Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nati123

32-33 tydzień ciąży :) Ktos chętny porozmawiać

Polecane posty

coca ja nic innego nie robie, prawie non stop leze, synek leniem bedzie ;p u mnie 32 tc teraz wychodzi, z usg dwa tygodnie starszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jestem w 32 tygodniu ciąży i tez mam termin jak marlena na 3 listopada:) widze że sporo chłopaków sie urodzi ja natomiast bedę miała córeczkę( chociaz do 6 miesiaca mowiono ze chlopak) i powiem ze jestem duzaaa jak na ten tydzien ale trudno ważne że z mała okej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Izabela100 :) Wpisz sie na liste ktora masz na poprzedniej stronie :) Skad wogole jestes? I uwierz ze ja tez jestem duza :p Wogole dziewczyny tutaj malo przytyly ,chyba tylko ja i Asia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj izabela- doszła nam kolejna dziewczynka ;) jesteś duza tzn ile przytyłaś? nie martw się , napewno zgubimy szybciutko po porodzie te kg, a tak jak napisalaś dziecko jest najważniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) nie87, byłam dziś w Bielańskim zapytać sę o KTG wymaz na paciorkowca. czy ty już robiłaś wymaz, jak tak, to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami666 - a ile dokladnie przytylyscie bo nie umie znalezc...ja juz 14 kg. i tez jestem duzzza :) iza-witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coca - Ja juz chyba z 17 kg na plusia , a reszta dziewczym pisala ze okolo 5-10. Tez bym tak chciala. I tylko sie modle zeby teraz stanac w miejscu a nie zeby tyc najwiecej na koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej migotka- nie robiłam wymazu jeszcze, w przyszłym tygodniu dokładnie we wtorek idę do lekarza (tego drugiego co zmieniłam) i sie dowiem bo to juz chyba czas najwyzszy. I co się dowiedzialas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi...
ja niecałe 10 kg póki co. dokładnie dowiem sie w poniedziałek na wizycie u doktorka bo głównie kieruje się jego waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytyłam dopiero 4 kg, mimo, iż to 32 tc. Ale to może dlatego, że ogólnie jestem duża i dziecko weszło w brzuch który już miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za miłe powitanie:) ja przytyłam 11 kg:( ale pocieszam sie ze tak powiem tym że jestem dosc mocno opuchnieta i mam duzo wody w sobie i nie wiem ile tego tłuszczu a ile reszty okaze sie za 8 tygodni:) wpisuje sie na liste Marlena.... tp . 3.11....... synek Oliwier...... Ełk Kami tp. 7.11 synek Marcel...... Bydgoszcz migotka81...tp. 05.10...synek...obrzeża Warszawy nie87.... tp.05.10... synek Tymoteusz.... okolice Warszawy PazdziernikowaMAMA...tp. 15.10...córeczka...świętokrzyskie Evi... tp. 20.10.....syn Tomasz...śląskie Patrycja...tp 10.11...syneczek...Łódzkie =ASIA=.......tp 21.10......córcia Alicja.........toruń-anglia Izabela........tp 03.11.2012r....córeczka Amelcia...war-maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z grubsza was poczytałam ;) nie87, na KTG w Bielańskim nie ma zapisów, bo w innych szpitalach bywają, rejestrujesz się w poradni K, na szczęście oddzielna rejestracja, nie ta ogólna gdzie mega kolejki, dają ci kartkę i z tą kartką na KTG, które jest na izbie przyjęć codziennie od g.11. z wymazem już bardziej skomplikowana sprawa, trochę jestem zła, bo gin mi tak oględnie powiedział, a okazało się, że trzeba zapisać się na wizytę do jakiegoś ginekologa i dopiero wtedy mi to zrobią. ale wiem też, że to powinni w każdej przychodni zrobić, tylko wtedy się coś płaci, ale niedużo, ok. 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie martwcie się ani że mało przytyłyście, ani że według was dużo, na to najczęściej nie ma się wpływu. Jeśli dziecko ładnie rośnie, USG ok, macie dobre wyniki badań, czujecie się dobrze, to nie ma co się martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku co niektóre to tu chudziny jakieś...ja +14 kg. i dalej rosnę.nie wiem ile jeszcze dojdzie ale jest ciezko zwlaszcza ze niska jestem bo 160 cm a waga juz 72 kg. