Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nati123

32-33 tydzień ciąży :) Ktos chętny porozmawiać

Polecane posty

patinia, ja znam kobiety, które pierwsze miały cc, a drugie nawet po krótkim czasie sn się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinia czyli mialas wysokie tetno i bralas leki a pomimo tego mialas cesarke? czy cos wyszlo dodatkowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi dziewczyny czytania dalyscie , super ;) ja o porodzie zaczelam myslec juz jakies dwa miesiace temu, planujemy porod rodzinny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejciu ,dziewczyny nie bylo mnie kilka godzin a tu 4 strony do czytania. Nagle mi sie goscie zjechali i byłam w miescie ale oczywiscie nic nie kupilam :/ Nie moglam sie na nic zdecydowac :( I znowu przeszlam kawalek i podbrzusze mnie boli :( A wracajac do tematu to mam 23 lata wiec tez jestem mloda :p Porod planuje z partnerem ,chyba cos mi sie odwidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj narzekałyście na swoich lekarzy prowadzących, a ja dziś pierwsze raz się na swojego gina wkurzyłam. chodzi o ten wymaz na paciorkowca...już o tym dziś pisałam, ale nie opisałam dobrze swojego oburzenia ;), nie wiem po jaką cholerę kazał mi aż do szpitala z tym jechać, tzn. pewnie chodziło o to, że tam mi zrobią bezpłatnie...ale tak twardo mówił o szpitalu, że zupełnie nie pomyślałam, że może w przychodni, to robią...oczywiście robią, a ja mam pakiet w prywatnej przychodni, gdzie mam szybciej i bliżej niż do szpitala i bezpłatnie mi, to zrobią...no niemożliwe, żeby nie wiedział, że w przychodni też można, a słowem nawet o tym nie wspomniał, chyba po prostu olał temat, choć wie że ja mam spory kawałek do szpitala. może to nie jakaś wielka wpadka, ale i tak się wkurzyłam, bo mnie nie doinformował, a ja też jestem mało obyta szpitalnie/nfz, bo na szczęście nie ma potrzeby się mocno zaznajamiać. także pamiętajcie dziewczyny, że jak wasz gin nie robi tego wymazu, to w każdej przychodni można to zrobić, choćby odpłatnie, ale można, a nie że od razu aż do szpitala jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja padłam... do południa pichciłam, sprzątałam trochę, aż padłam... nawet nie wiem kiedy mi się zdrzemnęło;) migotka dobrze wiedzieć o tym wymazie, ja mam nadzieję,że jak będę we wtorek u gin to mi zrobi ten wymaz bo idę prywatnie, mam nadzieje,że problemu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi...
hej to znowu ja. powiedzcie dziewuszki kupowałyście przewijak? bo ja jakos o nim predzej nie myslalam a dzis kolezanka dzwonila i pytala czy mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam przewijak,taki na lozeczko. Stwierdzilam ze to przydatna rzecz, ze napewno wygodniej niz schylanie nad lozkiem. Juz i tak mamy kregoslupy przeciazone przez ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi...
ha mam łózeczko o niestandardowym wymiarze bo nie 120/60 a 120/70 bedzie taki przewijak pasował na łóżeczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sprawdz bo moglam cos pomylic :p Ja uwazam ze to przydatna rzecz, przynajmniej przy moim kregoslupie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dostaliśmy taką komodę z przewijakiem i cieszę się bardzo z tego prezenciku:) co prawda używany, ale nic nie zniszczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi...
ja wlasie prawie wcale przewijakow na allegr nie umiem znalesc albo zle szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie zastanawialam nad taka komoda albo sa takie przewijaki razem z wanienka ale niestety ani na ani na drugie nie mam juz miejsca w pokoju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz wejsc DLA DZIECI pozniej na dole masz ZDROWIE I HIGIENA i tam masz przewijaki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi...
czyli jak mam łóżeczko szerokie na 70 cm to przewijak o długości 80 bedzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu, tego Ci juz nie powiem. Nie mam pojecia :p Bo te przewijaki na lozeczko maja takie jakby bolce pod spodem . Wydaje mi sie ze powinno byc ok ale nie chce zeby bylo na mnie :D Moze ktoras zna sie bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi...
a jakie masz szerokie łózeczko? a jaki przewijak długi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi...
aha rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak tu dziś wieczorkiem spokojnie... mamusie śpią..? ja się popołudniu zdrzemnęłam to teraz nie zasnę;) tym bardziej ,że mały wieczorną gimnastykę uprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, cc miałam niezwiązane zupełnie z wysokim tętnem. Po prostu tak wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiscie cichutko, ja tez spac nie moge :/ Teraz wieczorem znowu mialam takie dwa skorcze w podbrzuszu i byly bolesne :( az sie przestraszylam Marlena, mialas sie odezwac po lekarzu. Mam nadzieje ze wszystko ok i nie pojechalas do szpitala . Czekamy na informacje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, nie moge spac od jakiejs 4-5 tak mi maly daje popalic.. wlasnie marlena jak wizyta ?? Oby wszystko dobrze! Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, mogę się dpisać? ja mam termin na 7go X, ostatni tydzień był bardzo trudny, ponieważ złapałam infekcję od dziecka- najprawdopodobniej- i objawy tak niespecyficzne, że w zasadzie nie wiadomo, co to było. Ale lepiej się czuję, tyle,że strachu się najadłam. Pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) Ja też już na nogach, za chwilę jadę na mam nadzieje ostatnie ;) badania laboratoryjne. Także odezwę się ok. 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry lodożerczynie:D ale sie tu rozpisalyscie hohoh!!! ja tez juz na nogach.mala tez fika i spac sie nie da:) jak Wasze samopoczucie?u mnie dzis lepiej jak wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie Ja wstaje dopiero jak Gabryś się obudzi. Zazwyczaj jest to ok 7 - 7.30. Właśnie wróciłam ze żłobka, bo chodzi. Odbieram go ok 12, ale jak pracowałam jeszcze w roku szkolnym to siedział normalnie do 16. Uważam, iż instytucja żłobka to jedno z lepszych wynalazków ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×