Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robin sparkles

Poród w ROZTOCE k. Zakliczyna - opinie, historie.

Polecane posty

Gość gość
Ma ktoś jakieś informacje z pierwszej ręki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy któraś z mam rodzących w Roztoce odmówiła szczepienia swojego dziecka na BCG i Wzw B w pierwszej dobie? Czy mialyscie z tego powodu nieprzyjemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda mama25
Ja rodziłam w na początku października 2014r. i jestem baaaaardzo zadowolona a to był mój pierwszy poród :) Opieka pań położonych na 6 z plusem:) Pani Marta położna która odbierała poród mojej córci to prawdziwy anioł :) Dzięki niej poród to była przyjemność pomimo bólu (nie miałam zoo, nie chciałam a po drugie rozwarcie szybko postępowało bo jak przyjechałam miałam 4 cm). Całą ciąże prowadził dr Michał Goryca, wspaniały człowiek i lekarz. Więc sobie teraz nie wyobrażam żeby go nie było w Roztoce. Mam nadzieję że się tam nic nie zmieni mimo że ktoś inny nią dysponuje. Wielka by była strata dla tego szpitala. Planując drugie dziecko bardzo bym chciała móc znów urodzić w Roztoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak narazie wszystko działa. Jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie internetiwej jest informacja że szpital działa i ma kontrakt z NFZ na 2015 rok. Tylko jak szkoda dr. Michała Gorycy... Wie ktoš co z ciężarnym pod jego opieką które mają termin dopiero na sierpień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litości ludzie litości
Nie macie zielonego pojęcia po co się taka upadłość ogłasza! Tak samo jak z piłką ręczna i Katarem trzeba co drugiej osobie tłumaczyć bo ludzie są ograniczeni. Matoły nowy właściciel zgłasza stan upadłości, żeby ktoś kupił pozostałe udziały szpitala i pomógł postawić go na nogi! Jeżeli sąd ogłosil upadłość a szpital na 2015 ma umowę podpisana to znaczy, że wcale nie jest tak źle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś nowe informacje o porodzie w Roztoce? Dużo jest pacjentek? Panie pomagają z dzidzią po porodzie? Termin tuż tuż a ja nadal jestem niezdecydowana, gdzie rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rodzić to tylko w Roztoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti001
Buhahahaha, dobry kawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość891229
Jakiego lekarza obecnie poleciłybyście do prowadzenia ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia11
Na pewno GINEKOLOGA, nie tylko lekarza medycyny bo to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wie ktoś czy opuszczenie przez doktora Goryce przychodni w Roztoce jest sprawą pewną? Gdzie doktor przyjmuje jeszcze swoje pacjentki i ile kosztuje wizyta prywatna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Dr Wojdaka, przyjmuje w przychodni w Rozotce. Prowadził moją ciążę, byłam bardzo zadowolona. W razie jakichkolwiek wątpliwości czy problemów, zlecał dodatkowe badania, częste wizyty itd. Jest bardzo kompetentny, rzeczowy i dokładny. Dzięki niemu moja córeczka urodziła się zdrowa:-). Dlatego gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może by tak właściciele szpitala w Roztoce /założyciele, biznesmeni/ wypłacili łaskawie personelowi zaległe pensje ? Żenujące i upokarzające jest upominanie się o swoje uczciwie zarobione pieniądze w sadzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 22222
witam was.. ja rodziłam w roztoce w listopadzie2014r i jestem bardzo zadowolona.. zmienił sie personel to napewno ordynator jest bardzo miły i interesuje się pacjentkami, położne też są ok(wiadomo nie wszystkie) ja miałam cc i mi wykonywał doktor Goliński który tam ma dyzur raz w tygodniu .. chodziłam do niego przez calą ciąże więc bylam zadowolona ze to właśnie on mi zrobi zabieg.. opieka jest naprawde super! wiec polecam szpital w roztoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam takie pytanie czy wie ktoś czy pan dr. Michała Goryca przyjmuje w przychodni w Cieżkowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjmował,ale już chyba z 8 miesięcy nie przyjmuje,wogóle chyba powoli sie doktorzy wykruszają w Ciężkowicach.Jak ja chodziłam jeszcze rok temu to własnie przyjmował dr.Goryca,ja chodziłam do dr.Radoń Pokrackiej i jeszcze pani Krużel przyjmowała,a teraz to chyba tylko raz w tygodniu przyjmuje dr.Krużel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszna szkoda. Czyli dr. Michała całkowicie opuścił tarnowskie pacjentki. Do Nowego Sącza z Tarnowa to kawał drogi. Bardzo żałuję. Chyba że wie ktoś może czy przyjmuje bliżej Tarnowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie może gdzie można się dowiedzieć jacy lekarze przyjmują w roztoce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję, ale tam są tylko lekarze z Przychodni(zresztą niewiem czy aktualni)chodzi mi bardziej o szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lista lekarzy jest AKTUALNA!! Szpital NORMALNIE działa. Wbrew konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jacy lekarze /ginekolodzy-położnicy/ pracują w Szpitalu bo na stronie internetowej takiej informacji nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która lista lekarzy jest AKTUALNA ???? Ordynatorów w ostatnim czasie zmieniło się kilku a na stronie internetowej Szpitala jest Andrzej Goryca, którego już dawno w szpitalu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona internetowa szpitala to kpina. Podbijam. Gdzie można znaleźć listę lekarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli chce się zadać pytanie przebarwienia podać wszystkie dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś czy pracuje tam jakiś lekarz z Tarnowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie na AKTUALNEJ stronie szpitala są informacje o: - upadłości i działalności syndyka, - kłopotach i ogromnych zaległościach finansowych /długach/, - sprzedaży szpitala i nowych właścicielach, - rychłej likwidacji poradni w Ciężkowicach, - lekarzach przyjmujących w poradni i dyżurujących w szpitalu ? To jest normalne działanie szpitala ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w którym Szpitalu interesuje Pacjentów ile szpital ma długów i jak komu płaca . Dopiero jak jest ewakuacja szpitala to jest afera. A większość ma ogromne,ale interesuje w którym Szpitalu dr na dyżurze jest trzeźwy bo z tym jest różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×