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o imię, to ja tylko powiem, że pracuję w przedszkolu - od poniedziałku ruszyła nowa grupa 3 latków. Na 25 dzieci jest 13 chłopców w tym.....5 Kubusiów. Wiem, że to ładne imię ale nie nazwałabym tak teraz synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka - mi ten wymaz moja ginekolog robila.ja go zanosilam do laboratorium i tam placilam 30 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki migotka, z tym wymazem o ile mi go lekarz nie zrobi w przyszłym tygodniu to jestem gotowa zrobić w przychodni i zapłacić, aby tylko już zrobić i mieć spokojną głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coca, też zależy jaki masz apetyt. ja na początku kiepski, choć nie wymiotowałam, mdłości były małe, a teraz nadal taki sobie, więc też się nie dziwię, że mi mało przybyło. No właśnie się trochę zdziwiłam, że mój gin tego wymazu nie robi, bo on wiele badań robi w swoim gabinecie, dał mi tylko skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tylko że nadmiar tych kg nie dołuje mnie ze wzgledu na wygląd tylko na to że ciężko jest funkcjonowac a w koncu jeszcze 8 tygodni trzeba choodzi i wszystko robić, ja mam straszny kłopot w nocy ciezko jest mi sie obrucic na inny bok, nie mówiąc o schylaniu a jak spojrze na swoje stopy to juz wogóle masakra, czy któras z was miala teraz usg i wiecie ile ważą wasze maluszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati- twój pierwszy synek to Gabriel? bardzo ładne imię tak a propos. kuba sliczne ale strasznie duzo tych kubusiów;( u mojej mamy w przedszkolu same Wiktorie, Oliwie, Leny i Maje .. to są ładne imiona ja nie mam nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza, ja mam dość mały brzuszek i mało na plusie, ale też dość dawno mam problemy z przekręcaniem się w nocy, ale to normalne i chyba prawie każda tak ma. dasz radę :) ja znam wagę z 29/30 tc, no ale to było 23 lipca, dawno, wtedy była 1612 g, no i pewnie w najbliższy wtorek kolejne ważenie malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka81 - to moze zalezy ..moze nie kazdy ginekolog to robi.nie wiem w sumie pobrala to taka pipetką i z tym szlam do laboratorium.a jak dostalas skierowanie to moze nie bedziesz musiala tego nigdzie nosic tylko oni to za Ciebie zrobia i moze wtedy zaplacisz.moze o to chodzi.nie mam pojecia. a co do jedzenia...wstyd sie przyznac:o jem za trzech :D:D na to nie mam wplywu.poprostu czuje najprawdziwszy głód.a do 4 miesiaca nie jadlam prawie nic bo nie potrafilam.a pozniej to juz jak mały prosiak...ale nie przejmuje sie tym narazie.mysle tylko o małej i zeby zdrowa byla a o reszte pozniej zadbam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela- dokładnie ! też nie martwią mnie kg, tylko to,że tak trudniej jest normalnie funkcjonować z nimi.. ostatnio aż się ze złości popłakałam bo miałam problem z depilacją ..nic nie widziałam przez brzuszek:( a zrobienie pedicure to nie lada wyczyn. W nocy ciężko się przekręcić, kręgosłup pobolewa.. no cóż , trzeba wytrzymac dla tych małych brzdąców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat trochę jestem przeciwko tym popularnych imionom, czasem myślę, że po prostu rodzice z lenistwa tak nazwali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela1000 - nie martw sie :) ja tez odwracam sie w nocy tak ze chyba wszyscy dookola sie budza:D jak czołg. mialam USG tydzien temu ale moja gin w ogole nic mi nie mowi o masie ani wadze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w przyszłym tygodniu bedę znała aktualną wagę i wzrost małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×