać te przyszłe małe księżniczki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marlena- ja teraz przeczytalam Twoje posty.to Ty tez masz tak jak ja z tym brzuchem :/ oszczedzaj sie tez ...który dokladnie tydzien jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie mam pomoc w domu, siostre sciagnelam do siebie, obiadek juz przygotowala w domku ogarnela... oj jak dobrze ze ja mam ;) to i lepiej ze mi przeniosl na pozniej to maz ze mna bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×